PDA

View Full Version : просто вашето мнение



blqqh
11-20-2005, 15:27
днес си купих нови бутоши,значи те са с цип,почти равни са!!Но днес излезнах с тях,и един приятел викаа,":Леле колко са смешни,верно ли си ги взела"И каза,че ако още един път ме е видял да си завря дънките в ботушите нямал да ми проговори,понеже съм приличала на някфа чалгарка.Та на мен ми харесват тези ботуши и ако си пусна дънките то става по-грозно,отколкото да са в ботушите.(поне според мене)Аз викам на една приятелка,"абее не са чак толкова грозни,а тяя-мии да не многоо :D :ДД)но аз си ги харесвам..

Swinkenhoffer
11-20-2005, 15:29
ми и аз не се радвам на такива чепици, но щом си ги харесваш ... чудесно! не ги слушай другите.

mil4eto_
11-20-2005, 15:33
ми и аз не съм фиенка на такива ботушки........... :roll:
но всеки с вкуса си.щом на теб ти харесват-носи си ги. :wink:

Dr.OhBoli
11-20-2005, 15:34
днес си купих нови бутуши,значи те са с цип,почти равни са!!Но днес излезнах с тях,и един приятел викаа,":Леле колко са смешни,верно ли си ги взела"И каза,че ако още един път ме е видял да си завря дънките в ботушите нямал да ми проговори,понеже съм приличала на някфа чалгарка.Та на мен ми харесват тези ботуши и ако си пусна дънките то става по-грозно,отколкото да са в ботушите.(поне според мене)Аз викам на една приятелка,"абее не са чак толкова грозни,а тяя-мии да не многоо :D :ДД)но аз си ги харесвам..

Сега си носи одговорноста да си мислела преди да си ги купиш. Можеше да споделиш с накого на когото държиш, че смятаж да си ги купиш.

She-Devil
11-20-2005, 15:36
Мацка,не е важно какво харесват или не приятелите ти,ти решаваш какво да носиш.Мен лично не ми харесва тази мода...ама и аз ся експериментирам с нея...

MaPuXyaHa
11-20-2005, 15:36
Странно приятелката ми също си пъха дънките..в ботушите..ама не ми е правило голямо впечатление..щото в Търново много мацки си ходят така!

PLAMENKO
11-20-2005, 15:37
Отврат е да си набиеш дънките в ботушите!!! :evil:
Грозно и чалгарско!!!

machoka
11-20-2005, 15:47
Сладурче,

Ходи както ти душа сака, другите да си гледат работата. Теглиш им една майна и си гледаш кефаи се наслаждаваш на новите ботушки :!:

Да са ти честити и дълго време да си ги носиш :wink:

SEXtreme
11-20-2005, 15:48
днес си купих нови бутоши,значи те са с цип,почти равни са!!Но днес излезнах с тях,и един приятел викаа,":Леле колко са смешни,верно ли си ги взела"И каза,че ако още един път ме е видял да си завря дънките в ботушите нямал да ми проговори,понеже съм приличала на някфа чалгарка.Та на мен ми харесват тези ботуши и ако си пусна дънките то става по-грозно,отколкото да са в ботушите.(поне според мене)Аз викам на една приятелка,"абее не са чак толкова грозни,а тяя-мии да не многоо :D :ДД)но аз си ги харесвам..
Мила, щом ти харесва, си ги носи! :)Не се влияй от реплики, като "грозно и чалгарско"!!Щом ти харесва на теб - значи е супер! ;)А и мене ме кефи да си слагам дънките/панталона във ботушите....:)

chupacabra:)
11-20-2005, 15:54
кфо ти дреме кфо мислят другите !??!

11-20-2005, 16:01
Сладурче,

Ходи както ти душа сака, другите да си гледат работата. Теглиш им една майна и си гледаш кефаи се наслаждаваш на новите ботушки :!:

Да са ти честити и дълго време да си ги носиш :wink:
Евалата, machoka!

SummeRLove08
11-20-2005, 16:12
Не знам как ще го приемеш, но аз също имам яки ботушки, но не слагам в тях дънките, ами обратното. Правя ги по простата причина, че ПОЧТИ ВСИЧКИ ги носят така. Може би твоят приятел затова ти е казал това щото му се е набило яко в очите... :roll: :)

Lindsey
11-20-2005, 16:19
abe shtom ti haresva taka si gi nosi.. az sashto si nosq dynkite v botushite i to ot minalata godina.. i parciq pat kato me vidqha ne mi se izkefiha mnogo mnogo.. ama sq si4ki kazvat 4e mi otivalo taka :wink:

RoSsY88
11-20-2005, 16:34
Нали ти харесват?!Ще ги носиш и да не ти пука за чуждото мнение..и аз си пухам дънките в ботушките и сам мн сладка тай и се кефя : )

bulgarche
11-20-2005, 16:35
е че то си е яко да вкараш дънките в обувките (е ся ако си с чехли или със сандали..) :) И да не ти пука какво ти казват другите, правят го за да те дразнат..нали ти се харесваш..к'во ти пука тяхното мнение...ти да не се обличаш заради тях..прави го заради себе си :)

GLeZoRanA
11-20-2005, 16:40
Сладурче,

Ходи както ти душа сака, другите да си гледат работата. Теглиш им една майна и си гледаш кефаи се наслаждаваш на новите ботушки :!:

Да са ти честити и дълго време да си ги носиш :wink: съгласна съм ... :) важното е ти да се кефиш и на теб да ти харесва ....

11-20-2005, 16:40
E .. kato na teb ti haresva kyf e problema ? i az si pyham dynkite v obuvkite i men me kefi .. koi ni mu haresva da ni me gleda :D

nasty_13
11-20-2005, 16:41
abekak moje6 da pozvoli6 na nqkoi da ti govori taka.zna4i 4e toi ili se bazika ili mne te uvajava i gleda da te ebava i da te komandori.6tom ti haresvat nosi giDrugite da si gledat kefa! :D

WingsOfButterfly
11-20-2005, 16:45
E .. kato na teb ti haresva kyf e problema ? i az si pyham dynkite v obuvkite i men me kefi .. koi ni mu haresva da ni me gleda :D
Tfa bqh az ... vse zabraqm da vlqza :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

11-20-2005, 17:37
Ne tylkuvai greshno dumite mi,no priqtelite ti sa ograni4eni v taq oblast.Doskoro se nosih sportno-kecki,shiroki pantalon4eta,-to ne be6e skoro de,minalata godina i oba4e s vremeto po4na da me kefi ei tui malko da se ponakontq tva onova,pyk i sym zaobikolena ot takiva momi4eta i se promenih,za koeto ne syjalqvam,momi4e sym dostaty4no golqma sym i moga da pravq kakvoto si iskam,no edno moe bivsho gadje i negovite fr(heityr4eta si padat) uj mi bqha priqteli i sega kato sym obula obuvki na tok4e i sym si zapasala dynkite edva li ne sym izvyrshila prestyplenie i edva me pozdravqvat i nqkoi pyt sym zabelqzvala kak me gledat i se podhilkvat ne6to..ama kvo da napravq lichi si kakvi priqteli sa mi bili i kolko sa ogranicheni,az ne vqrvam te cql jivot da hodqt isuleni i s kecove,ama te qvno si vqrvat
tui 4e mila da ne ti dreme,jivota si e tvoi,koit ne te haresva kakvato si mnogo mu zdrave.pravi si kefa i na teb da ti e qko

stereophonix
11-20-2005, 17:54
4estiti botu6ki ((: i az si kupih naskoro podobni - visoki, s cip.. [; mn si gi haresvam. ne si paham dankite v botu6ite - ne mi haresva kak sedi. ma 6te sedqt mn qko s nqkoq zaribitelna poli4ka ;p imam priqtelki deto si pahat dankite v botu6ite ne sam im kazvala, 4e ne mi haresva... no vse pak vseki si ima vkus. ima mn momi4eta deto hodqt taka..

Josefinne
11-20-2005, 17:58
Be YourSelf no matter what the others say of you.
Знаеш ли, ако държиш на мнението си, че тези ботушки ти харесват, скоро и на другите ще им се харесат. Ще свикнат с тях - може да са малко по-екстравагантни за тях. Пък и те не са ти приятели само заради ботушките :) Щом си ги харесваш - ще ги харесат и те, скоро ще видиш. Не се отмятай от собственото си мислене - смело напред и вирни нослето ;)

Tedka-Medka
11-20-2005, 18:06
ами няма да ги запасваш в ботуша,ами
ще ги загъваш повечко и ботуша ше
се вижда пак..а тоз твоя приятел..нещо..
къф приятел ти е той бе!?

e_l_i_z_a
11-20-2005, 18:56
НОСИ ТОВА,КОЕТО ТИ ХАРЕСВА :!: ТИ ЩЕ СИ ГИ НОСИШ,НЕ ТЕ :!: ПРОБЛЕМ :?:

machoka
11-21-2005, 10:16
мацка да си пънхеш каквото и да е в обувките освен крак с чорап е ГРОЗНО!!!

Това, че на теб не ти харесва, не означава че е грозно.
Всъщност и на мен не ми харесват много неща от висшата мода, но щом се харчат милиони около нея, явно е на ниво. Щом се прави от професионалисти, значи също е на ниво.

За мен няма грозно и красиво. Във всяка мода има някакъв вид естетика, това, че ние с теб не оценяваме това или онова не я прави по-грозна.

:)

zElEnA^mAsLiNkA
11-21-2005, 10:29
Ami ... i az minalata g0dina tyi si pyhah pantal0nite v b0tu6ite ama ve4e ne gi n0sq tyi 6t0t0 sedi kyt ribarski ga6ti :P
Aaa i v4era si zeh 1 b0tu6ki :P I d0kat0 snimah k0tkata se namyrda :P


http://img503.imageshack.us/img503/7076/p10100110tp.th.jpg (http://img503.imageshack.us/my.php?image=p10100110tp.jpg)

http://img479.imageshack.us/img479/8581/p10100124jq.th.jpg (http://img479.imageshack.us/my.php?image=p10100124jq.jpg)

machoka
11-21-2005, 10:43
exploitedteen

Да, определено има резон в думите ти, но нещата могат да погледнат и от друг ъгъл.
Мен не ме притесняват момичета с дрехи, пъхнати в обущата.. И като цяло, не се вглеждам чак толкова с какво се обличат, разбира се стига да не са 'метълки' в истинския смисъл на думата :? Пък и тогава не ми допада просто стила им на обличане, една песъчинка в представата ми, изграждаща човека като такъв.

Разбира се, че оценямва нещата спрямо моя мироглед. Това, което не правя е, да зачерквам толкова лесно нещо като грозно и неестетично, като теб :wink: Това, което не го разбирам, не го наричам неправдоподобно :) Световните водещи имена в модата признавам, че са всепризнати.. вярно, шантави идеи имат, но това са хората, които движат световната модна тенденция всеки сезон, така че уважвам тяхното мнение, дори да ми изглежда глупаво и несериозно.

^FaiNt^F
11-21-2005, 12:36
Em macka pyrvo 4estitka za botu6kite :wink: Spored mene si gi nosi taka, kakto na teb ti haresvat-znai 4e kvoto i da napravi6 vinagi 6te ima 'za' i 'protiv' taka 4e izbora e edinstveno tvoi

NaSkO_
11-21-2005, 14:21
Носи си ги и да не ти пука от мнението на другите!
А и не си ли се замислила дали не ти завижда :wink:

sherry
11-21-2005, 15:48
Kvi sa teq,gluposti,be?!
Pak me hvana super mnoo qd:evil:
Kvo kato si navira dankite v botu6ite,neina si rabota,kvi sa teq ,deto 6te kazvat ,4e ne e dobre i 4e e 4alfarsko.I 4algarsko da e,KAKVO VI VLIZA V RABOTATA?Vseki ima pravoto da si izbira kakvo 6te oble4e i v kakvo se 4uvstva komfortno!!!Vsi4ki se izvadiha golemite razbira4i i kritici!!!!
I az ne haresvam na4ina na obli4ane na mnogo hora,no uvajavam izbora im i mnenieto im,ne moje nikoi da nalaga svoite vijdaniq na drugite!!!!!!Bydete malko po-tolerantni,v 21 vek jiveem! :evil:

teenkopele
11-21-2005, 16:48
кфо ти дреме кфо мислят другите !??!

А така! 8)

machoka
11-21-2005, 17:38
Само да спомена, че днес специално гледам само за това в училище и повече от половината колежки бяха така - с дънки в ботушите - различни видове ботушки, но дънките в 90 % бяха вътре.. :)

sherry
11-21-2005, 20:23
баси...


искам някой да ми покаже модна колекция на световно известен дизайнер, който за есен- зима 05 е показал дънки завряни в ботушите щом е от'котюр за вас покажете го...

според мен е грозно... и всеки, който се носи така няма вкус...
za teb e taka!qsno!uvajavam mnenieto ti naistina,no ako na nqkoi mu haresva taka-nqma problemi,vseki trqbva da obli4a kakvoto si iska!
razrovi se iz mneniqta mi i vij dali sym kazala za metalite ili za koito da e bilo drugi ne6to lo6o.Nali vseki trqbva da uvajava drugiq?!I vseki trqbva da uvajava 4ujdiq izbor.Tova,4e teb primerno ne te kefi,ne zna4i,4e e grozno,za drugi moje da e grozno primerno ne6to,koeto ti haresva6,nali?
Zatova vseki trqbva da uvajava drugiq i da ne nalaga mnenieto si

pain
11-21-2005, 20:55
ami men li4no ne me kefi :?
daje mi se strua super gadnu i ednakfu..

sherry
11-21-2005, 21:42
айде на бас, че аз мога да кажа повече лоши неща за метълите...
да не мислиш, че ги харесвам много???


просто... да си втъкнеш нещо в ботушите е... грозно... всички приличат на жокеи...

особено някоя мадама с по- добре оформен диференциал отзад и като си втъкне дънките в ботушките и само подчертава киноекрана дето си го носи отзад...
ама нали е модерно... (модерно къде??? :shock: )


тааааа пак призовавам ако някой може да ми покаже реви на някой дизайнер, който найстина е има в модата със тази мода за дънки навряни в ботушите да заповяда и да е есен-зима 05!!!
eto ti snimka na edin model ot saita na victoria seccret.
http://www2.victoriassecret.com/images/tmblg/V250139.jpg

Sinister_Doll
11-21-2005, 22:08
кфо ти дреме кфо мислят другите !??!

А така! 8)


Imenno (:


P.S.: Az vse pak bih izkarala 6ibanite dunki ot botu6ite (: Teq dni govorq samo za dunki v botu6i! Navsqkude s tva me zanimavat!!!

sherry
11-22-2005, 12:02
това е марка за бельо...
и не виждам дизайнерско име...moje da e marka za belio,no ve4e izrabotva mnogo drugi ne6ta-drehi,obuvki,aksesoari!porovi se iz saita ,za da vidi6,4e sam prava!

lina15
11-22-2005, 16:58
ми и аз не съм фиенка на такива ботушки........... :roll:
но всеки с вкуса си.щом на теб ти харесват-носи си ги. :wink: