PDA

View Full Version : Нов страшен филм



lainagovna
11-20-2005, 17:21
я кажете няколко

JoInTcHe
11-20-2005, 17:23
The Exorcism of Emily Rose
Днес го гледах ... не е зле :wink:

11-20-2005, 17:48
The Sketon Key - Шперцът

+16

Черни магии главно... Много як...

miloto_girl_4e
11-20-2005, 17:51
Saw i Saw2 :wink:

Dr.OhBoli
11-20-2005, 17:55
1.SAW 2 (убийствен пъзел)

2.Благослови детето
(незнам дали е нов, но е много довър)

3.The gave (пещерата)

11-20-2005, 22:57
ma kato vi gledam koi filmi ste preporu4ali ne moa da spra da vi se smeq
samo tam edin Saw e Ok.. ama to puk e thriller...

koito iska naistina Strashen film, da gleda "The Descent"
po vuzmojnost na tumno

Oyama
11-20-2005, 23:08
Абе The descent и The cave едно и също ли са? Щото и двете ги превеждат като пещерата?

Murderdoll
11-20-2005, 23:51
SAW 2
nema takava MANIQ

DeSsi
11-21-2005, 07:44
i az sym za Saw 2

LiNkiN4eTo
11-21-2005, 07:49
SAW и SAW2 - не съм ги гледала тея филми :lol: :lol: :lol:

пс. МАМКА МУ ! ИСКАМ SAW3 !

LiNkiN4eTo
11-21-2005, 07:50
The Sketon Key - Шперцът

+16

Черни магии главно... Много як...

зяпнах малко от него ама не ми хареса и не го гледах целия..

11-21-2005, 07:51
Абе The descent и The cave едно и също ли са? Щото и двете ги превеждат като пещерата?
peshterata(the cave) e edno jalko podobie na The Descent(Spuskaneto)

Master_88
11-21-2005, 08:04
Амитивил

LiNkiN4eTo
11-21-2005, 20:06
Амитивил

вика се "Кошмар в Амитивил" :wink:

tra^la^la
11-21-2005, 20:09
SAW и SAW2 - не съм ги гледала тея филми :lol: :lol: :lol:

пс. МАМКА МУ ! ИСКАМ SAW3 !
Брррр...тия филми къртят...ама требе се гелдат на нормална глава,щот схемита са голееемии..
А втората част я имам на ПЦ-то...и ме е страх да седна да я гледам...пък и субтитри нямам...параноя е изобщо...

Boot
11-21-2005, 20:48
Saw i Saw2 :wink:
ТОВА НЕ СА СТРАШНИ ФИЛМИ!

IdontGiveaFuck
11-21-2005, 20:50
Не нов ама готин-Тексаско клане :D
А някой беше споменал за пещерата-тоя филм е смешен

tra^la^la
11-21-2005, 21:03
Saw i Saw2 :wink:
ТОВА НЕ СА СТРАШНИ ФИЛМИ!
А седни ги гледай напушен като говедо пък после убеждавай,че няма страшно от асансьори и малки пространства...

Г0ст
11-21-2005, 21:08
The Exorcism of Emily Rose
Днес го гледах ... не е зле :wink:

Само " не е зле" :?: :!: :!:

P.S. Къде си го гледал :?:

Boot
11-21-2005, 21:10
Saw i Saw2 :wink:
ТОВА НЕ СА СТРАШНИ ФИЛМИ!
А седни ги гледай напушен като говедо пък после убеждавай,че няма страшно от асансйори и малки пространства...
Не пия, не пуша и не се друсам! Ти се научи да пишеш. Асансьори. Иначе никой не е казал, че филмите не са шизофренични. На мен са ми зверски любими. НО НЕ СА СТРАШНИ, ПО ДЯВОЛИТЕ!

tra^la^la
11-21-2005, 21:15
Не пия, не пуша и не се друсам! Ти се научи да пишеш. Асансьори. Иначе никой не е казал, че филмите не са шизофренични. На мен са ми зверски любими. НО НЕ СА СТРАШНИ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
Защо?

LiNkiN4eTo
11-22-2005, 07:09
Не пия, не пуша и не се друсам! Ти се научи да пишеш. Асансьори. Иначе никой не е казал, че филмите не са шизофренични. На мен са ми зверски любими. НО НЕ СА СТРАШНИ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
Защо?

може да не е много страшен , но е супер интересен и завладяващ !

JoInTcHe
11-22-2005, 11:14
The Exorcism of Emily Rose
Днес го гледах ... не е зле :wink:

Само " не е зле" :?: :!: :!:

P.S. Къде си го гледал :?:
У нас,на компа,що?
А довечера ще гледам SAW 2 и дано е по-добър от SAW ....

JoInTcHe
11-22-2005, 11:15
The Exorcism of Emily Rose
Днес го гледах ... не е зле :wink:

Само " не е зле" :?: :!: :!:

P.S. Къде си го гледал :?:
У нас,на компа,що?
А довечера ще гледам SAW 2 и дано е по-добър от SAW ....
П.п И м/у другото съм го гледалА :wink:

LaBanDa
11-22-2005, 13:04
v momenta se sehstam samo za
Texasko klane i "Rose Red" (chervenata roza) malkoe dulgichuk toq.. :)

Г0ст
11-22-2005, 17:01
The Exorcism of Emily Rose
Днес го гледах ... не е зле :wink:

Само " не е зле" :?: :!: :!:

P.S. Къде си го гледал :?:
У нас,на компа,що?
А довечера ще гледам SAW 2 и дано е по-добър от SAW ....
П.п И м/у другото съм го гледалА :wink:

Е добре де.Ти от някой международен торент тракер си го дръпналА (данеби да се обидиш пак),защото в BG него още го няма.

JoInTcHe
11-22-2005, 17:06
Седи де ... В Благоевград е по кината
И не съм го свалила,един приятел ми го даде на диск
А иначе за онфа.. не се убидих ама да си кажа :wink:

Г0ст
11-22-2005, 23:49
Е добре де.Кое е това кино в този толкова скъп на сърцето ми (с добро чувство го казвам) град,който е пуснал тоди филм още преди софйиските кина да са го пуснали.

Поправка:Тoкущо проверих в един сайт и вече са качили известие,че го дават по кината.Може проблема да е бил и в сайта (programata.bg) и затова да съм разбрал толкова късно.Както и да е.В събота вечерта (8-9) да знаете че съм на кино :)

P.S. Е тоя филм се явява нещо като следващата част на The Exorcist (ако се сещаш) или се лъжа:?: Поне на мен ми заприлича на негово продължение.

IdontGiveaFuck
11-23-2005, 07:39
The Exorcism of Emily Rose го даваха преди седмица в Арена в София

JoInTcHe
11-23-2005, 10:30
Г0ст незнам дали е продължание на Exorcist: The Beginning,но The Exorcism of Emily Rose определено е по-добрия и даже пишеше,че е по действителен случай

Г0ст
11-23-2005, 17:02
The Exorcism of Emily Rose го даваха преди седмица в Арена в София

Може,но несъм всекиден на кино и съм пропуснал да разбера,че е излезъл.Попринцип следа нещата от интернет и ако излезе нещо добро отивам да го гледам.А отностно Exorcist: The Beginning - ми честно казано на този филм се похилихме доста на моменти с приятелите ми.Особено оная като накрая в пещерата седна върху тоя мъжа и започна да му разправя "Fuck me,Fuck me" :D .Както и да е.И на мен ми се видя тоя The Exorcism of Emily Rose да е по-добър.

DeSsi
11-23-2005, 17:27
Elena v kutiq..Nqma po-brutalen film

party_girl
11-23-2005, 17:58
Saw i Saw2 :wink:
saw rulira!!!!mnou me kefi toq film :!: ne e stra6en no e suuuuper qk :!: a saw 2 6e mi go dadat da go gedam :P

rosskata
11-24-2005, 08:52
:shock: The Grudge - Проклятието... Брр.. Егати отвратителния филм... Но това го казвам защото не обичам ужаси... Сигурно ще хареса на тези дето обичат обаче, щото е наистина страшен...

xandria
11-24-2005, 09:07
sAW II E po qk i ot purviq.Ina4e toq the exorcism of emili rose stryva li si?? Ina4e Tha cave e ebahti bolkyka a tha Descent.. neznam ama ne sum go skivala,dano e ne6to qko.Ama zverskiq film e The Grudge!! Edin frien go be6e gledal i mi razpravq6e 4e ne bil spal sled tva dosta i az ne my povqrvah am sled tva... I Dark Water ne e lo6

e_l_i_z_a
11-24-2005, 16:19
House of Wax

lainagovna
11-24-2005, 17:11
дотук всичките съмгледам, значи не съм изпусналнищо така ли? я тогава кажете някой страшен ма не много нов

I'm|Your|Angel
11-24-2005, 20:05
amI Saw i Saw 2 sa mn qki film4eta, makar 4e ne sa stra6ni a po skoro psioho-triluri... Ina4e House of Wax e qk film, no ve4e malko stari4ak :)

Г0ст
11-25-2005, 17:11
House of Wax e mnogo zle filma gorkiq.Ina4e - pravete razlika m/y ugasi i horro.Znam,4e se prevegat po edin i su6ti na4in,no ima ralika.Stava duma za naprimer SAW i Exorism:The beginnig (naprimer).

JoInTcHe
11-25-2005, 19:27
Г0ст прав си!
М/у другото House of Wax е много тъп филм,изгледах го докрай единствено,защото обожавам Paris Hilton и разбира се заради Chad Michael Murray,който изглежда неповторимо през целия филм.
А SAW 2 го гледах преди 2-3 часа и е много по-брутален и зарибяващ от SAW 1,наистина си го бива повече :wink:

Г0ст
11-25-2005, 23:54
Обобщение:
House of Wax - No,no,hell no :)

The Grudge - филма съм го гледал няколко пъти и на тема ужаси наистина е нещо доста стряскащо (а аз съм гледал мнооогооо ужаси).Филма си заслужава наистина.

The Exorcism of Emily Rose - утре ще го гледам и ще ви кажа дали си заслужава.
Елена в кутия - несъм го гледал,но може и да го дръпна.Не обещавам нищо.

Exorcist: The Beginning - ми той не е нов,но като цяло с приятелите ми се похилихме на тоя филм на моменти ама то си е невъзможно.Иначе става за гледане и има някой найстина доста стряскащи и напрегнати (макар и за кратко) моменти.

The Ring (Позвъняването) - ми и той не е нов (никак даже),но мисля,че ще ви хареса.

SAW {1,2} - Yeap (yes).Значи тия два филма са добри и съм ги гледал и двата с интерес{въпреки че по едно време на двойката броях лампите на тавана на киното:)).Моя коментар за тез филми е,че 1 има няколко по-стряскащи моменти,но пък две......абе изгледайте ги,ако сте фенове на тоз жанр.Това е една от малкото поредици филми, при които се заслужават и двете части.Но имайте впредвид,че това неса ужаси,a horror :!: :!: :!:

Ми за тези се сещам засега.Явно те са ми останали в съзнанието

P.S. Scary Movie {1,2,3} - наистина "страшна" поредица, (в оня другия смисъл на думата) въпреки че с три доста изтъпя.

nikol_linka
11-26-2005, 09:22
Predizvestena smyrt 2 (The Ring 2) ZLOTO E DOKAZATELSTVO ZA BOG e tva e super film gledaite go emi drugi stra6ni filmi - pogre6en zavoi teksaskoto klane petak 13

rosskata
11-26-2005, 09:57
Хехе, стига с тез бози уе хора... КОйто не е гледал оригиналния "The Exorcist", въобще да не казва, че гледа или се кефи на ужаси... Класика отвсякъде... След него не можах да спя с дни, а въобще не съм от плашливите... И между другото, оттогава почти не гледам ужаси...

JoInTcHe
11-26-2005, 10:06
Хехе, стига с тез бози уе хора... КОйто не е гледал оригиналния "The Exorcist", въобще да не казва, че гледа или се кефи на ужаси... Класика отвсякъде... След него не можах да спя с дни, а въобще не съм от плашливите... И между другото, оттогава почти не гледам ужаси...
Иии сериозно ли? за тоя става въпрос нали
http://www.imdb.com/title/tt0070047/
Един приятел го има,определено ще се гледа
Иначе The Ring 1 на мен повече ми харесва от The Ring 2,някак си малко еднакви ми се струват :?

kurabiika
11-27-2005, 12:16
Но имайте впредвид,че това неса ужаси,a horror :!: :!: :!:
Би ли ми казал каква е разликата между ужас и хорор?

Г0ст
11-28-2005, 18:25
Но имайте впредвид,че това неса ужаси,a horror :!: :!: :!:
Би ли ми казал каква е разликата между ужас и хорор?

Добре бе професоре - horror и психо.Така става ли да престанеш да се правиш на ударен :?:

mil4eto_
12-01-2005, 15:14
последният "страшен филм"който гледах е "Дяволът в Емили Роуз"-не е много страшен дори на моменти ни беше смешно. :twisted: ето и малко информацийка за филма:

Жанр: Драма/Трилър
Година: 2005
Производство: САЩ
Времетраене: 118 минути
Виж също: Официален сайт, Филмът в енциклопедия IMDB
Актьори: Шохре Агдашлу, Дженифър Карпентър, Хенри Черни, Лора Лини, Кембъл Скот, Том Уилкинсън
Режисьор: Скот Дериксън
Сценарист: Пол Харис Бордман
Оператор: Том Стърн
Музика: Кристофър Йънг
Продуцент: Гари Лукези

Сюжет:

В този филм, съчетал психологически трилър и съдебна драма, Емили Роуз e 19-годишна колежанка, която започва да се държи смущаващо. Действията й започват да стават все по-разрушителни и шокиращи, а тя се изразява странно и унищожава всички религиозни символи край себе си. Родителите й са убедени, че в нея се е вселил дяволът, и Католическата църква се съгласява да се приложи заклинателство спрямо младата жена. Отец Мур е натоварен да прогони демоните от тялото на Емили, но момичето умира насред изнурителната церемония, повтаряна няколко месеца. Отецът е обвинен в убийство по небрежност заедно с родителите й. Адвокатката Ерин Брънър е наета да защитава отец Мур пред обвинението, което възнамерява да докаже, че е имало медицинско обяснение за поведението на Емили - тя е страдала от епилепсия и шизофрения. Всичко това води до разгорещен съдебен спор между възгледите за вярата и за науката. Филмът е вдъхновен от истинската история на Анализе Михел - млада германка, починала през 1976 г. след като свещеници от Вюрцбург прекарват 8 месеца в опити да изгонят демоните от тялото й.

Г0ст
12-01-2005, 18:50
Направо си е тъпичък.Има два,три стряскащи моменти,който имат за цел да те събудят или да те накарат да спреш да гледаш часовника си и толкова.С тия драми от по 2 часа в съда направо убиха всичко интересно.

DeSiTo0o
12-02-2005, 16:48
House of wax :lol: