PDA

View Full Version : Какво искате да получите за Коледа?



mil4eto_
11-20-2005, 19:50
до празниците не остава много време така че я си кажете какво най-много искате да получите за Коледа.
а вие какво мислите да подарите на близките си?
кой е най-хубавият подарък който сте давали/получавали?

korn___
11-20-2005, 19:53
nikoga ni6to ne sum polu4aval za6toto ne sum malko dete da iskam podaraci ... a na maika mi 6te podarq ... ko da i podarq osven malko avtoritet za tva 4e ba4kam na 20 metra ot neinata rabota i pokazvam 4e sum primeren sin :D koito ne e murzel !

Sinister_Doll
11-20-2005, 19:56
Prcalki! As usual (: A moje i mp3 player...

Adrianne
11-20-2005, 20:03
iguana tva za mene e prelestno jivotno

`RoNaLd1nHo```
11-20-2005, 20:08
mi az bix jeLaL ako moje Mercedes SL 500 ;-)) .... sega malko po-seriozno kato se zamisla edin mp3 player nema da mi doide zle . Otnosno tova , koeto az shte podarq nemam na ideq ne obicham da kupuvam podaraci samo da poluchvam (-:

kaua
11-20-2005, 20:17
Az 6e polu4a cifrof fotoaparat

PLAMENKO
11-20-2005, 20:26
Ми аз съм казал на наще да ми дадат пари , защото така сам ще си преценя от какво имам нужда и ще си го купя ...

11-20-2005, 20:32
Ami nova kola!

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 20:39
Съвсем сериозно се замислям над въпроса...В момента не се сещам от какво имам нужда но определено няма да откажа да получа нещо оригинално което нямам...абе зациклих :) Но иначе на мен са ми правили страахотен подарък - дърворезба от гаджето - невероятна красота ви казвам...

Lindsey
11-20-2005, 20:41
na mama i na tatko sym pory4ala kozmetika.. a za sebe si ne znam kakvo iskam.. kakvoto mi podarqt vse shte mu se zaradvam :wink: :wink:

4on4i
11-20-2005, 21:43
искам БМВ :lol:

11-20-2005, 22:10
Аз принципно искам едно ДВД: "Axel Rose: The Prettiest Star", но няма да го получа, защото не го внасят в БГ :cry: :cry: :cry:

Сега за Коеда, Нова година и Рождения й ден (31 декември) ще купя на майак ми една яка Нокия. Сестра ми ще я обзаведа с някое марково блузе, баща ми с някакъв дезодорант.

Най-хубавият подарък, който съм давала, според мен, е последният - на една приятелка й подарих "Кама Сутра". И тя и гаджето й се израдваха съвсем искрено на подаръка. И затова смятам, че е най-хубавият досега.

machoka
11-20-2005, 22:13
Аз искам да получа за подарък една успешна нова година, едно празнично настроение и весело изкарване на празниците.

Материалните неща са преходни и не ме блазнят /чак толкова/.

IdontGiveaFuck
11-20-2005, 22:17
Аз много искам 1 килограм бонбончета от 2 стотинки :D
Адски са готини :D
Не се ебавам :D !

ROKER_KRIS
11-20-2005, 22:58
az iskam da polu4a Istinska celuvka ot edno momi4e koeto moje da me raztopi s pogled! :?
az za minalata koleda polu4ih MOTOR ama toi be6e i za rojdeniq den:) o6te mu se radvam!

taq koleda iskam da polu4a knijka s A kategoriq ama mnogo iskam ! xax trqbva sam da si q podarq mai

Roxy
11-20-2005, 23:06
парцалки.долнище са сноуборд.парфюм на келвин клайн

Oyama
11-20-2005, 23:26
Искам да получа кинти :lol: . С тях мога да си купя разнообразни нещица като най якото от тях може да е един двигател на който най накрая да пише "нисмо" :o .

SEXtreme
11-21-2005, 08:20
Ами искам и тази Коледа, както и миналата да ми дадат 200-300лв и да си зема разни парцалки :-)))Аз мисля да купя на мама един страхотен комплект шапка и шал, които видях във каталог на Шанел :)А на баща ми, най-вероятно, ще му купя или кожени ръкавици или часовник...на брат ми ще му взема едни СТРХОТЕН пуловер, за който събирам от лятото на сам, щото е майка си и баща си... :roll:

adi4ka
11-21-2005, 08:27
takam..az iskam obica na vejdataina4e parclki,prostotii..1 sui4er ..takia raboti
a,iskam i biv6eto si gadje s pandelka na glavata,ma tuka ve4e prekalih..

DeSsi
11-21-2005, 08:50
Не искам нищо конкретно. Нека бъде изненада :D

VAMP_GIRL
11-21-2005, 13:46
Не искам нищо конкретно. Нека бъде изненада :D

marusha
11-21-2005, 14:50
az iskam pari za da si kupia bord+duska+avtomati=fun

FlowerinesS
11-21-2005, 18:15
Ам..харесала съм си едно колиенце от Сваровски и некаф хубав ски костюм ако си намеря,комплект шал, ръкавички и шапка и по желание-да ми вземат някакъв парфюм.Тва е!Обичам Коледа! :D

bilka
11-21-2005, 20:06
Ами след като си изтървах GSMа в тоалетната, искам телефон за Коледа! :D :P :)

мечтател
11-21-2005, 20:26
ей, баровчета. тоя - 200 300 лв, другия мотор,третия нещо друго дет струва майка си баща си и бабите си. абе успокойте се малко. май тряа да подаря на всички линк към песента на Лили Иванова "не всичко е пари" или там както се казва. ся не ми се търси обаче. ама както каза Мачока - радвайте се на духовните неща и така нататък. за кво са ви материални? аз не обичам коледните празници. но въпреки това знам, че са много повече от повод да вземете парцалки. ся не ми се занимава повече да пиша, ма ко ми се занимава ще доразтегна локумите утре (няма да го направя, ма да не ви пука:)

TweeTy^_^
11-21-2005, 20:30
Еми и аз ще се присъединя - и аз искам парцалки и може би обичка на носа ако ми дават (за което малко се съмнявам ) .

chupacabra:)
11-21-2005, 20:33
целуфка от 1 момче.тфа ми е най-голямото желание

zElEnA^mAsLiNkA
11-21-2005, 20:44
mi ni6tu ne mi trqbva za da g0 iskam ... kf0t dadat

pain
11-21-2005, 20:49
целуфка от 1 момче.тфа ми е най-голямото желание
chupacabra:) moeto jelanie e absolutno
su6toto.. :| :shock: :)

gia_bs
11-21-2005, 20:53
Какво искам за Коледа ли? Може да ви прозвучи смешно...но искам една най-обикновена вечер...със семейството.. и всичко да е нормално.... просто да сме семейство...да има спокойствие.. и ... искам единствено и само това.. Всичко друго в този скапан живот мога да си го постиган и сама...

machoka
11-21-2005, 21:20
Аз обичам да сбъдвам желания :twisted: :P

DjyDjaNKa
11-21-2005, 21:26
Оууу ... на мене зимните празници и по - специално Нова Година са ми любимите . Такова невероятно настроение ме обзема ... Усмивката не слиза от лицето ми и направо все едно коледни звънчета ми дрънкат в сърчицето и душата . Радвам се като малко дете (аз като такова се и чувствам) ...
Изобщо не съм мислила какво искам да ми подарят ... И не смятам и да разсъждавам над този въпрос . Всъщност сега се сетих , че най - големия подарък , който мога да получа , и който най - силно желая е Сестра ми да си дойде от Германия за празниците ! Ей за това направо си мечтая МНОГО ! Иначе на мама и тати ще им измисля нещо изчанчено както всяка година ... на приятеля ми също и така ... Абе , само искам и тази година да бъда в такава еуфория ... Това ме зарежда с невероятна енергия :) .... Ох , айде , че се олях ... ама това ми е любимата тема :) хахахаха

Boot
11-21-2005, 21:31
Точно тези празници - Коледа и Нова Година са ми адски противни. Особено Коледа. Едно такова изкуствено е всичко, хората почват да правят 'добри' неща 'защото е коледа' и някакви подобни глупости. И като залеят света с гадни дядо Коледовци и снежинки и глупости. Голям кеф, братче. Напрао не се трае. Пък и най-малкото аз съм атеистка и не ме вълнува този празник по никакъв начин. Не смятам, че човек трябва да получи това, което иска само на празници (пф щях да напиша празДници, скапан руски :/ ). И такам... това, което аз желая от материална гледна точка ше си го подаря сама. И то преди коледа (надявам се). От другата гледна точка - в момента ми е малко неорентирано и не знам какво искам.

Swinkenhoffer
11-21-2005, 21:34
Точно тези празници - Коледа и Нова Година са ми адски противни. Особено Коледа. Едно такова изкуствено е всичко, хората почват да правят 'добри' неща 'защото е коледа' и някакви подобни глупости. И като залеят света с гадни дядо Коледовци и снежинки и глупости. Голям кеф, братче. Напрао не се трае. Пък и най-малкото аз съм атеистка и не ме вълнува този празник по никакъв начин. Не смятам, че човек трябва да получи това, което иска само на празници (пф щях да напиша празДници, скапан руски :/ ). И такам... това, което аз желая от материална гледна точка ше си го подаря сама. И то преди коледа (надявам се). От другата гледна точка - в момента ми е малко неорентирано и не знам какво искам.
така е, колежке.
Той не празнува нашите рожд. дни. за кво ние да празнуваме Неговия?!

Swinkenhoffer
11-21-2005, 21:42
Той не празнува нашите рожд. дни. за кво ние да празнуваме Неговия?!
Колежке, за мен той дори не съществува :)
и това е възможност. нашият бог е Фронтдеск-а.
Best Regards
пор
Customer Service

иначе аз искам да си почина и междувременно да работя и така ... да има конски дози шоколад. другото не е важно.

priti_kiti
11-21-2005, 21:52
Az 6e polu4a cifrof fotoaparat
i az nai veroqtno ina4e ve4e ot maika mi si polu4ix ot sega koledniq podaryk...mp3 player mnogo mu se zaradvah :P
a az kakvo 6te podarq...ami ne znam moje bi nqkakava figurkam tan ne6to takova 6te vidim :)

gia_bs
11-21-2005, 22:07
Шибани атеисти, ще горите в ада!

Всеки има право да вярва в каквото иска и съответно да не вярва... защо винаги когато някой друг има различно мнение започват обидите..и офф..нз..този свят ли е объркан .. или аз съм различна...

SanDRo
11-21-2005, 22:13
na mene mi daite edna zelena maslinka :lol: :lol: :lol:

California
11-21-2005, 22:56
айде стига бе хора...колкото пъти вляза в тоя форум и вечно някой с някой се кара...ми не ви ли омръзна?не можете ли да си защитите тезите без обиди,псувни,заяждания и тем подобни?

DjyDjaNKa
11-21-2005, 22:59
И ся зак'во развалихте хубавата тема с някакви спорове ? :evil: Всеки почита различни празници ! Ние харесваме Нова Година и Коледа , оставете ни да им се радваме ... Аз ги уважавам не като вярваща (защото не съм) , а като празници , като дни , в които хората са в празнично настроение и поне за малко могат да се отарсят от сивотата на ежедневието ... Никой , никого не задължава да харесва и уважава едни и същи празници ! Но нищо не ви пречи да уважавате чуждото мнение ! Бъдете дипломатични ! А именно - ДИПЛОМАТИчНИЯ чОВЕК УВАЖАВА чУЖДОТО МНЕНИЕ , НО НЕ ГО ЗАчИТА ! Бъдете и вие така .... Уважавайте различните от вашите разбирания , но никой не ви кара да ги зачитате и приемате и за ваши .... Айде ... Много празнично настроение от мен :) хахахаха

TSecret
11-22-2005, 08:40
hm... iskammmm -mai mn ne6ta iskam po to4no sa tri...
1.djoben komputar
2.1sedmica na ekskurziq s gadjeto nezavisimo kade... 3.ako moje edna ekskurziika do meksiko..
xixixiix... maitap4e tova sa ne6tata koito mi se 6te da polu4a no edva li 6te stane-po to4no nai mnogo iskam 1-2 dni da sam s gadjeto na balkan!
nai-hubaviq podarak koito sam pravila...ne se se6tam no posledniq be6e edin mn krasiv prasten na mama :) a nai-hubaviq koito sam polu4avala-kato izklu4a vs god nai nov model gsm- kristalen prasten na swarovski.. tva e the best!

Jamalska
11-22-2005, 10:17
Ау аз това го искам от цифра време за кооойто и да е прааазник..Вече знам къде ще живее и си представям как ще се забавляваме заедно...ама никой не ще да ми го подари... Искам ПОЛТЪРГАЙСТ
В краен случей може и ангел/архангел...
е ако не получа нещо такова и на http://franklinmall.com/product_images/bluebellbears/little_angel.jpg съм съгласна...стига да има крила

aBeP4eTo
11-22-2005, 12:29
Единиственото, което искам е да прекарам празниците с най-прекрасния човек на тази планета. Нищо друго не искам нито подараците ме блазят нито нищо само това човече.
И няма да откажа да отида на едно ниУ иЪр хаус партИ :P :lol:

bulgarche
11-22-2005, 14:14
За мен май са най-ценни дребните подаръци..всичко подарено ми от някой си го пазя...важно е да ми е приятно от момента, а сега като си погледна нещицата които са ми поаарили ми става много приятно :)
Преди 1-2 години баща ми подари на майка ми, на сестра ми и на мен от тез новите 100 лева и аз бях много щастлив :)
Вече не помня какви неща са ми давали преди (малко си противореча). :) А за Нова година мисля, че никога не са ми подарявали нещо, а само за Коледа.

Вие и за Коледа и за Нова година ли купувате и ви подаряват разни нещица ?!?!?!

А аз какво ще подаря...на членовете от семейството ми...незнам...нещо както винаги интересно което знам, че ги радва. На приятелката ми...незнам не съм измилил, но вече се подосещам в каква насока ще е :)

marusha
11-22-2005, 15:29
Единиственото, което искам е да прекарам празниците с най-прекрасния човек на тази планета. Нищо друго не искам нито подараците ме блазят нито нищо само това човече.
И няма да откажа да отида на едно ниУ иЪр хаус партИ :P :lol:
za new year moga da ti preporu4am party,no niama da e house...shte e po iako...hard techno na nova godina kak ti zvuchi??? :D v black box...pedro delgado,balthazar i tn...kaji ako isksh oshte info

MaD_CaT*
11-22-2005, 17:54
КАто..изключа...нематериалн те подаръци: здраве,щастие и любов...който е и най-значимия подарък....
искам
:arrow: професионална преса за коса 8)
:arrow: яки кецки или ботушки...за зимата...някой ако има предложения да дава линк :!:
:arrow: котенце или игуана..отдавна искам... :roll: и отдавна знам,че няма да имам... :roll: ...и към списъка на исканите..но никога изпълними подаръци прибавям и змия :lol:

11-23-2005, 13:34
ami za koleda mnogo iskam priqtelqt mi da doide v nas ama neznam dali 6te stane o6te a za podar1ci neznam nes1m mislila mnogo no 6te trqbva za6toto obojavam da pravq i da mi pravqt podar1ci

assassingirl
11-25-2005, 07:51
hmm iskam ku6tata na kukla babi i kendio!hahah bazikam se mne nai mnogo ot vsi4ko iskam cqloto semeistfo da se syberem..no... edva li...vse pak hubavo e 4ovek da si me4tae :(

neMec`
11-27-2005, 13:46
em mnogo flakoni iskam da mi donese ida mi donese :lol: :lol: :lol:

VAMP_GIRL
11-27-2005, 16:40
Ами аз очаквам картичка от едно момиче,което адски много ценя!За жалост сме много далече една от друга и не можем да си подарим нещата както обикновенно се прави. :? И като се замисля от всички глупости само тя би могла да ме зарадва истински! :P

WwanAdoO
11-27-2005, 18:51
Нямам идея какво искам-иам вси4ко,което искам...е чак не вси4ко,но квото исках си взех...просто неколко купона, здраве, доволно чаделец и яко изкарване като цяло с приятелите :wink: