PDA

View Full Version : Банани с пижами - песничката??



Momchence
11-20-2005, 19:20
Абе сещате ли се текста на песничката на Банани с пижами? Почваше май така: Банани с пижами простгат пак при наааас, банани с пижами лалалала мечета и банани приятели добри....нямам нифка идея как беше а много искам да се сетя не е ебафка и не ми се смейте :D
Така и така съм почнал как беше песничката по нова телевизия: Тръгва детския влак, приказния чудак...ла ла лала зприказния вагон с мечти милион ла ла ла и тука не се сещам....
А как беше тая на свтулковците (мулиганите са най-големите изрУди)
А как беше на малкото пони? Нещо такова: ...нотка кръпка и зорааа шемет и звездичкаааа бонбон кани ни сегаааа хапнете всиииички....
Цялата работа е там че имам страшно голяма слабост към анимация независимо каква и се замислих тея дни за тея сладурски детски с които съм израстнал исках за момент да си припомня....благодаря предварителну! :oops:

aHyC
11-20-2005, 19:25
да ве

Банани с пижами започват пак игра тарарараа ташаци машаци разклащат ги с ръка аъгАХГ

Sinister_Doll
11-20-2005, 19:48
"Trugva detskiqt vlak, prikazniq 4udak sus bezboroy me4ti, ot dale4ni strani... (tuk propuskame malka 4ast)... za dobrite deca, sus balon4eta v ruka!"


:D :lol: Samo za tva se setih :lol: Mn go obi4ah na vremeto... Ta za kvo ti e?


Ima6e i "Malkoto poni *uq si goni! Vsi4ko e samo perverzna igra!"

miloto_girl_4e
11-20-2005, 20:02
Bananiii s pijamiii zapo4vat pak igraaa
me4etaaa i bananiii kompaniaaa dobraaaa

i drugoto,deto se se6tam

malkotooo poniii,vqtura goniii,
vsi4ko e samo igraaa ahaa
malkoto poni ... i ne se se6tam :roll:

Tiffany
11-20-2005, 20:02
До колкото не са ми изневерили детските спомени беше нещо таковичко :wink: Тръгва детския влак,приказния чудак,запъхтян лети към далечни страни...Избери си вагон с мечти милион и една звезда огряла света :wink:

Bling Bling
11-20-2005, 20:10
Йе йе
банани с пижами
пичове са те голями
сега ще ви кажа
как някоя пичка ще размажа
йе йе
гангстерското време дойде,
ще има откъснати клитори и мъде!

Momchence
11-20-2005, 20:16
Блинги аре да не прайш темата на лайна ок?
Мерси на другите...учудващо как ги помните :P Още малко и ше ги докараме от началото до края...някой пита за какво са ми...за нищо просто искам да се сетя как бяха :) сладурски са! :P

Master_88
11-20-2005, 20:49
Като по-малък ги гледах и ме кефеха

machoka
11-20-2005, 22:01
Банани с пижами

Банани,нани-нани
Банани със пижами,
с пижами на райета.
Банани с пижами,
с пижами на райета,
с приятели-мечета.

Палавници малки са те.
Любими са на всяко мъничко дете.
Имат си пижами на райета
и приятели мечета.

Плуват по реката с лодки.
Ходят на весели разходки.
Знаят чудни те игри-
да видят кой ще победи.

В състезания,игри и песни-
така минават дните им чудесни.
За победителя-награда.
Тежко на този,който пада.

Спохожда ги понякога бедата.
Но не е винаги във тях вината.
Пеят и играят те задружно-
на всеки му приятелство е нужно.

marusha
11-21-2005, 13:13
[/b]Оооооо,най-после една сродна душа...аз обожавам анимационни филмчета,затова не се отделям от телевизора или по-точно от cartoon network :P :) супер много ми липсват приказките на братя грим,по нова телевизия...и нямам представа от къде да си ги намеря,а бяха толкова яки... :cry:
За влака беше нещо от сорта на:"Тръгва детският влак,приказния чудак,закъснял лети към далечни страни,избери си вагон с мечти милион и една звезда...бла бла бла бла бла...тука не го знам и никога не съм го знаела... :?
За свтулковците беше "Светулки в мрака да блестим...разпръскват...бла бла...луната изпраща им...не знам за светулките...а някой помни ли как се казваха мулиганите?Аз помня Лопатка,Запчатко и оня пич Вранко...хахах
и сега за понитата тва вече го знам..."Нотка,Кръпка и Зора,Шемет и Звездичка,Бонбон кани ви сега,хапнете всииички...Малкото пони(2)с приказки безкрай.... :)

Momchence
11-21-2005, 14:54
А стиа бе на тея от cartoon network са им криви муцуните някфа баси мизерната деградирала анимация....само кат видиш как е нарисувано...а самите идеи и сюжети....без коментар :D Иначе да Вранко беше най-големия изрод xaxaxa :lol:
Мачок...сори ма не е тая песничката тая е някфа друга...сигурен съм ;)
Май никой не ги помни тез неща :Р .... :lol: :lol:

rosskata
11-21-2005, 18:26
:P Уаа, и аз много обичам анимация, обаче от изброените се сещам само за бананите с пижами... Тя песничката не беше точно песничка, а мелодия, докато някакъв лигав глас казва(без да пее) "Банани с пижами, започват пак игра" няколко пъти, и накрая "Мечета и банани, компания добра" :lol:

S8K
11-24-2005, 17:33
тва детско е мн яко,гледах го сяка вечер и после излизах.... :oops:

lainagovna
11-24-2005, 18:27
ако някои го е намерил и на мп3.....
мойе и малкото пони

ей сега се сетих за дните в които по цял дедн си седях пред тв-тои само тва чаках да почне, малкото пони, блясъчко мечтателя, имаше едни звезди маи, на 7 дни имаше некви рейнджари, волтрони и т.н.... ех какми липсват тия времена....

Sa3ana3a
11-24-2005, 19:56
Ехх спомениии :)

teenkopele
11-24-2005, 21:04
Йе йе
банани с пижами
пичове са те голями
сега ще ви кажа
как някоя пичка ще размажа
йе йе
гангстерското време дойде,
ще има откъснати клитори и мъде!

хахахахаха :lol:

Абе тея банани са ГОЛЯМА работа...яко песни има за тях ! :lol: :lol: :lol:

BITCH_FROM_HELL
07-01-2009, 12:16
http://bglog.net/preduchilishtnapedagogika/28565 ето я песни4ката за влака