PDA

View Full Version : Честит Рожден Ден на аВер4еТо



LunaTriCk
11-20-2005, 22:18
http://www.boulevardballoons.com/images/Party_Supplies/Birthday/B-General/A-Oh_No_Happy_Birthday-Lg.jpg
Да ни е здрава, жива, щастлива е се така дива. Щях да почна да изброявам пожелания, нооо ще ти пожелая само това: да получиш не това, което искаш, а това от което се нуждаеш :roll:

machoka
11-20-2005, 22:26
Стандартни, шлагерни, скучни пожелания, които си чувала милион пъти /не, че си на толкова години де :lol: :P / аз няма да ти казвам. Нито пък картинки шаренийки.

Поздрави и ни посещавай с компетентното си мнение по всеки въпрос, по който пишеш, по-често. Много хора имат нужда от него.

Успех!

Master_88
11-20-2005, 22:32
ЧРД

DeSsi
11-21-2005, 08:57
Честиииит рождееен деееен тууу ююю..

Какво да ти пожелая..Много здраве,много радости с хората,които обичаш,много много усмивки и само положителни емоции :)
И много много много много секс :D
приятно прекарване :D

LiNkiN4eTo
11-21-2005, 09:04
ааа Аверче , честито честито!!!
Всичко най-хубаво ти желая , много успехи , много щастие , много красиви мигове , от всичко по много!
Да го отпразнуваш подобаващо!Весел празник!

SyLZaTa
11-21-2005, 09:08
http://www.americanbridge.com/images/aa%20birthday.gif

zElEnA^mAsLiNkA
11-21-2005, 09:33
Mi 4RD i 0t mene ....

pinK_Baby
11-21-2005, 10:25
Ч.Р.Д на една супер сладка мацка!Че и обича house...Тва малко отклонение...Не искам тривиални пожелания затова ти казвам само да бъдеш винаги един голям оптимист и усмивката да не слиза от лицето ти и така просто няма да усетиш колко мноооого си щастлива :) Весело прекарване на празника и всичко всичко най-хубаво...Ааа и много успехи и много секс 8)

bulgarche
11-21-2005, 12:29
Ч.Р.Д.
УсмиФки, весели моминти с любимите хора и..и всичко най- най- :)

monka
11-21-2005, 16:35
4RD na Aver4eto!
da si jiva i zdrava! samo hubavi ne6ta da ti se slu4vat, da si mnogo 6tastliva, mnogo priateli da ima6!!!

e4o
11-22-2005, 09:32
4estito i ot men vsi4ko nai-hubavo ti jelaq :)

aBeP4eTo
11-22-2005, 12:11
Благодаря ви много ! :P
Адски милички сте! :P
ох вече съм: "като на 17" :P
Обичам ви! :P
Целувки на всички :P

BABY_SEXY_GIRL
11-22-2005, 13:51
Съжалявам, че вчера не съм влизала тук, за да пиша в тази тема, и въпреки че вече е късно имам намерение да до направя!!! :D

Пожелавам ти едно утро, в което да тръгнеш усмихната...едно рамо, на което да се облегнеш, на което да стихват тревогите, една обич да носиш в сърцето си...един път да те води към хората...една цел да те води в живота...за да бъдеш ИСТИНСКИ ЩАСТЛИВА ! ! ! ♥ ♥ ♥
Желая ти винаги да си обградена от хубави хора около себе си, да даряваш обич, както и те на теб! Да си винаги усмихната, дори напук понякога на цялата несправедливост от страна на живота 8) Радвай се на всеки миг като за последно! И...на ласките на любимо момче разбира се :lol: :P
Обичкам те, миличко Ипси!♥

DiEsEl_GiRl4eTo
11-24-2005, 17:31
И аз се извинявам за закъснението.
Честитооооо!!! Живичка, здравичка, все такъв супер мега хипер гига турбо як сладур :) и ужасно щастлива :)

MyCuHkA
11-24-2005, 19:22
Съжелявам за закъснението но чак сега видях...
ЧРД мило човече... нека най-вече да си жива... Най-много да си щастлива... Ама наистина много!!!!... Да получиш почти всичко от което искаш.. защото ако получиш всичко няма да е интересено:)
Приятно изкарване довечера и дано си спомняш поне после че си имала рожден ден! :D