PDA

View Full Version : mn iskam ama mama ne dava :(



kuklataaa
11-21-2005, 13:36
mn iskam piersing na ezika ama na6te ne davattt na 13 sam weee kaf e pr0blema bahti mn iskam da si sloja
a i za gajet0 mi 6e e po qko da se mlqskame :lol:
kak da gi nakaram da mi pozvolqt daite savet pls

Стеснителната
11-21-2005, 13:47
Завърши детската градина първо, изнеси се от вас после ако щеш си сложи пиърсинг на гъза и виж кво ги ебе другите. Аз така направих :wink: .

Dr.OhBoli
11-21-2005, 14:01
mn iskam piersing na ezika ama na6te ne davattt na 13 sam weee kaf e pr0blema bahti mn iskam da si sloja
a i za gajet0 mi 6e e po qko da se mlqskame :lol:
kak da gi nakaram da mi pozvolqt daite savet pls

Ми защо не исчакаш да пораснеш още малко пак тогава може и да ти разрешът!

11-21-2005, 14:24
Parvo!разрешат е! а не ръзрешът.Vtoro!pogovori s va6te kato s priqteli a ne kato s roditeli i moje da si promenqt mnenietoi treto az imam piersing i sega sajelqvam 4e sam si probil ezika,za6toto parvo re6ih da go mahna i tigava doide problema ne use6tam ni6to noto vkusa na xranata nito ne6to dr za tva se naloji da si sloja pak bqh na tvoite godini kato si probih ezika i ne e koi znae kvo za momi4etata.

papi :wink: 16 sf m

RoyTheReaper
11-21-2005, 14:44
ами ваште постъпват даже много разумно щото наистина си малка. на тези години има голям риск да извършиш някаква глупост и да съжаляваш за келешлъка си като порастнеш (виж мнението на гостенина преди мен). така че изчакай 3-4 години, когато ще си малко по разумна и ще можеш да разсъдиш по трезво

Master_88
11-21-2005, 14:57
Всичко казано дотук е вярно. А и плюс това не си мисли че като си сложиш пиърсинг ще си много нещо. Не всички ги кефи

Adrianne
11-21-2005, 15:08
мен на езика не ми харесва ама хич.Най -добре е никъде да не слагаш може проблеми да си имаш а и скоро писва!Почти всички които си сложат след няколко месеца го махат:) не виждам смисъл поне аз:)

sladkish4eto_f_sofiq
11-21-2005, 15:11
boje az sum na 15 i mama i tate ne davat,a ti na 14 bahti 4akai malko ima vreme za vsi4ko

mil4eto_
11-21-2005, 15:18
еми много ясно че няма да ти дадат. :twisted:
ти кфо очакваш и с.да ти ръкопляскат ли?все паск са родителши-нормално е да се притесняват за теб.а и освен тфа не си въобще голяма.пиърсинг-а на езика може да доведе до много инфекции и проблеми-така че изчакай 1-2години и си сложи. :P

fti4ka
11-21-2005, 15:41
pa ti pak moje6 da si sloji6 ma tam okolo nqkolko sedmici nqma da moje6 da govori6 pravilno i taka moje da te razkonspirirat.. ako nqkoq vakanciq si dale4e ot va6te si sloji i hi4 da ne ti puka

Soul^Fly^F
11-21-2005, 18:04
pa ti pak moje6 da si sloji6 ma tam okolo nqkolko sedmici nqma da moje6 da govori6 pravilno i taka moje da te razkonspirirat.. ako nqkoq vakanciq si dale4e ot va6te si sloji i hi4 da ne ti puka
vyi neeee....tva be6e mnoo typo

Lindsey
11-21-2005, 18:52
ами ваште постъпват даже много разумно щото наистина си малка. на тези години има голям риск да извършиш някаква глупост и да съжаляваш за келешлъка си като порастнеш (виж мнението на гостенина преди мен). така че изчакай 3-4 години, когато ще си малко по разумна и ще можеш да разсъдиш по трезво

TweeTy^_^
11-21-2005, 19:52
Аз искам на носа ма мама каза да не си и го помислям поне докато не стана на 16 :cry:

priti_kiti
11-21-2005, 20:45
ами ваште постъпват даже много разумно щото наистина си малка. на тези години има голям риск да извършиш някаква глупост и да съжаляваш за келешлъка си като порастнеш (виж мнението на гостенина преди мен). така че изчакай 3-4 години, когато ще си малко по разумна и ще можеш да разсъдиш по трезво
niasitna iz4akai o6te malko,ama ako pita6 men vaob6te ne si slgai(nito e gotino za mlqskaneto,nito ni6to)

moon^girl
11-22-2005, 09:44
1) Mnogo si malka za da si slagash tova neshto na ezika.
2) Mnogo e grozno.
3) Slagat go samo lizbiikite.
4) Trqbva da slyshash roditelite si.
5) Mnogo boli.
6) Ne TI PREPORACHVAM DA SI SLAGASH TOVA!!!

just_me_f_gd
11-22-2005, 11:56
suglasna sum s drugite,4e e mnooooogo opasno!!! 6e ti omrazne mn burzo!!! taka nqma da stane6 po-gotina!!! o6te si malka za ne6to takova!!! nqma "mlqskaneto" da stana po-priqtno!!! i ako te interesuva mnenieto mi-NE SI SLAGAI!!!a predlojenieto da si sloji6 dokato si adle4 ot va6te e mn tupo-samo si predstavi k'vo 6 stane kogato se te vidqt s piursing na ezika :idea:

stel4eto__
11-22-2005, 12:23
suglasna sum s drugite,4e e mnooooogo opasno!!! 6e ti omrazne mn burzo!!! taka nqma da stane6 po-gotina!!! o6te si malka za ne6to takova!!! nqma "mlqskaneto" da stana po-priqtno!!! i ako te interesuva mnenieto mi-NE SI SLAGAI!!!a predlojenieto da si sloji6 dokato si adle4 ot va6te e mn tupo-samo si predstavi k'vo 6 stane kogato se te vidqt s piursing na ezika :idea:
:wink:

sk8girL
11-22-2005, 13:01
Стига бе хора.. вие ще отчаяте момичето!Аз не виждам нищо лошо в тва да си направиш,ама изчакай още малко.Аз съм на 15 и наш`те също са против,но ми трябва още някоя годинка и си слагам.Съгласна съм,че може да се получат инфекции и не е много хигиеничн0,ама ..... пък си е яко! :wink:

MaD_CaT*
11-22-2005, 16:34
moon^girl доста тъпо изложение : :shock:
3) Slagat go [color=black]samo lizbiikite.
От къде го чу,измисли,прочете това?!
НЕ е задължително да си лесбийка,за да имаш пиърсинг на езика :!: :lol:
А по темата...
тиии чуваш ли се бе моме?! :shock:
На 13 години си...тва колко прави : 6ти клас ?! :shock:
И за кво ти е?!Да се гъзариш(то не че може да ти служи за друго обицата) пред гаджето..и френдките :?
МИ...що не си направиш и едно тату ?! Приятеля ти може би ще те харесва още повече?!
Я се вслушай в мама и тати..и най-вече в акъла си!?!?!

chupacabra:)
11-22-2005, 16:44
малки противни лигави курволетини като тебе развалиха цялата красота на пиърсинга.
аман от пикли, които се чудят да измислят начин да погъзареят пред приятелчетата си.
знаеш ли как може да ги впечатлиш - вземи прочети някоя КНИГА.

mani4eto
11-22-2005, 17:08
Xaxaxaxa.....ave de4ica kade ste tragnali...piercing 6tqla da si prai.Predstavqm si kolko sme6no 6te ti stoi-Nqkakvo pi6leme-2 klas s obica na ezika.Of, 4e ste zlee
Napalmo podkrepqm MaD_CaT* i chupacabra:)

fti4ka
11-22-2005, 19:49
pa ti pak moje6 da si sloji6 ma tam okolo nqkolko sedmici nqma da moje6 da govori6 pravilno i taka moje da te razkonspirirat.. ako nqkoq vakanciq si dale4e ot va6te si sloji i hi4 da ne ti puka
vyi neeee....tva be6e mnoo typo
be to i az ne si padam po takiva izguzici ma sa kato iska momi4eto da si praai kvot si iska..

BABY_SEXY_GIRL
11-23-2005, 12:53
Xaxaxaxa.....ave de4ica kade ste tragnali...piercing 6tqla da si prai.Predstavqm si kolko sme6no 6te ti stoi-Nqkakvo pi6leme-2 klas s obica na ezika.Of, 4e ste zlee
Napalmo podkrepqm MaD_CaT* i chupacabra:)

А аз съм съгласна и с трите ви главно защото:
1 - когато правиш такова нещо и знаеш че вашите са против - не трябва да ги питаш въобще :lol: А като гледам теб тяхното мнение те касае много, а ако истиснки го искаше този пиърс нямаше да те ебе,но:
2 - ти май искаш това бижу само заради това да ти се кефи гаджето, ама че безличие!!!

machoka
11-23-2005, 13:10
малки противни лигави курволетини като тебе развалиха цялата красота на пиърсинга.
аман от пикли, които се чудят да измислят начин да погъзареят пред приятелчетата си.
знаеш ли как може да ги впечатлиш - вземи прочети някоя КНИГА.

Не, че бих се изразил точно по този начин, но мнението ми се припокрива напълно!

BABY_SEXY_GIRL
Трябва да уважаваме мнението и решенията на родителите, дори да ни се виждат абсурдни. Поне, докато се навършат 18. Пък после ходи и си троши главата както си щеш, ако нямаш възпитанието да уважаваш родители си. /така де, говоря по принцип, да не си помислиш, че за теб/ :wink:

А ако под 18 си правиш каквото искаш и не зачиташ тяхното мнение - значи си 'боклук' в различни разновидности и степени :!:

Стеснителната
11-23-2005, 13:18
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани

.: machoka :.

BABY_SEXY_GIRL
11-23-2005, 13:29
Васко, има родители, който не заслужават да ги слушаш по ред причини...има и такива, които са много консетвативни, и от които ако зависи и им се даваш ще си дремеш по цял ден вкъщи над учебника си! Така че ЗАВИСИ от адски много неща, недей слага всички под един знаменател, все пак не всички родители са стока!
А и аз не мисля, че съм боклук щом си пробих пъпа и ушите без те да знаят, дори те след това ги харесаха :shock: :) Безкрайно много ги уважавам мога да ти кажа, не мисля че ще им стане нещо ако не им кажа, просто се застраховах така...Радвам се, че имам смелостта да правя каквото си искам, че си постигам своето, този жовот

machoka
11-23-2005, 14:34
Мила Рени,

Ако си момче и баща ти е пияница и ти посяга всяка вечер, ще дръзнеш ли да го пребиеш от бой? Аз не бих, всеки трябва да има страхопочитание и уважение към родителите си, какви и да са те.

Когато човек има смелостта да прави каквото желае, без да е зависим от родителите си - минимум трябва да е пълнолетен, иначе по закон няма това право да бъде такъв. От там нататък - можеш ли да кажеш, че имаш възможност да живееш без родителите си, да се издържаш сама /не да взимаш назаем, а да печелиш/, да живееш сама, без тяхна помощ и материална подкрепа? Ако можеш - твоето решение е било правилно. Ако не можеш - постъпила си неблагоразумно и не си уважила тяхното право на избор, на мнение, на родителски съвет.

:)

11-23-2005, 15:38
Завърши детската градина първо, изнеси се от вас после ако щеш си сложи пиърсинг на гъза и виж кво ги ебе другите. Аз така направих :wink: .
Евалата! Малка си!

BABY_SEXY_GIRL
11-23-2005, 19:36
Ееей, стига с тези закони и разни консервативни разбирания! А ти ако искаш обичка, но ваще са консерви как мислиш ще постъпиш? Ще се откажеш от желанието си само заради родителите си? Ако толкова лесно се отказва човек...леле пази Боже :shock: Пък и това не е татус, а е нещо, което може да махнеш когато поискаш от тялото си, иначе за татусите е редно да се пита, но за пиърса - не виждам с какво може да пречи толкова на родителите и ако толкова ги дразни най-много да накарат човека да си го махне :roll: Абе ти сега ще ми изреждаш примери, с които аз ще се съглася, после аз ще изредя други, с които може би и ти ще се съгласиш...така че слагам КРАЙ на спора ( :lol: ) като казвам, че всичко си е относително, зависи от много неща и разбира се мнението на родителя като цяло е от значение :wink: Но вече кой се допитва и вслушва в тях...сам си решава :wink: Ако имаш нещо да добавиш най-добре го направи на лс :? Поздрави :)

honey91
01-06-2006, 13:19
iz4akai da stane6 pone na 16

i'm so excited!
01-06-2006, 14:15
iz4akai da stane6 pone na 16
да бе ше чака. нали след 3 години вече няма да е модерно :evil: :evil: :evil:

honey91
01-06-2006, 14:31
da ti kvo iska6 sega da si go napravi i sled vreme da sajalqva!pomisli malko vse pak ti se probiva ezika!a i ako otide v nqkoi garaj da go dup4at moje da xvane nqkoq bolest!Spored men za vsi4ko si ima vreme!

Boot
01-06-2006, 16:26
Колко абсурдни мнения прочетох, не е истина простоооо ?! Вие нормални ли стееЕЕ? Само лезбийките си слагали пиърс на езика - WTF, беее?! И някфи други чудни неща. Пфффф... луди сте, сериозно.

Иначе по тематааа... миии, момиче не си слагай пиърс и не убеждавай ваще, щото ще си просто поредната тъпа чалгия с пиърс на модерно място. Както каза някой преди мен - такива като теб развалиха цялата красота на пиърсите...

dragonika
01-06-2006, 16:33
Мен не ме кефи особено пиърсинга (освен на пъпа), и затова пък изобщо не се кефя на обица на езика...но щом искаш, направи всичко по силите си, за да убедиш ваще

sidney
01-06-2006, 16:39
Мен пък дори втора дупка на ушите не ми дават....а толкова ми харесва :cry:

CrazY^^MousE^^F
01-06-2006, 17:07
1) Mnogo si malka za da si slagash tova neshto na ezika.
2) Mnogo e grozno.
3) Slagat go samo lizbiikite.
4) Trqbva da slyshash roditelite si.
5) Mnogo boli.
6) Ne TI PREPORACHVAM DA SI SLAGASH TOVA!!!
ae lek, ari stia da imat samo lesbiikite pierc na ezika e, a i kaji koga za posleden pyt si sloji pierc na ezika, 4e da znae6 "kolko mnoo boli", a??
a po temata...mi 6tom va6te ne ti davat, nz kak 6te se probie6, a i naistina si malka, za da naprai6 ne6to takoa bez tqhnoto razre6enie

Roxy
01-06-2006, 18:52
аз сам вече на 13 години толкова съм голяма искам пиърсинг да мога да са мляскам с гаджето ми дето е също на 13.всички ми завиждат щото само аз си имам гажеееее уааа казва се Кен а любовника се казва Baby Born.......ебаси простотията.

Ми много ясно че няма ти дадат.Откажи се

`Death`Whore`
01-06-2006, 21:15
Hahahahhaahhahahhahhsahahhahahhahhahahhahahahhahah hahhahahhaa
hahhgahahhahahhahhahahhahhahhahahhahahhahhahahhahh ahaahhaahahhaha
hahhahahhahahhahahhahahhahahahahhahahahhahahhahaha hhahahahhahhahhahahhaha
hahhahahhahahhahha!

Само лезбийките си слагат обица на езика! МНого е грозно!

VoodooServ
01-07-2006, 09:33
Спокойно всичко с времето си... Не бързай.

strange__
01-07-2006, 10:03
mn iskam piersing na ezika ama na6te ne davattt na 13 sam weee kaf e pr0blema bahti mn iskam da si sloja
a i za gajet0 mi 6e e po qko da se mlqskame :lol:
kak da gi nakaram da mi pozvolqt daite savet pls
Abe ti zaradi gajeto li iska6?! A momi4etata koito nqmat piersing..kvo?!Da ne se celuvat ili?!?! Az gore dolu taka gi razbrah ne6tata...plus tva si mislq 4e si malka za piersing,nqma da ti otiva :roll: Iza4akai o6te godina dve i probvai pak,moje togava da ti dadut :wink: 8)

i'm so excited!
01-07-2006, 10:17
da ti kvo iska6 sega da si go napravi i sled vreme da sajalqva!pomisli malko vse pak ti se probiva ezika!a i ako otide v nqkoi garaj da go dup4at moje da xvane nqkoq bolest!Spored men za vsi4ko si ima vreme!
не схвана тъъънката ядна ирония в поста ми :wink: лошо :wink:

aBnOrMaL_BaBy
01-07-2006, 10:33
малки противни лигави курволетини като тебе развалиха цялата красота на пиърсинга.
аман от пикли, които се чудят да измислят начин да погъзареят пред приятелчетата си.
знаеш ли как може да ги впечатлиш - вземи прочети някоя КНИГА.

Евала мацка! :wink: :P

П.П. Току-що разбрах че съм лесбийка ... брехх от този форум научавам неща които незнам.. :lol:

`Death`Whore`
01-07-2006, 10:40
А тези с пиърсинги по лицето какви са? Хермафродити?

i'm so excited!
01-07-2006, 10:48
начи аз съм лесбо-хермафродит.
ебаси якото :shock:

`Death`Whore`
01-07-2006, 10:48
Аз съм само хермафродит. :) :) :)

i'm so excited!
01-07-2006, 10:53
Аз съм само хермафродит. :) :) :)
да не би имаш такъв вертикален на устната?
щото яко ме кефи

`Death`Whore`
01-07-2006, 10:55
За жалост, не. И мен адски много ме кефи. Имам обикновен пиърс на долната устна. Първата ми обичка...може да е пробита накриво, но си я обичам... :cry:

i'm so excited!
01-07-2006, 11:02
бе дупка да има! не е важно къде и как :wink:

Boot
01-07-2006, 11:56
Дет`курво, аз още съм ти сърдита, че си свали пиърса на горната устна. Перфектна дупка бях направила, можеше да ми служиш за реклама... :evil:

COLA
01-07-2006, 20:31
Purvo ako iska6 da si sloji6 pirsing trqbva da si mnogo ubedena v tova.Pri vseki 4owek pri probivane na ezika perioda na zarastvane na dupkata e razli4en.No e minimum 2-3 sedmici.trqbva da si sigurna 4e 6te izdurji6 na bolkata,4e 6te izdurji6 na glada i vsi4ko.Plus tva naistina si malka.Obmisligo o6te malko i kato stane6 na 16-17g,sedni i pogovori s va6te.Probvai s tova:Dobre vie neiskate da si probiq ezika,no za6to kakvo vi pre4i kato ne se vijda.Tova ne e da si probie6 nosa ili vejdata.vijda se samo kogato az re6a.:))))) i tem podobni gluposti.NO NAISTINA TRQBVA DA IZ4AKA6 I DA SI POMISLI6 MNOGO DOBRE.TVA NE E KATO DA SI PROBIE6 U6ITE:)))I AKO MISLI6 DA GO PRAVI6 GO NAPRAVI NA PODHODQ6TO MQSTO,ZA DA NE SE ZARAZI6 S NE6TO,ILI DA TI STANE NE6TO DRUGO:(

WILD__BOY
01-07-2006, 20:43
Скоро в детската градина ще сте с боядисани коси и пиерсинг .. за кво ти е тая обица на езика и ти не знаеш. майка ти е здраво мислещ човек

Sugar_metalka
01-08-2006, 08:59
O6te si dosta malka,pone stani na 16, a spored men zavur6i u4ili6te i togava pak 6te si govorim dali o6te iska6! ama na 13 si e glupost :shock:

aBnOrMaL_BaBy
01-08-2006, 17:59
начи аз съм лесбо-хермафродит.
ебаси якото :shock:

Me too! Me too! :wink:

`Death`Whore`
01-08-2006, 18:40
за кво ти е тая обица на езика и ти не знаеш. майка ти е здраво мислещ човек

А за какво ти е телевизорът? За какво ти е музиката? За какво са ни домове, след като има пещери? Не са ти нужни. Не ти трябват изобщо! Тогава защо ги имаш?

{P}evanescence{P}
01-08-2006, 19:35
az iskam ili na exika ili na vejdata ili na stomaha
no nz 1-vo nashte ne mi davat a aaz sam na 15-16 a i nz dali sled nqkolko meseca nqma da mi omryzne i samo deto sym se my4ila

`Death`Whore`
01-08-2006, 19:39
Не е мъка, като бебенце ти е..чистиш го, слагаш му лекарство...гадно ти е, ако то не е добре...а когато вече е добре, не можеш без него и не си се представяш без него. Поне при мен е така...

HereTodayGoneToHell
01-08-2006, 20:20
Е, аз имам на пъпа и ми я направиха на 14. Но беше със съгласието на майка ми! Въпреки че сега съжеля2вам...

Roxy
01-08-2006, 21:36
Purvo ako iska6 da si sloji6 pirsing trqbva da si mnogo ubedena v tova.Pri vseki 4owek pri probivane na ezika perioda na zarastvane na dupkata e razli4en.No e minimum 2-3 sedmici.trqbva da si sigurna 4e 6te izdurji6 na bolkata,4e 6te izdurji6 na glada i vsi4ko.Plus tva naistina si malka.Obmisligo o6te malko i kato stane6 na 16-17g,sedni i pogovori s va6te.Probvai s tova:Dobre vie neiskate da si probiq ezika,no za6to kakvo vi pre4i kato ne se vijda.Tova ne e da si probie6 nosa ili vejdata.vijda se samo kogato az re6a.:))))) i tem podobni gluposti.NO NAISTINA TRQBVA DA IZ4AKA6 I DA SI POMISLI6 MNOGO DOBRE.TVA NE E KATO DA SI PROBIE6 U6ITE:)))I AKO MISLI6 DA GO PRAVI6 GO NAPRAVI NA PODHODQ6TO MQSTO,ZA DA NE SE ZARAZI6 S NE6TO,ILI DA TI STANE NE6TO DRUGO:(

2 3 седмици,болка и глад?!?ти нормален ли си бе :lol:

`Death`Whore`
01-08-2006, 21:40
Purvo ako iska6 da si sloji6 pirsing trqbva da si mnogo ubedena v tova.Pri vseki 4owek pri probivane na ezika perioda na zarastvane na dupkata e razli4en.No e minimum 2-3 sedmici.trqbva da si sigurna 4e 6te izdurji6 na bolkata,4e 6te izdurji6 na glada i vsi4ko.Plus tva naistina si malka.Obmisligo o6te malko i kato stane6 na 16-17g,sedni i pogovori s va6te.Probvai s tova:Dobre vie neiskate da si probiq ezika,no za6to kakvo vi pre4i kato ne se vijda.Tova ne e da si probie6 nosa ili vejdata.vijda se samo kogato az re6a.:))))) i tem podobni gluposti.NO NAISTINA TRQBVA DA IZ4AKA6 I DA SI POMISLI6 MNOGO DOBRE.TVA NE E KATO DA SI PROBIE6 U6ITE:)))I AKO MISLI6 DA GO PRAVI6 GO NAPRAVI NA PODHODQ6TO MQSTO,ZA DA NE SE ZARAZI6 S NE6TO,ILI DA TI STANE NE6TO DRUGO:(
Мисля, че периодът на зарастване на езика е доста по-голям. ДА НЕ СЕ ЗАРАЗИ С НЕЩО? ГРИП НА ЕЗИКА? ГНОЙНА АНГИНА? ОСЪЗНАЙ СЕ! Пият се течности към седмица. Ако пие само течности човек 3 седмици, ще стане 30 кила.

Roxy
01-08-2006, 23:39
мен за 1 седмица ми зарасна 2 дена не можех да ям твърда храна.изобщо не ме болеше и не фъфлих

`Death`Whore`
01-09-2006, 16:22
Това, че си можела да ядеш твърда храна, не значи, че е зараснало. Устната ми зарастваше поне месец, пък камо ли език...

Roxy
01-09-2006, 17:52
кво ше рече зараснало?!?аз на 10тия ден си смених обецата..предполагам че е било зараснало..деазнам вече не помна..
а между другото кво мрънкат сички че се разваляло красотата на пиърсинга...ми пиърсинг не е само за ъндърграунд пипъл..секи може да си сложи...

WILD__BOY
01-09-2006, 18:15
за кво ти е тая обица на езика и ти не знаеш. майка ти е здраво мислещ човек

А за какво ти е телевизорът? За какво ти е музиката? За какво са ни домове, след като има пещери? Не са ти нужни. Не ти трябват изобщо! Тогава защо ги имаш?


конкретната полза от един пиерсин на езика?!

а за пиерсинга - порасни, ще ти минат тея щуротии през главата и ще се усетиш че си си мислила глупости

`Death`Whore`
01-09-2006, 18:58
А каква е конкретната полза от грима? Да се чувства една жена красива. Грим носят не само непораснали хора, нали?

Ти си яко пораснал...профилът ти е с баскетболисти...едната снимка е с автограф, явно се интересуваш от баскетбол. Порасни и ще се Осетиш, че възрасните не са луди по спортисти.

`Death`Whore`
01-09-2006, 19:33
А дупката е зараснала, когато не излиза нито гной, нито лимфа, не прави корички, не боли, не е червено.

S_L_A_D_U_R_K_A
01-10-2006, 09:37
Абе малка си бе, слушай майка ти какво ти казва! Майките са прави в повечето случай! Голяма е болката и не е кой знае какво по-различно усещатеното от мляскането без обица!

BebChi
01-11-2006, 22:39
хех...ами нямам твоя проблем...доста по големичка съм от тебе...
въпреки това още в 5-ти клас татко ми ме заведе в tattoo студио и тогава наистина исках татос само дето майка ми каза още не...минаха доста години от тогава и чесно казано промених си мнението...за пиерсинг...малката ми сестра миналата година си направи на пъпа,ся майка ми ме кара и аз да си направя защото било мн яко...иска и на носа да си направя ама няма:) сестра ми и тя сега иска на езика ама там е доста по опасно от пъпа и тя също като тебе се чуди какво да прави...еми аз пораснах ииии нямам намерение да си зацапвам кожата и да си правя разни дупки допълнителни по тялото:) стигат ми тези които имам:))е + тези за обеците де;) само там имам:) била съм на годинка предполагам и не се е искало моето мнение тогава:)айде успех с вашите:)почакай малко,не казвам че си малка(хората в пубертета не се смятат за малки:))))просто може да си промениш намерението:)пък и предполагам че боли и си има своите рискове:)ти решаваш:))

`Death`Whore`
01-11-2006, 22:41
Как така се оказа, че всички умеят да разграничават къде е най-опасно, къде - по-малко опасно?

BebChi
01-11-2006, 22:45
хех:) ами просто леля ми е лекар:)

`Death`Whore`
01-11-2006, 22:48
А замисляла ли си се как мацките се кефят на пиърсинги на езика и на пъпа най-много без да знаят, че са адски опасни места?

i'm so excited!
01-12-2006, 10:44
1.
а между другото кво мрънкат сички че се разваляло красотата на пиърсинга...ми пиърсинг не е само за ъндърграунд пипъл..секи може да си сложи...

някога беше само за ъндърграунд хорица. обаче хората просто не понасят някой да има нещо повече от тях, затова се дупчат. дори и да не им харесва.

2. зараства напълно за много повече време от 10 дни. аз на петия ден ядох чудесно мак доналдс, мусака, понички и кфо ли още не, но съм чела, че напълно заздравява за 1-2-3 месеца, защото в устната кухина все пак е мокро. а една рана (защото дупката на езика е точно рана) заздравява трудно на мокро.

3.
Порасни и ще се Осетиш, че възрасните не са луди по спортисти.
а)Усещам :wink:
б) възрасТните...

4.
А дупката е зараснала, когато не излиза нито гной, нито лимфа, не прави корички, не боли, не е червено.
а) гной е признак на възпаление, независимо откъде тече.
б) много умно как на езика ще хване коричка или ще тече гной...!?!
5.

Как така се оказа, че всички умеят да разграничават къде е най-опасно, къде - по-малко опасно?
за езика конкретно - това е един от най-кръвоснабдените органи в човешкото тяло. и отделно, че е бъкано с нерви. много, много, много нерви, рецептори и кфо ли още не.

`Death`Whore`
01-12-2006, 10:49
А дупката е зараснала, когато не излиза нито гной, нито лимфа, не прави корички, не боли, не е червено.
а) гной е признак на възпаление, независимо откъде тече.
б) много умно как на езика ще хване коричка или ще тече гной...!?!

А. На мен от всичките дупки отначало ми е течало гной. Иначе ми е пределно ясно на какво е признак.
Б. Говорех по принцип за дупките, защото за езика не съм особено компетентна.

Nqma_zna4enie
01-14-2006, 09:15
А каква е конкретната полза от грима? Да се чувства една жена красива. Грим носят не само непораснали хора, нали?

Ти си яко пораснал...профилът ти е с баскетболисти...едната снимка е с автограф, явно се интересуваш от баскетбол. Порасни и ще се Осетиш, че възрасните не са луди по спортисти.

Ти на колко си години 20 или 30 та реши,че си достатъчно голяма да даваш компетентни мнение?Извинявай ама как си представяш пиклите на по 10-13 да ходят надупчени като циркови маймунки,аз на толкова още си играеш с кукли,не си мислех простотии!
И мен ме кефят обичките,най-вече на пъпа,ама да се надупчиш като не знам си какво,най-малкото определено не го намирам за женствено...Вместо да се занимаваш с глупости,седни си на дупето(ако нямаш и там някоя обица да ти пречи),защото ставаш смешна... ааа да и усещам,миличка ,се пише с У,ама то има ли смисъл човек да знае такива работи,като и без тях си живее нали?

`Death`Whore`
01-14-2006, 09:26
Всъщност, съм почти на 20. И не се мисля за пораснала. Това, че съм поправила правописна грешка, няма нищо общо с разговора по темата. Не съм се дупчила на 13, тогава и аз съм си играела с кукли. Не съм като чучело. Имам точно 3 обици, една от тях е на ухото. Чучело ли съм, според теб?

А вие след като сте толкова улегнали и сте осъзнали кое е нужно в живота и кое - не, защо, аджеба, влизате във форуми, а не работите? И след като сте "големи хора" и знаете кое е нужно в живота и кое е глупост, защо спорите с някаква си за глупости? Защо изобщо стоите пред компютъра и се държите враждебно с непознат? Няма нужда да обиждаш, госте, всъщност. И да споменаваш задните ми части.

И още нещо - и двамата ми говорите как човек може да живее без някои неща. Пак повтарям, че на човек му е нужен подслон за студа и жегата, за да не умре от студ, вода и храна. Само това му е нужно, за да съществува. Тогава защо имате компютри? Защо ви е нужен интернет?

adizitk1
08-12-2008, 18:00
Сори за тъпия въпрос ама ти емо ли си? :?

sladkish_14
08-12-2008, 18:02
Куха лейка,като почнете да се префантосвате за глупости , та чак смешни ставате ... Като не ти дава мама - НЯМА .

girl_in_black
08-12-2008, 18:12
Как ги изравяте тез теми от 2005 година? 8-) Момичето вече трябва да е на 16-17 години и сигурно отдавна си е направила.

adizitk1
08-12-2008, 18:15
Как ги изравяте тез теми от 2005 година? 8-) Момичето вече трябва да е на 16-17 години и сигурно отдавна си е направила.
ем аз я намерих на 202 страница,обичам да се ровя по старите теми :oops:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
08-12-2008, 18:17
Божееее... Днешните лапенца стават все по-зле и по-зле!!! На 13 с обица на езика... :shock: И аз ако ти бях родител нямаше да ти разреша! Смешна си!!! Щяло да ти е готино да се мляскаш с гаджето... и това ли е причината да я искаш??? Та ти като започнеш да правиш секс (което мисля, че ще е доста скоро така като гледам какви са ти желанията още от малка) ще искаш да си направиш обица на срамните устни за да му е повчече гот на тоя дето те чука.... Нямам думи... Осъзнай се! На 13 години си, а вече си мислиш че си порастнала !!!

hahavteen
08-12-2008, 18:24
Сори за тъпия въпрос ама ти емо ли си? :?

А ти разпознаваш ли датите или още ти е трудничко? :? 15 стари и НЕАКТУАЛНИ теми си изровила... Иди в КОФАТА или в ИГРИ да трупаш мнения и недей да създаваш работа на модовете и да дразниш :x

FuckiNg DreAm ' Dess <
08-12-2008, 19:10
Ти си тъпа кифла.Със здраве. ;-)

divacheee
08-12-2008, 19:30
Аз искам на носа ма мама каза да не си и го помислям поне докато не стана на 16 :cry:

И правилно ти е казала ... :)

TheNewReligion
08-12-2008, 19:48
Оки. 8)

paola_Rey
08-12-2008, 20:26
az sam malko po golqma ot teb no bqx sas sa6tiq problem,otidox v studioto vapreki vsi4ko i se probix no....ne mina i 4as i otidox da mi q maxnat i to ne ot 6ube ot na6te a ot tova 4e ne mi xaresa,stoe6e mi grozno,pre4e6e mi i me drazne6e,no za smetka na tova otidox i si dupnax p1p4eto i sam mnogo po dovolna.
P.S-porasni,no ne na godini a na akal

porky
08-12-2008, 20:31
После ще съжаляваш :smt074

mirelS
08-12-2008, 20:47
Pfffff.. az na 13 i gadje ne sum imala puk ti i obeca shte si slagash... hell

Fickle
08-12-2008, 23:50
оф мамка му момичето не ви пита да си направи или не пиърсинг на езика а как да убеди родителите си... и аз съм против, много е малка, но не е това целта на темата да я разубедим м?

mumiikataa
08-13-2008, 07:01
Еми и аз искам пиърсинги къде ли не.Почти на 15 съм и съм наясно,че не знам к'во може да ми щукне след 1-2 години и как може въобще да не ме влечат.Ваще са напълно прави.И при мен беше така само че аз от 12 годишна почнах да мрънкам.Отрязаха ме и до момента не съжалявам и много се дразня на момиченца на по 12-13 дето се правят на важни и на големи.Иди в някое студио кажи им "Искам да си пробия езика.На 12 съм." да видиш к'во ше ти кажат. :lol: :lol:

bebitooo___
08-13-2008, 07:27
Еми кой е казал , че трябва да ги питаш.. Ставай някоя сутрин и ако си мислиш, че още искаш бягай до някое студио и после кат се пребереш и устата ти стане като на хипопотам.. и там ще си седиш бая време.. :-D :-o
..По темата сериозно.. недей да си правиш банално е а пък и някфо 13 годишно хлапе ще ми се вяска кат някфа професионална лека жена по улиците и ще се "мляска с гаджето си" по ъглите на улиците.. не не :? това ако беше моето дете :x

Pedigree
08-13-2008, 08:05
Темата е от 2005. :-$

Inalcanzable
08-13-2008, 08:32
Не ти ли се струва че си малко малка рано ти е за обица пък и е грозно и опасно,познавам хора които са си пробили езика и после се е разцепил

krisiiiiito
08-13-2008, 10:10
злее си :shock: 8-)

N0_feAR
08-13-2008, 19:51
хаха темата е от 2005 момичето отдавна е пораснало е 8-) :lol:

bebitooo___
08-13-2008, 20:36
Абе няма значение всички недорасли могат да прочетат малко мнения по въпроса..

fenkatakrisi952
08-14-2008, 06:27
И аз искам-и наште недават :shock: :( :o

sarityy
08-14-2008, 10:41
eto 1 suvet - skriii se sme6ka takava :lol:

sarityy
08-14-2008, 10:41
eto 1 suvet - skriii se sme6ka takava :lol:

amitq
08-14-2008, 11:22
i moqt suwet e da gi poslu6a6.....bqh na 13,kogato iskah piursing na pupa,suotwetno na6te ne mi razre6iha i ne si slojih.....no stanah na 15 i wse o6te iskah da si imam tam......otnowo im kazah i te otwurnaha 4e 6tom tolkowa mnogo iskam da si sloja......4e sama si sabrah parite towa e fakt, no otidoh i si naprawih predi 6 meseca i edin den......we4e imam zlatna,a i kogato pojelaq biha mi kupili nowa-pak zlatna taka 4e uweri se,4e naistina iska6 obeca tam,a ne ot gazariq!Btw to4no twa s mlqskaneto dawa obraten efekt.....wseki go razbira razli4no estesweno,no kakto si re6i6.Ili puk kato tooooolkowa nemoje6 da 4aka6 sabira6 pari otiwa6 dup4i6 se i twa e........za wseki slu4ai wnimawai w koe studio 6te otide6 i prou4i......wapreki wsi4ko moeto mnenie e 4e trqbwa da gi poslu6a6 pone za sega,edin den 6te stane6 roditel i 6te razbere6 wsi4ko towa koeto te prawqt za nas i 6te go oceni6.Kusmet ako 6te se probiwa6 dano ne se slu4i ne6to nepriqtno i da pazi6 obecata

Spider4eto
08-14-2008, 11:26
моят съвет е да спрете да пишете защото темата е от 2005, сиг отдавна има обица 8-)