PDA

View Full Version : kak se izbavqte ot depresiq



TSecret
11-22-2005, 08:27
hora kajete kvo pravite za da se izbavite ot tva ne6to.... naposledak sam mn nervna i si vaobrazqvam postoqnno 4e sam bolna ot ne6to i po4vam da poludqvvam.. nastina e super nepriqtno-lo6toot 4e ne mi se izliza i s nikoi ot priqtelite mi.... na daskaloto i posle v nas si sedq. ne mi se hodi po kafeta-ni6to ne mi se prai :roll: :cry: :roll:

GreenLadyM
11-22-2005, 08:33
Az izlizam ot depresiqta kato govorq s nqkoi...nqkoi koito ti e mnogo blizuk,obsujdash problemite si,opitvash se da se zabavqvash,pravish neshtata koito obi4ash i ponqkakuv na4in se mu4ish da izkarash gadostta ot sebe si!Az kogato sum mnogo nervna otivam sama da karam kolelo v parka s diskmena v ushite i karam dokato ne se otpusna,prosto taka mi izlizat nervite(no sega za sujalenie vremeto ne e za kolelo)!Pravi neshto koeto vinagi te otpuska!Ako trqbva pla4i,vikai,pishi na list neshtata koito v momenta te iznervqt,dori da sa nezn4itelni!Zapo4ni da izlizash,dori da ne ti se izliza!Govori s nai-blizkite si hora pove4e!Mislq 4e shte se spravish!Vseki si ima depresarski periodi,no te vinagi minavat! :wink:

Tiffany
11-22-2005, 09:03
Моля пишете във вече съществуващата такава тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=21626
Благодаря!