PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Закъснява ми, без да съм правила секс ?



11-22-2005, 13:07
imam problem. Zakasnqva mi dosta (ne sam pravila SEX).strah me e da si nqmam problemi s qi4nicite, za6toto o6te hodq s gol krast(vazmojno li e da mi e nastinal)Molq vi otnesete se seriozno.Mersi

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и)1 & 7 ! §§

LaBanDa
11-22-2005, 13:27
tq temata ne e za tuka ama karai
ami kvo da ti kaja
na mnogo neshta moje dalji
prosto oblicahi se po dobre vse pak veche si e dosta studenko
moje da ti zakusnqva poradi kup prichini
za prav pat li ti se sluchva da ti zakusnqva? inache nqma da e zle da hodish da te pregledat....

Sashka_Kaleina
11-22-2005, 15:23
imam problem. Zakasnqva mi dosta (ne sam pravila SEX).strah me e da si nqmam problemi s qi4nicite, za6toto o6te hodq s gol krast(vazmojno li e da mi e nastinal)Molq vi otnesete se seriozno.Mersi
На мен ми се е случвало много пъти да ми закъснява като съм била сигурна че няма вероятност да съм......ходих на гинеколог и тая каза че зависи много от развитието на яйчниците,дадоха ми да пия едни хапчета Dufaston -14лв са в аптеките и се пият без рецпета,по три пъти на ден по половина хапче в продължение на 5-6 дни ...После веднага ще ти дойде 100%.Те са на няква хормонална основа.Оба1е ти препоръчвам да отидеш на лекар преди да ги пиеш,защото проблема при теб може да е друг .

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-22-2005, 15:31
spoko ,ni6ot ti nqma,ponqkoga izob6to ne idva... cikala se oravnovesqva kogato zapo4ne6 da vodi6 aktiven polov jivot...

Sashka_Kaleina
11-22-2005, 15:35
spoko ,ni6ot ti nqma,ponqkoga izob6to ne idva... cikala se oravnovesqva kogato zapo4ne6 da vodi6 aktiven polov jivot...
Според мене каза ебати bullshit-a цикъла не се оравновесява от секса....Всичко е въпрос на организъм !!!