PDA

View Full Version : Snowboard



Roxy
11-22-2005, 18:13
Зимата пак дойде и аз на пук на студа се кефя щото ще мога малко да покарам.
Тая година ще ми е четвърти сезон:)Не че мога кой знае кво,щото балкана е малко далечко и на година ми се събират по 2 седмици каране.Миналата година за рождения ден ми купиха борд автомати и дъска на Rossignol и съм много доволна.
Къде ходите да карата вие?Моля ви не обсьждайте Витоша че ми е писнало да слушам :shock:
Кво мислите за скиорите... хахахах
Не знам за другите ама аз така като не карам по много време и ся кат отида пак ше се изпотроша щото то се забравя.Миналата година колената ми бяха супер подути,щото имаше лед :(
майка имаше планове да ходим в Тирол(австрийските Алпи) ама нещо се прецака и много ме е яд.Тва ми е мечтата направо.

11-22-2005, 18:22
Е, брава бе! Поредния/ата "печен/а" сноубордист/ка!!! Знаеш ли как ми е писнало от вас? Професионалистите, добре, приемам ги, спорта е хубав. Но защо по дяволите ви има вас, начинаещите. Извинавам се, но ми писна да спират влековете на минута за някой идиот дето е паднал, да ми минават някакви бордисти и кво ли още не. ПИСНАЛО МИ Е! Страшен спорт, но заради аматьорството и нахалството на новобранците го мразя. Знам, че всеки минава по тоя път, но защо, по дяволите, първо се мислите за повече от скиорите и второ, защо трябва да сте толкова нахални...

11-22-2005, 18:26
ахахаха :D добре бе...аз супер много се кефя на сноуборда като зимен спорт ,но предпочитам да го оставя на професионалистите ама ако има някое готино сноубордистче ТАМ СЪМ :wink: ау.. готини хорица са(и ако и техно слушаха всичките 8) )

Roxy
11-22-2005, 18:32
Е, брава бе! Поредния/ата "печен/а" сноубордист/ка!!! Знаеш ли как ми е писнало от вас? Професионалистите, добре, приемам ги, спорта е хубав. Но защо по дяволите ви има вас, начинаещите. Извинавам се, но ми писна да спират влековете на минута за някой идиот дето е паднал, да ми минават някакви бордисти и кво ли още не. ПИСНАЛО МИ Е! Страшен спорт, но заради аматьорството и нахалството на новобранците го мразя. Знам, че всеки минава по тоя път, но защо, по дяволите, първо се мислите за повече от скиорите и второ, защо трябва да сте толкова нахални...

дразнят ме десетметрови редици от тъпи германчета които се влачат и задръстват цялата писта.дразна се на скиори дето в началото на пистата,където е тясно и полегато задължително трябва да прават завои по целия диагонал.и после недай си боже да стане нещо почват да викат на селски диалект!
затва най-якото е найлона!!! :lol:

11-22-2005, 18:38
Е, брава бе! Поредния/ата "печен/а" сноубордист/ка!!! Знаеш ли как ми е писнало от вас? Професионалистите, добре, приемам ги, спорта е хубав. Но защо по дяволите ви има вас, начинаещите. Извинавам се, но ми писна да спират влековете на минута за някой идиот дето е паднал, да ми минават някакви бордисти и кво ли още не. ПИСНАЛО МИ Е! Страшен спорт, но заради аматьорството и нахалството на новобранците го мразя. Знам, че всеки минава по тоя път, но защо, по дяволите, първо се мислите за повече от скиорите и второ, защо трябва да сте толкова нахални...

дразнят ме десетметрови редици от тъпи германчета които се влачат и задръстват цялата писта.дразна се на скиори дето в началото на пистата,където е тясно и полегато задължително трябва да прават завои по целия диагонал.и после недай си боже да стане нещо почват да викат на селски диалект!
затва най-якото е найлона!!! :lol:

Ей, сори, че така избухнах,. но така се получи. А колкото до скиорите - теб кво те ебе колко дълги са им ските, те да се оправят, а и вас, със сноубордите винаги ви пускат отпред, за да ви качат специално на лифтовете! А, колкото до завоите, аз нямам нищо общо с тва, защото карам на шус в началото (демек ските надолу) и ми е кеф, завои правя само като свърши пистата, за да забавя. Иначе няма адреналин!

Roxy
11-22-2005, 18:43
хаха тва че ни пускат първи на лифтовете е мит.всъщност ние се пререждаме.
ами то тва е нормално.аз по принцип се пускам почти шус по цялата миста.естествено закантвам съвсем леко за да имам контрол над борда :roll:

Roxy
11-22-2005, 19:32
ами аз слушах дискмен по едно време ама е доста неудобно,щото е някъф голями пречи.Иначе аз изцяло се кефя кат карам и музиката не ми е проблем.exploitedteen откъде си? откога караш?

Pepsi^
11-22-2005, 19:44
Az sam za skite.Ve4e ot 6-7 god karam.Ne moga da kaja, 4e sam mnogo dobra ama se darja :)Nqmam nishto protiv snowboard-istite daje mi e merak da se probvam ama ne mi haresva mnogo ideqta krakata da sa mi vurzani za edna duska...po-dobre za 2 :)))

Roxy
11-22-2005, 20:12
меки.exploitedteen хаха мислех че си едно момченце от тука дето много се обичаме с него.ама той да се принизи да пише в такива форуми хахаха :lol:

Roxy
11-22-2005, 20:23
ами никак не го приемай.като казах от тука имах предвид моя град...

Master_88
11-22-2005, 20:26
Трябва да се внимава в този спорт защото най-малкото отклонение може да бъде с тежки последствия. Неопитните по-добре да не се поддават на авантюри без да знаят основните неща и техники за спорта