PDA

View Full Version : molq vi za suvet!



gal4eto
11-22-2005, 17:24
molq vi da mi pomognete.mese4niqt mi cikul zakusnqva s 5 dni,koeto ne mi se e slu4valo na posleduk.pravix si 2 testa za bremennost,no rezultatut i dvata puti be6e otricatelen.za6to togava ne mi idva??? :(

gia_bs
11-22-2005, 17:28
gal4eto
Само се успокой.. може да е от всичко ..от климатичните промени най-вече.. за да разсееш всякакви съмнения просто отиди на гинеколог...може да е някакво възпаление..УСПЕХ!

SancheZzZz
11-22-2005, 17:40
Понякога закаснението се дължи и на стрес и ако си се стресирала, че може да си бременна от там още повече да ти закаснява.Уапокой се и както казва gia_bs отиди на гинеколог, за да се успокоиш!

11-22-2005, 19:09
molq vi da mi pomognete.mese4niqt mi cikul zakusnqva s 5 dni,koeto ne mi se e slu4valo na posleduk.pravix si 2 testa za bremennost,no rezultatut i dvata puti be6e otricatelen.za6to togava ne mi idva??? :(
nai-veroqtno e ot rqzkata promqna na klimata!Tozi faktor vliqe na po-mldite organizmi!Ti na kolko si?

Master_88
11-22-2005, 19:28
Не мисля че е задължително да си бременна. Но все пак посети гинеколога за да се избегне евентуална инфекция

gal4eto
11-23-2005, 17:22
blagodarq vi za savetite!!! naistina mislq 4e e nqkakva infekciq,za6toto imam i bqlo te4enie ot okolo sedmica.no nai-dobre 6te e da odida pri lekar-togava 6te znam sus sigurnost kakvo e.(a po vaprosa s godinite-ne e tova-na 19 sam i dosega ne sam imala nikakvi problemi)

11-24-2005, 12:49
blagodarq vi za savetite!!! naistina mislq 4e e nqkakva infekciq,za6toto imam i bqlo te4enie ot okolo sedmica.no nai-dobre 6te e da odida pri lekar-togava 6te znam sus sigurnost kakvo e.(a po vaprosa s godinite-ne e tova-na 19 sam i dosega ne sam imala nikakvi problemi)
mi nachi nishto ti nqma i she ti doide tova techenie to si e normalno (ne bqloto) i predi da ti doide se zasilwa za tova si si pomislila sigurno i 4e e bqlo te4enie. moje do sega da ne si go zabelqzwala za6toto ne si se bila pritesnila i da se wzirash koga 6e doide cikula :wink: