PDA

View Full Version : Защо хората казват, че на техно се кефят само тревоманчета?



Be you
11-22-2005, 18:51
Моля ви, кажете, че не е истина!Та нали DJ Tiesto, DJ Rush i Chris Liebing са върха!?

teenkopele
11-22-2005, 19:07
Хората,които са ти го казали са тъпи! :wink:

GreenLadyM
11-22-2005, 19:11
vseki slusha kakvato si iska muzika,nqma takova neshto 4e na tehno se kefqt samo trevomani!

GodFire
11-22-2005, 19:15
Absoliutno te podkrepiam, pak i tezi koito izbroi chovecheto gore sa NAI-NAI-NAI VELIKITE!
Smiatam che horata, koito sa ti kazvali takiva neshta ne poznavat techno-to dostatuchno dobre i prosto im zvuchi otkacheno, no v nikoi sluchai ne sa pravi!

Master_88
11-22-2005, 19:36
Подкрепям те така е. Само за DJ RUSH не съм много сигурен но тва незначи че не е върха. Техното е любимият ми стил

[wan`a`doo]
11-22-2005, 19:41
Абе тва са глупости...яка музи4ка е техното...е верно,че има некой сетове,дет просто те карат да се чувстваш нереално,а и по некфи партита се друса,ама пък то си зависи от хората-секви ги има.

11-22-2005, 21:29
Кфо ти пука нали си матъл?! http://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif

chupacabra:)
11-23-2005, 08:19
айде стига вече де !
кфо те интересува тебе кфо мислят ХОРАТА?!?
нека си мислят.
техно - тревомани
скинхедс - пълно извращение на човек, което ходи с голямата верига и шиба сички мангали наред
пънк - изтърсеняк, наркоман, алкохолик. с 1 дума - БОКЛУК
метъл - вонящ, смърдящ, мазен
...просто ако слушате кво мислят хората, няма да стигнете много далеч...
слагате тапи на ушите и обръщате гръб на 'ХОРАТА', защото те наистина в много малко случаи са прави.
правете си там квото искате, и да не ви пука.

LiNkiN4eTo
11-23-2005, 08:28
УФФФФ

marusha
11-23-2005, 16:01
Подкрепям те така е. Само за DJ RUSH не съм много сигурен но тва незначи че не е върха. Техното е любимият ми стил
1.kakvo ne si siguren za rush?
kum avtora:
2.kakvo po diavolite e obshtoto na rush,liebing i tupaka tiesto,koito nz zashto vuobshte go postaviah va tazi svetla ina4e dvoika/rush+liebing/,zashtoto toi e prosto edin pozior dokato tuk stava vupros za edni ot nai-velikite...no tfa e druga tema
3.mnogo iasno 4e ne e zaduljitelno da si trevoman za da slushash techno...daje samata formulirovka,koiato skupi avtore si sutvoril zvu4i dosta tupo...az propushih 4adel dosta po-kusno sled kato slushah techno.vse edno da kajesh ako ne si s 4erna kosa ne mojesh da slushash metul...are stiga gluposti molia vi se,tfa niama nikfo zna4enie... :?

dete`idiot``
11-23-2005, 16:21
az techno ne slu6am,no poznavam mn varli reivari i 6ti kaja 4e tiq koito slu6at techno ne sa trevomani,mi nai-zakoravelite narkomani!!!i da naistina kade slaga6 toq tiesto pri liebing i rush??

Murderdoll
11-23-2005, 16:25
^ хххх а ти верно си идиот...ама
в отрицателния смисъл :lol: :lol: :lol:

S8K
11-26-2005, 07:50
Подкрепям те така е. Само за DJ RUSH не съм много сигурен но тва незначи че не е върха. Техното е любимият ми стил
1.kakvo ne si siguren za rush?
kum avtora:
2.kakvo po diavolite e obshtoto na rush,liebing i tupaka tiesto,koito nz zashto vuobshte go postaviah va tazi svetla ina4e dvoika/rush+liebing/,zashtoto toi e prosto edin pozior dokato tuk stava vupros za edni ot nai-velikite...no tfa e druga tema
3.mnogo iasno 4e ne e zaduljitelno da si trevoman za da slushash techno...daje samata formulirovka,koiato skupi avtore si sutvoril zvu4i dosta tupo...az propushih 4adel dosta po-kusno sled kato slushah techno.vse edno da kajesh ako ne si s 4erna kosa ne mojesh da slushash metul...are stiga gluposti molia vi se,tfa niama nikfo zna4enie... :?
подкрепям те Кейт.... :!:

fulldelight
11-26-2005, 09:12
Абе ти наред ли си???И аз се кефа на техно, ма не съм тревоманче :P...в смисъл - попушвам от време на време, ма рядко...

GLeZoRanA
11-26-2005, 09:18
Абе ти наред ли си???И аз се кефа на техно, ма не съм тревоманче :P...в смисъл - попушвам от време на време, ма рядко... и аз се кефя на техното пук даже и цигари не пуша ... я стига глупости ... тва че на техното се кефели само тревоманчетата е пълна простотия изръсена от някой дето мозъка му тежи 2 грама :roll: :twisted:

`Death`Whore`
11-26-2005, 10:15
Вижте сега...ще ви дам примери. Познавам хора, не един и двама, които допреди няколко години бяха изявените метъли. След това се започна с тревата и сега слушат предимно габа, хард техно и тем подобни. Не всички, които слушат това, са тревомани, но щом започнеш да пушиш, го прослушваш. И има обяснение за това. Тази музика е циклична и те вкарва във филм. А наркотиците преди това са ти вкарали якия филм и друга музика би била дразнеща. А тази музика усилва филмирането.

the_fallen_angel
11-26-2005, 10:19
Sigurno 6toto toq deto e pusnal temata poznava mn trevoman4eta,koito se kefqt na tehno.

Murderdoll
11-26-2005, 10:23
хххх е глупости са тфа пълни.имам познати дето се сцепфат да пушат и в същото време оплюват техното като за световно :lol: всичко си е до човека и до вкуса му.просто може би като почнеш да слушаш даден вид музика, почваш да си търсиш и други хора, компания, която слуша същата музика-сещате се за еднаквите интереси и т.н.и рано или късно срещате някой, който пуши трева.и почвате да пушите с него.
и обратното също важи-срещате някой който пуши, ставате си приятели, почвате да си пафите заедно, той те зарибява с неговата музика, ти него с твоята...и такам :lol:

rosskata
11-26-2005, 12:18
:? Ами... Същото е да питаш що всички си мислят, че чалга слушат само тъпаците с 2 грама мозък.
Че метъл слушют изпаднали хора с ниска хигиена.
Че рап слушат неизживяни гангстери- олигофрени...

Списъкът е дълъг- отговотра е един- Предразсъдъци и нищо повече...

Стеснителната
11-26-2005, 12:22
Глупости тревоманите слушат рап и хип хоп, техно слушат пичовете с децибелните коли :twisted:.

SkiT
11-26-2005, 12:57
не е задължително музиката да се свързва със самият стил на човека или самите му навици/забавления или там квото и да е...
все едно да кажа чалга-пияници,техно(хаус,психо)-наркомани,рап-тревомани,...класика-откачени,народна музика-пенсионери....вярно че има наистина нещо вярно в тва дет го изброих...но ако един човек се ограничава до един стил в музиката,той ограничава още мн. други работи покрай нея...Поне моето мнение е такова...аз слушам рап,хаос,пънк и дори хардкор и Реге...има много голяма разлика но във всичко има нещо зарибяващо :)

marusha
11-26-2005, 14:35
Глупости тревоманите слушат рап и хип хоп, техно слушат пичовете с децибелните коли :twisted:.
ne sum suglasna...muzikata ne opredelia dali pushish ili ne...az poznevam hora,koito slushat i 4algiika,no pak pushat...v smislul 4e moje da i siakuv i da si pushish...spored men tfa niama absolutno nikfo zna4enie...viarno e 4e se napushish technoto i bassa napr. vlizat mnoogo dobre,no ako se kefish na niakfa druga muzika i se napushish pak she ti e iako shoto ti prosto se kefish na muzikata...
nz dali niakoi me razbra... :roll:

aBeP4eTo
11-26-2005, 14:40
Това нещо могат да го кажат само хора, които никога не са слушали истинско техно и не са общували с хора които слушат техно. Само не разбрах защо Тиесто е измежду тези светли личности за мен... често казано за мене Rush си е направо 2рия Бог пък Тиесто въобще няма място измежду тези хора! Тиесто си един комерсиализиран идиот, които скоро ще започне да прави някакви поп-сетове сигурно :? не го дишам често казано.
А и няма значение какво казват хората ти щом се кефиш на тоя стил въобще не трябва да слушаш банда комплексарчета. Музиката не определя предрасъдаците на хората, а те самите! Мене ми е много тъпо като кажат, че хората които ходим на партита задължително се друсаме или доста често използваното клише "Ти каква фенка си като имаш пари за входа на партито а нямаш пари за медикаментите за партито?" Ми не, че нямам пари просто мисля, че истинските фенове отиваме заради музиката, а не заради медикемнтите същото е!

Don Corleone
11-26-2005, 14:50
Техното? Ами кое е нашето?

marusha
11-26-2005, 15:16
Това нещо могат да го кажат само хора, които никога не са слушали истинско техно и не са общували с хора които слушат техно. Само не разбрах защо Тиесто е измежду тези светли личности за мен... често казано за мене Rush си е направо 2рия Бог пък Тиесто въобще няма място измежду тези хора! Тиесто си един комерсиализиран идиот, които скоро ще започне да прави някакви поп-сетове сигурно :?
izviniavai,bi li spriala da povtariash tova,koeto az kazvam....v smisul malko mnenie...takaa li4no... :?

aBeP4eTo
11-26-2005, 15:18
Това нещо могат да го кажат само хора, които никога не са слушали истинско техно и не са общували с хора които слушат техно. Само не разбрах защо Тиесто е измежду тези светли личности за мен... често казано за мене Rush си е направо 2рия Бог пък Тиесто въобще няма място измежду тези хора! Тиесто си един комерсиализиран идиот, които скоро ще започне да прави някакви поп-сетове сигурно :?
izviniavai,bi li spriala da povtariash tova,koeto az kazvam....v smisul malko mnenie...takaa li4no... :?

такофа малко попринцип не чета постовете преди мен.
ReSpEcT ! :P

Absconding
11-27-2005, 20:23
Кои са тея хора дето го казват???

Be You
11-27-2005, 21:06
Koi go kazvat li?Ami vsichki ot poznatite mi koito ne zniat kakvo e istinsko tehno, niakoi koito zniat pak go tvardiat, bashta mi i oshte....ne e li dostatachno?Az reshih da vi popitam kakvo mislite.I se radvam che mislite kato men
P.S. Za Tiesto ste pravi, imashe mnogo gotini setove no mnogo izprostia naposledak, chak me e iad che go napisah :D

lainagovna
11-27-2005, 21:44
така като ми гледате аватара и подписа се досещате какво слушам. ще ви светна че само алкохол пия изключително рядко вече. иначе никви дроги и такиа.........

Стеснителната
11-28-2005, 12:38
Глупости тревоманите слушат рап и хип хоп, техно слушат пичовете с децибелните коли :twisted:.
ne sum suglasna...muzikata ne opredelia dali pushish ili ne...az poznevam hora,koito slushat i 4algiika,no pak pushat...v smislul 4e moje da i siakuv i da si pushish...spored men tfa niama absolutno nikfo zna4enie...viarno e 4e se napushish technoto i bassa napr. vlizat mnoogo dobre,no ako se kefish na niakfa druga muzika i se napushish pak she ti e iako shoto ti prosto se kefish na muzikata...
nz dali niakoi me razbra... :roll:
Еми така е и чалгоманите пушат ама значитнелно по рядко, евенттуално и рапърите се бодат, ама общо взето в широката статистика е такова положението
чалга-пияници,техно(хаус,психо)-наркомани,рап-тревомани,...класика-откачени,народна музика-пенсионери Въпреки че доса като съм била на хаус парти с моита компания никой не е взимал нищо осмвен алкохол изключчение един който 2 часа повтаряше "намерете ми анфети намерете ми анфети" и брат ми и неговата бригада го изкараха от квартирата и го фърлиха надолу по стълбите :twisted: .

Absconding
11-28-2005, 15:53
Аре стига сте определяли кой каква дрога използва според това каква музика слуша. "Тези, които слушат рап, пушат трева." "Тези, които слушат техно и всичките му разновидности, взимат амфети и др. наркотици." Това са клишета бе хора, не го ли разбрахте???

Muha_bez_glava
11-30-2005, 19:57
Ae ostai gi horata da si govorqt kvot si iskat(i bez tva ne razbirat)...6tom ne si narkoman ili tam kvot be6e ko ta ebe kvo govorqt horata

Elektra_x
11-30-2005, 20:28
Моля ви, кажете, че не е истина!Та нали DJ Tiesto, DJ Rush i Chris Liebing са върха!?
Ейййй аз съм била тревоманка
тцтцтцтц как може такова не6то...
Абе тва са пълни глупости,И аз слушам техно ама не съм тревоманка

WarChief
02-04-2006, 23:13
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотий

`Death`Whore`
02-05-2006, 10:05
99% слушат габа и подобни от пушещите трева, не говорИ глупости.

lainagovna
02-05-2006, 17:56
99% слушат габа и подобни от пушещите трева, не говорИ глупости.
99% невярно че габърите пушат ганжа

гласувам за реге меге-то, там най се разбиват. абе то си зависи от човеците (нечовеците). на който му е кеф си пуши без значение какво слуша. найстина най малко май са чалгите ми се струва.

02-05-2006, 19:14
Koi go pak kazva tva ?Sigorno e nekoi adski prost 4ovek koito ne znae za kakvo stava na vapros ama prikazva 6toto taka e 4ul.Ne gi slu6ai tiq gledai si kefa tiq si nemat rabota.

lainagovna
02-05-2006, 19:34
Koi go pak kazva tva ?Sigorno e nekoi adski prost 4ovek koito ne znae za kakvo stava na vapros ama prikazva 6toto taka e 4ul.Ne gi slu6ai tiq gledai si kefa tiq si nemat rabota.
na koj govori6? :smt017 :smt017

GoHardeR
02-06-2006, 09:55
abe vie ste ludi be kfo vi boli aree slushaite si bozite i da vi nemaaaaa...da,na techno patytata se drusa mnogo i da,po4ti niama 4ovek koito da ne pushi treva,no kakfo zna4enie ima tova po diavolite vseki si ima sobstfen na4in da se zabavliava,na men mi haresfa da se nadrusam i da otida na party i da treshti ciala nosht bez da spra,na drug mu haresfa da se napie i da hodi da igrae ku4eci...razli4ni hora razli4ni stylove muzika seki sam si reshava :smt004

GoHardeR
02-06-2006, 09:59
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийaz sum 4uvala ama za paul oakenford...nz dali pi4a e sushtia :-k

lina15
02-07-2006, 16:30
eee ti luda li si be...nee taka a i techno slu6at mnogo baluci.Vij HARD technoto i gabbata(ot toq vid) sa cifra puti po tejki i za bonbon...Ama si ima hora i hora ima 4algamani deto hodqt na 4algatropolis ama qko 6murkat i pu6at i kakvo li o6te ne.ima vsqkvi

Absconding
02-07-2006, 19:54
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотий

По какво определяш това дали са "чалгари в техното".. по това дали са комерсиални..модерни???

piFka_LP
02-07-2006, 20:00
vseki slusha kakvato si iska muzika,nqma takova neshto 4e na tehno se kefqt samo trevomani!

Fena
02-07-2006, 21:35
И какво решихте накрая?

nekaduren
02-08-2006, 21:04
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийхахахах Тиесто не е Техно до колкото знам е Транс ... и Paul Oakenfold е един от най-комерсиалните които знам , но нищо явно ти ги разбираш ...

Стеснителната
02-09-2006, 14:08
Не знам за вас ама комерсиално за мен означава добро. Като чуя техно се сещам единствено за Тиесто оти другите са аматьори. Може би ДЖ Пантелис :mrgreen: .

GoHardeR
02-09-2006, 15:23
eee ti luda li si be...nee taka a i techno slu6at mnogo baluci.Vij HARD technoto i gabbata(ot toq vid) sa cifra puti po tejki i za bonbon...Ama si ima hora i hora ima 4algamani deto hodqt na 4algatropolis ama qko 6murkat i pu6at i kakvo li o6te ne.ima vsqkvi
are na bass 4e na bonbon mojesh da se izkurtish na hard techno...zavisi kuf e hapa...az mnogo sum se troshila na hapove i utre na invader pak she sum glavno na hapove,a otivame na hard techno...right???
edit:a ina4e da iam hap na trance napr. e ludnica ama ot tia vurtiashtite haha

Li4iCe
02-09-2006, 20:22
Вижте сега...ще ви дам примери. Познавам хора, не един и двама, които допреди няколко години бяха изявените метъли. След това се започна с тревата и сега слушат предимно габа, хард техно и тем подобни. Не всички, които слушат това, са тревомани, но щом започнеш да пушиш, го прослушваш. И има обяснение за това. Тази музика е циклична и те вкарва във филм. А наркотиците преди това са ти вкарали якия филм и друга музика би била дразнеща. А тази музика усилва филмирането.

хаха Странно. И аз познавам такива. Същата история. Навремето славеха Сатаната и не си махаха пентаграмите от вратовете, а сега се надпреварват кой ще се разбие повече... :|

Но това според мене си е индивидуално. Не можеш да кажеш, че всички които слушат техно са тревомани. Има всякакви хора. Но това за филмирането е вярно. за пример взимам себе си. Като съм пушила трева не мога да понасям никакви шумове дори и най-незначителните, но като си пусна транс вече е друго. Влизам си във филма и въображението ми работи на max.

HouseMania
02-10-2006, 07:46
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийaz sum 4uvala ama za paul oakenford...nz dali pi4a e sushtia :-k

Хахаха тфа да не си го чула в БлекБокс? :lol: :lol: :lol: :lol: Аре алкохолици, наркомани, безделници и всичкият социален упадък да се съберем на Кучо?? :roll: :D :D :D :D

GoHardeR
02-10-2006, 13:07
koe dali sum 4ula v blackbox...???
a az na dr.kucho niaa da hodia ne si padam po house tolkova mnogo 4e na hose party da hodia... :roll:

Master_88
02-10-2006, 15:21
Хората,които са ти го казали са тъпи! :wink:
Абсолютно точно :D И мен ме е яд че като кажа че слушам техно веднага отзивите са "тревоманска музика". Още малко и ще ме вземат за тревоман а аз даже и обикновени цигари не пуша пък какво остава за друго.

WarChief
02-10-2006, 20:16
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотий

По какво определяш това дали са "чалгари в техното".. по това дали са комерсиални..модерни???

Мии брат то са сичко е комерс. Аз го определям по самото звучене, а според мен Tiesto звучи лигаво....като МаноВар в метъла и там тракторхед и тем подобни :-k



Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийхахахах Тиесто не е Техно до колкото знам е Транс ... и Paul Oakenfold е един от най-комерсиалните които знам , но нищо явно ти ги разбираш ...

Добре бе разбирач, транс било.....боли ме кфо е....тва да определиш дадено парче къв стил е трябва да си некво яко зациклило копеле......щото примерно само House-a е над 15 вида. А незнам дали знаеш но в началото на тая музика Techno се е викало на всякъв вид елктронна музика. И аз за това казах техно щото знам че няма да сбъркам.
Paul Oakenfold бил комерсиален ми Tiesto да не би да не е?!?
Абе както и да е....е това е истинатаFresh! Club (http://club.freshfans.net/)
Всяка неделя от 22:00 до 00:00 по радио Fresh 100.3

Absconding
02-10-2006, 20:21
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотий

По какво определяш това дали са "чалгари в техното".. по това дали са комерсиални..модерни???

Мии брат то са сичко е комерс. Аз го определям по самото звучене, а според мен Tiesto звучи лигаво....като МаноВар в метъла и там тракторхед и тем подобни :-k
Хубаво... въпрос на мнение, но за мен, колкото Tiesto звучи лигаво, толкова и Paul Oakenfold.. И го каза все едно той е някъв ъндърграунд хех.. А той е един от най-комерсиалните в тая музика.
8-[

02-11-2006, 19:26
Кои люде са ти го казали? :shock:
Нямали са право!

:smt018 =;

nekaduren
02-13-2006, 22:11
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотий

По какво определяш това дали са "чалгари в техното".. по това дали са комерсиални..модерни???

Мии брат то са сичко е комерс. Аз го определям по самото звучене, а според мен Tiesto звучи лигаво....като МаноВар в метъла и там тракторхед и тем подобни :-k



Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийхахахах Тиесто не е Техно до колкото знам е Транс ... и Paul Oakenfold е един от най-комерсиалните които знам , но нищо явно ти ги разбираш ...

Добре бе разбирач, транс било.....боли ме кфо е....тва да определиш дадено парче къв стил е трябва да си некво яко зациклило копеле......щото примерно само House-a е над 15 вида. А незнам дали знаеш но в началото на тая музика Techno се е викало на всякъв вид елктронна музика. И аз за това казах техно щото знам че няма да сбъркам.
Paul Oakenfold бил комерсиален ми Tiesto да не би да не е?!?
Абе както и да е....е това е истинатаFresh! Club (http://club.freshfans.net/)
Всяка неделя от 22:00 до 00:00 по радио Fresh 100.3
ооо верно ли Хауса е над 15 вида незнаех :shock: хахахаха ц ц ц няма да споря с тебе щото явно си "голям разбирач" :)



Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийaz sum 4uvala ama za paul oakenford...nz dali pi4a e sushtia :-k

Хахаха тфа да не си го чула в БлекБокс? :lol: :lol: :lol: :lol: Аре алкохолици, наркомани, безделници и всичкият социален упадък да се съберем на Кучо?? :roll: :D :D :D :D ще се съберем на Кучо къде ще ходим :) а ти беше ли на RPO беше феноменалното парти :smt020 :smt020 :smt020

LOCO_BEAM
02-14-2006, 12:09
az slu6am tehno zna4i sam trevoman taka li be

WarChief
02-16-2006, 19:34
ооо верно ли Хауса е над 15 вида незнаех :shock: хахахаха ц ц ц няма да споря с тебе щото явно си "голям разбирач" :)

Ти освен да ми противоречиш, нещо смислено няма ли да кажеш?!? :smt017

The DooM
02-17-2006, 13:03
az se kefq na texno no ne sam trevoman.!

HouseMania
02-17-2006, 13:28
Кфи Tiesto, Rush кфи 5 леа бе?!? Това са чалгари в техното бе. Да сте чували за Pual Oakenfold? А колкото до тревата и тия раоти, баси да се пуши трева сега е модерно бе :evil: (SUXXX-ня) тва е целата работа. Музиката нема нищо общо.........най-големите напушеняци които познаман слушат некви бози...реге-меге и те такива простотийaz sum 4uvala ama za paul oakenford...nz dali pi4a e sushtia :-k

Хахаха тфа да не си го чула в БлекБокс? :lol: :lol: :lol: :lol: Аре алкохолици, наркомани, безделници и всичкият социален упадък да се съберем на Кучо?? :roll: :D :D :D :D ще се съберем на Кучо къде ще ходим :) а ти беше ли на RPO беше феноменалното парти :smt020 :smt020 :smt020[/quote]

Тц..не бях изпуснах но на Кучо съм там!! :D :D :D Той е голям не мисля да го изпускам :-({|=

GoHardeR
02-17-2006, 14:40
e mnogo e goliam kopele... :lol:

evelin85
03-03-2006, 12:57
dam TIESTO,RUSH,LIEBING a sa6to i umek i o6te dosta DJ naistina sa super!!!i imame 6tastieto da gi 4uem i v BG ,koeto e o6te po super!!!ne mislq 4e na tehcno i partita se kefqt samo trevomani.no prosto 90% ot horata na partita sa na ne6to,za6toto efekta kato cqlo stava po golqm,no v tova nema ni6to lo6o!!!

xOtkiSsSs
03-03-2006, 16:03
еми аз си слушам техното и не ми пука др кво мислят тяхна си работа :wink:

dest
03-09-2006, 19:59
xaxaxa :)
tuka ima hora s mnogo izkriveni razbiraniq
be koi kvoto iska da si misli :)

tuka nekakvi razpravat che paul oakenfold i tiesto pratat techno, a rush i chris liebing pravat trance... abe moje :wink: razbirachi sekavi :twisted: po-dobre da si mulachat :-#

mi az nito drusam nito pushi nito piq i slusham techno i vsichkite mu pod stilove :)

gabba_queen
03-10-2006, 21:50
we otnosno tva za liebing 6e kaja 4e toi e varha!!!! a otnosno narkoticite: hora kvo vi puka dali nekoi wi misli za narkosi..e na mene 4esto mi go kazvat ma na mene puka li mi- ne mnoo qsno! az pu6ih predi da proslu6am gabba i techno...tre6tqh i predi tva tai 4e muzikata nema mn zna4enie pak dori i da ima kvo tolkova? seki si re6ava kvo da prai i kvo da slu6a!
ae radvaite se drusaite se hodete na gabba i techno partita!!!!!!
THUNDERDOME RULEZZZZZ

angel4eto_666
03-12-2006, 14:21
tehnoto e super muzika,6tom 4algarite se kefiat na neia,i vaob6te ne ia slu6at samo trevoman4eta :D :lol: ::: O:) :smt006

03-12-2006, 14:25
Не я слушат само тревоманчета, слушат я и херци, феновете на коката, привърженици на амфетите и т.н.

Momchence
03-12-2006, 14:49
Хората говорят такива неща щото е такива тъпи кюфтета като тебе им се вързват!! Кфо подяволите те ебе какво мислят хората? За хората ли живееш или за себе си?
И какво подяволите лошо има да си тревоман?
Хората та хората....хората да го духат...с тфа тфое мислене до под кривата круша ше го докараш!!

GoHardeR
03-13-2006, 12:32
ebasi maikata kolko komentara izpisah po taia tema,a sia she ti kaja shto vsushtnost go kazvat tfa horata...shtoto horata koito sa go kazali nai-veroiatno si niamat nikfa predstava ot TECHNO i si govorat e taka...i za treva sa 4uvali samo v gradskia transport...

Стеснителната
03-13-2006, 13:31
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)

03-13-2006, 18:48
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
Ti pyk kato si typa 4algarka nedei se obajda tam kadeto ne sa ti qsni neshtata :!: :!: :!: :evil: edno da si trevoman dr e da slushash techno ima razlika nali :?: :?: :!:

Стеснителната
03-13-2006, 23:01
Абе гостенино прос, аз когато съм слушала техно ти си търкалял на майка ти зърното между зъбките ти и си си бъркал в памперсите да провериш дали си момче или момиче.

M@Dn3Ss
03-14-2006, 09:43
Абе много сте ми интересни. Естествено, че не е нужно да си тревоман, за да слушаш техно. Кви са тия глупости. Аз техно слушам от поне 4-5 години а тревата одавна съм я спрял :lol: .

sweetdream_f
03-14-2006, 10:00
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
ex pak se zapochna s kompleksite tctctc sigurnu mn pyti sa ti go kazvali ama tva nito e mqstoto nito e nachina =;

Стеснителната
03-14-2006, 13:22
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
ex pak se zapochna s kompleksite tctctc sigurnu mn pyti sa ti go kazvali ama tva nito e mqstoto nito e nachina =;
Ти па с твойте две мнения къде се вреш, кат не знаеш за кво става въпрос не се обаждай.

sweetdream_f
03-14-2006, 17:44
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
ex pak se zapochna s kompleksite tctctc sigurnu mn pyti sa ti go kazvali ama tva nito e mqstoto nito e nachina =;
Ти па с твойте две мнения къде се вреш, кат не знаеш за кво става въпрос не се обаждай.
olee shto za ogranicheno syshtestvo si ti tva che sam s 2 mneniq ne oznachava che ne sledq kvo stava vyv foruma ama aide nqma da se zaqjdam poveche :evil: naroda e kazal PO UMNIQ OTSTYPVA :twisted: qsno e koi e toi :evil:

foulmist
03-14-2006, 19:05
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
ex pak se zapochna s kompleksite tctctc sigurnu mn pyti sa ti go kazvali ama tva nito e mqstoto nito e nachina =;
Ти па с твойте две мнения къде се вреш, кат не знаеш за кво става въпрос не се обаждай.

ti pyk vnimavai s koi se zaqjda6 OK!!! :twisted: :smt014

03-14-2006, 20:03
Леле, не мога да опиша с думи колко се възхищавам на Стеснителния..ъ ъ..т.е Стеснителната. Прави ви всичките на 2 стинки.

WILD__BOY
03-14-2006, 20:50
не знам дали е тъп този, които го е казал тва за техното, но за DnB - само некви друсалки могат да понасят такава дръндания.

M@Dn3Ss
03-14-2006, 20:54
не знам дали е тъп този, които го е казал тва за техното, но за DnB - само некви друсалки могат да понасят такава дръндания.

Категорично не е вярно. Що някои хора толкова ненавиждат техното. Вярно си е, че е малко по еднообразно в някои отношения от метъла например, но и то си има своята красота. На мен лично DnB ми е един от любимите стилове, поради простата причина, че се кефя на твърдия бас. А и мога да кажа, че техно се прави доста по-трудно от повечето видове музика. Всеки може да се научи да свири на китара, но за да твориш техно трябва да разбираш от музиката, като наука :wink: .

'wan`a`doo'
03-14-2006, 20:55
tehnoto e super muzika,6tom 4algarite se kefiat na neia,i vaob6te ne ia slu6at samo trevoman4eta :D :lol: ::: O:) :smt006
Kато те гледам какво си писала въобще се чудя дали да се чуда дали знаеш какво е техно :lol: Пф...иначе определено техно слушат доста тревомани...хард техно...ама тва се едно да каеш,че пияниците слушат чалга...пфф булшитс от всякъде. Аз също съм пушила преди да почна да слушам и габа и техно...а и доста друсалки слушат хопец примерно и дръм и ся кво напраихме го разделението вече. Окей,ама мене не ми дреме да ми кажат и че се бода аз пак шси трещя и шсе кефя на техно и ако искам и Азис ше слушам със или без ганджата

03-14-2006, 21:22
Леле, не мога да опиша с думи колко се възхищавам на Стеснителния..ъ ъ..т.е Стеснителната. Прави ви всичките на 2 стинки.
oh che kompleksari se sybraha... :-({|=

Стеснителната
03-14-2006, 23:47
Хаха дойдоха техничарите и веднага - "не е верно та нее верно" и после "а кво е лошото да си тревоманнн" :smt005 Ама колко сте ми загубени представа си нямате. ](*,)
ex pak se zapochna s kompleksite tctctc sigurnu mn pyti sa ti go kazvali ama tva nito e mqstoto nito e nachina =;
Ти па с твойте две мнения къде се вреш, кат не знаеш за кво става въпрос не се обаждай.

ti pyk vnimavai s koi se zaqjda6 OK!!! :twisted: :smt014
Нема пък.

GoHardeR
03-15-2006, 16:30
не знам дали е тъп този, които го е казал тва за техното, но за DnB - само некви друсалки могат да понасят такава дръндания.
[/b]Hmmm...drum4eto puk to4no e ebsi veselata muzi4ka...iako e da se nadrusash na drum,iako e da se nadrusash i na techno,no puk sushto taka e e iako da si go pusnesh vkushti,ili v avtobusa...men si4ki me mrazat v gradskia transport,shoto kato se ka4a i ozvu4avam celia bus i horata pishtat,shoto ne se kefat...ama boli me
abe kakto i da e,kvo vi zanimavam sus sebe si...misulta mi beshe,4e dnb moesh da si slushash po siako vreme,naistina super vesela i zaribiavashta muzika...i kolko hora sum zaribila da slushat dnb i techno...taka 4e tiho da ne ti prata edno par4e...ebavam se 8)

dread girl
03-15-2006, 17:13
po djvolite zashto vinagi ima njkakvi tapi predrasadaci ima mn tipove koito sa POISON FREE i samata muzika gi kara da se chuvstvat FLY whitout drugs bilo to i koz

dragonika
03-15-2006, 19:27
O Gospodi ! Za6to na horata da se slaga etiketa "trevoman" samo za6toto se kefi na opredelena muzika? Kakvo ob6to - az super mn se kefq na tehno, no ne sum nito probvala treva, nito kakvito i da e narkotici, ne di6am lepilo i ne ponasqm da se govori za ob6toto pri nali4ie na otdelni primeri. Da kajete, 4e vsi4ki, koito slu6at tehno e vse edno da kajete, 4e vsi4ki negri sa gangsteri !!!

Master_88
03-24-2006, 23:09
За пръв път ходих на техно парти преди няколко дни. Не отричам,че обстановката е наркоманска и има много наркомани,но това не значи че ВСИЧКИ са такива, и не бива от този факт да се правят глупави и абсурдни заключения,че на техно се кефят само тревоманчета