PDA

View Full Version : Резултати от тютюнопушенето...



MyCuHkA
11-22-2005, 22:24
http://whyquit.com/whyquit/smokersbody.jpg

Доста брутално според мен... Ужасно даже..
Но може бе ще накара тези които не пушат въобще да не започват...

Sinister_Doll
11-22-2005, 22:30
OMFG! Nadqvah se moq snimka nikoga da ne se poqvi v neta! :D Az pu6a i mi dostavq udovolstvie i nqmam namerenie da spiram! Za6to?


:arrow: Za6toto taka mi haresva!!!

IdontGiveaFuck
11-22-2005, 22:31
Колкото и снимки да се покажат това няма да откаже никой пушач... :wink:

Boot
11-23-2005, 08:13
веднъж се живее...

И кфо като веднъж се живее? Това означава ли, че трябва да се тровиш с някакви боклуци?
Още повече че 3/4 от децата тук го правят за някаква шибана гъзария. Не че са пристрастени и не могат да ги спрат, обаче 'готините' правят така. Останалата 1/4, която да кажем, че в момента не може да спре цигарите, е почнала по същата причина.
Едва ли на всички настоящи пушачи тук първата цигара им е харесала и за това са продъжили...



Поздрав е ей това парче Minor Threat - Think Again!

CVETELLINA
11-23-2005, 08:19
Колкото и снимки да се покажат това няма да откаже никой пушач... :wink:
тва е вярно ама тая снимка наистина беше мноо брутална... :lol:

Master_88
11-23-2005, 08:43
Имам познати които отказаха пушенето. Дори и баща ми не пуши вече 7ма година. Но всеизвестно е че това коства много усилия и воля. Аз досега се удържам да не пропушвам и нямам намерение да го правя занапред защото това си е един вид наркотик и пристрастяване а да не говорим какви вреди причинява. Снимката едва ли ще накара стари пушачи да се откажат но поне може тези които не са опитвали досега да продотвратят този порок

zElEnA^mAsLiNkA
11-23-2005, 09:23
Ami ... p0znavam 3ma 4ueka 0t m0it0 semistv0 ,k0it0 sprqha pu6enet0! za6t0 li ? Mi lelq mi be6e bremenna i pl0da i umrq 3tiq mesec v neq ... sled k0et0 trqbva6e da g0 izvqdat i da i mahnat qi4nicite pri k0qt0 ima6e ver0qtn0st tq da p04ine! Tfa e zaradi cigarite!
2riq - baba mi ,k0qt0 e b0lna 0t 10 g0dini 0t artrit i pr0dyljava6e da si pu6i d0kat0 ne stana infekciq i se nal0ji da i 0tdrejat paleca na dqsnata ryka! Vseki pyt lqt0t0 kat0 i rejeh n0ktite (tq e nep0dvijna sega i ne m0je sama) stigah d0 t0q pryst i se 4udih kak m0je da e t0lk0va v0r0glava 4e da ne gi 0tkaje tiq 6ibani cigari ???
Ne znam za vas ama mene taq snimka ne me u4udva! Tiq 2 primera 6te mi p0magat za napred!
Aide i kysmet na re6ilite se da se 0tkajat 0t t0zi p0r0k! ;)

Boot
11-23-2005, 09:29
oooo come on...
sXe също не е много полезно (откъм агресивност например)
Агресивни си харлайнърите. Да не говорим, че има и агресивни пушачи. Просто няма смисъл да намесваш агресията. За друго става въпрос.


иначе казвам гхо така, защото всеки си преценява дали да се трови... всеки път като си вървиш по улицата и някой икарус ти "кихне" в лицето е много по- вредно...
аз съм го казал веднъж се живее и ако ти се пуши няма кой или какво да те спре...
аз вече не искам...
Това за икарусите предполагам е вярно. Но след като имаш достатъчно икаруси да ти 'кихат' в лицето защо му е на човек да бута още гадости?
То че няма кой и какво да ги спре тези, които искат да пушат - няма. Не че ме интересува кой се трови и кой не се трови. Просто ми е смешно. Толкова.

Boot
11-23-2005, 09:55
Ами и аз не пия алкохол и не пуша. И няма общо със здравето.

DeSsi
11-23-2005, 11:30
Tva e brutalno.. DObre che veche ne pusha

air_wisp
11-23-2005, 12:00
Цигарите са лайна!

11-23-2005, 14:20
OMFG! Nadqvah se moq snimka nikoga da ne se poqvi v neta! :D Az pu6a i mi dostavq udovolstvie i nqmam namerenie da spiram! Za6to?


:arrow: Za6toto taka mi haresva!!!
Няма какво повече да кажа :!: Ако искам да ги спра, ще ги спра :!: Но не и заради такива глупости! Достатъчно зле психически хора има, за да ме е яд, че ги лишавам от един! И това го казвам напълно сериозно! Не ми пука за живота ми!

Dharma
11-23-2005, 14:32
ЪЪЪЪъъ ujasT. az ne pu6a, no ako pu6eh tazi snimka ne bi me sprqla!

S8K
11-23-2005, 15:44
Доста гадна снимка.... :shock: ама не ми пука :wink:

Don Corleone
11-23-2005, 18:08
веднъж се живее...

И кфо като веднъж се живее? Това означава ли, че трябва да се тровиш с някакви боклуци?
Още повече че 3/4 от децата тук го правят за някаква шибана гъзария. Не че са пристрастени и не могат да ги спрат, обаче 'готините' правят така. Останалата 1/4, която да кажем, че в момента не може да спре цигарите, е почнала по същата причина.
Едва ли на всички настоящи пушачи тук първата цигара им е харесала и за това са продъжили...



Поздрав е ей това парче Minor Threat - Think Again!
Ухуу айде СТРЕЙТ ЕДЖЪРИТЕ НАВЪДИХА ФОРУМА.
Както се е почнало айде - Youth Of Today - Youth Crew.
Тая културистика влияе много зле на децата. Вече и форумни стрейт еджове станаха!

SEXtreme
11-23-2005, 18:30
Абе аре са - тва е пресилено МНОГО при това. Това всичкото няма на никой да се случи...

Sinister_Doll
11-23-2005, 19:13
Ухуу айде СТРЕЙТ ЕДЖЪРИТЕ НАВЪДИХА ФОРУМА.
Както се е почнало айде - Youth Of Today - Youth Crew.
Тая културистика влияе много зле на децата. Вече и форумни стрейт еджове станаха!


Az pu6ai piq, no molq te ne mi govori gluposti,
straight edge- ove si e imalo i 6te ima
sus ili bez Kulturistika... Ne gi razbiram
teq hora, ama poznavam takiva i sa si taka ot mn
vreme (: A tva, 4e ne pu6i6 i t.n. ne te
prai momentalno str8 edge, za tva teq ti
zlobni komentari sa izli6ni!

morsmordre
11-23-2005, 19:17
Абе каква е тая грозотия тука..Трябваше да бъде написано в темата, че не е за деца под 18 :!: :lol: Сега ше сънувам кошмари.Първо не съм пушач и второ, както го каза Саня, никой пушач няма да се откаже от това.Един приятел на наще е лекар и пуши здраво!

Roxy
11-23-2005, 20:11
Абе каква е тая грозотия тука..Трябваше да бъде написано в темата, че не е за деца под 18 :!: :lol: Сега ше сънувам кошмари.Първо не съм пушач и второ, както го каза Саня, никой пушач няма да се откаже от това.Един приятел на наще е лекар и пуши здраво!

именно.защо лекарите пушат?!?

LiNkiN4eTo
11-24-2005, 10:10
баа ужасно е :x :x
аз не пуша..
дали има такава картинка и за вредите от алкохола...
не вярвам да е толкова брутална :x

korn___
11-24-2005, 14:00
баа ужасно е :x :x
аз не пуша..
дали има такава картинка и за вредите от алкохола...
не вярвам да е толкова брутална :x

alkohola moje da blokira si4ko ... dokato cigarite smai ti spirat kisloroda v kruvta ... ot kadeto se namalqt samite sposobnosti na tqloto ti ... edin pu6a4 moje da ti4a mnogo po malko primerno ot edin det ne pu6i ... prosto ti se namalqt fizi4eskite sposobnosti .... poznavam hora det sa spreli da pu6at i sa mi kazvali e 4e se edno im e padnal kamuk ot gurdite ... po leko im se struva si4ko ... dokato alkohola vredi na absolutno si4ko .... no si zavisi koi po kolko pie de :D

Дон Корлеоне
11-24-2005, 18:18
Ухуу айде СТРЕЙТ ЕДЖЪРИТЕ НАВЪДИХА ФОРУМА.
Както се е почнало айде - Youth Of Today - Youth Crew.
Тая културистика влияе много зле на децата. Вече и форумни стрейт еджове станаха!


Az pu6ai piq, no molq te ne mi govori gluposti,
straight edge- ove si e imalo i 6te ima
sus ili bez Kulturistika... Ne gi razbiram
teq hora, ama poznavam takiva i sa si taka ot mn
vreme (: A tva, 4e ne pu6i6 i t.n. ne te
prai momentalno str8 edge, za tva teq ti
zlobni komentari sa izli6ni!
Да де, ама момичето беше постнала и песничка на Minor Threat, аре сега ми кажи, че това не е стрейт едж.
Само да те питам, колко SXE-та има в България?
Щото аз познавам почти сичките и те не надхвърлят 10 бройки. Абсурдно е да твърдиш, че винаги е имало, защото в България това движение е адски непопулярно.

teenkopele
11-24-2005, 19:28
Супер брутална картинка! :o :lol: Все пак мисля, че няма да накара никой пушач да се замисли...това е егати крастата! :lol: :o

btw- Не пуша все още! 8)

Sinister_Doll
11-24-2005, 19:54
Ухуу айде СТРЕЙТ ЕДЖЪРИТЕ НАВЪДИХА ФОРУМА.
Както се е почнало айде - Youth Of Today - Youth Crew.
Тая културистика влияе много зле на децата. Вече и форумни стрейт еджове станаха!


Az pu6ai piq, no molq te ne mi govori gluposti,
straight edge- ove si e imalo i 6te ima
sus ili bez Kulturistika... Ne gi razbiram
teq hora, ama poznavam takiva i sa si taka ot mn
vreme (: A tva, 4e ne pu6i6 i t.n. ne te
prai momentalno str8 edge, za tva teq ti
zlobni komentari sa izli6ni!
Да де, ама момичето беше постнала и песничка на Minor Threat, аре сега ми кажи, че това не е стрейт едж.
Само да те питам, колко SXE-та има в България?
Щото аз познавам почти сичките и те не надхвърлят 10 бройки. Абсурдно е да твърдиш, че винаги е имало, защото в България това движение е адски непопулярно.

Dobre, az 6te ti postna pesni4ka na Azis. I ko ot tva? E, nz. Qvno samo ti moje6 da se pohvali6, 4e gi poznava6 vsi4kite... Az ne moga da ti gi kaja po broyka. Az li4no poznavam (beglo) hora s takiva ubejdeniq, jivee6ti po tozi na4in i slu6a6ti tazi muzika (celi trima)... Kaji mi kude sum napisala dumata 'vinagi'? Da, suglasna sum, 4e tva e novo i ne tolkova popularno dvijenie v BG (:

The Goodbye Girl...
11-24-2005, 20:12
Учудват ме някои изказвания от сорта на: "Аз не пуша все още", "Не съм започнал/а да пуша още", "Държа се да не почвам". Звучат ми странно. Сякаш е усилие или някакъв вид задължение, което не сте нарушили все още.
Неоспорим е фактът, че тютюнопушенето вреди на здравето в различни аспекти, един такъв подобен колаж, защото това не е снимка, не показва нищо ново или неизвестно.
Не съм съвсем сигурна защо ми харесва да пуша - вкуса, може би, или самия навик вече... Обаче според мен да пушиш не е голяма работа. Бих ги отказала след Нова година, но не знам. Лошото е, че не искам - въпреки че вероятно това изказване е осъдително и безразсъдно в очите на непушачите.

snooppy_f
11-24-2005, 20:18
Auuuuuuuuu da 6te sunuvamko6mari!Kfo ne brotalno bate tfa e otvratitelno napraveno!UJAS! :idea:

vra4ka
11-24-2005, 20:30
Пфф най гадното в цялата история с пушенето е че 80 процента от пушачите незнаят последствията от пушенето!
И днеска като им казвам че като пушип могат да ти ампутират крака заклетите пушачи ми се смеят на "измишльотините"
Е за тва простоо нямам думииии.......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x

teenkopele
11-24-2005, 21:35
Абе напоследък колко кампании и колко инфо дават...много! Но въпреки това пушачите си пушат и им дреме на г**т, въпреки че знаят много добре какви могат да бъдат последствията. Това какво говори...че пушенето се отказва е голяма краста :? и се отказва супер трудно!
Бравос все пак на тези, които са успели. :lol: :wink:

Momchence
11-24-2005, 22:20
Само една ще кажа!
Пушачи = Глупаци!!!
Ще го разберете един ден но ще е късно! Това с "живота е един" и "така ми харесва" повярвайте ми няма да го мислите много дълго! Както и да е....

^FaiNt^F
11-25-2005, 09:15
mtaka...az pu6eH ot sedmi klas...sega sym 9ti i da si priznaq 4estno zapo4nah zaradi 'gyzariqta'-be6e me strah da sym razli4na, da sym 'typa', da me othvyrlqt, kakto predpolagam e stanalo s mnogo ot vas i ne se sramuvam ili tam kvoto i da e da si priznaq :? oba4e sega sled 2-3godini za 6tastie preosmislih mnogo ne6ta...i kato se zamislq kolko mnogo deca po sveta se borqt za glytka jivot, kolko mnogo deca nqma kakvo da qdat, kak roditelite se 4udqt otkyde podqvolite da vzemat pari za da kupqt lekarstvo na deteto si, koeto ugasva s vseki izminal den, a nie glezenite de4ica daite da se pravim na mnogo golemi nali :x a tyi kato i az ne sym dobre sys zdraveto re6ih 4e 6te e nai-dobre da ne pu6a :!: nikoga ve4e :!: Ne pu6a ve4e 1 mesec i da vi kaja se 4uvstvam mnogo dobre...znam 4e 6te sym mnogo blagodarna na sebe si edin den za tova koeto napravih :!:

VAMP_GIRL
11-27-2005, 12:45
Аз лично пуша вече от 3 години,сега от 6 месеца ги увеличих доста,по 3 кутии на ден,няма да се панирам,ако раэбера,че имам рак...Но не мисля да ги спирам!

Sinister_Doll
11-27-2005, 17:55
Аз лично пуша вече от 3 години,сега от 6 месеца ги увеличих доста,по 3 кутии на ден,няма да се панирам,ако раэбера,че имам рак...Но не мисля да ги спирам!

Eeee, macka, ti si se ulqla! :shock:
Zemi gi namali... Az ot dve godini piu6a
i sa stignah do kutiq za dva dni i sum
stra6no dovolna! Ana tva tvoeto
me 6okira napravo! :shock:

Tedka-Medka
11-27-2005, 18:00
пфф..ужас..абе
аааааа щях да повърна..кръф не ме плаши,
нито гнуси ама човешки вътрешности съкс!

Murderdoll
11-27-2005, 18:03
мноу па ми пука на мен за
ваште картинки...
кефя се да пуша и ше пуша.
точка

techCandy
11-27-2005, 20:19
веднъж се живее...

И кфо като веднъж се живее? Това означава ли, че трябва да се тровиш с някакви боклуци?
Още повече че 3/4 от децата тук го правят за някаква шибана гъзария. Не че са пристрастени и не могат да ги спрат, обаче 'готините' правят така. Останалата 1/4, която да кажем, че в момента не може да спре цигарите, е почнала по същата причина.
Едва ли на всички настоящи пушачи тук първата цигара им е харесала и за това са продъжили...
Поздрав е ей това парче Minor Threat - Think Again!

Разбира се, че трябва! Нека да не си говорим за 14
годишните закоравели пушачи, нека си говорим за хора, които се водят за вече пораснали. Аз пуша и това ми доставя удволствие. Съсипващо здравето е, факт. Моя въпрос е: А какво не е? Факт е, че веднъж се живее....има къде къде по лоши неща от цигарите...След като пушенето доставя на някого удоволствие, а не е само от гъзария, и няма сериозни здравословни проблеми...да, трябва да се тровиш

WILD__BOY
11-27-2005, 20:22
НЕ ПУШЕТЕ

THE_GANGSTA_GIRL
12-06-2005, 00:33
веднъж се живее...

И кфо като веднъж се живее? Това означава ли, че трябва да се тровиш с някакви боклуци?
Още повече че 3/4 от децата тук го правят за някаква шибана гъзария. Не че са пристрастени и не могат да ги спрат, обаче 'готините' правят така. Останалата 1/4, която да кажем, че в момента не може да спре цигарите, е почнала по същата причина.
Едва ли на всички настоящи пушачи тук първата цигара им е харесала и за това са продъжили...
Поздрав е ей това парче Minor Threat - Think Again!

Разбира се, че трябва! Нека да не си говорим за 14
годишните закоравели пушачи, нека си говорим за хора, които се водят за вече пораснали. Аз пуша и това ми доставя удволствие. Съсипващо здравето е, факт. Моя въпрос е: А какво не е? Факт е, че веднъж се живее....има къде къде по лоши неща от цигарите...След като пушенето доставя на някого удоволствие, а не е само от гъзария, и няма сериозни здравословни проблеми...да, трябва да се тровиш

Абсолютно съгласна съм с това мнение :!:

illy
12-06-2005, 09:11
Само една ще кажа!
Пушачи = Глупаци!!!

Ех, едно нещо каза и се едно нищо не каза...

IdontGiveaFuck
12-06-2005, 09:31
Само една ще кажа!
Пушачи = Глупаци!!!

Ех, едно нещо каза и се едно нищо не каза...

абе според мен си каза доста неща. :roll:

Да не би да е умно да се тровиш ? :shock:
Пушила съм 1 година и така не разбрах кое му е хубавото."Дърпаш" някъв дим и после го издишаш.Глупости....

PLAMENKO
12-06-2005, 09:33
http://whyquit.com/whyquit/smokersbody.jpg

Доста брутално според мен... Ужасно даже..
Но може бе ще накара тези които не пушат въобще да не започват...

мамка му ... обядвах да ти се незнае...

х
12-06-2005, 09:52
egati zabavnata snimka... :lol:

illy
12-06-2005, 10:26
Само една ще кажа!
Пушачи = Глупаци!!!

Ех, едно нещо каза и се едно нищо не каза...

абе според мен си каза доста неща. :roll:

Да не би да е умно да се тровиш ? :shock:
.
Аз не се мисля за глупачка, определено- не..
Все ки избира дали да пуши или да не пуши.. И аз като малка разправях как никога няма да пуша, уви карам вече трета година...

cannabinoid
12-06-2005, 18:54
К'во ги пушите тез цигари ве. Какво по-хубаво от тва да бохнеш една мара :). А между другото някъде бях чел, че една цигара Виктори (някакво си) е по-вредно от един ДЖОЙНТ :shock:

bEbEtO_
12-07-2005, 07:20
http://whyquit.com/whyquit/smokersbody.jpg

Доста брутално според мен... Ужасно даже..
Но може бе ще накара тези които не пушат въобще да не започват...

Да бе малко са се изсилили плюс това мн зависи от човека има хора на по 90 години дето си пушат а дробовете са им като нови.

Momchence
12-09-2005, 23:18
Ок ще се аргументирам кратко за твърдението че пушачите малко или много са глупаци като се защитават
Кат каеш на един пушач че е глупав и че е вредно първата реплика е "рано или късно сички ще умрем, тебе може утре да те блъсне кола" да така е...но истината в случая е че ако умреш ще си голям късметлия и то ако те блъсне кола най вече.. нищо работа за 5 минути...но не ти пушача мяма да умреш, ще се разболееш (не се смей!!)...каквото пушиш сега е кървава попара за после...сега ти няма нищо...след 20 години пак няма да ти има нищо..ако си късметлия може до края на живота нищо да ти няма нищо причинено от цигари...но колко ще случат на късмета?? Ще се разболеете...бъдете сигурни...ще ви е гадно...много гадно ще се мъчите буквално в отровеното си тяло, ще се мъчие до последно! Ще си блъскате главата в стената и ще се чудите защо се пушили на младини...сега никой не може нито да го усазнае нито да си даде сметка.....но ако сте умни ще стигнете сами до правилния извод...живота продължава и след като станеш на 30...докато някой са още жизнени и подмладени вие ще сте пълната противопложност....сега ви е яко..за сметка на бъдещето..ах каква глупава дума..бъдеще кой ли мисли за него...за един пушач гъзар непукист и не знам кфи още качества и гордости е срамно да мисли за бъдещето...помнете ми думите ако ви блъсне кола ще сте късметлии ;) Никой в нищо не убеждавам..пушете си аз нямам проблем стига да не ми се издиша в лицето и да не съм на задимено...просто ще е хубаво някой да се замисли и да каже дали случайно някъде не съм прав отколкото да се защитава с глупави аргументи...мисля че всеки е наясно с последствията от тютюнопушеното и продължават да пушат..именно за това твърдя че пушачите са глупаци...тфа че ви е готино не е нито управдание нито обяснение нито нищо ... това е моментен факт...поради същия тоя факт не съм и пробвал сериозно..защото знам че ще ми хареса...не мога да ви разбера...не съм враждебно настроен но просто не мога да ви разбера сериозно...