PDA

View Full Version : Сама съм от как се помня...



Lilly
11-23-2005, 07:03
Знам, че ще прозвучи банално и глупаво, вече съм на 18 год. До сега не съм имала никакви приятели, или ако съм имала то те са ми забивали нож в гърба и са ме изоставяли сама. Тези приятелки бяха три и трите ми разбиха сърцето. Отделен е въпроса, че те ми бяха адски близки. Дори едната я имах като моя сестра.
Родителите ми казват, че проблема е в мен и, че аз съм си виновна за всичко, защото съм била твърде затворена. Дори не се опитват да ме разберат и да ми дадат съвет. Постоянно ме упрекват за всичко.
Омръзна ми тази проклета самота. :(
За момчета пък изобщо да не говорим. Не стига, че никой не ме заглежда, ами дори ме смятат и за откачена и смахната, защото никоя от съученичките ми не иска да дружи с мен. Не дружат с мен, защото не се обличам като за околовръстното и майка ми и баща ми не разполагат с парите на техните родители. Иначе не съм грозна, нито дебела... имам някакво самочувствие за себе си, но тогава защо съм сама?
Вече и аз не знам какво да правя...

11-23-2005, 07:23
...но тогава защо съм сама?
Вече и аз не знам какво да правя...
На този въпрос може да отговориш само ти...
Иначе вече си доста голяма,можеш да почнеш работа и нав живот!
Друго незнам какво може да ти е от полза като съвет...
...И изобщо не звучиш странно!

Master_88
11-23-2005, 07:49
Потърси си друга обкръжаваща среда. Явно си заобиколена от неподходящи хора

mil4eto_
11-23-2005, 14:25
еми проблема може и да е в теб-може би ти самата не търсиш подходящата среда за теб.
може да се отледаш около себе си и да видиш че не всички момичета се облеичат като магистралки има хора като теб-със същите интереси и със същите проблеми просто още не си /или въобще не си се помъчила да ги откриеш/. а да мочетата-не се отчайвай и ти ще си намериш половинката просто се иска още малко търпение.ти си все пак само на 18 години а на на 118-животът е пред теб предстоят ти още много хубави моменти.не се затваряй в себе си-запиши се н нещо което ти е приято-някакъви курсове или спорт и ще видиш как бързо ще си намериш нови приятели и ще се срещнеш с хора които да не те мислят за "откачалка" :!:
просто се усвихни и погледни на живото от по-добрата му страна. :wink:

Lilly
11-23-2005, 19:11
Сменяла съм средата не веднъж... дори много пъти съм я сменяла. :( От три години съм в ново училище (четвърто по ред). Не се държа надменно, не парадирам пред другите, че съм нещо повече от тях (въпреки, че в някои отношения съм наистина по-добра). :(
Никъде не са ме възприемали. Днес на майка ми каза, че дъщерята на някаква нейна позната, която била седми клас вече си имала приятел.
Аз й казах:
"Ами значи, за мен няма никакъв шанс?" :(

11-23-2005, 20:41
Well.. Being different is not always a bad thing. Това че всички не те приемат за това, че си различна, просто значи колко еднакви са всички те, плоски в главата... Да не ти пука за такива мизерници, просто търси хора с общи интереси, независимо къде :-) Влез в някой IRC канал за хора с общи интереси, заговори се.. Отиди на някое клубче и т.н. и т.н. :) Нещата тръгват бавно бавно. Проблема абсолютно не е в теб, а в дебилите около теб.

11-24-2005, 15:07
Проблема абсолютно не е в теб, а в дебилите около теб.
! ! ! ! ! ! !

NeNaSiTnA_TA
11-24-2005, 15:24
spored men problema ne e v teb prosto ne si namerila podhod6ta sreda.moga samo da ti kaja 4e hubavite ne6ta stavat kogato nai-malko o4akva6 taka 4e spoko vsi4ko 6te se opravi i da se izma4va6 ni6to nemoje6 da promeni6 6te si nameri6 i priqtelki i priqtei jivota e pred teb i rabota te zapo4ne6 i 6te se zapoznae6 s hora i nai-sladkiq studenski jivot moje da izjivee6 ne trqbva da ti puka 4e vsi4ki si imat gadjeta i ti 6te si nameri6 spoko

techCandy
11-24-2005, 20:02
Лошо е, че нямаш подкрепа дори от родителите си.
Даже те може да се причина за "странноста" ти. И аз си говоря сама, но нямам оплаквания като цяло всъщност. Това, което трябва да направиш е не само да си смениш средата, това основно. Определено никак не е лесно, но не е невъзможно, и след това ще се чувстваш удовлетворена. Но май трябва да се самообработиш, не е нужно да имаш милиарди в швейцарска банка, за да можеш да си изградиш стил. Никой не е казал, че трябва да подтискаш себе си, за да може обществото да те приеме. Изрази себе си, бъди себе си. И винаги имай едно на ум дори за най- добрата ти приятелка, за да не останеш изненадана. Изненада винаги има, и тя е безкрайно неприятна, но когато си имала едно на ум е по различно. Стегни се, и вместо само да хленчиш действай, все някога ще постигнеш резултат, дори всичко да ти се вижда безсмислено. Успех :wink:

bilka
11-24-2005, 21:45
Мила, напоследък все по-често се замислям за това, че вече нямам близки приятели. Приятелите са всичко на този свят, така че направи всичко възможно да се сдружиш с колкото можеш повече хора дори и да не ги харесваш. Просто те ще са твоята опора във неприятни ситуации, ще те защитят и т н. Просто се опитай да се впишеш в компанията. Но знам колко самотна се чувсваш вътрешно, което е по-лошото. Мисля, че като започнеш да излизаш повече няма да мислиш за това и ще се оправиш. Запознай се с нови хора! Това е начинът!

dataworm
11-30-2005, 21:05
...но тогава защо съм сама?
Вече и аз не знам какво да правя...
На този въпрос може да отговориш само ти...
Иначе вече си доста голяма,можеш да почнеш работа и нав живот!
Друго незнам какво може да ти е от полза като съвет...
...И изобщо не звучиш странно!
Suglasen sum!Nqma kak da ti pomognem! :(

Manol.G
12-01-2005, 18:36
SAMOUBII SE~!

hell__girl
12-02-2005, 09:50
Well.. Being different is not always a bad thing. Това че всички не те приемат за това, че си различна, просто значи колко еднакви са всички те, плоски в главата... Да не ти пука за такива мизерници, просто търси хора с общи интереси, независимо къде :-) Влез в някой IRC канал за хора с общи интереси, заговори се.. Отиди на някое клубче и т.н. и т.н. :) Нещата тръгват бавно бавно. Проблема абсолютно не е в теб, а в дебилите около теб.
napulno suglasna :wink:

Красиво момиче
02-18-2006, 22:04
Значи не забравяй, че има точно поведение за точна ситуация. Хубаво е да си различен, но е хубаво и да си част от групата. Огледай се около себе си и виж какво е печелившото поведение, което обаче да не влиза в разрез с твойте разбирания. има поговорка "като си в глутница вълци трябва най-малкото да виеш като куче". Ти винаги ще си останеш различна и няма да изгубиш индивидуалността си, но следвайки общоприетите модели на поведение ще успееш да влезеш в джаза! :lol:

teenkopele
02-18-2006, 22:31
Потърси си друга обкръжаваща среда. Явно си заобиколена от неподходящи хора

Правилно. :)

midnight...
02-18-2006, 23:04
помъчи се малко да се промениш според мен
или им тегли една майна и започни на ново

expl0de
02-19-2006, 22:24
Я прати някое лс,може да се запознаем,пък ако се харесаме и да се вземем.

korn___
02-19-2006, 22:30
tq moita maika taka ... kato me gleda v nas samo se pita 6to ne izlezna nqkade oba4e kato po4na da izlizam i da se pribiram po no6tite po4ti po4va da me pita 6to se pribiram samo da qdu i da spq ... ei takiva ne6ta spored men v takiva slu4ai na samota prosto ... potursi nqkogo s koito ima6 pone 1 ob6ta tema tozi nqkogo 6te te dokara do drugi hora s koito moje da nameri6 2 temi na razgovor i taka jelaq ti kusmet i malko pove4e kuraj da ima6 da vzeme6 vsi4ko v racete si :!:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
02-25-2006, 22:35
ph gorkata gledai napred se nqkoga 6te sre6tne6 liubovta i istinska pr a roditelite ti da varvqt po dqvolite vmesto da ti davat nadejda te ti q zimat

flasher
03-11-2006, 18:22
opitai da smenish kompaniata...syzdai si nova...nameri novi priatelstva...nameri zabavni hora koito da te razvlichat...siguren sam i che shte sreshnesh niakoi koito da te obicha...i da ne te ostavia da tyjish sama...jivota e pred teb ne se otchaivai seki e imal takiva momenti...na tazi vyzrast te sa kratkotraini razberi go...a po vaprosa za roditelite ti shte kaja samo edno...te sa s abs drugo mislene ne im se vryzvai na prikaskite [-X ...i po iskazvaneto za tva che sauchenichkite ti se otbiagvat zaradi oblichaneto ti...seki si izbira svoiat stil na oblichane koito mu haresva...i koito go kara da se chuvstva konfortno v nego ...i da e haresvan...sichko shte se opravi i to v nai skoro vreme :smt004 promeni misleneto si kym kraino optimistichno ...tova shte ti dade tlasyk da napravish tezi neshta... O:)

SabrinaAa
08-09-2008, 13:44
samotoata e mnoo gadno ne6to...ponqkoga i az se 4ystavm sama..bez priqteli..bez semistvo...no i tova se preodolqva prosto trqbva da povqrva6 4e ima i hora koito te obi4at i skoito moje6 da spodleq6 nezavisimo 4e ne sa ti rodnini! :? :? :?