PDA

View Full Version : momi4e6ki problem



мими;(
11-23-2005, 08:23
Значи проблема ми е следният-менструацията ми е много обилна и да ви питам какво да пия за да ми стане по-нормална.Два,три дена просто не мога да ходя никъде и се нещо трябва да си измисля като отида на лекар.Ползвам нощни превръзки(доста големи и пак се цапам)сменям ги много често.За пръв път ми дойде преди 11 месеца и дали в бъдеще ще намали според вас?Да уточня,че не се оплаквам от болки,а от прекалено обилен мензис и съм на 14.Много ще съм ви благодарна ако ме посъветвате какво да пия и какви превръзки да ползвам :? :cry:

gia_bs
11-23-2005, 08:36
мими;( ами...може и да има вероятност да се нормализира..все пак скоро ти е дошло за първи път... НО да ти кажа имам много приятелки които са като теб първите няколко дни.. и никакви хапчета няма да те опрвят..напротив те засилват кръвотечението.. Хубавото при теб е че нямаш болка и за това определено трябва да се радваш!
P.S. Но ако наистина ти тече много нищо не ти пречи да отидеш на един профилактичен преглед при гинеколога.. хих и знай че там не е страшно .. и не убиват хората :wink: :wink:

vibora85
11-23-2005, 10:28
Наистина хапчетата най-вероятно да засилят менстуацията ти,може след време да се нормализира... :)

SancheZzZz
11-23-2005, 11:57
Според мен наистина отиди на гинеколог защото щом казваш че чак толкова много ти тече...може наистина да е защото не се е нормализирало, но толкова обилно течение нещо не е нормално.Моят съвет е да посетиш гинеколога

^FaiNt^F
11-23-2005, 13:28
mtaka....az kat hodih na lekar to4no poradi sy6tata pri4ina i mi kazaha 4e do 2-2.5 godini e absl normalnu vsqkvi takiva imi6liotini ot strana na cikyla :lol: v smisyl propuskane na meseci, obilno te4enie, slabo te4enie....mnogo 4esto idvane nqkvi takiva i 4e ako naistina ne e kraino nalojitelno izbqgvat da se namesvat, tyi kato do 2.5 godini obiknoveno ne6tata se namestvali napylno...tva mi be6e kazano ot lekar, a ako vse pak se prietsnqva6-otidi na lekar 6te si po-spokoina :wink: a ina4e se drusai s vitamin c v konski dozi-ne govorime za 4-5 hap4enca a primerno za 15-20 na den :lol:

belluci
11-29-2005, 05:07
ni6to ne moje6 da napravi6!No tova 4e menstruaciqta ti e obilna pove4e ot normalnoto i boleznena dosta 4esto govori za nqkakvo zabolqvane na matkata ili qi4nicite,za tova po-dobre idi na profilakti4en i obstoen pregled pri ginekolog,ako ni6to nqma,zna4i organizuma ti e prosto takuv,po takuv na4in reagira na tova i ti ne moje6,ili po-to4no ne trqbva da pravi6 ni6to!