PDA

View Full Version : KLONIRANETO....



11-23-2005, 11:11
Kakvo mislite za kloniraneto i za eventualnoto mu badesto razprostranenie v Sveta...

11-23-2005, 11:22
Дано само не те клонират теб!

babeson
11-23-2005, 12:27
Дано само не те клонират теб!

hahaha...kolko "milo" ot tvoq strana:P

Pe666o
11-23-2005, 13:10
ni6to protiv nqmam kloniraneto...stiga da e kontrolirano i da ne se klonira cqlo 4ove6ko tqlo:)

priti_kiti
11-23-2005, 14:08
Дано само не те клонират теб!
:lol:

11-23-2005, 14:17
Тъпо! Хората са красиви с това, че са различни! Не искам да имам клонинг!

teenkopele
11-23-2005, 16:21
Дано само не те клонират теб!

:lol: :lol: :lol:

teenkopele
11-23-2005, 16:31
От една страна клонирането ще е добре да бъде развито,защото ще бъдат спасени огромен брой хора чрез клониране на даден човек и взимане на орган от клонинга и присаждането му...
От друга страна няма да е честно спрямо самия клонинг-предполага се,че и той ще е човек, но просто клониран.

Много учени казват, че клонинга ще има много по-слаба имунна система и много по-слаб организъм от оригинала! :? ...вадете си изводите.

miloto_girl_4e
11-23-2005, 16:37
abe,ne me kefi kato ideq :!:
taka spored men se naru6ava estestvenia hod na jivota :!:
smisal takav zemqta 6te se prenaseli .. 6te ima mnogo ednakvi individi.. abe ne :!:
prirodata si znae rabotata,nqma nujda da i se burkame :!:

Pe666o
11-23-2005, 20:34
От една страна клонирането ще е добре да бъде развито,защото ще бъдат спасени огромен брой хора чрез клониране на даден човек и взимане на орган от клонинга и присаждането му...
От друга страна няма да е честно спрямо самия клонинг-предполага се,че и той ще е човек, но просто клониран.

Много учени казват, че клонинга ще има много по-слаба имунна система и много по-слаб организъм от оригинала! :? ...вадете си изводите.
nikoi ne kazva da se napravi kloning pa posle da se razfasova....rabotata e da moje da se klonira samo 4ast ot 4oveka...(surce, bubrek...aaa uu)

vra4ka
11-23-2005, 20:41
То че ще почне да се разпространява ще почне само че го одобрявам само с медизинска цел!Иначе съм против :wink:

teenkopele
11-23-2005, 21:59
От една страна клонирането ще е добре да бъде развито,защото ще бъдат спасени огромен брой хора чрез клониране на даден човек и взимане на орган от клонинга и присаждането му...
От друга страна няма да е честно спрямо самия клонинг-предполага се,че и той ще е човек, но просто клониран.

Много учени казват, че клонинга ще има много по-слаба имунна система и много по-слаб организъм от оригинала! :? ...вадете си изводите.
nikoi ne kazva da se napravi kloning pa posle da se razfasova....rabotata e da moje da se klonira samo 4ast ot 4oveka...(surce, bubrek...aaa uu)

Само част от човека не може да се клонира, поне за сега, защото няма как да се развие нормално и пълноценно...тя трябва да бъде развита от самото тяло. Дори и да се развие до някаква степен,
в лабораторни условия,което е ужасно трудно, органът няма да бъде достатъчно пълноценен за трансплантация.

`Death`Whore`
11-24-2005, 20:27
Клонирането на хора е нехуманно! Овцата Доли, ако не знаете, е имала болести, присъщи за доста възрастни индивиди, на ранна възраст. И при човека ще се появи същият проблем. Нехуманно е да създадеш човек, който да се мъчи!

А това с органите го одобрявам.

teenkopele
11-24-2005, 21:30
Клонирането на хора е нехуманно! Овцата Доли, ако не знаете, е имала болести, присъщи за доста възрастни индивиди, на ранна възраст. И при човека ще се появи същият проблем. Нехуманно е да създадеш човек, който да се мъчи!

А това с органите го одобрявам.

Мислиш кат' мен. 8)

Sinister_Doll
11-24-2005, 21:31
Клонирането на хора е нехуманно! Овцата Доли, ако не знаете, е имала болести, присъщи за доста възрастни индивиди, на ранна възраст. И при човека ще се появи същият проблем. Нехуманно е да създадеш човек, който да се мъчи!

А това с органите го одобрявам.

Мислиш кат' мен. 8)

Mhm (:

^FaiNt^F
11-25-2005, 09:07
Az li4no ne odobrqvam kloniraneto-4oveka e individ dori bliznacite imat qsno izrazena individualnost....jivota si ima svoi estestven red-rajdame se, prodyljavame vida, umirame, a ne se 'prerajdame' pak i pak zaradi egoisti4ni namereniq ili ne6to ot sorta :x odobrqvam kloniraneto v 2 slu4aq-klonirane s cel transplantaciq na organi i klonirane na iz4ezva6ti ot zemqta jivotinski vidove, koito ne mogat ili mnogo trudno biha se razmnojili po estestven pyt :roll:

Pe666o
11-25-2005, 12:07
От една страна клонирането ще е добре да бъде развито,защото ще бъдат спасени огромен брой хора чрез клониране на даден човек и взимане на орган от клонинга и присаждането му...
От друга страна няма да е честно спрямо самия клонинг-предполага се,че и той ще е човек, но просто клониран.

Много учени казват, че клонинга ще има много по-слаба имунна система и много по-слаб организъм от оригинала! :? ...вадете си изводите.
nikoi ne kazva da se napravi kloning pa posle da se razfasova....rabotata e da moje da se klonira samo 4ast ot 4oveka...(surce, bubrek...aaa uu)

Само част от човека не може да се клонира, поне за сега, защото няма как да се развие нормално и пълноценно...тя трябва да бъде развита от самото тяло. Дори и да се развие до някаква степен,
в лабораторни условия,което е ужасно трудно, органът няма да бъде достатъчно пълноценен за трансплантация.

em 4e ti golqm biolog (genen injiner) si bil we..:]neka te svetna 4e genetikate se razviva mnogo burzo i v nai blizko bude6te vsi4ko 6te e vuzmojno..:] vse pak v momenta na pazara ima klonirani zelen4uci i plodove nali :lol: i te sa trugnali samo ot edin gen :wink:

teenkopele
11-25-2005, 14:22
хахахаах :lol: Не съм биолог! :wink: Това си го знам от обща култура. В близкото бъдеще ще може да се прави без проблем, но говорех за сега! 8)


Еййй сега как ми се ще да клонирам пицата, да имам две! :lol: :lol: :lol:

Pe666o
11-25-2005, 17:16
za sq samo si barame topkite :wink:

party_girl
11-25-2005, 20:10
От една страна клонирането ще е добре да бъде развито,защото ще бъдат спасени огромен брой хора чрез клониране на даден човек и взимане на орган от клонинга и присаждането му...
От друга страна няма да е честно спрямо самия клонинг-предполага се,че и той ще е човек, но просто клониран.

Много учени казват, че клонинга ще има много по-слаба имунна система и много по-слаб организъм от оригинала! :? ...вадете си изводите.
ostrova 8)
ex ama kak znam we

teenkopele
11-25-2005, 22:22
Какъв остров, какви 5лева ?!? :? :o :o

party_girl
11-26-2005, 09:18
Какъв остров, какви 5лева ?!? :? :o :o
филма :roll:

teenkopele
11-26-2005, 12:08
Ааааааааа...така кажи! :wink:

techCandy
11-26-2005, 21:58
Оня ден докато бях на работа си мислех, колко яко би
било ако имах 2-3 клонинга. Едната щях да я пращам на работа вместо мен, другата тряяше да чисти в нас мене като ме мързи, а трета щях да я пращам да се занимава с разните му там инстанции и всички неприятни събития. Обаче после пак се замислих- еми това ще бъда аз, как бих могла да си го причиня, то си е напрво жестоко към мене. Пък и на земята и без друго има прекалено много хора, ще се пренаселим стабилно, и най- накрая всички ще умрем от глад, или защото някой хубав ден природата тъпкано ще ни го върне...

пепииииииииииииии
02-20-2007, 18:13
:twisted: vie ste idioti!~nikoga ne si pravete pulna promqna 4e 6te vi napraaaaat na pla6ilo!ei razbrahte li!preduprejdavam vi ei hora 6te staneta na pla6ila nedeite de!molqvi \:D/ :|
[/b]

Mimka_sweet
02-20-2007, 18:33
Като прочетох първото мнение на пчелата и аз се сетих за Островът :lol:
А по темата.......до сега честно не се бях замисляла :-k но мисля , че съм против [-X доста е нехуманно!!!

evil_lady_in_black
02-20-2007, 18:55
Ох ами може би след 70 години ще се правят клонинги и на обикновени хора а не на офци като Доли :-k а ако правят клонинги и аз искам един 8)

In4iTu_
02-20-2007, 19:18
Против съм.

Cheesy
02-21-2007, 16:17
Protiv-ne bih iskala da imam kloning [-X