PDA

View Full Version : пищови



lainagovna
11-24-2005, 17:51
издайте своята тайна..........->

sherry
11-24-2005, 18:12
Ami nqkoi pat naro4no vikam daskala pri mene uj da pitam ne6to ot kontrolnoto,koeto ne sym razbrala,za da moje kato se obyrne kym men,drugite ,da prepisvat dokato e v grab kym tqh.
Saotvetno te pravqt sy6toto za men.
Pi6tov sam si pisala po gumata :D samo 4e e malka i stava samo za dumi4ki na angliiski ili formulki.
Pisala sam pi6tovi po racete si.
Nai-4esto pi6a na 4ina s moliv,po4ti vinagi var6i rabota.
Pisala sam i po 4antata si,kato q ostavqm na 4ina i gledam ot neq.
Pisala sam v GSM-a si kato sms i posle go zapametqvam

11-24-2005, 18:14
издайте своята тайна..........->

нищо особено няма значение ако щеш и на чеото си го напиши ама ако си карък и си прост винаги ще те видят , това е като със живота тъп ли си няма оправия, щом до ся незнаеш нищо нема и да научиш пич - сичко идва с времето и събрания опит , мен никоа досега не са ме хващали със пищов въпроса е там че трябва да знаеш и познаваш абсолютно сяко движение и реакция на даскала ти за да можеш да реагираш на време и да си го сложиш там където ти е най-удобно за прекритие и бързо реагиране :wink:

lainagovna
11-24-2005, 18:45
издайте своята тайна..........->

нищо особено няма значение ако щеш и на чеото си го напиши ама ако си карък и си прост винаги ще те видят , това е като със живота тъп ли си няма оправия, щом до ся незнаеш нищо нема и да научиш пич - сичко идва с времето и събрания опит , мен никоа досега не са ме хващали със пищов въпроса е там че трябва да знаеш и познаваш абсолютно сяко движение и реакция на даскала ти за да можеш да реагираш на време и да си го сложиш там където ти е най-удобно за прекритие и бързо реагиране :wink:
тва не ми пречи да попитам и някой друг да прочете та и тои да се пообразова

~fashion^princess~
11-24-2005, 20:46
ami tainata e da izdebne6 gadnata daskalka ina4e pi6a
-po race
-na kraka
-zalepvam list na obuvkata
-4ina
- nesiseraa
-na dunkite si gi draskam
-pi6a gi na daskata
-pitam nqkoi zubar [men me obi4at]
ima mn na4ini sladur4e

teenkopele
11-24-2005, 22:16
ami tainata e da izdebne6 gadnata daskalka ina4e pi6a
-po race
-na kraka
-zalepvam list na obuvkata
-4ina
- nesiseraa
-na dunkite si gi draskam
-pi6a gi na daskata
-pitam nqkoi zubar [men me obi4at]
ima mn na4ini sladur4e

:lol:

Аз лично предпочитам като начин: едно много малко листче, което може спокойно да ми се събере в дланта и на него ( и от 2те страни да пиша със супер малък шрифт)...естествено ръчна изработка! :lol: За мен така е най-добре.
Естесвено е,че трябва да направиш няколко листчета, в зависимост от обема информация, но повярвай ми-заслужава си бъхтането! :wink:

Другият начин, на който яко се кефя е царската :lol: . Всеки знае какво е.
Най-често го използвам тоя начин по литература. Казва ни даскалката кои теми могат да се паднат, сядам си на Г*з* няколко дена и пиша всичко на ръка. (задължително листовете, на които ще ги пишеш и листовете, които ще използваш на самото контролно трябва да са еднакви- за всеки случай)!

Ако случайно се подписва...чакаш да минат примерно... 15мин. , преди това си смачкаваш листа, на който си се правил, че пишеш . Отиваш при даскала и казваш: 'Госпожо/Господине , не почнах добре и си смачках листа. Почнал съм на ново. Ще може ли да ми се подпишете? ' ...тука се подразбира,че за подписване даваш 1ят лист от царския.


Тези начини ползвам най-често, но винаги бъди готов за импровизация! :wink:


:lol: 8) :lol:

aHyC
11-25-2005, 06:46
Вадим учебника :)

IdontGiveaFuck
11-25-2005, 06:55
Учебника под чина и готово...пък и с гсм става

stel4eto__
11-25-2005, 09:00
pravila sam carski pi6tovi,vednaj po literatura v 7 klas kato hodeh na uroci i pi6eh temi i daskalkata mi gi proverqva6e a az gi pi6eh v tetradka i kato praehme klasno se praeh 4e sa gi pi6a v tetradkata i taka gi prepisah,pisala sam po racete,po 4ina,na malki list4eta,koito slagam v rakava na bluzata ako e s dalag rakav,po kolana sam zavirala,v obuvkata,pod kraka,pisala sam si po krakata,vednaj i na korema,na gsm-a sam pisala formuli i kvo li ne,pisala sam po oblegalkite na stolovete na teq pred men i po moq stol,po stenata,imame i edni koloni v staqta i po tqh sam pisala,na daskata,po gumi4kite,slagala sam v himikalkata si list4eta,prepisvala sam ot u4ebnika v ranicata sam slagala lista i daskala kato se obarne glei kvo stava:)a vednaj v 5 klas me izpitvaha po istoriq i az si otvorih y4ebnika i po4nah da i 4eta yroka na onaq a tq vika:"deca nali sam vi kazvala nikoga ama nikoga da ne zubrite yrocite"
za sega se se6tam samo za teq ako se seta o6te ne6to 6e pi6a :lol:

11-25-2005, 14:11
Аз да ви кажа ли един чудесен пищов - научете си.

Ама тфа е гадно, нали? Ама и аз не съм цвете за мирисане, вие кфо си мислите. Пишови има кооолкото искате. Аз действам мноу лесно. В час мноу внимателно слушам какво казва даскал/ката и си записвам. И просто си слагам тетрадката под г*за и после я вадя да преписвам от време на време. Не съм маниачка на тема пищови и действам мързеливо.

teenkopele
11-25-2005, 14:21
pravila sam carski pi6tovi,vednaj po literatura v 7 klas kato hodeh na uroci i pi6eh temi i daskalkata mi gi proverqva6e a az gi pi6eh v tetradka i kato praehme klasno se praeh 4e sa gi pi6a v tetradkata i taka gi prepisah,pisala sam po racete,po 4ina,na malki list4eta,koito slagam v rakava na bluzata ako e s dalag rakav,po kolana sam zavirala,v obuvkata,pod kraka,pisala sam si po krakata,vednaj i na korema,na gsm-a sam pisala formuli i kvo li ne,pisala sam po oblegalkite na stolovete na teq pred men i po moq stol,po stenata,imame i edni koloni v staqta i po tqh sam pisala,na daskata,po gumi4kite,slagala sam v himikalkata si list4eta,prepisvala sam ot u4ebnika v ranicata sam slagala lista i daskala kato se obarne glei kvo stava:)a vednaj v 5 klas me izpitvaha po istoriq i az si otvorih y4ebnika i po4nah da i 4eta yroka na onaq a tq vika:"deca nali sam vi kazvala nikoga ama nikoga da ne zubrite yrocite"
za sega se se6tam samo za teq ako se seta o6te ne6to 6e pi6a :lol:

Заклет преписвач, като мене!
...а и добър по това, което чета! :lol:

TweeTy^_^
11-25-2005, 16:13
Emi prepisvam kato si sloja pi6tova v himikalkata primerno ( mn qk nomer ) sa6to taka si go pi6a kato saob6tenie na tela i tela si go ostava v skuta i taka . Sa6to taka si sloja na stola pi6tova i sedna varhy nego , mmm ne se se6tam za o6te ako se seta 6te napi6a :lol:

11-25-2005, 16:33
Листче напечетано с помощта на Microsoft Excel с шрифт 5 върши идеална работа.

lainagovna
11-25-2005, 19:04
a wie как реагирате кат ви фанат с пищова?

stel4eto__
11-25-2005, 19:16
pravila sam carski pi6tovi,vednaj po literatura v 7 klas kato hodeh na uroci i pi6eh temi i daskalkata mi gi proverqva6e a az gi pi6eh v tetradka i kato praehme klasno se praeh 4e sa gi pi6a v tetradkata i taka gi prepisah,pisala sam po racete,po 4ina,na malki list4eta,koito slagam v rakava na bluzata ako e s dalag rakav,po kolana sam zavirala,v obuvkata,pod kraka,pisala sam si po krakata,vednaj i na korema,na gsm-a sam pisala formuli i kvo li ne,pisala sam po oblegalkite na stolovete na teq pred men i po moq stol,po stenata,imame i edni koloni v staqta i po tqh sam pisala,na daskata,po gumi4kite,slagala sam v himikalkata si list4eta,prepisvala sam ot u4ebnika v ranicata sam slagala lista i daskala kato se obarne glei kvo stava:)a vednaj v 5 klas me izpitvaha po istoriq i az si otvorih y4ebnika i po4nah da i 4eta yroka na onaq a tq vika:"deca nali sam vi kazvala nikoga ama nikoga da ne zubrite yrocite"
za sega se se6tam samo za teq ako se seta o6te ne6to 6e pi6a :lol:

Заклет преписвач като мене!
...а и добър по това,което чета! :lol:
heh a we az ne prepisvam vinagi ama 4esto mi se slu4va vapreki 4e v posledno vreme raz4itam na momi4eto do mene:)

stel4eto__
11-25-2005, 19:19
a wie как реагирате кат ви фанат с пищова?
mi ne sa me fa6tali do sega.
sega se se6tam za o6te 1 na4in.vednaj prepisvah po toq na4in po literature-slaga6 4ernovata pod lista na koito 6te pi6e6 i po4va6 da pi6e6

Lindsey
11-25-2005, 22:29
имало е и други такива теми мисля...

lainagovna
11-25-2005, 22:30
имало е и други такива теми мисля...

е не съм я виждал, но не смятам да си хабя нета да я търся

teenkopele
11-25-2005, 22:39
pravila sam carski pi6tovi,vednaj po literatura v 7 klas kato hodeh na uroci i pi6eh temi i daskalkata mi gi proverqva6e a az gi pi6eh v tetradka i kato praehme klasno se praeh 4e sa gi pi6a v tetradkata i taka gi prepisah,pisala sam po racete,po 4ina,na malki list4eta,koito slagam v rakava na bluzata ako e s dalag rakav,po kolana sam zavirala,v obuvkata,pod kraka,pisala sam si po krakata,vednaj i na korema,na gsm-a sam pisala formuli i kvo li ne,pisala sam po oblegalkite na stolovete na teq pred men i po moq stol,po stenata,imame i edni koloni v staqta i po tqh sam pisala,na daskata,po gumi4kite,slagala sam v himikalkata si list4eta,prepisvala sam ot u4ebnika v ranicata sam slagala lista i daskala kato se obarne glei kvo stava:)a vednaj v 5 klas me izpitvaha po istoriq i az si otvorih y4ebnika i po4nah da i 4eta yroka na onaq a tq vika:"deca nali sam vi kazvala nikoga ama nikoga da ne zubrite yrocite"
za sega se se6tam samo za teq ako se seta o6te ne6to 6e pi6a :lol:

Заклет преписвач като мене!
...а и добър по това,което чета! :lol:
heh a we az ne prepisvam vinagi ama 4esto mi se slu4va vapreki 4e v posledno vreme raz4itam na momi4eto do mene:)

Абе то е добре да има кой да ти подсказва,ама рано или късно, в някой решаващ момент, ще реши да те преебе и тогава гориш! :? :wink: 8)

ROKER_KRIS
11-25-2005, 22:40
ami az kakvo da kaja prosto sam "THE KING OF pi6tovite"

pravol sam daje i s nevifimo mastilo. posle svetq s neona na zapalkata i si4ko se vijda. taka sam prepisval cqla tema.
nai mnogo pi6tovi sam pravil na sa4ineniq po BG i eseta po FRenski.

az imam edna magi4eska elka koqto ima 3 Lica ! kato napi6a pi6tova tq se zavarta i se obra6ta ot drugata strana . nqma na4in da me hvanat s neq.

az nali stoq do prozoreca i vednaj napisah na stenata s moliv 20 dumi . prepisah 19 ot tqh :) :D


dosega sam pravil kam 100 pi6tova

teenkopele
11-25-2005, 22:50
ami az kakvo da kaja prosto sam "THE KING OF pi6tovite"

pravol sam daje i s nevifimo mastilo. posle svetq s neona na zapalkata i si4ko se vijda. taka sam prepisval cqla tema.
nai mnogo pi6tovi sam pravil na sa4ineniq po BG i eseta po FRenski.

az imam edna magi4eska elka koqto ima 3 Lica ! kato napi6a pi6tova tq se zavarta i se obra6ta ot drugata strana . nqma na4in da me hvanat s neq.

az nali stoq do prozoreca i vednaj napisah na stenata s moliv 20 dumi . prepisah 19 ot tqh :) :D


dosega sam pravil kam 100 pi6tova

Още един идва в групата! :lol:

miloto_girl_4e
11-26-2005, 10:01
emi az redovno sum si s pi6tovi :D
samo,deto po fizika&himia ne prava pi6tovi,za6toto tam ni e klasnata i tq leko ni ostavq da prepisvame :lol: ta tam direktno ot u4ebnika ili tetradkata :D
po istoria gospodina ni dava primerno 10 ne6ta,koito moga da se padnat,ta az si gi pravq na carski pi6tovi :wink:
am po bel si presnimam temite,kato gi namalqvam s 50%,ta da stanat drebni :wink:
i po geografia si pi6a ne6tata na list,s adski dreben 6rift :wink:
do sa ne sa me hva6tali :D

teenkopele
11-26-2005, 11:21
emi az redovno sum si s pi6tovi :D
samo,deto po fizika&himia ne prava pi6tovi,za6toto tam ni e klasnata i tq leko ni ostavq da prepisvame :lol: ta tam direktno ot u4ebnika ili tetradkata :D
po istoria gospodina ni dava primerno 10 ne6ta,koito moga da se padnat,ta az si gi pravq na carski pi6tovi :wink:
am po bel si presnimam temite,kato gi namalqvam s 50%,ta da stanat drebni :wink:
i po geografia si pi6a ne6tata na list,s adski dreben 6rift :wink:
do sa ne sa me hva6tali :D

Еее още един да използва 'силата на ксерокса' !хяхяхяхяххяях :lol:

btw... Това и аз го правя редовно! :wink:

DeSiTo0o
11-26-2005, 11:32
Ami az sum izpolzvala nai-razli4ni na4ini za prepisvane :wink:
Zna4i vednuj v 4asa po geografiq edna sau4eni4ka q izpitvaha na duskata i poneje gospojata iska kogato ni izpitva da sme s atlasi,az napisah na edno list4e kakvo to4no trqbva da kaje.I pomolih gospojata da otida do toaletna i tq me pusna.Az kato otivah kum vratata minavah pokrai sau4eni4kata mi e se napravih 4e se spuvam i se podprqh za neq.Taka i dadoh list4eto i tq go sloji na stranicata na atlasa si :twisted:
A az nai-4esto si prepisvam ot malki list4eta,koito si pravq u nas.Ili puk ako ne moga da go subera taka si go pi6a na golqm list i si go presnimvam kato iskam da mi go umalqt. :twisted:
I ot u4ebnika prepisvam dosta 4esti4ko.Ili puk ot nqkoi sau4enik... :twisted:

mis_marry_jane_13
11-26-2005, 14:48
ami az rqdko izpolzwam pi6tov ama kat izpolzvam presnimam uroka na nai malkiq 6rift i izrqzwam nai vajnoto(imam predvid teksta bez akrtinkite)i si izpolzvam pi6tov4eto si4ki moi priqteli pravqt taka :)

veselo_momi4e
11-26-2005, 15:41
Пиша навсякъде където мога,а иначе по литература докато пишех есето(вкъщи)отдолу сложих лист и после то си личи на контролното извадих си листа и си повтарям и готово.Никога не са ме хващали :twisted:
(дано и да не ме хванат)

Chiana
11-27-2005, 15:07
Абе честно казано ме мързи да си правя пищови.. По-добре да седна да си науча. Иначе си пиша на чина всичко. И, макар че съм на първия чин, досега не са ме хващали. Е поне даскалките се правят на ударени де;р Иначе се обръщам и преписвам от една приятелка, която преписва от тая дето седи зад нея, а пък тя е умно момиче и тъй;). Е, като по-малки си правехме пищови, ама то беше голяма лудница... Веднъж имахме литература и щяхме да пишем тема. То тва седми клас:).Пък тогава всеки зубри теми:). И аз имах една мн яка тезичка, обаче не я знаех като хората. А даскалката проверяваше учебниците дали вътре има листи. И хванах аз учебника, откъснах си малко от дъвката, сложих тезата между два листа и ги залепих с дъвката. И даскалката не ми видя листа, като ми преглеждаше учебника. После си отлепих листите и си преписах тезата;)

GossipGirl89
11-27-2005, 15:17
Miii redovniq nomer e s plastmasova himikalka ( ama prozrachna), slagash listcheto vutre i dokato pishesh s neq si chetesh,a inache sam si draskala po rucete,po china s moliv,varhu chantata...

PartyGirl
11-28-2005, 23:46
Az nai-4esto izpolzvam malkite list4eta i sqdam na purviq 4in.Tam e nai-lesno da se prepisva, ako 4ina na daskala e na po-visoko nivo ot ostanalite 4inove.Izkarvam si rucete vuzmojno po-blizko do 4ina na g-jata vadq pi6ova i bez problemi si vur6a rabotata.Sa6to naposleduk izpolzvam nova tehnika.Vku6ti si pi6a vsi4ko, kvoto mi trqbva na obiknoven list s normalen 6rift. sled tova na samoto koontrolno si vadq list,kato tozi, nakoito sam pisala pi6ova.izkarvam si pi6tova na 4ina i spokoino si prepisvam, a i u4itelq kato te pita kazva6 4e e 4ernova i gotovo.

PartyGirl
11-29-2005, 00:01
a wie как реагирате кат ви фанат с пищова?
spomnqm si v 4etvurti klas praihme kontrolno po bulgarski i az si bqh slojila tetradkata pod bluzata.pomolih daskalkata da izlezna do toaletnata i tukmo otvarqm vratata, i tetradkata mi padna. az po4nah da i obqsnaqvam, 4e ne e tova,koeto si misli i mnogo takti4no i obqsnih 4e tetradka 6e mi trqbva za da izpolzvam listovete vmesto toaletna hartia.i tq taka i ne mi povqrva.. :)

sidney
11-29-2005, 07:18
А бе, каквото и да разправяте по-добър пищов от телефона няма- запазвате инфото като смс, после си го ползвате. Нищо не могат да ви кажат, а ако искат да видят какво правите, винаги можете за изтриете смса, не е като листче, или писано по гума, ръце и чин

teenkopele
11-29-2005, 12:45
А бе, каквото и да разправяте по-добър пищов от телефона няма- запазвате инфото като смс, после си го ползвате. Нищо не могат да ви кажат, а ако искат да видят какво правите, винаги можете за изтриете смса, не е като листче, или писано по гума, ръце и чин

Абе то и телефона се използва за някои работи,ама тема по литература примерно не можеш да запазиш цяла тема (освен да я снимаш,ако имаш камера де) :wink: ?! :o
Иначе за формула и тн. е перфектно ! :lol:

sidney
11-30-2005, 06:45
и по литература става, вервай ми! Да си чувал нещо за Bookreader?

12-07-2005, 20:19
ami tainata e da izdebne6 gadnata daskalka ina4e pi6a
-po race
-na kraka
-zalepvam list na obuvkata
-4ina
- nesiseraa
-na dunkite si gi draskam
-pi6a gi na daskata
-pitam nqkoi zubar [men me obi4at]
ima mn na4ini sladur4e

:lol:

Аз лично предпочитам като начин: едно много малко листче, което може спокоино да ми се събере в дланта и на него ( и от 2те страни да пиша със супер малък шрифт)...естествено ръчна изработка! :lol: За мен така е най-добре.
Естесвено е,че трябва да направиш няколко листчета, в зависимост от обема информация, но повярвай ми-заслужава си бъхтането! :wink:

Другият начин, на който яко се кефя е царската :lol: . Всеки знае какво е.
Най-често го използвам тоя начин по литература. Казва ни даскалката кои теми могат да се паднат, сядам си на Г*з* няколко дена и пиша всичко на ръка. (задължително листовете, на които ще ги пишеш и листовете, които ще използваш на самото контролно трябва да са еднакви- за всеки случай)!

Ако случайно се подписва...чакаш да минат примерно... 15мин. , преди това си смачкваш листа, на който си се правил, че пишеш . Отиваш при даскала и казваш: 'Госпожо/Господине , не почнах добре и си смачках листа. Почнал съм на ново. Ще може ли да ми се подпишете? ' ...тука се подразбира,че за подписване даваш 1ят лист от царския.


Тези начини ползвам най-често, но винаги бъди готов за импровизация! :wink:


:lol: 8) :lol:

julay-na novo
12-09-2005, 22:55
koito e izmislil kala6nika opredeleno e bil inteligenten

teenkopele
12-10-2005, 11:39
koito e izmislil kala6nika opredeleno e bil inteligenten

Евалата на този чичка! :lol:

12-22-2006, 14:12
някои знае ли каде мога да намеря контролни които пражим ж даскало? :roll:[/i]

jeditte
12-22-2006, 15:31
...

d3s0
12-22-2006, 15:49
копуваш си една нокиа С-серия и си качваш офис на нея и започваш да си пишеш пищовите на компа и после да си ги сваляш на тела и т.н.

PhoenixXx
12-22-2006, 15:50
http://plbg.info/22-12-06_1850.jpg

evil_lady_in_black
12-26-2006, 06:53
Аз съм потресена от пищова на един мой съученик . Имаме ние класно по литература и госпожата ни дава 4 теми да се подготвиме а Веско написал и четрите теми и който и билет да изтегли госпожата той си има готово съчинение на него #-o исчака да мине един час и предаде пищова а на него пишеше всичко - име дата сичко. Направо съм ужасена

lqlql
12-27-2006, 19:00
xax az kakvi pishtovi sum pravila ;] .. 0pasna sym .. xaax ;] ..
I az s malak shrift sum si printirala naa mini lische[tfa mi e redovniq nomer]Na tel si pisha formulite.Pravq si malki lischeta s nai vajnoto i gi zalepvam na gurba na momicheto pred men tq e s dulga kosa i kato mine daskala i ga puskam v/y lischeto.Probvala sum s bezcvetno mastilo ama tfa stava mnogo bavno.Pisala sum si po racete.Slagala sum si dulga pola s chorapogashnik na nego pisha sichk0 digam p0lata d0 g0re i prepisvam.Po literatyra si lepq lischeto pod china i prez 2 minuti se navejdam da si "vruzvam vruzkite".S kaburche sum si slagala malki lischeta na ruba na china i sum gi vurtqla i qk0 djenk.S telefona sum snimala celiq urok.Stava mnoy qko uvelichavash i vsichk0 se gleda.Pravila sum si glasovi belejki edin put po biologiq imaxme na 8 yroko kontrolno i az si bqx napravila 19 glasovi beleshki posle si slagash hensfrito puskash si kosata i otgore slagash shapka ili shamiq i sichko prepisvash doslovno...samo vednuj sa me hvashtali kogato mi padna fisheka ,a togava dori ne bqx prepisvala prosto za seki sluchei..e tfa e drygo ne se seshtam sega ;P

Scarabey
12-27-2006, 23:49
Или пиша по чина или царски и под листата на които ми е контролното

JONi_666
12-28-2006, 00:49
ooooooooooooooo horica tuka v KozLoduy ima edna u4iteLka ot moeto u4iLi6te kazva se VeseLka aLeksieva.tq e u4iteLka po hiMiq.
ta pri neq v neinite 4asove VIE BUKVAAAALNOOO NE MOJETE DA PREPI6ETE.AMA NI6TO NQMA DA PREPI6ETE.KATEGORI4NO NI6TO.6E TE HFANE PO SQKAV NA4IN AKO PREPISVA6.
edno momi4e se opita da prepi6e pri neq ama aleksieva q hfana i q nakara pred 34 4oveka klas tq da se sable4e toest da si mahne sutiena i pra6kite si tva devoi4e.ak0 ne si gi be6e svaLiLa direktno 6te6e da byde izkLiu4eNa.i estestven0 tq se sabLe4e.
ina4e pri neq KoLk0t0 i da iskate vie NE MOJETE DA PREPI6ETE PRI TAZI U4ITELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097



:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

:lol:

12-28-2006, 07:48
Аз имам много начини. До сега не са ме хващали. По литература търся темите в нета. Свалям си ги на PC-то, пускам ги в някои латинизатор (незнам дали има такава дума- от кирилица на латиница) и ги слагам в MP4 -от и от там ги гледам никои нищо не може да ми каже. Слагам си го отгоре и гледам. Друго което правя е да пазя листовете на даскалката. Когато правим класна си вадя по доста листчета ( 3-4 двойни) и тя се подписва. По време на класната отвам до нея да ми подпише пак някакви листчета, че съм започнал наново и така след 1 класна имам десетина листове с подпис, и на следващите класни само сменям. По математика не ми се е налагало да правя такива неща. По химия и физика... без тях не мога. Но и там е страхотно лесно. Даскалката в 7 клас даваше да ползваме GSM като калкулаори, за да смятаме по дългите формули. Мисля че само се досещате какво правя :-D
По история- по важните неща се пишат на един лист и на колената.
Също така ползвам и начина на PhoenixXx, ама много трудно е. Бая играчка. Също и класическите начини- да си пиша по ръцете и такива.
Правя и още глупости и импровизации, ама за сега само за това се сещам :mrgreen:

12-28-2006, 07:50
ooooooooooooooo horica tuka v KozLoduy ima edna u4iteLka ot moeto u4iLi6te kazva se VeseLka aLeksieva.tq e u4iteLka po hiMiq.
ta pri neq v neinite 4asove VIE BUKVAAAALNOOO NE MOJETE DA PREPI6ETE.AMA NI6TO NQMA DA PREPI6ETE.KATEGORI4NO NI6TO.6E TE HFANE PO SQKAV NA4IN AKO PREPISVA6.
edno momi4e se opita da prepi6e pri neq ama aleksieva q hfana i q nakara pred 34 4oveka klas tq da se sable4e toest da si mahne sutiena i pra6kite si tva devoi4e.ak0 ne si gi be6e svaLiLa direktno 6te6e da byde izkLiu4eNa.i estestven0 tq se sabLe4e.
ina4e pri neq KoLk0t0 i da iskate vie NE MOJETE DA PREPI6ETE PRI TAZI U4ITELKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097



:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

:lol:
Много обичам такива... на бас че ще мога да препиша :-D
Няма невъзможни неща :-D :-D

so_last_summer
12-29-2006, 10:20
Охххх пищофчетаа :mrgreen: Тва ми е най-голямата страст...
Има много оригинални начини,но аз предпочитам изпитания метод с листчето,на което предварително съм написала всичко.Естествено имала съм и по-брутални случаи-писане върху стола на човека отпред,по стената,по парното O:) ,по хартиената `снежинка` на цветето до мен :smt005 ,по дъската 8-[ .На класното по Литература преписах цялата тема,а седях на първия чин :lol: Госпожата ни беше дала да използваме литературата за цитати,бях си сложила листчето между листа,в/у който пишех и литературата/при подозрение на даскалката,просто прибутвах листа и вече нямаше нищо/...и глей кфо стаа :smt005 .
Естествено всичко зависи от даскала и степента му на заблуденост :smt017 Но при голямо желание-няма невъзможни неща,вярвайте ми =D>

П.С
Една приятелка пък написала урока по музика на латиница на дъската /като предишния час имали английски/,като г-жата влезнала и видяла дъската не заподозряла нищо...Целия час всички били много съсредоточени към дъската..Защо ли :smt017 :mrgreen: :mrgreen:

KoRn
12-30-2006, 15:56
1 nikoga ne sa me xva6tali 2 imam si mnoo specialna strategiq i vinagi imam 6 za 10 lv q kazvam

молец
01-01-2007, 00:44
Четох в един форум някъв мноу гъзарски начин за преписване...
значи:

И аз от 2 години не съм ученик , но ще споделя един много успешен начин за преписване Взимате няколко карти за игра и едно габърче. Забивате габърчето в долния ъгъл на картите , така че да могат да се разперват като ветрлило. Преди това на картите трябва да сте залепили пищовите . Забивате габърчето от долната страна на чина. По време на час разпервате пищова и преписвате. Ако учителят се приближава към вас просто притиснете с тялото си пищова и той се скрива под чина Метода работи много успешно , но внимавайте има секви даскали от които много трудно можеш да се скриеш

ПП:пише се кабърче

krisi_l@loka
01-07-2007, 17:43
Ами мн неща правя по това отношение- но сега ме мързи да изреждам :)
Охххх пищофчетаа Тва ми е най-голямата страст...
Има много оригинални начини,но аз предпочитам изпитания метод с листчето,на което предварително съм написала всичко.Естествено имала съм и по-брутални случаи-писане върху стола на човека отпред,по стената,по парното ,по хартиената `снежинка` на цветето до мен ,по дъската .На класното по Литература преписах цялата тема,а седях на първия чин Госпожата ни беше дала да използваме литературата за цитати,бях си сложила листчето между листа,в/у който пишех и литературата/при подозрение на даскалката,просто прибутвах листа и вече нямаше нищо/...и глей кфо стаа .
Естествено всичко зависи от даскала и степента му на заблуденост Но при голямо желание-няма невъзможни неща,вярвайте ми

П.С
Една приятелка пък написала урока по музика на латиница на дъската /като предишния час имали английски/,като г-жата влезнала и видяла дъската не заподозряла нищо...Целия час всички били много съсредоточени към дъската..Защо ли

03-23-2007, 07:47
ko staa be????ot kade da si namerq temi po literatura zaq klasno????? (':smt006')
(':smt005') ('[-o<')
(':smt017')

03-23-2007, 07:52
ko staa be????ot kade da si namerq temi po literatura zaq klasno????? :smt006 :smt010 :smt005 [-o< :oops: :smt017 8-[ :shock:

Adema_Rulez
03-23-2007, 09:23
Mi,moite daskali sa dosta zabludeni :mrgreen: , estestveno v nova nqma ni6to lo6o,nikak daje :D Az po princip ne sam mn po pi6tovite,az prepisvam pt edin pi4 pred mene :D Ina4e,ne pi6a pi6tovi,ponqkoga edno drugo mom4e pi6e edin variqnt i go pe4atame za celiq klas :D
Do sega nikoga ne sa me hva6tali O:)