PDA

View Full Version : kakvo mislite za sexsa na 13



^^LoVeR_GirL
11-24-2005, 18:04
zn 4e temi4kata e malko zabulena no dosta hora sa
mi se hvalili kak na 13 sa praili sex.Az mi4no mislq 4e e malko rano!A vie?

XePouH
11-24-2005, 18:07
Mi da ti kaja rani4ko e da prai6 na 13 godini sex,tiq guzar4ita i kurvetini samo sa praqt na golemite raboti "vijte me az sum na 13 i sum prail/a sex ve4e sum golqmata rabota,a vie ste tupi destvenici"zaebi gi,tiq nai-mnoo gi mrazq det mi sa hvalqt :evil:

Mandy2
11-24-2005, 18:28
Super tapo e.Pravqt se na mnogo vajni.Spored men SEX-a e za po golemite.Na 13 godini az nai mnogo da sam se tseluvala,no za sex ne sam i pomislqla!

11-24-2005, 18:38
zn 4e temi4kata e malko zabulena no dosta hora sa
mi se hvalili kak na 13 sa praili sex.Az mi4no mislq 4e e malko rano!A vie?

Супер,не е никак лошо,поне за нас-мацките(се пак по-рано узряваме)!А колкото по-рано напреднеш с материяла,толкова по-опитен/а за в бъдеще и ще имаш по-здрава и пълноценна връзка...Така е моята гледна точка,поне аз до 17 годишна възраст бях сменила около 23-ма партньори и не съм неква пропаднала!Даже,ей така открито като си говорим,признавам си - първия път ми беше на 12 и хич не съжалявам,докато сега мога само да се радвам,че имам опит,които ми помага в настоящите ми връзки!

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-24-2005, 18:59
organizmut na 13-godi6nite o6te ne e uzrql za sex...
pa kato 4uq kak nekvi 12-god plunki det sa mi po pupa mi se falat kolko mom4eta sa zabili mi ide da se metna ot nekade...
skoro nekvo taka re6i da mi se pohvali i az ne se zdarjah i mu se izhilih v liceto.. :D

Master_88
11-24-2005, 19:01
Рано е. Сигурно го правят за да се фукат после че не са девствени. Но след време ще осъзнаят грешката си

California
11-24-2005, 19:02
Super tapo e.Pravqt se na mnogo vajni.Spored men SEX-a e za po golemite.Na 13 godini az nai mnogo da sam se tseluvala,no za sex ne sam i pomislqla!
и аз така!аз се целунах за първи път на 14!
мда като почна да правя секс от 13 годишна и докато стана на 20 "половия ми орган" (ех че съм културна) ще е станал като кратер...

едно момиче на 13 е в началото на пубертета...дори не е развито физически,пък за психически да не говорим...
аз правих секс за първи път на 15 и мисля че можех да изчакам още малко...но станалото станало :lol:

sheherezada
11-24-2005, 19:04
Рано е и тва си е! :?

Лила
11-24-2005, 19:12
Super tapo e.Pravqt se na mnogo vajni.Spored men SEX-a e za po golemite.Na 13 godini az nai mnogo da sam se tseluvala,no za sex ne sam i pomislqla!
и аз така!аз се целунах за първи път на 14!
мда като почна да правя секс от 13 годишна и докато стана на 20 "половия ми орган" (ех че съм културна) ще е станал като кратер...

едно момиче на 13 е в началото на пубертета...дори не е развито физически,пък за психически да не говорим...
аз правих секс за първи път на 15 и мисля че можех да изчакам още малко...но станалото станало :lol:
12-13 си е една супрер възраст макар и малко късничо да е!Така де,то вече е нормално да се води "полов живот" до колкото е възможно все пак на по 12-13,5 , а виж вече,да ги наречем малко"по-задръстените",поцват на по 14-15!Ууух,че въобще да не споменавам дори онея на по 16 та вече и на 18 дето са девствени!Не са нормални в повечето случаи!Бих казал,че нещо не им е наред!
ай ся си гледай напред и без обиди моля!
Лила

Лила
11-24-2005, 19:13
Super tapo e.Pravqt se na mnogo vajni.Spored men SEX-a e za po golemite.Na 13 godini az nai mnogo da sam se tseluvala,no za sex ne sam i pomislqla!
и аз така!аз се целунах за първи път на 14!
мда като почна да правя секс от 13 годишна и докато стана на 20 "половия ми орган" (ех че съм културна) ще е станал като кратер...

едно момиче на 13 е в началото на пубертета...дори не е развито физически,пък за психически да не говорим...
аз правих секс за първи път на 15 и мисля че можех да изчакам още малко...но станалото станало :lol:
12-13 си е една супрер възраст макар и малко късничо да е!
Лила
Сори грешка! ...МАКАР И МАЛКО РАНИчКО ДА Е...

California
11-24-2005, 19:33
ами аз никой не съм обиждала...ако ти си се засегнала извинявай!Нали знаеш-гузен негонен бяга:lol:
и искаш да ми кажеш че аз като съм го направила на 15 съм задръстена???
12-13 било много добра възраст за започване на полов живот...и кое му е доброто?
ти сега на колко си?
на 14?
и тея с които си спала до сега знаеш ли какво са мислили за теб?знаеш ли колко са се хвалили че са те изчукали?знаеш ли като каква са те възприемали?айде няма да казвам че да не вземеш пак да се засегнеш!
какво похвално има в това да правиш секс?
когато осъзнаеш истинското значение на понятието "секс",когато осъзнаеш колко разлика има между това да правиш секс и това само да има "вкарай-изкарай",тогава ела да ми обясняващ кой е задръстен и кой не!
вярно всеки си има право на избор,живота си е ваш!но кажи ми една основателна причина поради която според теб 13 години е подходяща възраст за започване на полов живот?! :?

П.П.Ти самата ако наистина смяташе тази възраст за удачна нямаше да се засегнеш от изказването ми! :wink:

hamilcar
11-24-2005, 19:34
Правилно мислиш.

~fashion^princess~
11-24-2005, 19:52
ami da mega typo e da se naebe6 na 13 poznavam kurvi4ki deto i na 11 po4vat ama nikoi ne gi 6te ve4e ! ima vreme za vsi4ko v toq jivot ne burazite !!! puk kvoto 6tat da kazvat tupite batkovci :roll:

SneJna_
11-24-2005, 20:08
ni6to polojitelno ne mislq

snooppy_f
11-24-2005, 20:13
Koito kogato se po4uvstva gotov!

Shadow_Walker
11-25-2005, 07:50
Живота си е техен....и никой не може да им се бърка.Но аз лично смятам, че е доста рано-все пак на 13 си още в началото на побертета.

baby_one
11-25-2005, 07:59
rano e zashto na 13 nemoje edno malko momi4e ili mom4e da ima nujdata ot seks i da useshta kefa ot sega tva na pravish seks kogato s eigraesh s kukli ili koli4ki e ebati tapnqta

Майка ти
11-25-2005, 09:10
Прочетете пак за горката Елеонора и си помислете още веднъж за секса на 13...
То и убиецът сигурно си е мислил "Че кво толкова, що да не я изчукам тая, кво като е на 13 - голяма е вече, таман за секс..." Е, станал сакатлък и поумряло момичето, ма нали е по-важно, че са се обичали... :evil: :evil: :evil:
Ей, малки пикли, да си хващате куклите и да оставите този род "игрички" на големите, че... Ама като няма кой да ви хвърли един бой... Тъй ще сбъдвате мечтите на педофилите...

California
11-25-2005, 09:48
Прочетете пак за горката Елеонора и си помислете още веднъж за секса на 13...
То и убиецът сигурно си е мислил "Че кво толкова, що да не я изчукам тая, кво като е на 13 - голяма е вече, таман за секс..." Е, станал сакатлък и поумряло момичето, ма нали е по-важно, че са се обичали... :evil: :evil: :evil:
Ей, малки пикли, да си хващате куклите и да оставите този род "игрички" на големите, че... Ама като няма кой да ви хвърли един бой... Тъй ще сбъдвате мечтите на педофилите...
ми слава богу че има и здраво мислещи хора като теб...ама няма кой да обърне внимание!
аз снощи чух за това,но не знам подробности...някой може ли да ми даде линк към новината или нещо подобно?? :roll:

11-25-2005, 09:58
we ima6 li 1.60 i 48 kilograma stava6 ako 6te i na 8 da si

SMoKe_BoY
11-25-2005, 10:21
Да ве мана кфо толкова му обсаждате тряя да има някфи параметри ли да кажете тая на 13 се е ебала и вече за нищо не става , или пък на 18 дествена и тя за нищо не става...Ми според мене на които когато му се прииска стига да има с кои .. тфа е.. ако ще на 10 да сам пак тоя които реши да го праи по рано ше си носи последствията тфа е..!

11-25-2005, 10:26
Mi ne mislq za nego kvo trea da sedna i da misla za 13 godishnite i koi kade kak s koi se shiba imat si roditeli te ne mislqt za tqh AZ LI ? :twisted:

^^LoVeR_GirL
11-25-2005, 10:31
spored men e mn ranooooo0o0o0o0o0
ta toi organizma ti na 13 tep1rva po4va da se razviva a nqkoi na 10 ve4e sa ebali ujas.
Az li4no sam za pove4eto hora koito smqtat 4e tva e izvrateno :!:

sex`y_f
11-25-2005, 10:45
Zna4i vseki si ima sbostven jivot i pravi s nego kakvoto iska,no na 13 god ... neznam,no mislq 4e vse o6te organizma na edno momi4e ne e gotovo.A i drugo-kogato zapo4ne6 poloviq si jivot na tazi vyzrast-kakto ve4e kazaha:s tezi mom4eta s koito e bilo tova momi4e-koi znae kakvo te mislqt za tqh , kak gi obijdat i t.n.,no vse pak ako se 4uvstva gotova-moje bi da.No vse pak,ne na vseki mu puka kakvo govorqt okolnite za nego,no vse pak e super gadno kogato 4ue6 ne6to podobno za sebe si.Vsqko momi4e/mom4e re6ava samo za sebe si ,no est pri momi4etata e mn po-razli4no. Ta...za men li4no 13 si e rani4ko,no koi kogato se 4uvstva gotov :) 14-15-16 i t.n. aide ot men 8)

11-25-2005, 11:02
http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_848429.php

Трудното е да казваш "НЕ!", а не да си поредния конформист и да правиш нещо само защото и другите го правят. Вие ще сте най-потърпевши от решенията които вземате.

Майка ти
11-25-2005, 11:31
И какво сега? Трябва ли да бъде убито едно момиче, за да се сети обществото, че е още дете??? :shock:
Ама иначе - "ми щом е готова, що да не прави секс"!!!! :evil:
Какво значи готова? Че щом има цици и й е дошъл мензиса - и хоп!, готова! Случайно да сте се замислили защо пълнолетен се става на 18 години? Защо, ако преди това направите нещо, не носите наказателна отговорност? Защо не можете да се жените(или да правите аборти) без съгласието на родителите?
Ами точно затова, че НЕ СТЕ ГОТОВИ!!! Да си физически развит, не означава, че си развит и психически! Другото е циганска работа. То като гледам, някои от вас задминаха циганките! Ходят да се шибат като невидели, а после "Ми дали не съм бременна, ми кво ша прая сега, ми ..." Още сополите от носа си не обърсала, деца ще ми ражда...
То не, че и по-големите са по-добра стока. Ей ги, в един друг форум. Станали на 19, искали да живеят заедно и отделно, ама татко му не ГО бил пускал! И що трябва да пита татето - щото не ще да си намери работа, ами мама и тате да им дават парички и да им плащат сметките, представете си! :shock: И понеже таткото не ще да ги дундурка, се сърдят и ходят да реват по форумите! И това ако не са пикльовци...

11-25-2005, 11:58
И какво сега? Трябва ли да бъде убито едно момиче, за да се сети обществото, че е още дете??? :shock:
Ама иначе - "ми щом е готова, що да не прави секс"!!!! :evil:
Какво значи готова? Че щом има цици и й е дошъл мензиса - и хоп!, готова! Случайно да сте се замислили защо пълнолетен се става на 18 години? Защо, ако преди това направите нещо, не носите наказателна отговорност? Защо не можете да се жените(или да правите аборти) без съгласието на родителите?
Ами точно затова, че НЕ СТЕ ГОТОВИ!!! Да си физически развит, не означава, че си развит и психически! Другото е циганска работа. То като гледам, някои от вас задминаха циганките! Ходят да се шибат като невидели, а после "Ми дали не съм бременна, ми кво ша прая сега, ми ..." Още сополите от носа си не обърсала, деца ще ми ражда...
То не, че и по-големите са по-добра стока. Ей ги, в един друг форум. Станали на 19, искали да живеят заедно и отделно, ама татко му не ГО бил пускал! И що трябва да пита татето - щото не ще да си намери работа, ами мама и тате да им дават парички и да им плащат сметките, представете си! :shock: И понеже таткото не ще да ги дундурка, се сърдят и ходят да реват по форумите! И това ако не са пикльовци...
Евала!!! Дано обаче казаното от теб бъде чуто от някого. Поздрави!

ISSP
11-25-2005, 12:20
Не е ли малко рано?!

California
11-25-2005, 14:09
http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_848429.php

Трудното е да казваш "НЕ!", а не да си поредния конформист и да правиш нещо само защото и другите го правят. Вие ще сте най-потърпевши от решенията които вземате.
мерси за линка!

11-25-2005, 14:48
Прочетете пак за горката Елеонора и си помислете още веднъж за секса на 13...
То и убиецът сигурно си е мислил "Че кво толкова, що да не я изчукам тая, кво като е на 13 - голяма е вече, таман за секс..." Е, станал сакатлък и поумряло момичето, ма нали е по-важно, че са се обичали... :evil: :evil: :evil:
Ей, малки пикли, да си хващате куклите и да оставите този род "игрички" на големите, че... Ама като няма кой да ви хвърли един бой... Тъй ще сбъдвате мечтите на педофилите...
MNOGO SI ZLE I NEOFPRMORAN/A VEZMI PROCHETI I NE SPEKULIRAI S IMETO NA ELEONORA IZRODE

Майка ти
11-25-2005, 15:47
Гостенино, извинявай, ако съм засегнала чувствата ти!!!
Изобщо не искам да спекулирам с тази трагедия. Просто искам тукашните пикли да се осъзнаят малко и това да не се случва на никое друго дете! Защото това са деца, колкото и за големи да се мислят...
Ако прочетеш всичко, което е писано в тази тема, ще разбереш, че иронията ми е към техния начин на разсъждение, а не към горкото дете Елеонора...
Още веднъж, прости ми, явно съм те засегнала! Но като майка и човек мисля, че трябва да се говори по случая, за да не се повтаря повече никога! А това зависи и от нас...

DATIGONA4UKAM
11-25-2005, 17:52
Абе на две годинки трябва вече десет "вятъра" да са направили. А вие за 13-годишните казват че им е рано. Леле.

Абе остейте ги да се *тийт*. Те не бива за са никой за вас.

zeleni_o4i
11-26-2005, 18:28
tva e prostashka rabota... na 13 :twisted:

lainagovna
11-26-2005, 18:36
не 13, има време

^^LoVeR_GirL
11-26-2005, 18:47
mn qsno 4e ima vreme i v1ob6te ne sam s1glasna s teq deto sa go praili na 10 :!:

worthy
11-26-2005, 21:55
ne e li malko rano?!ima vreme i ti mnogo 8)

sunshine^lady
11-26-2005, 22:06
Ne vijte tova si e li4no mnenie...4ovek sam 4uvstva koga e gotov za sex...ne e vajno dali si fzi4eski uzrial,a psihi4eski!Az sega sum na 15,a purviat mi put beshe to4no na 13!Ot strashno goliamo zna4enie e 4ovekut s kogoto go napravish,az adski mn obi4ah chovekut s kogoto go napravih i prosto se slu4i :D ne sujalaivam!A za xvalbite...nikoga ne sum se hvalila,daje po4ti nikoi ne znaeshe!A tezi to4no nare4eni kurventiiki,koito se hvaliat che sa se...mnogo chesto sa si oshte devstveni,taka4e skupi momi4eta ne se vodete po akula na teia kuhi kurvi!

L'amour,c'est la vie! :D

Night_shadow_f
11-26-2005, 23:38
Ami mislq,4e 13 naistina e rano.Nqkaksi samoto momi4e ne mislq 4e e ozrqlo za sex...dori fizi4eski nqma kakvo tolkoz da dade na edin muj,da ne govorim puk za psihika,tui kato e po4ti nevuzmojno na 12-13 da ima nqkoi takova mislene,4e da ima nujda ot sex,da izmislq pozi,i takuv rod ne6ta.No ima momi4ta koito na po 12 13 ve4e sa s po 4 5 mom4eta zad gurba si.6tom sa go napravili-na4i sa go iskali,nqma lo6o v tova,no otnosno hvaleneto-tipi4ni kompleksarski izpulneniq.Kurvetini vinagi 6te ima!

kani4ka
11-26-2005, 23:40
ranichko si e moje bi na 15 veche e priemlivo na 13 organizma ne ti e gotov za polov jivot

belluci
11-27-2005, 04:40
mislq ,4e na 13 ne e vremeto za takiva ne6ta!4estno kazano,ne znam kakvo razbira edno 13 godi6no ot sex kato se ima v predvid 6to za psihika ima 4ovek na 13 godini.Dori i da go napravo spored men psihi4eski ne e gotovo da izpita ne6tata koito vsu6nost predostavq sexa!

fulldelight
11-27-2005, 05:21
секс на 13 - поредната изродщина на новото време :PТва е супер тъпо - лапетата на 13 си имат по-важни занимания, които трябва да вършат...

11-27-2005, 08:49
13-годишно хлапе, което прави секс е също толкова смешно, колкото 3-годишно дете, което е обуло обувките на майка си, наплескало се е с гримовете й, метнало чантата й на рамо и се оглежда доволно и самовлюбено в огледалото: "Ау, колко съм голяма вече!" :P :P :P
Че и не се усещат колко са жалки... :(

m17:)
11-27-2005, 09:02
Нали знаете - "Бързата кучка слепи ги ражда"..Смятам че важи с пълна сила тук.За всичко си има време.

miloto_girl_4e
11-27-2005, 09:22
бих казала,че не е рано,ами много рано :!: :!: :x

hell__girl
11-27-2005, 09:24
Ami to zavisi ot 4oveka...zavisi ot tva kolko e zrql za vazrasta si(makar4e to na 13 godini,si ebati zreliq 4ovek,de),i zavisi ot tva kolko sa razviti fizi4eski :!: No opredeleno,ne ponasqm tapite ligli,koito se fukat s tva 4e sa se EBALI(6toto tva dori ne e sex i love,a 4isto ebane)na 13,s nqkvi batkovci,na koito prosto im se bocka ne6to i kat nqq ko-mi 13 godi6ni :!: :!: :!:

TheDarkSide
11-27-2005, 09:32
Според мен няма нищо лошо да си правил секс на 13!Както казаха по нагоре това ти дава опит за в бъдеще! 8)

12-03-2005, 19:04
zn 4e temi4kata e malko zabulena no dosta hora sa
mi se hvalili kak na 13 sa praili sex.Az mi4no mislq 4e e malko rano!A vie?
rano li :?: ni6to podobno daje e kasno v na6iq grad ako si nad 10 i ne si pravil sex nqma koi da se naviq ili si vmirisana ovca ili....kakav e toq tap vapros 6tom ve4e do toaletna hodie sami ebete seeeeee

tUrb0^GaZe
12-13-2005, 07:37
abe kvo losho za sex-a na 13 .savsem normalno.te momi4etat zapo4vat polov jivot 10-12 god.a mom4etata 12-14 god.savsem normalno e .. ;)

Fire_Baby
12-13-2005, 08:06
ами аз никой не съм обиждала...ако ти си се засегнала извинявай!Нали знаеш-гузен негонен бяга:lol:
и искаш да ми кажеш че аз като съм го направила на 15 съм задръстена???
12-13 било много добра възраст за започване на полов живот...и кое му е доброто?
ти сега на колко си?
на 14?
и тея с които си спала до сега знаеш ли какво са мислили за теб?знаеш ли колко са се хвалили че са те изчукали?знаеш ли като каква са те възприемали?айде няма да казвам че да не вземеш пак да се засегнеш!
какво похвално има в това да правиш секс?
когато осъзнаеш истинското значение на понятието "секс",когато осъзнаеш колко разлика има между това да правиш секс и това само да има "вкарай-изкарай",тогава ела да ми обясняващ кой е задръстен и кой не!
вярно всеки си има право на избор,живота си е ваш!но кажи ми една основателна причина поради която според теб 13 години е подходяща възраст за започване на полов живот?! :?

П.П.Ти самата ако наистина смяташе тази възраст за удачна нямаше да се засегнеш от изказването ми! :wink: sas svichko kazano ot teb do tuk sam saglasna :wink:

Foxi_v6
12-13-2005, 09:02
super e sexa na 13....jestok a i s 13 godisha e super ako si na 15 de...a i na 17 da si kvo ...po tesni4ka po ne opitna u4ish si q na tebe kvo ti e kev kak da ti ..d...i kak da q ...i taka samo malko se inati za anal ama po kasno staa shiroka i shte neshte i analen shte pravi

nasty_13
12-13-2005, 09:06
super e sexa na 13....jestok a i s 13 godisha e super ako si na 15 de...a i na 17 da si kvo ...po tesni4ka po ne opitna u4ish si q na tebe kvo ti e kev kak da ti ..d...i kak da q ...i taka samo malko se inati za anal ama po kasno staa shiroka i shte neshte i analen shte pravi
ne seriozno ti si otvratitelen! kak moje da govori6 takiva ne6ta?!?!Na 13 pove4eto momi4etata ne znaqt koe e dukata na g.za i koe na vaginata...Male..Pak 4e se praqt na otvoreni da-tva e taka..

lainagovna
12-13-2005, 23:16
super e sexa na 13....jestok a i s 13 godisha e super ako si na 15 de...a i na 17 da si kvo ...po tesni4ka po ne opitna u4ish si q na tebe kvo ti e kev kak da ti ..d...i kak da q ...i taka samo malko se inati za anal ama po kasno staa shiroka i shte neshte i analen shte pravi
ne seriozno ti si otvratitelen! kak moje da govori6 takiva ne6ta?!?!Na 13 pove4eto momi4etata ne znaqt koe e dukata na g.za i koe na vaginata...Male..Pak 4e se praqt na otvoreni da-tva e taka..
mani go toq selqnin be, 4uka kvoto mu padne. nego gospod 6si go nakaje

Стеснителната
12-13-2005, 23:19
super e sexa na 13....jestok a i s 13 godisha e super ako si na 15 de...a i na 17 da si kvo ...po tesni4ka po ne opitna u4ish si q na tebe kvo ti e kev kak da ti ..d...i kak da q ...i taka samo malko se inati za anal ama po kasno staa shiroka i shte neshte i analen shte pravi
ne seriozno ti si otvratitelen! kak moje da govori6 takiva ne6ta?!?!Na 13 pove4eto momi4etata ne znaqt koe e dukata na g.za i koe na vaginata...Male..Pak 4e se praqt na otvoreni da-tva e taka..
Тва че ти се развиваш бавно не означава че всички са като тебе 8) аз от 12 годишна се шлякам :P .

lainagovna
12-13-2005, 23:40
а баща ти знае ли?

YahooO
12-14-2005, 04:01
Ami vseki si ima pravo da si reshi koga za prav pat da pravi sex , no na 13...... lelee ne mi se misli :)

Frozen_AngeL_
01-06-2006, 09:49
:x mnogo horica sa si izgubili detstvenostta na 13-14g no tova ne e za hvalba! zashtoto dori i da sa go pravili edva li sa izpitali udovolstvie! :roll:

chupacabra:)
01-06-2006, 09:54
тъжно е :(

lina15
01-06-2006, 10:02
NORMALNO E
i 6te vi kaja da prestanete da obsujdate horata.Ne vi li pisna...VSeki den ima po 30 takiva temi,az neznam kak ne vi omruzna da pi6ete"mnogo e rano"
i taka natatuka,ako bqh moderator do sega da sum zaklu4ila vsi4ki takiva temi.Ve4e po4vam mnogo da se nervq,kvo e tva mnoo ste zle samo pi6ete za drugite.Ne razbrahte li 4e vseki 6te pravi sex na kolkoto iska i kolkoto i vie tuka da odumvate i da izbivate kompleksi tva nqma da gi spre...Sa koito i kvoto da pi6e za tva(6toto znam 4e mnogo malko hora 6te zastanat zad men)ne me ebe.6toto vsi4ki koito 6te kajat "gluposti" ili ne6to takova sa zle...Prestanete s teq temi.Ve4e stana prekaleno banalno i sme6no ot va6a strana
kato natisnete pri tursene s takiva temi izlizat 23 stranici,kajete mi ne ste li zle???
VSEKI IMA LI4EN IZBOR

chupacabra:)
01-06-2006, 10:06
NORMALNO E
не е :(

sLaDuLaNkaTa
01-06-2006, 10:14
spored men ne trqbva da si po malak ot 15-16.6toto ne se zamislq6 i go pravi6 i az ne moga da si go obqsnq za6to .az na tazi vazrast sam mislila kakto se vika o6te za kukli..kav ti sex...

honey91
01-06-2006, 10:17
Ujasno tapo ne6to.Na 13 moje6 da go pravi6 samo,za da se fukat

cyber_maniak
01-06-2006, 15:49
rani4ko e ,osven ako ne si ot mutiralite

teenkopele
01-06-2006, 18:52
13 си е малко раничко, но в крайна сметка е въпрос на личен избор. :)

foxi_V12_turbo
01-06-2006, 18:54
super e

rowzz
01-06-2006, 19:03
super e
не мога да ти гледам ника ве педал... махай са оттука..никой не те иска тъпако