PDA

View Full Version : Още една жертва...



MyCuHkA
11-24-2005, 18:10
http://novini.dir.bg/LISTS/new_news_last_17news/news_848018.php

Момичето е било само и единствено на 13 години... Кажете ми .. може ли да има толкова ненормални хора.. да я отвлекат, да я убият и на следващия ден да я захвърлят... Може ли да има толкова болни мозъци... и как им дава сърце да извършат нещо толкова брутално с едно малко момиченце... Аз съм от Ямбол и когато разбрах бях потресена... това момиче учеше със сестра ми в един клас.. Още не мога да повярвам че може да има толкова ненормални хора...

11-24-2005, 18:16
"Тялото на 13-годишно момиче от Ямбол беше намерено днес следобед в мазето на жилищния блок, в който живее, в квартал “...... ...”, съобщиха от РДВР.Днес момичето беше обявено за общодържавно издирване, след като вчера не се прибрало от училище.
Hmmm?"
Mi stranno,ma kvo moje da se izkomentira,ni6to po-konkretno ne se kazva!

MyCuHkA
11-24-2005, 18:24
Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????? :x :x :x :x :x

11-24-2005, 18:32
Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ???????????????????? :x :x :x :x :x
"ПО ДЯВОЛИТЕ",ТА ТИ ВЕРНО ЛИ ПОМИСЛИ,чЕ НЯКОИ шЕ ТРЪГНЕ ДА ТЕ ОБЕЙДАВА,чЕ ИМА

Sinister_Doll
11-24-2005, 18:36
Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ???????????????????? :x :x :x :x :x


Ne...

morsmordre
11-24-2005, 18:52
Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ???????????????????? :x :x :x :x :x

Много странно..молиш за Господ, а в същото време призоваваш силите на пъкъла..Това твое изказване беше напълно противоречиво!Постави Господ от една страна и Дявола от друга и виж какво се получава::
1=-1
Нека ти кажа моето вярване - има една Съдба, която е определила във всеки момент, независимо по коя пътека ще поеме човек, какво ще му се случи.Защо, да ме земат мътните, търсиш някой друг, който да решава проблемите вместо самите хора!?? :evil: Всеки сам трябва да се справи с поставените си задачи!Това е!
Момичето е било само, нямало е как да се спаси!Тя пада на бойното поле в битката на живота да оцелее, но друг продължава!Приемете, че живота не е вечен :evil: Нищо не можем да направим за това момиче и точка.

Master_88
11-24-2005, 19:05
Има всякакви хора. Те просто са психично болни и не им пука дали ще убият и изнасилят дете дори то да е на 13. При положение че го вършат значи им доставя удоволствие. За такива трябва или много дълга присъда или направо доживотен затвор защото не е гаранция че като излезнат няма да направят пак същото. Да ги затварат по лудниците за да не се случват такива трагедии

e4o
11-24-2005, 19:07
kofti gadno no navsqkude po dveta ima takiva ne6ta :shock:

babeson
11-24-2005, 19:17
R.I.P. :(

Nicy
11-24-2005, 19:18
tova naistina e gadno makar i info-to da e e malko..
prosto tova e vremeto,v koeto jiveem i takiva ne6ta se slu4vat 4esto..
na vseki moje da se slu4i za jalost :(
moite syboleznovaniq za momi4eto..

DeSsi
11-24-2005, 19:22
http://news.bg/article.php?cid=10&aid=167934&pid=0&from=0

Tuk syshto ima info za sluchaq..Naistina e mnogo tyjno :cry:

Momchence
11-24-2005, 20:00
Ох Муцинка Муцинка....нямаш си идея, нито пък аз, колко много жестокост и насилие има на тоя свят! Повярвай ми обаче човешкия мозък не се ограничава до 13 години! Жалко наистина за момиченцето...много жалко...определно като имаш нещо общо със случая е още по-шокиращо....хора колкото искаш и каквито искаш но човеци малко има!

BABY_SEXY_GIRL
11-24-2005, 20:21
morsmordre, съгласна съм с всичко, което написа, много точно се изказа :wink: Ала малко грубичко :roll: Разбира се че нищо не можем да направим, но какво толкова досадно има в това момичето да изкаже своето възмущение, да ни каже за станалото...и съответно ние да напишем нещо по темата ако желаем :roll: Даже мисля, че е хубаво да разбираме за тези неща от живота, за да знаем какви хора има и за да бъдем по-нащрек :? Ясно е, че друго освен да се възмущаваме и да съжаляваме за станалото не ни остава :( R.I.P.

Смърт за Педофилите
11-24-2005, 20:27
Мама им мрасна на тея педофили!!!дано Господ ги накаже!!после нямало нужда от пистолет!!!ужас!!!! :cry: :cry:

Uraken
11-24-2005, 21:54
Maika im nE6tasna Pedofilska.Maikavi DA IBa na vsi4ki pedofili Mrazq va v 4ervata va mrazq Mar6i.naite li kakvo zaslujava tozi ne6tastnik

da go hvane ba6tata na tova dete i da go ubie ot boi
ne s pistolet ne s bohalki ili kakvoto i da e
a ot BOI
da Umre ne6tastnika
MAikati Mrasna NE6tastna da Eba Mizernik Da Eba !!!!

Da Po4iva v Mir Deteto
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

neMec``
11-24-2005, 22:03
ave ko da prikazvam ve ebahti bolnite peda`` ve da gi e`` v ne6tastnicite prosto nemoga da si obqsnq kak moje da ima takiva gnuski kope```` :cry: :cry: :cry: eb`` sam im maikata ve dano na seki shub`` iznasilvach da mu stane neshto na h`` ve da izmrat ot nai gadnata bolest ve cql jivot da ne sa ottarvat ot zlo ve kak moje da prechinqvat takiva neshta na 13 godishni momichenca ve dori i na po malki MIR NA PRAHAIM NA SICHKI IZNASILENI MOMICHENCA mir na prahaim :cry: :cry: :cry:

SyLZaTa
11-25-2005, 05:41
ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ????????? :x :x :x :x :x
Gospod navqrno ima no toi e chista - ENERGIQ.(pak vkarvam nqkakvi logiki :oops: )
ne mislq che shte moje da pomogne - syzdadeni sme za da jiveem - ostaveni na proizvola na sydbata -vsqka nasha greshka se zaplashta ... no nqkoi uspqvat da se izmuknat.Neznam kakvo tolkova e stanalo no tova momichence ne go e zaslujavala - otvrashtavat me takiva urodi...
RESTINPEACE

LiNkiN4eTo
11-25-2005, 08:17
ААА СТИГА Е :x :x :x
ЕБАСИ ВЕЧЕ НЕ ЗНАЕШ ДАЛИ ЩЕ МОЖЕШ ПАК ДА СЕ ПРИБЕРЕШ ВКЪЩИ... :x :(

MyCuHkA
11-25-2005, 19:13
Днес разбрах кой го е направил и когато разбрах не можех да повярвам... С това момче съм стояла на една маса... Един път бях излязла с една моя приятелка и тя го познаваше и той ни срещна и се запознахме и след това той каза че ще дойде с нас на кафе.. изглеждаше напълно нормално... като изключим това че той е наркоман но е напълно безобиден.. Казжа се Мирослав, на 18 години е... Напоследък е започнал да се дрогирва с по силни наркотици... Преди е пушил само трева...
След училище Ели се е прибирала от училище и е имала уговорка с някаква нейна приятелка и той я е придърпал... изнасилил я... и причината поради която я е убила е.. за да не може тя да каже че той я е изнасилил... А преди да направи той я е преследвал защото я е харесвал... Представяте ли си.. той и е бил приятел... А е направил такова нещо с нея...
Все още не мога да повярвам че Ели вече я няма... Нито беше лоша ученичка нито нищо...
Наистина не заслужаваше...
МИР НА ПРАХТА Й!!! :cry: :cry: :cry:

MaD_CaT*
11-25-2005, 20:15
Гост.. какво повече може да се каже... нито убиеца или убииците не са намерени...нито нищо..

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ... ИМА ЛИ ГОСПОД ПО ДЯВОЛИТЕ???????????????????? :x :x :x :x :x

Много странно..молиш за Господ, а в същото време призоваваш силите на пъкъла..Това твое изказване беше напълно противоречиво!Постави Господ от една страна и Дявола от друга и виж какво се получава::
1=-1
Нека ти кажа моето вярване - има една Съдба, която е определила във всеки момент, независимо по коя пътека ще поеме човек, какво ще му се случи.Защо, да ме земат мътните, търсиш някой друг, който да решава проблемите вместо самите хора!?? :evil: Всеки сам трябва да се справи с поставените си задачи!Това е!
Момичето е било само, нямало е как да се спаси!Тя пада на бойното поле в битката на живота да оцелее, но друг продължава!Приемете, че живота не е вечен :evil: Нищо не можем да направим за това момиче и точка.
:!: :!: :!:
ПО-точно не мога да го кажа !
Не искам да казвам нищо по темата...
Да почива в мир,момието! :idea:

11-26-2005, 02:01
Abe toz Miroslav v Dimcho Debelianov li e hodil, i ako da v koia paralelka e bil?
Mir na praha na Eli.

Chikinkira
11-27-2005, 08:49
Горкото момиче....Като си помисля че и аз сам на нейната възраст и че може да ми се случи и на мен ме дострашава да изляза и до магазина.... :cry:

teenkopele
11-27-2005, 10:19
Лека и пръст и царство и небесно! :cry:

ISSP
11-30-2005, 04:51
Днес разбрах кой го е направил и когато разбрах не можех да повярвам... С това момче съм стояла на една маса... Един път бях излязла с една моя приятелка и тя го познаваше и той ни срещна и се запознахме и след това той каза че ще дойде с нас на кафе.. изглеждаше напълно нормално... като изключим това че той е наркоман но е напълно безобиден.. Казжа се Мирослав, на 18 години е... Напоследък е започнал да се дрогирва с по силни наркотици... Преди е пушил само трева...
След училище Ели се е прибирала от училище и е имала уговорка с някаква нейна приятелка и той я е придърпал... изнасилил я... и причината поради която я е убила е.. за да не може тя да каже че той я е изнасилил... А преди да направи той я е преследвал защото я е харесвал... Представяте ли си.. той и е бил приятел... А е направил такова нещо с нея...
Все още не мога да повярвам че Ели вече я няма... Нито беше лоша ученичка нито нищо...
Наистина не заслужаваше...
МИР НА ПРАХТА Й!!! :cry: :cry: :cry:
Е**х му копелето...тва не е човек...кат си помосля колко наркомани има в моито у-ще ми иде да се груман...как може такова нещо да го стори човек и то на 18...ех тез наркотици...

Sa3ana3a
11-30-2005, 14:14
И аз много се дразна за това, като се има в предвид колко още хубави неща е имало да види и усети :(