PDA

View Full Version : Pak.. ne pak.. OTNOVO



11-24-2005, 19:32
Takammm... Triabva mi link kum tazi pesen Phoebus feat. Victoria - Telia

Sa3ana3a
11-24-2005, 19:48
МИ НАМЕРИ СИ!!!
Тука не е фрии сайт!!!
Поне можеше да кажеш "Моля потърсете ми тази песен"!
Я го гледай готованина!!!
Влизаш в бол.бг или дата.бг и търсиш, никой тука не ти е длъжен да ти търси песни!!!!!!!
Та ти дори не си член на тоя форум!!!
И можеше поне на Български да пишеш!!!
(Недейте да му давате линк на тоя!)

Worthless
11-24-2005, 19:53
МИ НАМЕРИ СИ!!!
Тука не е фрии сайт!!!
Поне можеше да кажеш "Моля потърсете ми тази песен"!
Я го гледай готованина!!!
Влизаш в бол.бг или дата.бг и търсиш, никой тука не ти е длъжен да ти търси песни!!!!!!!
Та ти дори не си член на тоя форум!!!
И можеше поне на Български да пишеш!!!
(Недейте да му давате линк на тоя!)е той на китайски ли говори :shock: пише на латиница, ма пак е български...
моето момче, има си Т-Ъ-Р-С-А-Ч-К-И

gia_bs
11-24-2005, 20:58
еее вие пък...много сте лоши..нека бъдем "гостоприемни"...

Заповядай мойто момче/момиче...
Phoebus feat. Victoria - Teleia (http://www.exclusivemusic.net/request.php?5052)

И другия път с тъсачката и ще си 6 точки... аиде със здраве

Ще ти скъсам ушите ако не кажеш едно "МЕРСИ" поне!!

11-25-2005, 19:27
МИ НАМЕРИ СИ!!!
Тука не е фрии сайт!!!
Поне можеше да кажеш "Моля потърсете ми тази песен"!
Я го гледай готованина!!!
Влизаш в бол.бг или дата.бг и търсиш, никой тука не ти е длъжен да ти търси песни!!!!!!!
Та ти дори не си член на тоя форум!!!
И можеше поне на Български да пишеш!!!
(Недейте да му давате линк на тоя!)
Pich stiga s tia kompleksi!Kuf si ti da mi durjish takuf ton we ??? Mislish li che si int s tova durjanie i tova ti pomaga za neshto??Naprotiv subirash otricatelni tochki.A i dokolkoto znam tozi forum e za pomosht a az shtom iskam link kum taia pesen znachi sum ia potursila i ne sum ia namerila.A ako nikoi mi ne e dlujen da potursi i ti ne si dlujen da pishesh tuka s tupite si kompleksarski mnenia shot mi pisna ot takiva kato tebe.I ne se opitvai da mi kazvash kak da pisha,mislish li dali imam kirilica???Tova ne znachi nishto.. 1/2 ot foruma pishat na latinnica are da vidim kvo shte im kajesh?!A do tova dali shte mi dadut link.. si e tiahna rabota.. ne ti da kazvash kvo da praat i kvo ne
Za momicheto koeto mi dade link.. Blagodaria makar che i ti ne beshe ot nai liubeznite
Peace \/

Sa3ana3a
11-26-2005, 18:36
МИ НАМЕРИ СИ!!!
Тука не е фрии сайт!!!
Поне можеше да кажеш "Моля потърсете ми тази песен"!
Я го гледай готованина!!!
Влизаш в бол.бг или дата.бг и търсиш, никой тука не ти е длъжен да ти търси песни!!!!!!!
Та ти дори не си член на тоя форум!!!
И можеше поне на Български да пишеш!!!
(Недейте да му давате линк на тоя!)
Pich stiga s tia kompleksi!Kuf si ti da mi durjish takuf ton we ??? Mislish li che si int s tova durjanie i tova ti pomaga za neshto??Naprotiv subirash otricatelni tochki.A i dokolkoto znam tozi forum e za pomosht a az shtom iskam link kum taia pesen znachi sum ia potursila i ne sum ia namerila.A ako nikoi mi ne e dlujen da potursi i ti ne si dlujen da pishesh tuka s tupite si kompleksarski mnenia shot mi pisna ot takiva kato tebe.I ne se opitvai da mi kazvash kak da pisha,mislish li dali imam kirilica???Tova ne znachi nishto.. 1/2 ot foruma pishat na latinnica are da vidim kvo shte im kajesh?!A do tova dali shte mi dadut link.. si e tiahna rabota.. ne ti da kazvash kvo da praat i kvo ne
Za momicheto koeto mi dade link.. Blagodaria makar che i ti ne beshe ot nai liubeznite
Peace \/

Бе знаеш ли колко ми пука дали съм интаресен като пиша такива теми, тва че има такива като тебе дето не пишат на кирилица, дето едно мерси не казват (Сега си го напраила по изключение щото аз те смъмрих), Идват тука за помощ а дори не са записани в тоя форум (Кат паразити сте), абе кво още да разправям такива лекета са тия кат тебе, вместо да си земат бележка и да се извинят или просто да замълчат и да не праат повече така, те НЕ, даже ми претендираш че не е моя работа, ХЕЙ АЗ ИМАМ ПО-ГОЛЯМО ПРАВО ДА СИ ВРА НОСА ТУКА ОТ ТЕБЕ!!!