PDA

View Full Version : Стеснителната



Dj Rush
11-25-2005, 14:14
Искам да кажа нещо,форума е пълен с всевъзможно тъпи хора,кой от кой по-глупав...ама има просто едно същество което кърти...Стеснителната :twisted: ...
Боже,Боже,как можа да създадеш такова тъпо нещо :twisted: просто се чудя,че още някой не те е убил,мн ше се радвам,скъпа искам само да знаеш,че аз съм един човек който ти много добре познаваш и мислиш,че толкова мн те уважава...скъпа,не е така,ти мислиш че света се върти около теб,събуди се :!: живей в реалния свят :!: а да и забравих,майка ти мн яко духа...батееее,супер е тая жена...
:arrow: има и още нещо,що лъжеш хората,че слушаш ква да е музика...та ти си заклета чалгарка :arrow: а да и перкалаш,аз защо нямах представа за тва може би когато те бъзнах,че е кока а всъщност беше степче...оооо,милото то :cry: :twisted: аре че ми писна да пиша...ако трябва да пиша за сичките ти глупости няма да ми стигне цял ден... :twisted: :twisted: :twisted:

S8K
11-25-2005, 14:18
ааааааааааааааааааааааа тва е много яко... :twisted:

Worthless
11-25-2005, 14:21
стеснителната е зле... ма мноу... елито беше супер умна в сравнение с нея...
ама кфо й обръщаме внимание изобщо?

11-25-2005, 14:43
че аз съм един човек който ти много добре познаваш и мислиш,че толкова мн те уважава...

Хубаво,но щом 'тя' те познава значи и ти я
познаваш.Е ,госте от тук идва голямата ти грешка
твърдиш,че знаеш за Стеснителната....
По поста ти личи,че не знаеш Н-И-Щ-О !
Стеснителната е един от най-яките 'образи' в форума!Друг е въпроса,че повечето
са глупави пуберчета без акъл в главата и не могат да зацепят какво е това "бъзик"
Много смешно е,че се правиш на много отворен/а,но
все пак не ти стиска да "и" кажеш всичко в
лицето,нали?като гледам даже не ти стиска да пишеш и
от профил. Прав/а си..най-лесно е да се отваряш
като си анонимен.Вземете пораснете най-после и разберете какво е това животно шегата!
Ако цепиш на къде бия,хубаво ако не-сори!

11-25-2005, 14:44
скъпи деца, Стеснителната а.к.а Oyama, е много по-умна от вас и яко ви ебава.
Прозрете, мамка му!

Авторката на предния пост
11-25-2005, 14:48
скъпи деца, Стеснителната а.к.а Oyama, е много по-умна от вас и яко ви ебава.
Прозрете, мамка му!


Я виж тии...имало и умни хора които най-после са разбрали истината :shock:
За автора на темата:

С предния ми пост точно това намеквах...уж се познавате ,но казваш ,че е момиче!? :shock:
Ясно.. :lol:

Dj Rush
11-25-2005, 14:48
Аз да несъм луд да си праа перистрация в форум...просто реших да ви покажа същността и... :twisted: не мисля да се регистрирам по простата причина че няма да влизам повече тук.... :twisted: адиос!!!

Авторката
11-25-2005, 14:51
Аз да несъм луд да си праа перистрация в форум...просто реших да ви покажа същността и... :twisted: не мисля да се регистрирам по простата причина че няма да влизам повече тук.... :twisted: адиос!!!

Какво стана ?Да не би да си глътна....клавиатурата? :roll:
Луд или не явно редовно четеш форума щом и тема пускаш :lol:



да ви покажа същността и...

А ти усещаш ли как си противоречиш ? :roll:
Първо дрънкаш,че се познавате и т.н сега "да ви покажа същността и".На кой бе?На МОМЧЕТО ЛИ? :lol:

tra^la^la
11-25-2005, 14:55
Аууууу...Стестнителната е и усещам,че още доста време ще ми е любимият потребител във форумът...
Просто това е най-големият ташак с олигофрените тука...и винаги ми е толкова забавно когато някой се заяде с нея и започнат едни помиий и обиди да се сипят...смяхххх :lol:
Много ме радва!!!Да са пази и да продължава:D :D
Госта по-нагоре...браво...много хубаво казано!
\/

IdontGiveaFuck
11-25-2005, 15:01
Абе нещо ми се бъглясва профила :lol:
Защитникът бях аз :lol:
Кога почва втория рунд ? :D

machoka
11-25-2005, 15:06
Втори рунд няма да има, нито каквито и да било подобни теми!


2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани


13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Искам да не виждам повече подобни теми! Ако имаш да казваш нещо на някой - рег и на ЛС. Но правилата важат и за ЛС, така че ако мислиш да се изказваш по този начин - няма да имаш тази възможност.

Наздраве и пийте културно.
8)