PDA

View Full Version : ДОХОДНА РАБОТА ОТ ДОМА ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ !!!



BizarreFiend
11-25-2005, 17:35
ДОХОДНА РАБОТА ОТ ДОМА ЧРЕЗ ИНТЕРНЕТ Текст Здравейте! Мисля, че след като прочетете текста по-долу ще намерите отговорете на вашите въпроси. Ако съм пропуснал нещо пишете ми. Аз работя тази работа от 3 месеца и да си призная в началото не вярвах да се получи точно това което беше описано в сайта на дадената компания. Но вече мина достатъчно време за да се уверя, че има и възможни неща. Регистрирах се на шега, защото нищо не можех да загубя, а сега след 3 месеца получавам доста добри доходи за усилията който полагам. Правене на пари в интернет ! Как да стане това? През февруари 1999 година в САЩ стартира първата компания,която започна да плаща на Интернет потребителите за прекараното от тях време o n-line,за им гледат рекламите.Какво ще рече това? Това значи-регистрираш се към тази компания с уникално потребителско име и парола,след това изтегляш един малък софтуер-под формата на лента,която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще да не гледаш самите реклами,а да си вършиш друга работа-например да си пишеш е-mail или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на земното кълбо.Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът да свети в зелено. Първоначално тази фирма плащала много малко на клиентите си,да й гледат рекламите-само по 0,06 $ на час!-което разбира се ще кажете е нищо и не си заслужава. Но не е точно така както и аз самата си мислех!Аз наскоро се “прикачих” към човек, регистриран там от септември 2000 година, от който научих, че и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща обещаните чекове! След една година време откакто човекът е регистриран там, вече месечният му доход надхвърля 600 лева! Първоначално той печелел много малко-първите месеци изкарвал само по 60-70 лева на месец,колкото Интернетът да му излезе без пари. След това се убедил обаче, че колкото повече хора привличал след себе, като при това те се регистрирали под негово име, толкова повече месечният му доход нарастнал-на 4-ия месец изкарвал 250 лева, а сега след едно година упорита работа и 243 привлечени след него реферала-достигнал над 600 ЛЕВА МЕСЕЧНО И С ТЕНДЕНЦИЯ ТАЗИ ЦИФРА ДА РАСТЕ! Как може да направите и Вие това! Принципът е много лесен: 1.Отивате на посечения от мен линк долу и се регистрирате-име,адрес,телефон,е-mail и пр.Много важно е да посочите точен адрес-улица,номер,град,тъй като на него ще Ви се изпращат заработените суми с чекове!! http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=sarmata 2.Отивате на графа Member-кликате там,пишете в кутийките името и паролата, с които сте се регистрирали, натискате Login- и влизате във вашия Account. 3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка програмка,която колкото и лоша да е връзката Ви,в най-лошия случай се изтегля за 2-3 минути. 4.Когато влизате в Интернет или по-скоро включвате вашият компютър винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка-пишете името и паролата си,после Login- в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече,което като започне да бяга-значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга-то вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! Много важно! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара- $- ако той свети в зелено-$,значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента максималната заработка от вас е около 0,60 $ на час - което е 600 точки! Но това далеч не всичко! Вие бихте могли да печелите далеч повече ако привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име-реферали. Когато вие привлечете реферали -получавате процент върху тяхната месечна заработка. Когато вашите реферали привлекат други реферали,които вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях печелите!- и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция под вас! КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ-ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ! А реферали не е никак трудно да се привличат-необходимо е да кажете на ваши близки приятели Интернет-маниаци и също така като мен да пускате обяви в Dir.bg ! Имайте предвид че така по този начин човекът, чийто реферал съм аз, има вече регистрирани 243 члена в своята реферална структура и ви казах колко печели! За целта можете да пускате обяви в Dir.bg - да копирате точно този същия текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ! Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените името- да не е Sarmata, а да бъде Вашето име, с което сте се регистрирали! Ами това е принципът-лесно просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И най-вече много, много реферали, но активни!-защото от пасивните нямате никаква полза! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА ПО-ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ ! Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките ми и ще успеете! И така,регистрирайте се към следния линк, а след това следвайте останалите стъпки, описани по-горе: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=sarmata.S. В графата Member ,Вие можете по всяко време да проверявате колко точки имате до момента,колко реферали /т.е. колко привлечени към Вас хора/ имате до настоящия момент, колко точки от рефералите сте спечелили и т н. В следващия месец ви се изпраща чек за заработените от Вас и Вашите реферали пари през предходния месец. Но тъй като знаете, че у нас всичко се бави, имайте търпение и не се отчайвайте! Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да изискате чека след като направите минимума от посочената от вас сума-напр. 50 долара! Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/, след това излиза бутон \\\"request check\\\"-натискате го и чекът пристига. Или пишете по е-mail, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски чек /запис/. \\\" В графa Info Center, Fiesta Calculator можете да изчислите каква би била печалбата Ви в зависимост от хората под Вас и времето, което се отделя. P.P.S. След като пуснете банера, много е важно да следите човечето, което се намира в лявата му част. Когато то ХОДИ НА МЯСТО, трупате точки /по точка на 5-6 секунди/ и иконата с ДОЛАРА долу на таскбара е ЗЕЛЕНА. Когато човечето си почива или почне да се разхожда из банера, иконата с долара е червена и НЕ трупате точки. Тогава просто трябва да кликнете на човечето и то почва отново да ХОДИ НА МЯСТОТО си и иконата с долара на таскбара става отново зелена. Между другото, ако сложите курсора на мишката върху ходещото на мястото си човече, докато ви няма пред компютъра, то не сяда да почива и ви трупа точки))) CashFiesta намира изключително удобно приложение, независимо дали използвате рекламната лента вкъщи или на работа. Достатъчно е да имате връзка с Интернет. Лентата застава най-отдоло или най-отгоре на екрана ви, така че да не скрива нищо друго. Вие продължавате да вършите това, което обикновено правите, с тази разлика, че ви се заплаща! Регистрирайте се на адрес: http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=sarmata и започнете да печелите реални пари още сега! Опитайте нищо не губите, само може да спечелите :!:

machoka
11-25-2005, 17:37
Затварям темата поради това, че е поредната по въпроса и второ, че това са пълни глупости.

Лека вечер желая.