PDA

View Full Version : harry potter



marusha
11-25-2005, 21:24
kefiat li vi knigite?a filmite...koi vi e lubimiat/lubimata... :wink: niakoi znae li koga vsushnost e premierata,zashtoto edni mi kazvat na 2-ri,drugi 4e e bila dnes... :roll:

IdontGiveaFuck
11-25-2005, 21:29
Принципно днес е била премиерата в Арена Запад :roll:
И до 2 декември цената на билета е 12
лева ако не се лъжа :roll: Щото прожекцията е във VIP залата на Арена :roll:
Та затова повечето казват,че излиза на 2...щото
тогава билета си става с нормална цена!


Иначе филмите досега са били пълна боза,книгите ми харесват

11-25-2005, 21:56
kefiat li vi knigite?a filmite...koi vi e lubimiat/lubimata... :wink: niakoi znae li koga vsushnost e premierata,zashtoto edni mi kazvat na 2-ri,drugi 4e e bila dnes... :roll:
Az ina4e gledah filma mnogo predi premierata mu u na6ata strana!
DA JIVEE VIDEOPIRATSTVOTO!

teenkopele
11-25-2005, 22:00
Колко и странно да звучи не съм чел нито една от книгите за потър,ама за сметка на това съм гледалфилмите и ме кефят някои неща. :wink:

11-25-2005, 22:05
Колко и странно да звучи не съм чел нито една от книгите за потър,ама за сметка на това съм гледалфилмите и ме кефят някои неща. :wink:
Za6to pak da e stranno!Az su6to ne gi 4eta!

11-25-2005, 22:32
dnes e be,kazaha go po novinite

11-25-2005, 22:34
az li poludqvam ili vsi4ki po4naha da izglupqvat?!?

vse oshte se 4udq kak moje da ima hora, koito da se kefqt na taq prostotiq harry potter?!?!?!?!

aide 11 godishnite da, ama 15-16-17-18 godishni... ?
na kakvo prili4a tova, ebati

harry potter e tipi4niq film za deca, knigite sushto.
ne vijdam s kakvo po razli4no ot drugite detski film4eta i knigi moje da vpe4atli nqkoi

v na4aloto, kato izleze purviq film, o4akvah vsi4ki da go opluqt i da izgradqt edno obshto mnenie, 4e filma e za de4ica, oba4e ne, horata go haresaha...
nakude otiva sveta..

4alga, izpederastqvame, a sega i tova...

no koi sum az, 4e da kritikuvam. vseki si ima svoi vkus...... kazalo ku4eto i si oblizalo zadnika.

lainagovna
11-25-2005, 23:08
хари потър.......ПППППППппппппппп ппППППППпппппп
вие не сте у ред. кво му лижете гъза на тоя малък (най богатото момче в момента) педерунгел нещастен

Jamalska
11-26-2005, 08:44
Иначе филмите досега са били пълна боза,книгите ми харесват
Мда споделям това...
Ама ако ми падне Станислав Яневски няа му простя... :oops: :oops: :oops:

fulldelight
11-26-2005, 09:11
HP RULEZZZZ :)Много ме кефи. Мисля, че е един от най-добрите детски романи, които някога съм чел...

The-WishmasteR
11-26-2005, 12:26
vsy6tnost romana ne e detski a e za vsi4ki.I dokolkoto vidqh temata e za tezi koito haresvat knigite\filmite taka 4e tezi na koito ne im dopada 4isto i prosto da ne si vrat nosa kydeto ne im e rabota !!!

11-26-2005, 12:53
Мен много ме кефят и книгите и филмите (като изключим може би третия филм...по простата причина че имаше доста пропуснати интересни моменти :? ) ....И сега си тегля четвъртия филм и довечера ще си го гледкам :lol:

marusha
11-26-2005, 14:38
хари потър.......ПППППППппппппппп ппППППППпппппп
вие не сте у ред. кво му лижете гъза на тоя малък (най богатото момче в момента) педерунгел нещастен
ti kfo?!zavijdash na harry potter li...hahah mi ne mu lija guza a se kefia na knigite i na filmite sushto taka...

Murderdoll
11-26-2005, 14:43
мноу се кефя и на книгите, и на филмите.
вчера обаче гледах четвъртия филм.
ПЪЛНА ОСИРАЦИЯ.нищо общо с книгата, и е
много съкратен, и е ужасен просто се разочаровах
тотално.яд ме е

aBeP4eTo
11-26-2005, 14:49
Мене честно казано книжките са ми много по-интересни отколкото филмчетата.
Книжките са направо върха! Всичките ми харесват! Не мога да определя коя най ми харесва. Аз в понеделник си изтеглих 4тата част и честно казано доста ми хареса ама книжката си е книжка :wink:

nqkoq^si^tam
11-26-2005, 19:09
knigite sa hilqda pati po dobri ot filmite koito za men sa palna bozaaaaaaaaaaaaaaaa...

worthy
11-26-2005, 20:43
4ela sam vsi4ki knigi ina4e filmite ne mi haresvat mnogo mnogo.

korn___
11-27-2005, 04:44
moito mnenie 4e tva e film za deca do 5 godinki .... ve4e za po golqmite go smqtam za psihi4eski problemi :!:

nedeite samo se obijdate :!:

luDo_LaPe^
11-27-2005, 09:09
Я дайте линк от къде да си го дръпна дееее :)
А по темата-книгите не съм ги чела...много дебели и скъпички ми се видяха и се отказах.А иначе филмите ми харесаха.Яко е.Но не мога да си представя ак ще се опише в книга :?

IdontGiveaFuck
11-27-2005, 09:13
luDo_LaPe^,можеш да си го дръпнеш от тук,но е като торент пък и трябва да имаш регистрация (http://www.arenabg.com/details.php?id=23673)
Не знам да го има някъде другаде :roll:

machoka
11-27-2005, 09:36
Защо не прочетете нещо, от което ще имате нужда и ще получите знания, ами четете тези фантастични детинщини.. :roll:

hell__girl
11-27-2005, 11:07
Mn se kefq na knigite i film4etata gi biva,ama sa po tapi i sku4ni :lol: Oba4e ponqkoga naprau mi se draifa ot nego,tva e zaradi sesta mi,tq e suuuuupeeer HP fenka,i postoqnno za tva govori i samo tva q interesuva,kat i vleze6 v staqta i poludqva6-ujas :!: :!: :!:

TweeTy^_^
11-27-2005, 11:25
Men knigite za hari potar po mi haresvat ot filmite - v tqh si4ko e mn po sakrateno a pak i ne e tolko interesno .

lainagovna
11-27-2005, 13:23
мачо заключи темата моля те, като прочета хари потър и ми идва да строша клавиатурата в главата. както каза найстина е по хубаво един учебник да изям с кориците от колкото тая помия. са като гледах и тва англииско лайно сценариста на филма при слави намразих и англичаните. тоя педераст освен, че се смееше само на тъпотий, за което е оправдан от произхода си, слави като му каза за хан крум онова говедо си мисли че наш славчо му разказва приказка. оф абе не ми се пише че се нервя

lock

The-WishmasteR
11-27-2005, 14:09
4etvyrtiq film ne e lo6 ...gleda se nali sravnenie s knigata ima tyk tam osrani ne6ta no pak e mn po dobre ot 3 -q film koito e pylna boza ....a s idioti kato drebosy4ko ne mi se spori kazah si mnenieto po tozi vypros

EvaneScence_f
11-27-2005, 19:07
mn se kefq na knigite ama mn ,6estata mi e liubima,jalko 4e dymbyldor umira :cry: :cry: ...ama filmite sa qko typi ama qko!!!!!!!!!i sa tolko sykrateni...abe mazalo :)

marusha
11-29-2005, 14:01
Защо не прочетете нещо, от което ще имате нужда и ще получите знания, ами четете тези фантастични детинщини.. :roll:
shtoto taka mi HARESFAAAAAAAA!!!! :evil:

mil4eto_
11-29-2005, 14:58
kefiat li vi knigite?a filmite...koi vi e lubimiat/lubimata... :wink: niakoi znae li koga vsushnost e premierata,zashtoto edni mi kazvat na 2-ri,drugi 4e e bila dnes... :roll:
ми не ях очарована от филмите-очаквах нщо далеч по-добро :?
а книгите принципно дста ми харесват ма мисля че 6 части да си предостатъчно....ече почна да става като сапунка...

machoka
11-29-2005, 16:04
Защо не прочетете нещо, от което ще имате нужда и ще получите знания, ами четете тези фантастични детинщини.. :roll:
shtoto taka mi HARESFAAAAAAAA!!!! :evil:

Така отговарях да на другарчетата в детската градина - до 3 клас.. :roll:

priti_kiti
11-29-2005, 16:39
mi 4esno kazano ne sam 4ela nitko edna 4ast no sam gledala 2...tam s dvete kuli..ne6to takova :) ama razbrah 4e 6te izliza 6ta 4ast-"ne4istokravniq princ" izglejda mi interesna... :roll:

party_girl
11-29-2005, 17:30
хари потър.......ПППППППппппппппп ппППППППпппппп
вие не сте у ред. кво му лижете гъза на тоя малък (най богатото момче в момента) педерунгел нещастен
i az go mrazq :evil: ne me kefi ama izob6to!palna prostotiq :evil:

Adolf_Hitler
11-30-2005, 08:25
Хари Потър е долна про-американска пропаганда :!:

sk8girL
11-30-2005, 14:08
Апф .. филмите не струват за нищо.Нито един от 4-те филма не ме кефи!Книгите са значително по-интересни.Не мога да определя коя най-много ми харесва,щото всяка следваща е по-добра от предишната.В момента имам част от 6-тата книга на pc-т0,ама нямам кой знае къв напредък и май ше чакам да си купя книгата :lol:

korn___
11-30-2005, 16:27
Хари Потър е долна про-американска пропаганда :!:

suglasen :!: :!: :!:

lainagovna
11-30-2005, 16:53
Хари Потър е долна про-американска пропаганда :!:
тоя ще да е един от любимите ми потребители. мисля че потър трябвада се забрани със закон, а сценариста (онова англииско говно дето беше гост в на слави шоуто) трябва да бъде осъден на доживотен затвор та да го клецат мангалите в софииския градски затвор. край с моите мнения по темата. препоръчително заключване препоръчвам

11-30-2005, 18:10
Of ne mi e iasno kvo segi e s takova otricatelno mnenie i che seki kazva che filmite na haryr potter sa detski az sum na 14 godini i sa mi strashno interesni... I edin e napisal che filmite sa pulna boza a che knigite sa znachimo po-interesni...e ok ma.. seki vtori sled nego e s sushtoto mnenie.Ne mojete li da si izgradite samostoiatelno mnenie mi da kazvate che ne struvat filmite.. napravete po-dobri be!I sum obedena che 1/2 ot mneniata ne sa viarni,pishat taka samo za da se predstaviat za po interesni pred tia koito sa s negativni mnenie

sk8girL
11-30-2005, 18:35
Of ne mi e iasno kvo segi e s takova otricatelno mnenie i che seki kazva che filmite na haryr potter sa detski az sum na 14 godini i sa mi strashno interesni... I edin e napisal che filmite sa pulna boza a che knigite sa znachimo po-interesni...e ok ma.. seki vtori sled nego e s sushtoto mnenie.Ne mojete li da si izgradite samostoiatelno mnenie mi da kazvate che ne struvat filmite.. napravete po-dobri be!I sum obedena che 1/2 ot mneniata ne sa viarni,pishat taka samo za da se predstaviat za po interesni pred tia koito sa s negativni mnenie
Абе ти 0к ли си ? Как може да ми кажеш,че филмите за Harry Potter били много яки и че ние сме с негативно мнение само за да се направиме на интересни.. Тряа си мн0у зле;]Вземи си някой наистина хубав филм дето си заслужава да си изгубиш времето и тогава ми говори,че филмите за Harry Potter били интересни

Manol.G
12-01-2005, 09:19
Hari potar na bokluka!

lp_krasi
12-02-2005, 09:15
естествено че ме кефи...до сега съм рпочела всички излезли книги...и филмите съм ги гледала, но не м екефят чак толкова щото много от нещата не са така както във книгите...:(

lover4e
12-03-2005, 06:21
Кефи ме страшно много ;) Според мен всеки си има право на мнение и вкус и никой не трябва да казва на другите какво да обичат и харесват и какво не. На мен много хора са ми казвали, че не харесват Хари Потър, но аз не се влиая от мнението им. Филмите до сега не са били кой знае какво, но книгите се просто великолепни! Чета ги на един дъх, както е и с повечето ми приятели, които харесват ХП.

WingsOfButterfly
12-03-2005, 08:19
Хари Потърр .. Страшно много харесвам и книгите и филмите.Наште мноу ми се ядосваха че ги чета .. щот кат седнех да.. ни се отлепвах от книгата и за нищо ни ми пукаше :D любимата ми е "Стаята на тайните". А за филмите .. яки са ама немогат да се сравняват с книшките, що се отнася до самия актьор .. дразни ме кат беше малък беше по-сладък :P

broken_girl
12-29-2005, 11:52
чела съм само трите части и съм гледала и трите филма.Любимата книга и филм са ми Хари Потър и стаята на тайните.

rusalkata_
12-29-2005, 13:38
:shock: това ми е една от любимите поредици книги!и филмите ме кефят с изключение на 3тият филм-беше голям боклук и вече не се сещам какво точно бяха снимали в него!а любимата ми книга и филм засега са "Хари Потър и огненият бокал"!скоро ше почна да чета 6тата книга така че не е сигурно дали тя ще ми стане любима! :roll: