PDA

View Full Version : Бели Налепи ?



11-26-2005, 03:23
Еми начи тва сигурно е от около година тея налепи и се съм се чудил ко да правя те не са ми чак толкова голям проблем но да си кажа.По главичката на пениса са ми като го забеля и седят на точици някви леко понамерисват незнам от какво се образуват, казаха ми че било от орината абе нз.Само да кажа че са по цялата главичка и като ги бутна и се изтъркват и падат.Пазя огромна хигиена капя се секи ден ако не се капя то си мия газа и пишката баси и на другия ден кат си бия една и кат си забели пишката и оп те са там.Даите вашите савети кво да правя бахти.

SPRI_F
11-26-2005, 07:32
Ние не можем да предполагаме в случая щом продалжават още от около година най-добре е да отидеш на лекар.

дадфасдасд
11-28-2005, 10:36
Ми пич аз кат бях на 12(сега съм на 18) и аз откато си биех чекий имах такива петна т.е. в продължение на 2-3 години обаче като бях точно на 12 и половина почнах да се празня и ми спряха обаче ако ти вече се празниш и не се махат а си стоят само лекар може да ти помогне

11-28-2005, 10:37
Ми пич аз кат бях на 12(сега съм на 18 ) и аз откато си биех чекий имах такива петна т.е. в продължение на 2-3 години обаче като бях точно на 12 и половина почнах да се празня и ми спряха обаче ако ти вече се празниш и не се махат а си стоят само лекар може да ти помогне
имах грешка зачиташе 18 за 8)

DrSmurph
11-28-2005, 14:42
За пореден път - ЛОША ЛИЧНА ХИГИЕНА!

12-05-2005, 02:24
kak losha lichna higiena bre? kazah vi pazq mnogo dobra higiena... kakto po gore sym opisal seki den se miq.. te padat i na drugiq den pak sa tam.

doktore otuchni se

12-23-2005, 21:43
dam napravo mi pomogna doktor4e... lud si.. losha lichna higiena... zlle zle
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

12-23-2005, 21:58
SEKI DEN SI KAPQ SHIBANIQ HUI... MIQ GO PODMIVAM GO .... I NA DRUGIQ DEN SHIBANITE BELI PETNA PAK SA TAM to ne petna kak da go kaja gubi4ki,petna,nalepi,tochki ne go znam ko e tyrsih vuv foruma.................. prosto kato go butam i te si padat... i imat losha mirizma

`Death`Whore`
12-23-2005, 22:00
Лекар!
По форуми няма да се излекуваш!
Впрочем, ако си ходил на басеин, може да си хванал нещо...

12-24-2005, 13:21
em da to ot lqtoto go imam tva, bahtii ne mi se hodi na lekar, ko da kaja na maika si, maiko imam gubi4ki po huq

`Death`Whore`
12-24-2005, 13:24
Не можеш ли да кажеш на баща си?

След като си толкова глупав, си стой така...но гледай не правиш секс, защото после момичето ще има проблеми.

DrSmurph
12-25-2005, 12:29
Samo moje bi sum propusnal da popitam na kolko godini si? Pravish li sex?

bulgarche
12-25-2005, 16:37
Хигиена

12-31-2005, 17:53
Хигиена
...Nuleva... :lol:

Akivasha
01-01-2006, 13:39
Ходи на лекар...щом продължават от около година и има миризма от тях определено има защо да отидеш.

01-10-2006, 21:49
takam da otgovorq 14 god sym, higienta mi e otlichna moga da vi kaja, bashta nqmam .. ta iskam da popitam i to kym doktorite da mi kajat nqkakvo lekarstvo za takiva problemi koeto da vyrshi rabota za vsichki vidove gybichki.

01-10-2006, 21:51
aa zabravih i da kaja oshte ne sym pravil sex inache problema mislq che e ot lqtoto ot baseina.zashtoto po tova vreme mi se poqvi nqkade.

repi-s-lychec
01-11-2006, 07:22
aa zabravih i da kaja oshte ne sym pravil sex inache problema mislq che e ot lqtoto ot baseina.zashtoto po tova vreme mi se poqvi nqkade.

Прочетох ти всички изказвания и ще ти дам няколко съвета.
Първо - да не мислиш, че майка ти не подозира, че имаш пенис? Да не живееш в 14 век, та така си се стегнал? Кажи й да ти запише час при личен лекар, той да те прати при специалист и т.н. Колко години трябва да си миришеш побелялата пишка, за да предприемеш нещо ефективно?
Второ - това веднъж, че си се миел какво е? Все едо да сереш по 3 пъти на ден и да си миеш задника преди сън. Това е ЛОША ЛИЧНА ХИГИЕНА! Вземай душ и сменявай бельото минимум 2-3 пъти бе човек. Сапунчето не хапе!

01-14-2006, 07:04
aa zabravih i da kaja oshte ne sym pravil sex inache problema mislq che e ot lqtoto ot baseina.zashtoto po tova vreme mi se poqvi nqkade.

Прочетох ти всички изказвания и ще ти дам няколко съвета.
Първо - да не мислиш, че майка ти не подозира, че имаш пенис? Да не живееш в 14 век, та така си се стегнал? Кажи й да ти запише час при личен лекар, той да те прати при специалист и т.н. Колко години трябва да си миришеш побелялата пишка, за да предприемеш нещо ефективно?
Второ - това веднъж, че си се миел какво е? Все едо да сереш по 3 пъти на ден и да си миеш задника преди сън. Това е ЛОША ЛИЧНА ХИГИЕНА! Вземай душ и сменявай бельото минимум 2-3 пъти бе човек. Сапунчето не хапе!

ti qvno si tup za 1000put kazvam che seki den se kupq i si smenqm belioto

01-17-2007, 01:22
http://pramed.com/soor.htm

01-17-2007, 01:25
Аз ти препоръчвам Низорал, но трябва найстина да си упорит и дори и да си мислиш, че си ги излекувал да продължиш още известно време с лечението. Тук е казано много добре:

поради изключителната упоритост на гъбичките и вероятността от повторната им поява при недостатъчната продължителност на лечението.

DrSmurph
01-17-2007, 18:28
A ne iskate da go utepate toz mladej s pobeliala pishka?
Pi4 ako se kupesh vseki den i si MIESH PISHKATA VSEKI DEN (shtoto kupaneto i mieneto na pishkata sa razlichni neshta - ne bi triabvalo da imash problem. AKo ima problem i te e sram da predpriemesh neshto - pishi na li4na za da te posavetvam neshto!

_donna_
01-18-2007, 13:36
ахХАхХАхаХАХАахах


хаааа хаХАХАХаХАхахахахаХАх

ее неее..
много съм гадна..махАХАХах
извиняям се ама..не мога..просто хахахах
ахХАХАахахХАах

пич,сори,мой човек ..хахахах
то просто не е човешко.

иди на лекар.
кво пишеш смешни теми по форумите.
аз от пред монитора ли да ти излекувам хуя с вуду силите ми?!
хаХАХАхХАхАхаа..

0o
01-24-2007, 10:40
duhai ma kiflo! 4oveka ima problem i pita nali zatva e toq forum!