PDA

View Full Version : Красиви ръце и нокти



MiNi^^KeKc4e
11-26-2005, 19:58
Аиде сега кажете как подържате ноктите и ръцете си.Какви заздравители ползвате,какви кремове....Въобще давайте съвети.Ще ми бъде интересно,защото съм си поставила за цел до коледа и нова година да имам прекрасен маникюр.Моля ви помогнете :lol:

11-27-2005, 09:34
В този студ е трудно да си отгледаш хубав маникюр :(

Qgodka_
11-27-2005, 10:27
За заздравител ползвам O.P.I, френски са и са много ефикасни, струват от 25 до 30 лв, но си заслужава. А що се отнася до кремовете за ръце, там не се придържам към точно определена марка, важното е да има наличен такъв и може би с по-висока хидратация. :wink:

grafinka
11-27-2005, 10:32
Еми просто ходя на маникюрист :) Лесно е ... А зимата особено, и да искам сама не мога.
Иначе задължително при заздравителя гледам да е с калций

_Sweet_Love_
11-27-2005, 15:53
Уф. И аз искам да ви питам същия въпрос. Вече ми е писнало да ми се чупят и цепят ноктите...

Lindsey
11-28-2005, 16:44
ами аз имам крем за ръце и нокти и разни заздравители и с тях си ги поддържам

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-28-2005, 19:10
em..hoa na manekiur i si maja rucete s krem za ruce :)

Florimel
11-28-2005, 19:50
Еми ноктите не ги поддържам и за тва все ми се цепят,но ръцете си мажа с глицеринов крем на AVON,или вазелин (не се смейте,много помага! :D )
а,да,ако са много зле си правя баня със зехтин-леко затоплен и след това в ръкавизи за една нщ и после ми стават страшни,но ако не са зле ми се омазняват...

honey91
01-06-2006, 14:08
C глицеринов крем на AVON.

___Kaka Eli___
01-07-2006, 11:48
ами аз имам крем за ръце и нокти и разни заздравители и с тях си ги поддържам

Sapphir
01-07-2006, 16:30
moite nokti bqha super qki .. dulag manikiur si praveh zdravi .. nooo neznam ko stana chesno ad vi kaja i pochnaha da se pukat posredata na prusta sq s nqkvi lekoplasti lepq ujas ...

Sugar_metalka
01-07-2006, 20:04
Mi spored men e nai-dobre da hodi6 na manikiur. Puviat put 6te ti oformiat noktite, a posle ti sama 6te gi oformia6 i po tozi na4in 6te spesti6 pari... :wink: A rutzete si gi maji s niakoe krm4e, az sum pozvala kakvi li se no s gletzerin sa noi-podhodia6ti za prez zimata 8)

Lalaith
01-07-2006, 23:10
Несъмнено професионалната помощ е най-доброто решение но не е по джоба на всеки...
За подхранване си вземи на avon глицериновия крем със силикон, също много помага трика с бадемово масло (продават ги в аптеките и струват стотинки) Процедурата е следната преди лягане (нямаш лак по ноктите) хубаво си намазваш ръцете и слагаш някакви ръкавици и спиш с тях, може и с чорапки, макар че после ръкавичките ти миришат мн приятно дълго време :)

ProstoAz
01-08-2006, 09:33
За ръцете ползвам някакво глицериново кремче, много хубаво, в червена кутийка, незнам как се казва...
А заздравителят ми за нокти е на Perfect - Strong нещо си...абе един розовичък е и той е много хубав. :D

Pepincetyy
04-18-2008, 14:42
мойте също много се чупят , използвала съм какво ли не и не помага

SunSmile
04-18-2008, 15:31
мене много често ме питат как може да са митолкова красиви ноктите и да не се чупят... Даже един ден една съученичка ми каза, че имам мн хубав маникюр, винаги плътно лакиран с декорации (понякога), добре оформен и здрав и да продължавам да бъда с най = хубавия маникюр в класа...което ме накара да се изчервя и да се гордея :oops: Поддръжката ми е мн лесна. Просто ноктите ми са здрави, използвам заздравително масло, което се размазва докато попие в ноктите, а не е на осоновата на лака. Като пораснат гледам като пипам да не ги чупя, а когато се раздвояват ги дораздвоявам и мажа с заздравителното маслко, което не е скъпо! Като изляза от банята са по-меки и гледам да не ги счупя някъде. Кремовете за ръце, които използвам не са нищо особено, просто са с голямо pH, за да овлажняват кожата.
Понякога си мисля, че зависи от ген и при всеки човек е различно. Красивите никти зависят и от храната, която ядем! ..... Олях се вече да издавам тайната си :razz: Ще спра да не ви отекчавам :?

TopTa
04-18-2008, 15:49
za nokti i kosa pia mn vitamin B. a kozmetika vsqkva sum opitvala i da vi kaja 4estno KREm DLQ RUK koito e mn eftin nai mi haresva :)

st1ka
04-18-2008, 20:15
C глицеринов крем на AVON.

+1
На мен друго не ми трябва, защото по наследство от майка ми имам хубави нокти, които не изискват много поддръжка!

Liar
04-18-2008, 21:26
za nokti i kosa pia mn vitamin B. a kozmetika vsqkva sum opitvala i da vi kaja 4estno KREm DLQ RUK koito e mn eftin nai mi haresva :)
Малко инфо за тоя вит В може ли?И сигурна ли си че помага?

stolichankata
04-19-2008, 18:35
Ебаня със зехтин-леко затоплен и след това в ръкавизи за една нщ и после ми стават страшни..
Това е много ефикасно. Става и за ходилата - после са мекички като бебешко дупе :-P

GabisiTa
04-19-2008, 19:34
Моите нокти са ужасно чупливи.. :? Ползвам заздравител на Oriflame, пия и рибено масло (четох че помагало..), а и използвам крем, който увлажнява.. Надявам се да ми се оправят скоро ноктите... :-k

Undying
04-19-2008, 20:40
По принцип никога не съм имала проблем с ноктите,ползвам заздравителя на Perfect 3 в 1 и крем за ръце.

donkihot
04-19-2008, 20:43
аз отскоро ползвам такива неща...зна4и взех си крем4е за ръце и нокти на билка грозде мавруд(мн е добър),заздравителя ми е на перфект 3 в 1 и...тва е....и масло на икаров веднъж седми4но втривам...засега е добре..пък да видим като станат дълги

TheNewReligion
04-19-2008, 20:50
Oh , tolkova li ne mojesh da se setish kak se poddurjat ruce i nokti ? Ta chak tema puskash ! Vseki shte ti kaje neshto razlichno i , ako trqbva da slushash vseki ... :?