PDA

View Full Version : Голяма молба



11-27-2005, 07:30
Една голяма молба:трябва ми човек който може да прави саитове.Моля ви да ми направите сайт в които да сложите тази книга за грима :arrow:http://store3.data.bg/sooma/Knizhki/
Мн ви моля,не мога да я чета когато я сваля щото трябва една програма акробат реидър а аз съм скарана със софтуера :wink:

11-27-2005, 07:40
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!






ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа

ама аз не знам как да я инсталирам бе!!!!

11-27-2005, 08:14
миии то си пише...
натискаш next ала бала...
не е трудно...
добре 6те пробвам

miloto_girl_4e
11-27-2005, 09:01
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!






ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа

ама аз не знам как да я инсталирам бе!!!!


е,какво не знаеш,то не е голяма философия :?
ако не можеш,еми викни някой/някоя приятел/ка да ти помогне :wink:
пък и тази книга .. :roll:

11-27-2005, 11:29
abe to verno ne ne6to trudno , daje e fasulsko - sledva6 ukazaniqta i gotovo

11-27-2005, 14:28
абе хоре не стане,инсталнах я програмата ама не тръгва имаше и крак даже и него сложих ама не тръгна

lainagovna
11-27-2005, 15:00
кои знае кво си свалила, щото небитрябвало даима крак според мен

12-03-2005, 10:58
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!


и аз ще го направя само че от 4тия етаж.омръзна ми живота.постоянно ме пренебрегват.страх ме е от много неща.това е.помогнете ми 0888395000 който е с мен.



ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа

SEXtreme
12-03-2005, 11:06
{~_^} хм...мила, просто ти трябва програмата....не ти траа да си Вундеркин, за да инсталираш една програма - киклаш next next и готово!слагаш после крака в директорията на програмата - там където е екзето и готово!!! :roll:

12-15-2005, 18:50
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!




kvo stava :evil:


ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа

Waterhand
12-15-2005, 19:01
първо виж ХЕЛПА... пише си "NO INDIANS"

lainagovna
12-15-2005, 23:49
първо виж ХЕЛПА... пише си "NO INDIANS"
това с макетно ножче си го изчовърках на дискмена и ми се струва каточели от както го написах все в тъпаци попада и все такива му чупят капачето за батерииките тъи като незнам защо не следват стрелкичката която е там :roll:

tech_noir
12-16-2005, 10:39
къв крак за безплатна проограма беее. Абе зарежи я тая книга, за какво ти е както явно не можеш и да четеш...

kenny_
12-16-2005, 10:45
Не е толкова просто. Трябват ти познания по PHP, perl, C, C++, и може би малко MySQL, опит с Аssembler не би бил излишен. За да придобиеш тези знания ще ти отнеме 1-2 години /най-малко/. След това трябва да се научиш да работиш на различни платформи и да придобиеш много опит и чак тогава вече може да опиташ да прочетеш тази книга.

12-19-2005, 11:37
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!






ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа :lol:

10-15-2006, 00:53
ще се самоубия...
наистина...
отварям прозореца на балкона... на 6-ия етаж съм и ще скоча!!!






ПС. отиваш в www.data.bg натиксаш търсене----> acrobat reader--> сваляш я ---->инсталираш -----> четеш ------> клепаш се с макиажа