PDA

View Full Version : za fenovete na Linkin Park !!!



lala
11-27-2005, 13:11
http://nothingbuttheglue.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/ntohingbuttheglue.jpg.w560h420.jpg
ujas ujas i pak ujas !!! kajete mi sega ne e li super tupo tova , 4e Mike Shinoda ot LP sko4i na Fort Minor http://www.fortminor.co.uk/images/fortminor.jpg
i vaob6te kakva e vrazkata mejdu Linkin Park i Fort MInor ...
mene li4no LP me kefeha i prodaljavat da me kefat pove4e !!! ne go razbiram toq 4ovek!!!
POTRESENA SAM TOTALNO!!!!!

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.
Благодаря!

lp_krasi
11-27-2005, 13:39
xaxaxa e ti kvo iskaaa6...rano ili kysno edna grupa se razpada i wseki po4va da si deistva nezavisimo s grupa ili samostoqtelno a 4estyr ne moje da produlji poradi prostata pri4ina 4e e skysal glasni struni ili pone taka kazvat...

RudeBunny
11-27-2005, 16:13
ujas :cry: tfa e napravo otvratitelno. purvo pisaha che LP se razpadat shtoto chester napusnal.. sled tfa se vurnal.. suzdali novo parche .. shelter ili neshto takova {koeto taka i ne chuh shtot ne moga da namerq} sq pak Mike Shinoda v Fort Minor :(

Sinister_Doll
11-27-2005, 16:31
Na- na- na- na!!! Nucki! Nukci! Neka vi e gadooo! :P Kalinkin Park SUXXX!

EvaneScence_f
11-27-2005, 19:03
maik ne se e mahnal ot lp!!!pyk i da se e mahnal ne e golqma zaguba 6toto linkin park po4naha da praat i te 4alga,vinagi kogato edna grupa stane izvestna po4va da pprai typa muzika,az ot na4aloto mn se kefeh na lp,slu6am gi ot 1999 godina ili tam nqkade i sega nekvi fen4eta kato po4nat lp tova lp onova i kat gi pita6 ot koga slu6a6 linkin park i te otdavna,i koga e tva otdavna ot kogato izlezna nai 6ibanata im pesen-numb encore,abe mazalo originala numb si e 100 pyti po-gotin ama no coment

air_wisp
11-27-2005, 19:06
Ем супер яко!Има толкова по-хубави групи които можете да слушате!Ама така е...като не разбирате!

WickedWitch
11-27-2005, 19:16
Na- na- na- na!!! Nucki! Nukci! Neka vi e gadooo! :P Kalinkin Park SUXXX!
ahahahah i az tva vikam :D a Niki i Krasi ako go vidqt tva ot nekyde 6e ni izqdat s parcalkite :D ahahahahhaha nqh-nqh nqh

JoInTcHe
11-27-2005, 19:38
Na- na- na- na!!! Nucki! Nukci! Neka vi e gadooo! :P Kalinkin Park SUXXX!
хахахаха CooL :!: :twisted: нали ЛП бяха метал бе,хахаха тъпия Майк станал рапър ОМФГ!
I HATE LINKIN PARK :evil: :twisted: :twisted:[/i]

Boot
11-27-2005, 19:48
http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/moon.gif
Към Лп и скапаните им фенове!

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 06:21
тез пък тез пък тез пък
вие сте мн прости бе !
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"

а сега на всички много ви знаят устите , ами да ви ги запушим с една кожена спринцофка а?
все едно аз да са кефя като Найтуиш се разпаднаха и кво ?
ае вие сте баси лемавите обаче ко да ви кажа , докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи!

по темата мисля , че няма лошо за Майк във Форт Минор , все пак аз обичам рап :lol: а за Честър мисля че така или иначе ще продължи соло...

SyLZaTa
11-28-2005, 06:54
Na- na- na- na!!! Nucki! Nukci! Neka vi e gadooo! :P Kalinkin Park SUXXX!
obicham kogato pravish taka ... you are bad girl ... :twisted:

WickedWitch
11-28-2005, 07:28
тез пък тез пък тез пък
вие сте мн прости бе !
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"

а сега на всички много ви знаят устите , ами да ви ги запушим с една кожена спринцофка а?
все едно аз да са кефя като Найтуиш се разпаднаха и кво ?
ае вие сте баси лемавите обаче ко да ви кажа , докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи!

по темата мисля , че няма лошо за Майк във Форт Минор , все пак аз обичам рап :lol: а за Честър мисля че така или иначе ще продължи соло...
EMI ETO AZ SI DYRJA NA MNENIETO I TO E: KALINKIN PARK SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUX!

SyLZaTa
11-28-2005, 07:29
тез пък тез пък тез пък
вие сте мн прости бе !
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"

а сега на всички много ви знаят устите , ами да ви ги запушим с една кожена спринцофка а?
все едно аз да са кефя като Найтуиш се разпаднаха и кво ?
ае вие сте баси лемавите обаче ко да ви кажа , докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи!

по темата мисля , че няма лошо за Майк във Форт Минор , все пак аз обичам рап :lol: а за Честър мисля че така или иначе ще продължи соло...
EMI ETO AZ SI DYRJA NA MNENIETO I TO E: KALINKIN PARK SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUX!
i az ska4am ot zad i kreshtq :
KALINKIN PARKKK

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 08:10
тез пък тез пък тез пък
вие сте мн прости бе !
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"

а сега на всички много ви знаят устите , ами да ви ги запушим с една кожена спринцофка а?
все едно аз да са кефя като Найтуиш се разпаднаха и кво ?
ае вие сте баси лемавите обаче ко да ви кажа , докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи!

по темата мисля , че няма лошо за Майк във Форт Минор , все пак аз обичам рап :lol: а за Честър мисля че така или иначе ще продължи соло...
EMI ETO AZ SI DYRJA NA MNENIETO I TO E: KALINKIN PARK SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUX!

ахаам и ти си разбрала за какво говоря :x

SyLZaTa
11-28-2005, 08:19
КААААААААААлинка Калинка калинка мая ... нашата калинка линкинпаркина :lol:

X-Rout
11-28-2005, 08:23
Много сте зле ;) ..
Вземете прочетете малко повечко и вижте думите на Phoenix и после пишете ,че се разпадат..
Не са се разпаднали просто Mike Shinoda си направи рап група понеже му харесва хип-хопа и рапа ...
А иначе Linkin Park пак ще са си заедно и пак ще правят албуми..

Вижте : http://lp-bg.com/
И прочетете тея новини с новата песен и новия албум ,а за мързеливите:

Заглавие: Феникс потвърждава новия албум!

Текста: Как е? За мен (и нас), нещата се движат много добре. Взехме си около година почивка и сега се захващаме здраво за работа. Какво значи тази година за LP? Учудващо, беше много работа. Пред това време започнахме Музика за помощ(Music for Relief) , организация работеща да мобилизира музикантите и техните фенове за помагат в бедствени ситуации. Също свирихме Live 8, най-голямото шоу в историята на бандата. Майк, работохолик какъвто е написа, записа и направи промоция на своя страничен проект, Fort Minor. В случай, че сте напълно извън нещата албума излиза на 11/22 и е брилянтен. Проверете го в THE LEAK, и ни кажете какво мислите във форумите на ЛП. В добавка, Честър работи над страхотна музика, която със сигурност ще чуете вбъдеще.

Сега, след всичко което се случи през последните 12+ месеца, ние пишем нов албум. Искрено мога да кажа, че съм повече от ентусиазиран и развълнуван за музиката, която пишем и насоката на този албум повече отколкото всичко което сме правили досега. Планираме да пуснем албума в средата на 2006. Надявам се вашето колективно търпение няма да бъде изчерпано!

Също съм развълнуван за LPU5. Ще включим ексклузивна музика, която свирихме на Live 8 с Jay Z, заедно с много други готини неща в пакета. Проверете за тази информация в LPunderground.com, започва на 11/21 когато новият фенклуб стартира.

На всички фенове, LPU членове и стриийт отбора, благодаря, че сте неразделна част от всичко което правич. Оценяваме всичката ви подкрепа и работим здраво за да ви донесем страхотен нов албум!"

-------------
Заглавие: Нова песен от LP !?

Текста: Според нюзлетъра на LPUnderground, нова песен на Линкин Парк ще се появи в Mixtape на Machine Shop в близките месеци. Феникс пише:

"Затегнете коланите и се пригответе за песен на LP, каквато никога не сте чували, в близките месеци. Тази нова песен ще бъде включена специално в бъдещ Mixtape на Machine Shop, така че следете за още информация."

----

Да живеят Fort Minor и Linkin Park....

А анти-феновете да ходят в гората ..

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 08:23
КААААААААААлинка Калинка калинка мая ... нашата калинка линкинпаркина :lol:

NIGHTWISH IS DEAD , YOU ARE NEXT!

SyLZaTa
11-28-2005, 08:27
КААААААААААлинка Калинка калинка мая ... нашата калинка линкинпаркина :lol:

NIGHTWISH IS DEAD , YOU ARE NEXT!
и аз те обичам :)
КАлинкин парк са КОМЕРС ... феновете им са ПОСЕР'с ...
NIGHTWISH NEVER DIES!

X-Rout
11-28-2005, 08:28
Темата е за Linkin Park кво я флуудите с глупостите ви .. Направете си тема за NW и пишете там за тях..

SyLZaTa
11-28-2005, 08:29
Темата е за Linkin Park кво я флуудите с глупостите ви .. Направете си тема за NW и пишете там за тях..abre mi6ka vij 4e komentiram
kaLINKIN PARK
kvo revesh!
kazvam 4e sa qko komers i dyhat na chorapi :)

X-Rout
11-28-2005, 08:31
Виждам ама и спориш ,че NW нема да умрат.. Те са умрели от както е създадена групата .. Кой ги слуша тея боклуци ?

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 08:33
Темата е за Linkin Park кво я флуудите с глупостите ви .. Направете си тема за NW и пишете там за тях..abre mi6ka vij 4e komentiram
kaLINKIN PARK
kvo revesh!
kazvam 4e sa qko komers i dyhat na chorapi :)
"феновете им са ПОСЕР'с "
що не ми го каза лятото кат бяхме на кафе ?

X-Rout
11-28-2005, 08:39
Влез в metalbg.com и виж кой ги слуша ..

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 08:39
ае напоследък стана много комерсиално да не се слуша линкин парк!
ебаси позъорите :shock:


SyLZaTa извинявай , каза ли нещо ?
не те чуваааам!

LiNkiN4eTo
11-28-2005, 08:47
Влез в metalbg.com и виж кой ги слуша ..


и какво ще видя там??? точно?



ЕДИТ: влязох и поразгледах... имаше една статия за Waffen SS :shock: малко стари новини и какво трябваше да ми покаже този сайт??? :?:
и аз влязох да разгледам...
видях тема за линкин парк във форума им...явно и там нямат много почитатели :lol: но на кой му пука , кво толкоз , кой кот иска да си пуска и да слуша , ай стига флуд за днес ае...отиам на даскало :x

dete`idiot``
11-28-2005, 08:54
ae linkin park dolu ve!!! :twisted:

Bullshit
11-28-2005, 09:21
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"
докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи![/color]

SyLZaTa
11-28-2005, 09:35
ае напоследък стана много комерсиално да не се слуша линкин парк!
ебаси позъорите :shock:


SyLZaTa извинявай , каза ли нещо ?
не те чуваааам!
ahahah T'va beshe lyjata i izmamata :)
kakvo mu e komerialnoto da NE slushash neshto ? ako ne te kefi - ne slushash ...
az slusham LP - priznavam si - no PREDI albuma im - METEORA ... ot nego zapo4na komers-a ... jay-z i t.n.!

Sinister_Doll
11-28-2005, 16:10
Na- na- na- na!!! Nucki! Nukci! Neka vi e gadooo! :P Kalinkin Park SUXXX!
obicham kogato pravish taka ... you are bad girl ... :twisted:

Znam, znam!



Виждам ама и спориш ,че NW нема да умрат.. Те са умрели от както е създадена групата .. Кой ги слуша тея боклуци ?

:arrow: Az!

11-28-2005, 17:25
Linkin Park са лайна!

11-28-2005, 17:27
hahaha
taq tema vednaga da q zaklu4at i da q napravqt vajna!!!
oshte edno dokazatelstvo kvi idioti s lapeshki akul naselqvat foruma :D :D :D

jiveite si v izmisleniq svqt, da vi eba maikata :twisted:

mai celiq vi jivot e muzika na vas, a
4ernite psuvat belite, a belite psuvat 4ernite :) :) :)
vajnoto e, 4e i 4ernite i belite sa ot stadoto ovce :twisted:

smotanqci...

WickedWitch
11-28-2005, 18:34
тез пък тез пък тез пък
вие сте мн прости бе !
НЕ ЗНАМ В КОЛКО ХИЛЯДИ ТЕМИ СТЕ ПИСАЛИ "КОЙ КВОТО ИСКА ДА СЛУША" , "ЗАЩО ТРЯЯ ДА СЕ КАРАМЕ ЗАРАДИ СТИЛОВЕТЕ" , "СТИГА ТЪПИ ДЕТСКИ ГЛУПОСТИ"

а сега на всички много ви знаят устите , ами да ви ги запушим с една кожена спринцофка а?
все едно аз да са кефя като Найтуиш се разпаднаха и кво ?
ае вие сте баси лемавите обаче ко да ви кажа , докато не държите на мнението си , тоя форум няя да се оправи!

по темата мисля , че няма лошо за Майк във Форт Минор , все пак аз обичам рап :lol: а за Честър мисля че така или иначе ще продължи соло...
EMI ETO AZ SI DYRJA NA MNENIETO I TO E: KALINKIN PARK SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUX!

ахаам и ти си разбрала за какво говоря :x
MI DA MNENIETO MI E 4E kaLINKIN PARK NE STRUVAT I DA MRYT NEKYDE V KOFITE!!!!

air_wisp
11-28-2005, 19:02
hahaha
taq tema vednaga da q zaklu4at i da q napravqt vajna!!!
oshte edno dokazatelstvo kvi idioti s lapeshki akul naselqvat foruma :D :D :D

jiveite si v izmisleniq svqt, da vi e** maikata :twisted:

mai celiq vi jivot e muzika na vas, a
4ernite psuvat belite, a belite psuvat 4ernite :) :) :)
vajnoto e, 4e i 4ernite i belite sa ot stadoto ovce :twisted:

smotanqci...


Казаха ни го!Ай замислете сe и стиа толкова!

LiNkiN4eTo
11-29-2005, 15:42
hahaha
taq tema vednaga da q zaklu4at i da q napravqt vajna!!!
oshte edno dokazatelstvo kvi idioti s lapeshki akul naselqvat foruma :D :D :D

jiveite si v izmisleniq svqt, da vi e** maikata :twisted:

mai celiq vi jivot e muzika na vas, a
4ernite psuvat belite, a belite psuvat 4ernite :) :) :)
vajnoto e, 4e i 4ernite i belite sa ot stadoto ovce :twisted:

smotanqci...


Казаха ни го!Ай замислете сe и стиа толкова!

еми не виждаш ли че е пълно с ограничени хора...

Swinkenhoffer
11-29-2005, 16:19
апф, да ви имам проблемите :lol:
кви били лп и не знам си кво ... ми като са такива не се занимавайте с тях - просто е. нека си живуркат там, живи и здрави да са ... :lol:
евала, госте!!!!! музиката не е всичко ... много е, но не всичко. бас държа, че 90% от нас, като пораснат, последната им грижа ще да е за някъв въшлив, проскубан, американски гей ... ай, моля ви съ :D

ISSP
11-30-2005, 05:18
hahaha
taq tema vednaga da q zaklu4at i da q napravqt vajna!!!
oshte edno dokazatelstvo kvi idioti s lapeshki akul naselqvat foruma :D :D :D

jiveite si v izmisleniq svqt, da vi e** maikata :twisted:

mai celiq vi jivot e muzika na vas, a
4ernite psuvat belite, a belite psuvat 4ernite :) :) :)
vajnoto e, 4e i 4ernite i belite sa ot stadoto ovce :twisted:

smotanqci...


Казаха ни го!Ай замислете сe и стиа толкова!

еми не виждаш ли че е пълно с ограничени хора...
Ми ти Кво искаш...тъпи и пак тъпи...