PDA

View Full Version : Sting



tra^la^la
11-27-2005, 19:07
...Драсте!
Напоследък много съм се зарибил по Стинг и реших да пусна една темичка...така...да изкажа мнение,да чуя вашето... :D
Твааа...е мноого добра музика за мен...повечето му песни са спокойни,вабни,мелодични... ного добри за релакс и почивка...просто не усещаш как вървят една след друга...но отпускат...А ако се заслушаш в текста на някой наистина може да прекараш доста време зяпайки и мислейки... :lol:
Тааа...ако някой иска да пробва някоя друга негова песен нека си дръпне някоа от тези:
Let Your Soul be Your Pilot
Fragile
Fields Of Gold
Mad About You
It`s Probably Me
Love Is The Seventh Wave
All For Love
Shape Of My Heart
Азз съм просто размаз като го слушам...
\/

Sinister_Doll
11-27-2005, 19:24
...Драсте!
Напоследък много съм се зарибил по Стинг и реших да пусна една темичка...така...да изкажа мнение,да чуя вашето... :D
Твааа...е мноого добра музика за мен...повечето му песни са спокойни,вабни,мелодични... ного добри за релакс и почивка...просто не усещаш как вървят една след друга...но отпускат...А ако се заслушаш в текста на някой наистина може да прекараш доста време зяпайки и мислейки... :lol:
Тааа...ако някой иска да пробва някоя друга негова песен нека си дръпне някоа от тези:
Let Your Soul be Your Pilot
Fragile
Fields Of Gold
Mad About You
It`s Probably Me
Love Is The Seventh Wave
All For Love
Shape Of My Heart
Азз съм просто размаз като го слушам...
\/


Sting And The Police...
Tva mi haresva. I album4eto taka se vika i ima dobri pesni...
Tva trqbva6e da go napi6a kat gost za da ne mi se smeete (:
E, kvo! Az ne sum kon s kapaci! Koy e kazal, 4e ne moga da haresvam i malko po- razli4ni ne6tica... ot Metul...

tra^la^la
11-28-2005, 21:43
E, kvo! Az ne sum kon s kapaci! Koy e kazal, 4e ne moga da haresvam i malko po- razli4ni ne6tica... ot Metul...[/i][/b]
Никой не е казвал такова нещо...особенно когато музиката си е наистина хубава и стойностна Very Happy
Защо да се лишаваме от нея...
хареса ми това,браво...някак си...наистина
Фенове...???

blizalka
11-28-2005, 22:43
Не мога да дам много компетентно мнение за Стинг,но знам,че прави страхотна музика.Песните му са много нежни и приятни за слушане :wink: Няма на 100% отлична продукция,но кой ли има де.Tra^la^la песните които си изредил са наистина много добри(имам ги всичките :))Което си е хубаво - си е хубаво.