PDA

View Full Version : Какви сте по характер?



down_4_u
11-28-2005, 12:02
И какво според вас мислят околните за вас и вашия характер?

Atika
11-28-2005, 12:18
Mi haresvat me! Sq ne moga da se samoopredelq ..

Dr.OhBoli
11-28-2005, 12:31
Ми мн. ми се кефят,но понякога се дразнят от черният ми хумур.

VAMP_GIRL
11-28-2005, 12:34
Ми най-големия ми проблем в характера ми е тва,че съм голям инат!Даже и сама да знам че това което правя и говоря не е правилно, го правя на пук на всички.И всичко това идва от чувството ми за свобода!Повече от всичко на света мразя да правя това което искат от мен.Също и мразя да се вслушвам в родителите ми.Те едва ли не искат да се хвалят пред тъпите им приятели с мен,и точно заради тях се промених толкова много!А и определено в много случаи дразня приятелите си с тва тъпото ми чувство за свобода...

LP_girl_14
11-28-2005, 12:57
Ми...първото нещо,което ще забележите ако се запознаете с мен е че съм страшно усмихнато същество! :D По-принцип съм общителна,но и романтична и чувствителна.Ама да не вземете да си помислите че съм само полочителни черти.В никакъв случай-упорита съм,злопаметна(особено ако ме е наранил,човек на който съм държала) и може би на моменти наивна.

S8K
11-28-2005, 13:02
ми мислят,че съм меко казано дебилче :lol: :!:

Стеснителната
11-28-2005, 13:12
Моя характер е железен, в смисъл никой нищо не може да ме накара да направя, не съм подвластна на плитки емоции, винаги съм права и обожавам спорът, приятелите ми ме описват като "мъжко момиче", никога не са ме видяли да рева за квото и дае но пък съм разплаквала момче не веднъж. Живея на високи обороти и съм пристрастена към адреналина. Освен това живея за купона, не издържам 2 дни без да лудея.

pinK_Baby
11-28-2005, 14:07
Повечето биха ме определили като добричка..честичко имам странни хрумвания особено в някои области :lol: Много мразя еднообразието...Променям си лесно настроението...Моментално мога от нацупена да стана с усмивка 24 карата стига нещо да ме развесели...Като цяло съм оптимистка или поне се опитвам...На моменти съм малко наивна...И съм склонна доста да прощавам...особено когато обичам!Много мразя хората да се карат и да се забърквам в каквито и да било интриги...Просто съм миролюбив човек..Интригите най-много ме изтощават от всичко,просто ме смачкват и изнервят адски много...Обичам открити отношения...Приемам критики,но само от хора които знам че си заслужава да послушам де...Това е само една част от моята скромна личност хахахаха 8)

Master_88
11-28-2005, 14:10
Аз лично не харесвам на характера си че често се държа малко резервирано към непознати или такива които познавам бегло. Иначе съм сериозен не съм лигльо но разбирам от майтап и имам чувство за хумор

miloto_girl_4e
11-28-2005, 14:16
е не ги знам другите кво мислят за характера ми :D
май не се оплакват много,много :lol: :lol:
иначе от моя гледна точка бих казала,че съм добро дете,стига да се държат добре с мен :wink:
иначе ставам злобна кучка и не прощавам никому :roll: злопаметна съм за съжаление :?
обичам да се лигавя :lol: :lol:
държа адски много на ИСТИНСКИТЕ си приятели и обичам да обичам :D :D

11-28-2005, 14:17
Ами определям се като човек с изключително слаби нерви, с разни изблици, които често ме плашат. Характерът ми е изменлив, но винаги подложен на едни мои вътрешни принципи, които дори чувствата ми спазват. Защото аз непрекъсното се променям, но винаги ще съм злопаметна, искрена и отмъстителна.

Няма човек, който да ме разбира. Има само такива, които да ме приемат такава, каквато съм. Начекла съм ги приятели.

Roxy
11-28-2005, 14:45
голям инат,много нареждам,винаги съм права,много дрънкам :roll:

МЪРЗЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛ :shock:

GossipGirl89
11-28-2005, 14:50
Emi neznam kakvo tochno mislqt ostanalite za haraktera mi,ama sudq po tova,che imam dosta priqteli-sledovatelno qvno go haresvat :)

Edinstvenoto neshto,koeto az ne odobrqvam v haraktera si e,che sam prekaleno naivna... :roll: Inache moga da kaja,che ne pozvolqvam nikoi da mi kazva kakvo da pravq,t.e. ne sam podvlastna na nikoi....i kogato kaja neshto si otstoqvam na nego dokrai,dori da znam,che ne e pravilno :P

sherry
11-28-2005, 15:14
Dokolkoto znam drugite me vazpriemat kato inat4e.Az sym zodiq Oven i tova si li4i :twisted:
Kogato si naumq ne6to,to trqbva zadaljitelno da stane-sporq,darja na mnenieto si do krai.I ako eventualno sym sbyrkala i to e o4evidno,ako sled 100 4asa spor,se okazva,4e drugiq e prav,az dori ve4e kato razbera,4e sam gre6ala,izvartam ne6tata taka,vse edno i moita teza e vqrna,4e i obvinqvam drugiq,zadeto ne mi e kazal kakto trqbva kakvo iska da kaje :lol:
Ina4e mnogo byrzo si menq nastroenieto,kakto sam uhilena i vesela,ne6to drebno moje da me sduha stra6no mnogo i da me nataji vednaga.
Ponqkoga ne nosq na bazik i se syrdq,no tova mnogo zavisi ot tova v kakvo nastroenie sym v dadeniq moment :roll: ,za6toto ponqkoga sam mnogo vesela i rysq samo gluposti i vsi4ki okolko mene umirat ot smqh.Vse nqkvi prostotii mi idvat v glavata,izmislqm si nekvi prqkori,imitiram daskalite i t.n,abe ob6to vzeto sam mnogo 4uvstvitelna,inatesta i ne obi4am da pravq gadno na nikogo.Ne moga da mrazq

Lindsey
11-28-2005, 15:56
poprincip ligla ama kogato trqbva sym seriozna

PoTTerKa
11-28-2005, 17:40
Еми всъщност до сега не съм се замисляла сериозно за това :roll: Различно...В компанията ако започнем да се дразним един друг си го казваме.Но там всичко е позволено, дори и обидите, защото знаем, че никой от нас не го мисли на сериозно и го правим за да е забавно.В училище приятелите ми мислят, че съм забавна, защото постоянно изцепвам нещо, което така да се каже ги забвлява и се смеят.Обичат си ме :oops:

teenkopele
11-28-2005, 18:29
Всички френдове ми викат, че съм имал много готин характер,ама сега да почна да се самоопределям...не върви. :wink:

^FaiNt^F
11-28-2005, 19:25
e to tuka si4ki 6e sa s gotin harakter nema kakk :lol: ne we tuka ste qki we ebaam se...taa az sym s qku proklet harakter...nikoga ne mislq predi da kaja ne6to, ne me int 4e 6e zasegne drugiq, ne me int kolko hora 6te sa s/u mene sled kazanoto...prosto deistvam i govorq na momenta...nz dali e hubavo ili ne :? ...a obiknoveno v kompaniq prava taka 4e drugite da se hilqt...govorq prostotii i t.n. :lol: em tva sym... :P ...a zabravih da kaja 4e sym 'leko' sklonna kym depresii i razni takiva melanholi4ni misli ma si gi paza za mene pyk :lol:

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-03-2005, 14:24
Попринцип съм много емоционална и чувствителна,но понякога се превръщам в студена и рационална.Импулсивна съм,но когато трябва мисля трезво.Голям инат съм,ужасно съм избухлива,разпиляна,непост оянна,разсеяна,твърда,реши елна,смела,силна,манипулат ивна,рязка,откровенна,нетъ пелива,борбена,самокритич а,луда,перфекционистка,зло паметна и още мнооого.. :D

ПП: Аз съм сбор от много противополжности,събрани накуп. :lol:

SEXtreme
12-03-2005, 14:41
Еми аз се харесвам и доста хора ме харесват - не говоря за тоя форум, щото тука 90% от хората искат да ме наръгат в някоя кофа!хахахах....та иначе, в даскало особено, мога да кажа, че съм си харесвана....

machoka
12-04-2005, 06:35
Характера не може да се опише с думи.

Иначе най-общо съм емоционален и от друга страна спокойна и сдържана натура..

Nekasa4a
12-04-2005, 11:43
Priqtelite mi sa sviknali s nego(mn gadno kopele sam)
A okolnite me nenavijdat i mrazqt no kato me popoznaqt nqkoi me haresvat nqkoi naprao napuskat planetata kakto se kazva :twisted:

korn___
12-04-2005, 15:50
trudno e da se opi6a haraktera na 4ovek no moga da kaja napulno 4esno 4e sum mnogo izuhliv ... kato me qdosa nqkogo na momenta moga da mu otkusna glavata :!: ina4e sum si spokoen 4ovek :) tva koeto me razli4ava ot drugite 4e cenq si4ko koito mi se dava i davam ... i tva koeto si e moe si go zimam pri si4ki slu4ai :!:

lina15
12-04-2005, 17:53
oooo neznam oba4e vsi4ki kazvat za mene"lele taq Kalina me nasira,bojee"imam golqmo 4uvstvo za humor,i sum golqm debil.Vsi4ki moi priqteli mi vikat Kely Bundi(hubava i tupa)no "tupa"na ebavka razbirase

MaPuXyaHa
12-04-2005, 21:42
Много съм добричък :lol: поне така ми казват повечето хора

snooppy_f
12-05-2005, 08:10
inata, zlobni4ka :twisted:....Abe oven s edna duma....nema rogato hem inato...! :lol: S rogata v stenata! :lol:

marusha
12-05-2005, 17:13
mi po princip sum mnogo vesel 4ovek,obi4am da si pravia veselo,na men i na okolnite,mnogo sum emocionalna oba4e ot vreme na vreme,reva na dosta filmi napr :shock: ,obi4am da pravia otka4eni neshta,da izglejdam razli4no,obi4am sushto taka da karam horata da se usmihvat...priatelite mi super 4esto mi kazvat 4e sum luda...abe kefiat mi se pove4eto hora.......

love_delight
12-08-2005, 18:19
Мислят, че съм прекалено скромна. А то всъщност тихите води сме най-дълбоки. :twisted:

Tedka-Medka
12-08-2005, 19:52
незнам бе

gia_bs
12-08-2005, 20:04
ам...всички сте добрички и милички... е аз съм ужасна..хах направо с отвратителен характер..някаква вещица от ада направо... нз как сама се понасям..хаха :D

aBeP4eTo
12-08-2005, 20:05
E adski e tupo da se samoopredelqm prosto nqmam takova samochuvstvie za sebe si, che da trugna da se opisvam kolko sam gotina i e.t.c.
Moga da kaja, che sam nai-polojitelno nastroeniq chovek, nai-usmihnatiq i pochti vinagi kato cqla sam dovolna ot jivota. S edna duma OPTIMISTKA! :P Obicham jivota i vsichko koeto se sluchva okolo nego. Malko sam emocionalna ama nqma kak... :P

cannabinoid
12-08-2005, 20:07
Много си се радвам на чувството ми за хумор. На госпожицата съм и любимец 8)
Иначе са кефя на характера си - никога не съм доволен от себе си и винаги искам да постигна повече. Не съм голям инат. :roll:

ROKER_KRIS
12-08-2005, 20:10
аз пък се даржа възпитано и не говоря простотии . Има и други начини да привлека вниманието на някои без да се правя на селянин и цървул.Викат ми че сам добричък и че сам готин. Аз единственото което ни ми харесва у мен е че когато сам до най-любимия човек се притеснявам.Понякога може само да я гледам в очите и да и се усмихвам въпреки ,че искам от всичко на света да я целуна :)



иначе запазвам самообладание и не избухвам като някакав луд за глупости. Спокоен сам дайе и преди всяка контролна :)тва много ми помага да мисля.