PDA

View Full Version : По-различни ли сте?



down_4_u
11-28-2005, 13:04
По-различни ли сте от другите около вас?А как се чувствате?

Dr.OhBoli
11-28-2005, 13:15
Да определено се чуствам различен!

Atika
11-28-2005, 13:17
i az i az .. e kak .. razlichna se chuvstvam!

VAMP_GIRL
11-28-2005, 13:24
Ами определено се чувствам много по-различна от другите хора около мен (може и да си въобразявам).И точно благодарение на това имам чувството,че съм толкова самотна...Не мога да открия хората за мен и хората с,които няма да има нужда от думи,а просто бих могла да се разбирам с тях само с един поглед.Е, не се оплаквам и от сегашната ми среда де!

JuBaCcA
11-28-2005, 13:38
razlichen sym..daje snoshti mi kazaha che sym izvraten.. :)

LP_girl_14
11-28-2005, 13:49
Всеки си е различен сам по себе си.Аз също си се чувствам различна от другите-най-вече по характер,но тва не ми пречи да общувам с хора,които имат съвсем други разбирания за живота и изобщо за всичко ставащо около нас :wink:

S8K
11-28-2005, 13:53
мойто мнение е че секи е различен от другия сам за себе си... :arrow:както и аз в това число... :wink:

Master_88
11-28-2005, 15:12
На моменти се чувствам различен но не постоянно

11-28-2005, 15:14
Нямам приятел или роднина, който да ме разбрира. Ако това ме прави различна, да, такава съм!

miloto_girl_4e
11-28-2005, 15:30
надявам се наистина да съм различна,защото не ме кефят днешните тийнейджъри :roll:
дано не гледат останалите на мен,като на една от многото :?

SyLZaTa
11-28-2005, 15:32
tova trqbva da go kajat drugite ... no kato se gledam ... dooosta po-razlichen sym ot ostanalite ... stil,kosa,drehi,harakter,interesi ... abre po vsi4ko ... 4uvstvam si se - sebe si ... ne sym pozior prosto ... :)

Стеснителната
11-28-2005, 15:34
Абсолютно еднаква съм като всички останали момичата 8) , с изключение че карам коли от 10 годишна, в момента ги разглобявам без много чужда помощ и тренирам кикбокс 12 години :shock: .

11-28-2005, 15:47
da vi kaja az 4e edvali ima ednakavi hora,vsi4ki sa razli4ni :idea:

sherry
11-28-2005, 16:25
Kakto drugite kazaha,vseki edin 4ovek si ima svoite 4erti ot haraktera,vazgledi za jivota,koito go pravqt razli4en.
Az sam razli4na v nqkoi otno6eniq ot drugite-moje bi ponqkoga si padam malko me4tatelka,dryg pat sym zdravo stypila na zemqta.Nqkoi hora ne mogat da me razberat,no ne e i nujno...ne vinagi mojem da bydem razbrani...vse pak kakto kazah vseki si ima svoqta strannost

Sinister_Doll
11-28-2005, 16:46
Vseki tvurdi za sebe si, 4e e razli4en! Tova ne ni li oednakvqva vsi4ki?!


Pomoslete si...

Lindsey
11-28-2005, 16:48
emi spored men vseki sam po sebe si e razlichen i unikalen.. ne moje si4ki da sme ednakvi.. vinagi ima gore dolu shodni harakteri, no vse pak vseki nosi razli4noto u sebe si

Стеснителната
11-28-2005, 16:51
Vseki tvurdi za sebe si, 4e e razli4en! Tova ne ni li oednakvqva vsi4ki?!


Pomoslete si...
Тебе май ти е навик да пишеш малоумни изказвания :roll: .

Boot
11-28-2005, 16:52
http://chickennation.com/misc_crap/livejournal/promo_cover.gif[/url]

Sinister_Doll
11-28-2005, 16:58
Vseki tvurdi za sebe si, 4e e razli4en! Tova ne ni li oednakvqva vsi4ki?!


Pomoslete si...
Тебе май ти е навик да пишеш малоумни изказвания :roll: .

Nqmam hapsolutno nikvo namerenie da sporq s teb...
Kato ne moje6 da razbere6 kvo iskam da kaja, ne moga da ti pomogna.
Tva si e moe mnenie...

:arrow: Ti si vuzmojno nay- predskazuemoto, obiknoveno i li6eno ot individualnost su6testvo tuk.
Kak puk ne se seti nqkoy drug da se prai na pa4a pred grupa sme6ni teenove i da se kefi kak mu se nervqt?
Funny guy!

sherry
11-28-2005, 17:00
Vseki tvurdi za sebe si, 4e e razli4en! Tova ne ni li oednakvqva vsi4ki?!


Pomoslete si...
Obedinqva ni v tova,4e vseki e neobiknoven po svoi na4in,no samiq na4in ni pravi razli4ni

Soul^Fly^F
11-28-2005, 17:33
of, ae ko da vi kaja...moga da ne sym po-razli4na ot vas, za6toto vsi4ki kazvame, 4e sme razli4ni (i az 6te go kaja), no sym po-razli4na ot horata okolo men, ot sredata v daskalo i t.n.Az sy6to ne sym namerila podhodq6tiq priqtel, istinskiq 4ovek, s koito 6te moga da spodelqm i moje bi tva e edna ot pri4inite da se 4uvstvam dosta pyti razli4na, nerazbrana...ae deA znam e

machoka
11-28-2005, 17:37
Не виждам какво може да се каже повече по темата :roll:

Всички хора са различни, уникални сами по себе си. Може да имат еднакви интереси, но като личности са различни и неповторими.

The Goodbye Girl...
11-28-2005, 18:10
Различен в никакъв случай не значи по-добър или по-лош. Всеки човек е различен. Нали в това е тръпката. Разнообразието е в основата на света. И все пак ние сме си хора - различни, но хора - всички.

PoTTerKa
11-28-2005, 18:15
Разбира се, че се чувствам различна.Спорд мен всеки се чувства така, защото си е такъв.Няма напълно еднакви хора.Или пък хора, с които да се разбираш едва ли не нереално добре, тогава не е забавно, няма за какво да си говорите, какво да коментирате... :roll:

teenkopele
11-28-2005, 19:25
Мноо ясно,че се чувствам различен...понякога като ми дойде музата, такива мизерии измислям и правя...просто нямам равен! :lol: :wink: 8)

Dharma
11-28-2005, 20:31
estestveno vseki si misli 4e e razli4en i e prav, za6toto nqma drug/a kato nego/neq. ako se porovim iz re4nika 6te vidim 4e sinonima na razli4en e neobiknoven :idea: t.e. vseki edin se misli za neobiknoven, to tova si e zalojeno v prirodata ni....vse si mislim 4e sme izklu4itelni s ne6to !

SyLZaTa
11-29-2005, 06:05
Мноо ясно,че се чувствам различен...понякога като ми дойде музата, такива мизерии измислям и правя...просто нямам равен! :lol: :wink: 8)
tova da pravish mizerii ne te pravi razli4en.tova 4e az moga sega kakto sym v zala da hvana toq monitor i da go razbiq v zemqta - ne me pravi razli4en.prostotiite i mizeriite gi mogat vsi4ki - tezi koito "ne gi mogat" prosto ne iskat da go pravqt.da si razlichen ne ozna4ava da pravish mizerii.Nqma ednakvi hora.Dori bliznacite,triznacite i t.n. pak ne sa ednakvi ... prystovite otpechataci sa moje bi nai-chudatoto neshto - prosto nqma identi4ni ... nqma 2 ednakvi :roll: a v sveta ima miliardi hora :roll:

korn___
11-29-2005, 07:11
аман от момиченца дето се мислят за супер различни и неразбрани, а като станат на по 20 години и с ДНК тест не можеш да разбереш коя коя е...

hahaha :lol: ti gi zakopa si4kite.... :twisted:

ina4e se 4ustvam razli4en de... do sega samo 1 mom4e sum vijdal s obli4ane kat moito s podobno na moito izrajenie i izlu4vane :D mnogo se o4udih 4e ima 1 4ovek kato men ... posle se vidqhme i na koncerta na KoRn :twisted: tva det nai me razli4ava ot drugite e osobeno izrajenieto mi ... nikoga ne sum usmihnat nai malkoto ...

SEXtreme
11-29-2005, 07:39
Ох, всеки е различен!!! :!: :!: :!:

rosskata
11-29-2005, 07:43
:arrow: Ti si vuzmojno nay- predskazuemoto, obiknoveno i li6eno ot individualnost su6testvo tuk.
[/i][/b]

А това беше най- безпочвеното и лишено от стойност изказване, душата. Може да не те кефи стеснителната, но няма как да кажеш, че не прави впечатление със своята уникалност... Както и да го погледнеш, едва ли има друга като нея :lol:

Иначе аз съм себе си- не ми пука особено дали външно приличам на някой друг (малко трудно с тез шапки идиотки и плюшени раници), но дори и да съм клонинг, не ми пука. Това което прави човек уникален е не облеклото, а всичко това, което не се вижда. :roll:И по тоя параграф еднакви хора НЯМА :wink:

Breakaway``
11-29-2005, 09:22
Ами по-различна съм от тези, от които съм заобиколена. :roll: Опитвам се да не имитирам никой, да не подражавам.. и така :P

DeSsi
11-29-2005, 09:27
Vseki e razlichen i unikalen sam po sebe si..Tyi che vsichki sme razlichni

teenkopele
11-29-2005, 12:54
Мноо ясно,че се чувствам различен...понякога като ми дойде музата, такива мизерии измислям и правя...просто нямам равен! :lol: :wink: 8)
tova da pravish mizerii ne te pravi razli4en.tova 4e az moga sega kakto sym v zala da hvana toq monitor i da go razbiq v zemqta - ne me pravi razli4en.prostotiite i mizeriite gi mogat vsi4ki - tezi koito "ne gi mogat" prosto ne iskat da go pravqt.da si razlichen ne ozna4ava da pravish mizerii.Nqma ednakvi hora.Dori bliznacite,triznacite i t.n. pak ne sa ednakvi ... prystovite otpechataci sa moje bi nai-chudatoto neshto - prosto nqma identi4ni ... nqma 2 ednakvi :roll: a v sveta ima miliardi hora :roll:

Абе всеки си има мнение и това е. :wink: Не може на всички да е едно и също...А :o ..ето нещо,което ми прави различни до някъде...! :lol: :wink: 8)

Sinister_Doll
11-29-2005, 17:28
Ok, rosskata, az sa 6te izlqza gola na ulicata i 6te vikam "Rozovite slovove sa narkomani!!!", sled koeto 6te se pribera vku6ti i 6te si jiveq posredstveniq jivot! Tva ne me pravi mn unukalna i razli4na... Pravi me idiot. A zad monitora vseki moje da e nevuobrazimo unikalen i hitur...

fulldelight
11-29-2005, 19:05
Ok, rosskata, az sa 6te izlqza gola na ulicata i 6te vikam "Rozovite slovove sa narkomani!!!", sled koeto 6te se pribera vku6ti i 6te si jiveq posredstveniq jivot! Tva ne me pravi mn unukalna i razli4na... Pravi me idiot. A zad monitora vseki moje da e nevuobrazimo unikalen i hitur...
Гледай сега - да си уникален не значи да се обличаш различно и да "не подръжаваш на другите". Ти можеш да си различен и като се обличаш според "модата".Въпросът е да го правиш не защото е модерно, а защото ти харесва. Щом ти си знаеш, че не го правиш заради другите си си добре. Няма нужда да доказваш на който и да е, че си различен, като се обличаш некво супер странно и винаги да се стараеш да не слагаш нищо популярно! Това го казвам по повод на доста темички, в които НЯКОИ момичета казват, че други са позьори и курви, щот се обличат еднакво...Аз се обличам по моя си стил - това често включва "модерни" дрехи, ама те просто ме кефят!Например излезе мода момчетата да носят ботуши и дънките в тях - мене тва не ме кефи и не го носа. Излезнаха на мода и цветята (за мъжка мода говоря) и тях ги нося, защото ми харесват!!

rosskata
11-29-2005, 19:07
Ok, rosskata, az sa 6te izlqza gola na ulicata i 6te vikam "Rozovite slovove sa narkomani!!!", sled koeto 6te se pribera vku6ti i 6te si jiveq posredstveniq jivot! Tva ne me pravi mn unukalna i razli4na... Pravi me idiot. A zad monitora vseki moje da e nevuobrazimo unikalen i hitur...
Така... Ако излезеш и го извикаш тва, най-вероятно не си с всичкия си, и това те прави уникален- едва ли някой друг би се сетил да излезе гол на улицата и да крещи именно това... :lol:
Определение за уникален:

уника̀лен
уника̀лна, уника̀лно, мн. уника̀лни, прил.
1. Който е единствен, неповторим. Уникална находка.
2. Прен. Който е оригинален, странен. //същ. уника̀лност, уникалността̀, ж.

Не можеш да ми докажаеш, че има хора, които не се уникални. Вътрешния свят на хората е прекалено огромен и сложен, за да може да бъде дублиран... Дори и идиота е уникален с това, че е идиот...По свой си идиотски начин, различен от другите идиоти. :wink:

КОлкото до стеснителната- въобще не е тъп/а. Това защо си прави ташак със всички е отделен въпрос...

п.с Можеш ли да ми обясниш какво точно имаш предвид под "посредствен живот" :?: :roll:

Josefinne
11-29-2005, 20:27
Всеки човек е уникален, както и всички останали ;)

hell__girl
11-30-2005, 09:45
Kakto drugite kazaha,vseki edin 4ovek si ima svoite 4erti ot haraktera,vazgledi za jivota,koito go pravqt razli4en.
Az sam razli4na v nqkoi otno6eniq ot drugite-moje bi ponqkoga si padam malko me4tatelka,dryg pat sym zdravo stypila na zemqta.Nqkoi hora ne mogat da me razberat,no ne e i nujno...ne vinagi mojem da bydem razbrani...vse pak kakto kazah vseki si ima svoqta strannost
napulno sum saglasna

Adolf_Hitler
11-30-2005, 09:46
Не, като всички останали съм...Много ясно, че съм различен :!: Как тъй съм успял да стана фюрер и да завържа втора световна, а?...Балъци :!:

Qgodka_
11-30-2005, 10:41
Нали знаеш... "Ти си уникален...като всички останали" :wink:

korn___
11-30-2005, 17:03
Не, като всички останали съм...Много ясно, че съм различен :!: Как тъй съм успял да стана фюрер и да завържа втора световна, а?...Балъци :!:

op pravilno iskazvane :!: do nqkade po4itam hitler ! edin ot velikite 4oveci na taq zemq :!: jalko 4e ne e uspql da izbie si4kite evrei :evil: :evil: :evil:

rosskata
11-30-2005, 17:51
op pravilno iskazvane :!: do nqkade po4itam hitler ! edin ot velikite 4oveci na taq zemq :!: jalko 4e ne e uspql da izbie si4kite evrei :evil: :evil: :evil:

Ти май не знаеш кво говориш :evil: Хитлер може да е бил гений, но ако беше избил всичките евреи, щеше да метне и славяните :arrow: т.е нас. Така че можеш само да се благодариш, че не е успял... Начи много се дразня когато някой приказва, без да е достатъчно информиран... Или можеби си ариец??

Един филм да се кефиш- "Списъкът на Шиндлер"... http://store2.data.bg/kkoldwateer/Schindler's%20List/Гледай го и пак ще си говорим какво е трябвало да успее Хитлер :x

lina15
11-30-2005, 17:58
az vinagi sum razli4na ot drugite,vinagi se staraq da si vzema/kupq ne6ta koito nikoi druk nqma,i stilutmi i vsi4ko prosto,ne obi4am horata da se vliaqt ot mneniqta na drugite,taka izliza 4e vsi4ki sa ednakvi,zatva az neiskam da sum s drugite

lp_krasi
11-30-2005, 18:28
е че то всеки е различен от другите и аз мисля че съм различна...:)

Neko_Dream
11-30-2005, 18:42
По темата... всеки е уникален сам по себе си. Може да има нещо общо с другите около него, но винаги ще си има нещо, чрез което ще го познаваме. Всички се стремят към уеднаквяване на всичко. Било то интереси, религии, парична еденица, знания. Всички се опитваме да заприличаме на един общ идеал, за да няма различия, които пораждат спорове. Ако това продулжи, след 100 години, да си уникален ще е ненормално и тн... да се надяваме, че природата е направила така, че хората да не могат да се развиват по еднакакъв начин.
Аз дали се различавам от останалите? Зависи от гледната точка. Човешката психика е едно много интересно място.

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-02-2005, 18:09
Не мога да се чувствам различна от другите,при положение,че всички са различни. :roll: Няма еднакви хора.Всеки си има характерни черти и особености.Просто всеки е уникален и неповторим! :wink:

Tedka-Medka
12-03-2005, 09:49
секи е различен от другите..

`Death`Whore`
12-03-2005, 10:34
Да, всички се мислите за различни, но се водите по модата и слушате яките хитчета по мтв или чалга. Което ви прави без собствен вкус.

Iliqn4eto
12-03-2005, 10:42
ама каква тема... то е ясно,че всеки си е различен по своему.. няма еднакви хора ,освен да си приличаме по пола и некви такви елементарни нещица... :)
ти можеш ли да се сравниш примерно с еди си кой,не нали ,мислиш различно ,имаш други цели в живота(макър че почти всички са -искам по добър живот,работа,деца ,добро семейство и т.н..) но..:)

Sapphir
12-06-2005, 08:05
Vseki e razlichen i unikalen sam po sebe si..Tyi che vsichki sme razlichni
tei si e to

illy
12-06-2005, 08:50
По-различни ли сте от другите около вас?А как се чувствате?
Хм... по- различна?!

Всеки човек е различен от другите.
Става въпрос са сблъсък на интереси, примерно..

Honda_girl
12-11-2005, 14:32
hah ami az uj se vodq za suvsem normalno momi4e,vurpeki 4e sum luda po motorite,postoqnno hodq po subori na motori i za nqkoi tova e dosta stranno :) no az se kefq 4e ne sum napulno ednakva s vsi4ki :)

12-11-2005, 15:09
Еми по различен съм от всички около мен и се опитвам да сам в крак с модата всички нови тенденции, но това понякога ме довежда до спорове и до изказвания насочени към мен от рода на : Педераст, гей, комплексар и всякви ей такива, но най-лошото е че винаги или го разбирам от някой или ми го казват в нета.... :shock: Такива лицемерчета най ги мразя :twisted:

kenny_
12-11-2005, 20:21
Не, еднакъв съм с всички.

LiL_MeoW
12-11-2005, 21:26
ми не само се чуствам аз съм си различна 8)

NightWish-f
12-12-2005, 17:24
Всеки се чувства различен защото всеки е уникален индивидуален сам по себе си

She-Devil
12-12-2005, 19:43
Всеки е различен по различен начин и това ни прави различни един от друг!!! :)

SEXtreme
12-12-2005, 20:37
абе уж всички са различни, а по улиците армия от еднакви хора...

как става тоя номер???
Кой говори за еднакви хора???
КУБИНКИ+ТЕСНИ ДЪНКИ+ЧЕРНА ТЕНИСКА+ДЪЛГА КОСА
Това описание пасва за доста голямо количество хора май, ама точно те говорат, че другите били "армия от еднакви хора".

`Death`Whore`
12-12-2005, 20:47
Хихо, душко, а ти с какво си по-различен от другите пънкари?

`Death`Whore`
12-12-2005, 20:56
Сестрата на Ива съм.

*Тесни дънки, кубинки, черни тениски...*...бла, бла.
Аз полудявам, когато видя някоя пикла с гол кръст, ама с бруталии по ръцете(колкото повече е могла да си купи...) и черни дънки. Такива много. ЕДнакви са, признавам. Но не говорим за облеклото. Аз го споменах само защото е свързано с "оригиналността" на хората. Ако си различен, ще имаш различни вкусове от другите.

А различните хора не са общителни, защото повечето хора не обичат различните. А повечето тук...гледам, че са много аутгоинг, така че...замислете се над това.

`Death`Whore`
12-12-2005, 21:07
Но метълите поне слушат МУЗИКА. Което ги прави едно ниво над чалгарите и мтв фенчетата.

`Death`Whore`
12-12-2005, 21:17
Хора, които харесват класическа музика, просто няма да издържат на по-тежка музика. Или просто не харесват агресия в музиката. Но едно нещо е МУЗИКА, когато се прави със сърце. Обикновено хората на изкуството са луди. Щуква им нещо и съчиняват песен или започват да рисуват. Това е.

rosskata
12-12-2005, 21:28
:D Начи метълите са един с друг еднакви, скиновете, чалгарите, рейвърите, хипхопърите... Абе всички сме клонинги мухахахахахаааа... :lol: :lol: :lol: Без мен естествено, щото никой друг няма такива шапки като мен и толкова много раници-кучета.... :lol: И толкова шарении по себе си... Плюс това слушам всичко от класическа музика, през хаус, метъл, хип-хоп до мазни чалгии :lol: Изяжте се клонирани такива... :lol: :lol: :lol:


Сега- малко по-сериозно :arrow: Много е лесно да се намират прилики между хората(две ръце, един нос, две уши...)- нека търсим РАЗЛИКИ...Не може ли по-малко да се занимаваме с другите, търсейки им кусури... :?

`Death`Whore`
12-12-2005, 21:36
Прави сте донякъде, но някои се различават от тази група, дори да се причисляват към нея. АЗ затова не се определям като метълка, просто слушам такава музика.

И аз се кефя на Кристина Агилера заради гласа И, на Уитни Хюстън се възхищавам, кефя се на опера, а класическа музика слушам с удоволствие. Също и джаз.

rosskata
12-12-2005, 21:52
:lol: Другото което не ми е много ясно, защо музиката именно трябва да разделя хората.. Що не се групират по предпочитания за филми, например :roll: Драмъри, Комедиери, Трлъри, Ужасари... Или по книги :lol:
Звучи тъпо, нали??
Според мен музиката няма нищо общо със характера, възгледите и самия човек... Понякога дори си мисля, че някои си НАЛАГАТ да слушат само определен стил ,изхвърляйки положителното във всички други, само и само да се приобщи към даден "лейбъл"... Да се уеднакви с другите представители... И после да натяква на другите колко са "мейнстрийм" :?


п.с Бас ловя, че много малко хора четат нашите дискусии, само защото не са на първа страница... А би трябвало да почетат малко ида помислят :roll: Сега ще видите , как някой ще се "изсере" в темата, без да е прочел нито един пост преди себе си... :evil:

`Death`Whore`
12-12-2005, 21:58
Защо музиката да не влияе на човека, а филмите да го правят? Както биха се групирали хората по филмови предпочитания, така се групират и по музикални. Музиката ти дава емоция, понякога те разплаква...тя е изкуство. Следователно, тя има общо с теб.
А това за книгите е вярно. Аз, например, се кефя на фантастика. Сега чета "Аз, роботът", а "200 годишният човек" ме побърква...плаках, когато го четох за първи път...преди това четох учебника на сестра ми по философия, защото философията ме кефи, а аз не помня да съм я учила в училище...

rosskata
12-12-2005, 21:59
а филмите са някак си по- преходни.. :cry:

Не съм съгласна. Има вечни филми както има вечни парчета... А стиловете във филмите се променят по-малко отколкото в музиката :?


Защо музиката да не влияе на човека, а филмите да го правят? Както биха се групирали хората по филмови предпочитания, така се групират и по музикални. Музиката ти дава емоция, понякога те разплаква...тя е изкуство. Следователно, тя има общо с теб

Къде казах че музиката не трябва да ти вилияе? Просто ми е интересно защо ИМЕННО музиката дава начало на всички лейбъли, а не филмите например- и те разплакват, и те са изкуство... А е факт че почитателите на тежките смислени драми не плюят по феновете на комедии , както метълите по чалгарите, например... Нали изкуството не е правено да предизвиква конфликти :roll:

`Death`Whore`
12-12-2005, 22:03
Не, филмите са глупави. Да подхванем темата за книгите. Филмите са прекалено дълги, в повечето от тях ти обясняват като на идиот и накрая се стига до някаква развръзка. И сравнено с музиката, друго си е да чуеш триминутно парче, след което да не можеш да се съвземеш 1/2 час...

rosskata
12-12-2005, 22:07
eee, az dokato si dopylnq posta, wie ste otgoworili...
`Death`Whore`,на твоя пост отговорих по-горе...
п.с Ако те кефи фантастика, на всяка цена прочети "Какавидите"... Ей-сега ще се сетя за автора... Не се сещам :x

`Death`Whore`
12-12-2005, 22:08
Не съм съвсем съгласна, че метълите се кефят на фантастика...даже не познавам май хора, които да четат фантастика. Най-разпространени са фентъзито(което е тъпотия...) и криминалетата, които са ми леко тъпички. Един и същ сюжет, както и филмите.
И няма един филм по книга, който да се доближава до книгата. Обикновено филмът е сбит, тъп, няма я атмосферата...героите са някакви ужасни(никога такива, каквито си си ги представял...)

IdontGiveaFuck
12-12-2005, 22:10
"Какавидите"... Ей-сега ще се сетя за автора... Не се сещам :x



Джон Уиндъм ? :)

`Death`Whore`
12-12-2005, 22:10
Аз не се кефя на конфликти. Просто игнорирам този, който не ми харесва. И не обвинявайте алтернативните хора, защото от другата страна има доста повече омраза и желание за кавги.

`Death`Whore`
12-12-2005, 22:11
да де... фентъзи... исках да кажа...
Впрочем, доста хора не правят разлика между двете...

rosskata
12-12-2005, 22:13
за книгите... малко хора четат... а и често музикалните предпочитания се припокриват идейно и с литературните... примерно доста метъли се кефятнай- много на фантастика...
чалгарите се гордеят, че не са чели книга през живота си
повечето МТВ фенове четат булевардни романчета и подобна масова литература...

Еееее, стига с тея стереотипи де... най-четящия човек който познавам (Чете Суворов и Ницше например) слуша чалга и Мтв... Така че стига пак етикети на хората...
Аз чета всичко :arrow: От- до... Както и в музиката, във всеки стил има ценни неща и боклуци :)

`Death`Whore`
12-12-2005, 22:15
Не е номерът да четеш много, а да четеш стойностни неща...както и с музиката.

rosskata
12-12-2005, 22:17
И не обвинявайте алтернативните хора, защото от другата страна има доста повече омраза и желание за кавги.

такова желание се забелязва и от двете страни... А и не съм видяла някой да обвинява тука... (Дори ако се замисля, от постовете в тоя фоерум човек може да си помисли,ч е метълите са доста агресивни спрямо различните от тях- повтарям "От постовете във форума"
:!: :!:

Джон Уиндъм ?

Мерсииии :D

rosskata
12-12-2005, 22:20
Не е номерът да четеш много, а да четеш стойностни неща...както и с музиката.

Именно затова казах, че във всеки стил музика, филми и книги има боклуци и стойностни неща... А как да разбера кое е стойностно ,преди да съм го прочела??? Предубежденията не вършат работа в случая. Ако ти си убедена че даден стил не струва, нчма да намериш нищо стойностно в него...Защото няма и да търсиш...
Пък и като четеш много четеш и повече стойностни неща... Те така се откриват просто, понякога напълно случайно :roll:
Пък и едно е да прочетеш 1-2 книги от някой автор, друго е да метнеш цялостното творчестоо... За Ремарк специално мога да кажа че си струваше...


например Коельо... бааахти скуката.. пише някакви вулгаризми с малко по- изтънчен тон и веднага всички манекенки им е любимия автор...

Тва значи, че все пак си чел, нали?? Чел си, опитал си, не ти е харесало- ок... Но да съдиш преди да си прочел нещо, само по стила :arrow: много хора така правят :roll:

между другото, прекалихме с офтопика :oops:

rosskata
12-12-2005, 22:45
защо всички смятат, че да си различен е по- хубаво, и неразбран, неоценен и т.н.???

Ами... Аз не съм като хората значи. Всеки човек е различен, а тези, които парадират с това че са неразбрани и недооценени- нека си се кефят от този факт... Според мен няма достатъчно разбран и оценен човек на този свят- факт. И няма защо да се парадира с това...
:arrow: Сещаш се - тийнейджъра който ходи със странни дрехи за да е по-интересен, твърди че не му пука кво мислят другите, и в същото време надава вой че никой не го разбира... Или наистина ти пука дали те разбират, или спираш да се оплакваш... :roll:

:arrow: И другия вариант- праи напук,напук,напууууук на всички и всичко... Гордее се с това, иска всички да разберат как мрази обществото и как то мрази теб... И в един момент става адски досаден с хвалбите си коко начи е различен и как мрази всички...
:arrow: И още- тийнчето с ниско самочувствие, го приемат в няква "групичка" "различни" :arrow: И ХОП! той е вече голям и важен, с високо самочувствие... повтаря папагалски заучени фрази от пеканите си аверчета, слуша тяхната мусика, облича се като тях...
И естествено почва да натяква на всички останали колко са обикновенни, клонирани, нискоинтелигентни, без собствен стил- и да избива всички останали му след "поготиняването" комплекси...

Естествено има и истински предстваители на субкултурите и "лейбълите" - те са различни БЕЗ ДА ИМ ПУКА другите какви са, дали са масово оценявани, дали хората ги харесват, и просто си живеят живота както го разбират...
Има и съвсем нормални хорица със собствени разбирания, които са различни, без да навират този факт в лицата на всички останали...

Ако някой го прочете- една водка от мене 8)

rosskata
12-12-2005, 22:58
тааа това, което си написала е интересно, но повечето издава доста комплексарщина, но не дава точно отговор на въпроса защо е предпочитано от всички да си различен???

Издава доста МОЯ комплексарщина :shock: ?? Странно- дано не съм те разбрала правилно...


Това, което исках да кажа е ,че да си различен идва отвътре и не се прави умишлено...
Тези които СЕ СТРЕМЯТ да бъдат различни, съзнателно и нарочно, имат проблеми със пубертета и самочувствието... :lol:

п.с. Напълно ясно ми е , че на теб ти идва отвътре... 8)

SliPKnoTT
12-12-2005, 23:16
hah az sum pripatkalotdavana :P 4uvstvams e ekstra :) ne se oplavam ot ni6to samo jenite sa mi malko :(