PDA

View Full Version : С какво беше облечен днес?



гост с чорапи
11-28-2005, 19:49
С какво беше облечен/а днес на училище?
(в смисъл не с какво си облечен сега ... и да пишете през 5 минути
мими:"аз си облякох секси розовата ношничка"
гошко:"аууууу,мими, знаеш че с твоята секси розова ношничка си много сладка"
мими:"ооо много мерси"
мими:"тъкмо си саблякох секси розовата ношничка"
..........
целта на темата е по точно да кажете какви дрехи имате, с какви ходите на училище,(може и направо да ги покажете)всеки ден с различни дрехи ли ходите .. и т.н.
:wink: [/b]

11-28-2005, 21:04
Тва са ми най-любимите неща:

1. Панталони
-Дизел, с новия знак на фирмата, в червено, точно на задника, страхотно стоят, светло сини и много малко протрити
-Мошино май, с камъни, но не няква селяния, със бродерия на някви фигури на задника и на коляното
-Незнам на коя фирма са, едни със страшно ниска талия, отвратително ниска, адски стегнати са и имат изкривени джобове
-Дизел, разкъсани от носене малко на задника, но пък с кръста на Гънс на задника :lol: :lol: :lol:

П.П. Мързи ме дас дописвам. После ще пиша "едит"

11-28-2005, 21:31
Тва са ми най-любимите неща:

1. Панталони
-Дизел, с новия знак на фирмата, в червено, точно на задника, страхотно стоят, светло сини и много малко протрити
-Мошино май, с камъни, но не няква селяния, със бродерия на някви фигури на задника и на коляното
-Незнам на коя фирма са, едни със страшно ниска талия, отвратително ниска, адски стегнати са и имат изкривени джобове
-Дизел, разкъсани от носене малко на задника, но пък с кръста на Гънс на задника :lol: :lol: :lol:

П.П. Мързи ме дас дописвам. После ще пиша "едит"

я прочети пак темата...
днеска си носила 4 панталона един върху друг или се преоблече 4 пъти???


ПС> което и да е... все си зле

Хаххахахахах... добре. Днес бях със син панталон и блуза на Резорт.

П.П. Не съм ти опряла до мнението, спокойно :lol: :lol: :lol:

LP_girl_14
11-28-2005, 21:36
[b]Дънки-тъмно сини,с надпис: или пишеше Дизел или D&G не помня вече
блуза-черна,с леко широки ръкави ,пак с някъв надпис
яке-късо,спортен модел
ботушки-тях много си ги обичкам-черни с некви мънички диамантчета по горния ръб

FlowerinesS
11-28-2005, 21:44
Днес бях с черния ми адидас(анцуг)с едно бяло яке и бущата ми пак адидас.. (имахме физическо все пак,писна ми от отсъствия) :lol:

Sinister_Doll
11-28-2005, 22:00
Otricatelno kusa, kafqva kojena pola s cepka i verijki po neq...
Voyni6ko zelena, mrejesta, kusa bluzkaa s edno hubavo golqmo dekolte...
Mrejest 4orapoga6tnik...
Botu6ki- ostri, na tok4e, mn visoki...
i kojenoto mi paltence...


:lol: :lol: :lol:



S 4eren pantalon, 4erna rqzana teniska v/u 4erna riza, parcaliv 4eren swetshirt s 4erveni 4erep4eta, kolan s piramidki, 4erno bodi, 4orapi na 4erni i 4erveni raeta, rozov sutien i rozovi boxerki, 4erni rukavici bez prusti i sivo qke i kultovi 4erni botu6ki... Ne6to dr? Klu4a ot kvartirata, kudeto durja parite naprimer?


Offf, zabravih da si spomena klo6arskata 6apka, koqto vsu6tnost otkradnah ot ba6ta mi dnes (:

rosskata
11-28-2005, 22:53
:lol: С любимата ми бяла блузка с онова странно изглеждащо оранжевокосо момиченце което показва среден пръст(Да живеят блузите с картинки :!: ), отдолу с една отровнояркозелена тениска, която постоянно се разпасваше.
:arrow: Дънките ми куча марка, които постоянно или се отпускат много и висят, или като ги изпера едвам се навирам в тях ( в случая първото :roll: )
:arrow: Маратонки тъмносини Булдозер.
:arrow: Тъпо черно яке,
И... Любимата ми шапка-идиотка...

А, и да не забравя плюшената ми раница-куче... Всъщност има голям дебат дали е куче, крава болна от шарка или кална мечка, но аз съм убедена, че е далматинец... Казва се Фотин на професора ми по Философия 8) Много го обичам това псе :P

kenny_
11-29-2005, 00:27
С анцуг!

lainagovna
11-29-2005, 00:58
ми аз не бях облечен

SEXtreme
11-29-2005, 07:37
Ми аз още не съм отишла на даскало, ама знам какво ще облека :P...светла дънкова къса поличка, клин слонова кост, бежови ботуши с ток, бяло боди и пуловер с огрооомна яка, който е някво светло бежаво със едно-две големи, кафеви раета :)

^FaiNt^F
11-29-2005, 12:17
dynki-tymno sini liubimite sa mi, 4isto 4erna bluza bez ligotii 4eren sui4yr i 4erni kecove...a da i 4erno qke i 4erno-bql 6al

dete`idiot``
11-29-2005, 12:44
s dankite,s keckite,s bluzata s qkata maimuna,sas switchera(tai li se pi6e nz),s 4ernoto paltence iii damn zabraih si 6apkata...ii tui i da ne zabravq qkite mi 4orapi na me4o puh ii aide na daskalo s pytyra(ranicata mi tui) :D

worthy
11-29-2005, 12:45
svetlo sini dynki,kafqva bluza i kafqvi botu6i

teenkopele
11-29-2005, 12:50
Мноо тъпо щото имах физе...тъмно синъо долнище на анцунг, черна фланелка и едно мноо готино горнище! ...и черни кецове мноо ясно! 8)

11-29-2005, 14:28
Светло сини дънки на Дизел, розово памучно поло, син широк половер на големи дупки, черен сутиен, бежови прашки, бели чорапи и тва беше май...

Twista
11-29-2005, 14:42
Един по-широчък панталон, леко смъкнат, и сиучър. На краката - кецове.

GLeZoRanA
11-29-2005, 15:42
еми с черни дънки черно дънково яки на гърба има дракон и черна блуза :)

unknown_lady
11-29-2005, 19:47
Emi az bqh s rozova bluzka, 4erna kojena rokli4ka, dosta kasi4ka, na koqto dekolteto e dosta dalboko ama ot bluzkata ne moje da se vidi nqkoq i druga prelest ama karai... s beli botu6ki i bqlo qkence:)

sherry
11-29-2005, 19:50
Sini dynki,sinq bluzka,rozovi botu6ki i qke

[C][S][K][A]
11-29-2005, 20:05
Тъмно сини дънки Дизел,Баскетболни маратонки Nike,черно яке и тениска с далаг ракав черна на Бенетон

fulldelight
11-29-2005, 20:22
Еми...светлосини дънки със разни надписи и дкоративни простотийки по тях :P , червена блуза с малко цветя от страни на Diesel и бяла тениска на Benetton отгоре и.

Josefinne
11-29-2005, 20:24
Бели чорапки, бежови , пухести ботушки, тъмно сини дънки, бяла блузка, синьо пуловерче, бяла жилетка, черно якенце :)

[C][S][K][A]
11-29-2005, 20:48
Бели чорапки, бежови , пухести ботушки, тъмно сини дънки, бяла блузка, синьо пуловерче, бяла жилетка, черно якенце :)

И едно телефонче в джобчето на якенцето

Josefinne
11-29-2005, 20:54
[S][K][A]]
Бели чорапки, бежови , пухести ботушки, тъмно сини дънки, бяла блузка, синьо пуловерче, бяла жилетка, черно якенце :)

И едно телефонче в джобчето на якенцето

Мойто телче, забравих да спомена по тоя повод, е в дънките, ама аз не се чувствам облечена с него :lol:

[C][S][K][A]
11-29-2005, 20:59
[S][K][A]]
Бели чорапки, бежови , пухести ботушки, тъмно сини дънки, бяла блузка, синьо пуловерче, бяла жилетка, черно якенце :)

И едно телефонче в джобчето на якенцето

Мойто телче, забравих да спомена по тоя повод, е в дънките, ама аз не се чувствам облечена с него :lol:

Имаш ли тел имаш всичко

priti_kiti
11-29-2005, 21:36
mi neska bqx...aide 6te po4na ot dolu-nagore :lol: sas beli kusi 4orapki,4erni visoki botu6i,danki(klonat kam zelenikavi),4erni pra6ki,edna bluzka bejava s edin mnogo qk tigar otpred,bql sutien,bqlo qke,4erno-sini rukavici bez prusti iii mai 4e tova e (: