PDA

View Full Version : Прецака ми се кожичката...!!!



11-29-2005, 11:50
Еми един път след много здрав секс видях , че кожичката или ципата не знам как се казва, която свъзрва главичката с долната част на члена е изтъняла много на едно място и беше червено там. И много ме болеше като го забелвам.После се го мазах с крем ,,Здраве,, и уж се беше оправило и после като правих пак секс на същото място се прецака...И от доста време си е така ,,прецакано,, . Какво да правя? Едва ли единственият изход за мене е да ме обрежат :(

11-29-2005, 11:53
А пък и се вижда как там кожата е по-малко и е много изтъняло...да продължавам ли с Крем здраве и без секс ?

RoyTheReaper
11-29-2005, 12:53
a za6to ne otide6 na lekar da ti kaje kakvo ti trqbva - obrqzvane ili le4enie

11-29-2005, 13:15
Да ти кажа сам сподели,че е имало здрав секс-да не би и на момичето,което е било с теб да му е трявало кремче :roll: с една дума да си се протъркал,ако е така(аз определено така мисля споко ще се оправи)ама я карай по-полеката :lol: че може и да ти се сцепи леко :!: тожа е моето мнение :D

DrSmurph
11-29-2005, 16:58
Крем Здраве няма да помогне на проблема ти. Поспри се малко, дай му почивка. Дръж го на сухо. Мий го добре и го мажи с антибиотична паста.

12-05-2005, 22:17
Ami i az imah syshtiq problem no se istanqlata chast se raskysa ... ? losho li e ?

Xitap
12-06-2005, 10:07
Be vii nqmate li nikoi v glavite? Ima edni hora deto sa u4ili minimum 9 godini i im vikat lekari. Moje da probvate da gi vidite na jivo i da vi kajat kvo sa prai s daden zdravosloven problem!