PDA

View Full Version : Опасения за бременност заради кървене



Hateras
11-29-2005, 19:42
Значи с приятелката ми правихме туй онуй на 23, сряда, не беше секс, но си имахме причина за притеснение, та купихме постинор дуо и тя го изпи час-два след това. Предния ден, 22, вторник, й е бил цикъла, а на следващия, 24, четвъртък, се оплака, че има кървене. Не е супер силно, но все пак го има, през няколко часа било, и все още й продължава. Не е менструално кървене. Възможно ли е да е от постинора, и по-важното, има ли вероятност това да е признак за бременност?

Qgodka_
11-30-2005, 09:03
"Не беше секс"....100% е бременна.... стига глупости :D

Майка ти
11-30-2005, 10:29
Предния ден, 22, вторник, й е бил цикъла, а на следващия, 24, четвъртък, се оплака, че има кървене.
Само не ми казвай, че цикълът й е от 1 ден!
И вземи, та разкажи по-ясно какво те притеснява в случая? Защо си сигурен, че това кървене не е менструално? И защо си мислиш, че е признак на бременност?
Ако не се бъзикаш, много си я закъсал с теорията, да знайш!

Hateras
12-01-2005, 10:43
Че съм закъсал, не отричам :roll: . За по-горния пост - ами взможно е да се забременее не само от директно 100%-ово пенетриране, нали ;) Щото тая предеякулационната течност си има причините за притеснение, но както и да е. Точно от това са ми притесненията - че може предеякулационна течност да е попаднала в нея (малко тъпо звучи) Та не ти казвам, че цикълът й е от 1 ден, а че след 1 ден се появи кървене, което мисля, че не е менструално, защото тя така ми каза - че е различно от менструалното, че друг път май не й се е появявало такова. Така че просто искам да си питам, та да си знаем.