PDA

View Full Version : Значи с приятеля ми правихме туй онуй на 23, сряда,беше ушен



11-29-2005, 19:45
Значи с приятеля ми правихме туй онуй на 23, сряда,беше ушен секс, но си имахме причина за притеснение, та купихме постинор дуо и тои го изпи час-два след това. Предния ден, 22, вторник му беше нещо като цикъл,а на следващия, 24, четвъртък, се оплака, че има кървене. Не е супер силно, но все пак го има, през няколко часа било, и все още й му продължава. Не е менструално кървене. Възможно ли е да е от постинора, и по-важното, има ли вероятност това да е признак за бременност?

Кака съм
11-30-2005, 06:47
sorry, ne sym 4ela wnimarelno.

SyLZaTa
11-30-2005, 07:04
Значи с приятеля ми правихме туй онуй на 23, сряда,беше ушен секс , но си имахме причина за притеснение, та купихме постинор дуо и тои го изпи час-два след това. Предния ден, 22, вторник му беше нещо като цикъл,а на следващия, 24, четвъртък, се оплака, че има кървене. Не е супер силно, но все пак го има, през няколко часа било, и все още му продължава. Не е менструално кървене. Възможно ли е да е от постинора, и по-важното, има ли вероятност това да е признак за бременност?
I KVO DA VQRVAM LI SQ ! :shock:

machoka
11-30-2005, 08:38
Темата е в разрез с т. 11 от правилата.