PDA

View Full Version : magii



stereophonix
11-29-2005, 20:13
zdraveite!! dnes s 1na priqtelka si govorehme za magii.. po-to4no za lubovni magii. i tq mi razkaza za 1na neina poznata deto razdelila 1na qbalka na dve, na dve list4eta napisala svoeto ime i tova na priqtelq si (biv6iq ve4e.. mn seriozno se bili skarali). sled tova zalepila qbalkata s tikso i q zarovila. sled 2 dena priqtelq i se obadi da se saberat..
vie vqrvate li v takiva ne6ta??? znaete li drugi takiva?

11-29-2005, 21:31
Тва са пълни глупости! Аре бе, не можете ли да направите нещо сами, та опирате до глупости, които само ви карат да вярвате, че магии съществуват. Аз пък съм Баба Яга!

korn___
11-30-2005, 06:14
magii ima ! dori znam kade ima i u4ili6te .... sa sigorno si4ki 6te po4nat da se smeqt i da me psuvat ma mi dreme na ku*o :!: no ako mene pita6 ne sa tolkova prosti za ispulnenie i obiknoven 4ovek nikoga nqma da moje da gi napravi ... ima hora s darbi ...

SyLZaTa
11-30-2005, 06:21
vqrvam i to dosta ... ne kazvam oti ama vqrvam ... ama samoche nz dali deistva praviloto kato pri 4erna magiq (da ti se vryshta troino) ...

WickedWitch
11-30-2005, 06:33
mi spored wicca-ta do kolkoto znam vsqko napraveno ne6to ti se vry6ta troino, nezavisimo dobro li e to ili lo6o, dori omrazata ili liubovta v edin moment ti se vry6tat. vypreki 4e tva si e vypros to4no na gledni to4ki, za razli4nite hora, razli4nite ne6ta imat razli4no zna4enie...
da magiq mislq 4e ima, no 1vo trqbva da q otkriem v nas samite....

11-30-2005, 07:50
Az naistina vqrvam v magii i koe e tva u4ili6te korn_?Naistina mi e interesno....

machoka
11-30-2005, 07:59
Ча'ай да звънна на Потър по мобилния, да го питам как става тоя номер :shock:

Детски глупости. Никакви магии няма, има изкусни мошеници, които знаят как да си играят с човешката психика и да я манипулират.

SyLZaTa
11-30-2005, 08:06
mi spored wicca-ta do kolkoto znam vsqko napraveno ne6to ti se vry6ta troino, nezavisimo dobro li e to ili lo6o, dori omrazata ili liubovta v edin moment ti se vry6tat. vypreki 4e tva si e vypros to4no na gledni to4ki, za razli4nite hora, razli4nite ne6ta imat razli4no zna4enie...
da magiq mislq 4e ima, no 1vo trqbva da q otkriem v nas samite....
kakto si znaeh - praviloto vaji za vsi4ko ...
:P brei znael sym neshto i az bre :P ne sam bil 4ak takava golqma ligotiq

hell__girl
11-30-2005, 08:24
Ne,ne vqrvam,kazvala sum go,kazvam go i sega-JIVOTA E TUKUV KAKUVTO SI GO NAPRAVI6^ :D

Magii li
11-30-2005, 09:54
Magiiki li?Da..Su6testvyvat...no ne sa tolkova prosti..ot sorta na razdelqsh edna prepechena filiika furlqsh sol..i piper...bla bla..Trqbva mn da se vnimava!Vseki chovek moje da pravi magii to si my e zakodirano vuprosa e trening.Magii se vru6tat troino i spored men ne trqbva da se pravqt!Tova e burkane v prirodnite zakoni puk i ne vinagi chovek suymqva da napravi magiata takava kakvto toi iska i chesto si4ko se provalq.Taka che.Nikvi magii!!!!

MiRaCuLiXbb
11-30-2005, 10:48
razdelila 1na qbalka na dve, na dve list4eta napisala svoeto ime i tova na priqtelq si (biv6iq ve4e.. mn seriozno se bili skarali). sled tova zalepila qbalkata s tikso i q zarovila. sled 2 dena priqtelq i se obadi da se saberat..
vie vqrvate li v takiva ne6ta??? znaete li drugi takiva?

Смееееееех, смееееееех. Не, не просто уникална простотия. Може ли да вярвате в такива глупости ми кажете. Айде който може да направи магия да покаже! Оп, май няма такъв, а? Всеки вярва в магии, всеки е чувал, че някой може да прави магии, но нищо повече. Всичко, което не можете да си обясните веднага го пращата в графата магии. Но всичко необичайно, което се случва има логично обяснение, което не бих нарекъл магия.
А на всики псевдо лечители, гадатели, баятели и незнам си кви други нещастници много им здраве.

RoyTheReaper
11-30-2005, 12:45
Смееееееех, смееееееех. Не, не просто уникална простотия. Може ли да вярвате в такива глупости ми кажете. Айде който може да направи магия да покаже! Оп, май няма такъв, а? Всеки вярва в магии, всеки е чувал, че някой може да прави магии, но нищо повече. Всичко, което не можете да си обясните веднага го пращата в графата магии. Но всичко необичайно, което се случва има логично обяснение, което не бих нарекъл магия.
А на всики псевдо лечители, гадатели, баятели и незнам си кви други нещастници много им здраве.
не мога да разбера защо има хора които да вярват на такива абсурдни простотии. то затова процъфтява бизнеса на гадетели, врачки, магесници или знахари. а те не са нищо повече от шарлатани - до един.

Worthless
11-30-2005, 14:01
кхахахаха... сички до един... леля ми е такава и мога да кажа, че кфото и да е казала на майка ми, че ще се случи-ставало е
иначе магий има... WickedWitch си го каза... но според мен любовна магия... и тфа не е добре :? щото все пак ти правиш така, че да се влюби в теб, но като му манипулираш съзнанието :?

11-30-2005, 14:59
Ча'ай да звънна на Потър по мобилния, да го питам как става тоя номер :shock:

Детски глупости. Никакви магии няма, има изкусни мошеници, които знаят как да си играят с човешката психика и да я манипулират.

Ти го каза! Просто бива да вярвате в глупости, но чак пък да изкарвате случайностите магии... Евалата! Сигурно аз съм виновна, че съм такава реалистка! Сори, са отивам да си наостря магическата пръчка, че нещо не работи напоследък...

|||06:06:45||| <SweetChildOMine> tva sektite mnogo manipulirat glupavite i bezza6titni 4alnati mozu4eta

Sinister_Doll
11-30-2005, 15:47
Ima magiq... Za koy put go kazvam? No ne stava duma za evtini trikove s karti ili ciganki vra4ki!
Wicca- ta e religiq! Na4in na jivot! 4ernata magiq ne e 4ast ot Wicca- ta. Tq propovqdva vur6eneto na dobro, za6toto kakto kaza WickedWitch zakonut za trikratnostta v Wicca e mn vajen! Wicca- ta i Witchkrafta ni u4at da pomagame na horata... i t.n. Sa nqma da vi iznasqm lekcii, no prosto magiq ima i az go znam mn dobre, za6toto izu4avam taq materiq ot mnoooogo vreme (:

MiRaCuLiXbb
11-30-2005, 16:50
Да ве магия има, ти я изучаваш, той я изучава, ние, вие, те... Ами айде като има покажи нещо де. Много е лесно да седна да напиша и аз едно книжле със завъртяни думи, с преплетени безмислици дето да ти напълнят главата с глупости и да вземеш да си повярваш. Не ни изнасяй лекции, ами show нещо. :)
Всеки има право да изповядва каквато си иска религия, но да я наричаш магия, когато не можеш да направиш нищо свръхестествено, което аз не мога да обясна лочино и просто... звучи несериозно.

Murderdoll
11-30-2005, 16:54
xxxxx Wicca xxxxxxxx
az toq etap go minah ve4e :lol: :lol: :lol:

lina15
11-30-2005, 16:59
az ne vqrvam :twisted: :evil: :twisted:

art_lady
11-30-2005, 17:50
Az vqrvam,daje po edno vreme se bqh zapalila,ama ne6to ne mi dopadna,v knijarnicata na NDKto ima edna kniga-Magiq za tijnejdjari i e mnogo gotina,pi6e kak se pravqt magii i takiva ne6ta ob6ta teoriq. :)

SEXtreme
11-30-2005, 18:59
zdraveite!! dnes s 1na priqtelka si govorehme za magii.. po-to4no za lubovni magii. i tq mi razkaza za 1na neina poznata deto razdelila 1na qbalka na dve, na dve list4eta napisala svoeto ime i tova na priqtelq si (biv6iq ve4e.. mn seriozno se bili skarali). sled tova zalepila qbalkata s tikso i q zarovila. sled 2 dena priqtelq i se obadi da se saberat..
vie vqrvate li v takiva ne6ta??? znaete li drugi takiva?

Приятелката на приятелката на приятелката на приятелката на приятелката на приятелката на приятелката твоята приятелка да не си мисли, че ябълките са я събрали с гаджето и, защото е просто и
Н Е В Ъ З М О Ж Н О.

sssexy_pi4
10-18-2006, 20:04
КОЛКОТО И ДА НЕ ВЯРВАТЕ МАГИЯТА САЩЕСТВУВА!!!ли4но аз сам се обедил в нея таи като е практикувам и аз искам да питам art_lady дали е има тази книга в нея да ми я прати по пощата и аз да я про4ета таи като сам в на4алото.и за вси4ки които не вярват магията става и с пет думи като каже6 но това са сякви заклинания,и 4е дори да не вярвате в маията тя мойе да ви сполети-за тва млукваите и знажте 4е магията е в нас

_donna_
10-18-2006, 20:56
Ох,помислих си,че някой ме вика по име. ](*,)

NiKOLAN
10-18-2006, 21:51
temaта е интересна не съм виждал магии викал съм като малък дама пика с чук и моливи с децата пред блока, но тя не се появи, веднъж май бяхме пробвали аз сестра ми и една приятелка да викаме дама пика на някво огледало ама и тогава не се показа по скоро онея двете шаврантии май ги фана шубето... се тая това беше преди 10 години. сега магии не съм виждал майка ми има приятелка гадателка дето гадаела и майка ми много я хвали... и все пак няма да повярвам в магията докато не я видя... но видя ли я съм склонен да си сменя гледната точка. дотогава ще ходя на курсове по математика че положението е тежко...

sssexy_pi4
10-20-2006, 18:26
здравеите.магията саществува тя е в нас.ти неможе6 да е видиш.искам да питам art_lady дали пра6та тази книга и аз искам да е прочета и веднаа щом е про4ета ще и е върна.и магията се вру6та троино независимо каква е.аре bye na si4ki.

NiKOLAN
10-21-2006, 03:02
донре кажи нещо друго освне че магкяъа е в нассссс всеко ги потаря,,,, само тва чрта цеяла тема

thirteen
10-22-2006, 07:53
Аз лично не вярвам... и не ме интересуват подобни простотии (за мен) !

SINDEL
10-22-2006, 12:26
Специално в това с ябълката не вярвам, но по принцип вярвам в магия с голямата забележка 4е според мен не всеки може да прави и то в домашни условия и с подръ4ни материали. Трябва си специален талант за магия може би :-k

02-07-2007, 13:11
ta kude se namira tova daskalo

quench
02-07-2007, 13:15
Reason denies belief - conviction denies both!
[-X

evil_lady_in_black
02-07-2007, 13:20
Отдавна съм над тези неща :|

SlaVen4eEto`
02-07-2007, 14:19
амии.. не вярвам много.... ;-) ама наистина може и да има някви такива неща
П.С. тези който разбират повече дайте някво инфо...плс :roll:

ErinEverly
02-07-2007, 16:13
Бла-Бла-Бла :P
Пълни глупости.

krisi_l@loka
02-11-2007, 14:08
Ми според мен е съвпадение това с ябълката, не ми се вярва нз :-k

Шишарка
02-11-2007, 16:08
ееех тия магьостници ееех тая уика ееех това вещерство
И аз някога с еинтересувах от уика като езичество ама го минах тоя етап

reason
02-11-2007, 18:10
Az vqrvam,daje po edno vreme se bqh zapalila,ama ne6to ne mi dopadna,v knijarnicata na NDKto ima edna kniga-Magiq za tijnejdjari i e mnogo gotina,pi6e kak se pravqt magii i takiva ne6ta ob6ta teoriq. :)
И аз съм я чела тая книга.Честно казано въобще не ме развълнува,нито пък породи у мен някакво желание да изучавам тая религия.Пък дали има магия...може би има нещо такова,но тр да имаш дарба.Не може просто ей така да тръгнеш да правиш магии.И все пак не вярвам много.

Undying
02-11-2007, 18:20
Вярвам в съществуването на магии,но не бих тръгнала да се занимавам с такива неща.

krasa9108
06-11-2007, 11:22
kak si be milo kakvo stava steb

krasivata_luvica
06-11-2007, 12:24
Ча'ай да звънна на Потър по мобилния, да го питам как става тоя номер :shock:

Детски глупости. Никакви магии няма, има изкусни мошеници, които знаят как да си играят с човешката психика и да я манипулират.