PDA

View Full Version : нашето поколение



RoyTheReaper
11-30-2005, 12:26
имам домашна по философия "какво според вас е общото между хората от вашето поколение" и реших че можем да спретнем една дискусийка по този въпрос.

бтв, роден съм 1987 г

е, какво мислите?

pinK_Baby
11-30-2005, 15:08
Какво е нашето поколение...Доста по-информирано,но и по-арогантно...Обръща се внимание на различни неща,училището е на заден план...Доста по-развратно :lol: Или може би преди за секса не се е говорило толкова явно...Аз мисля,че нашето поколение е добро...Вече от 15 надолу започват мутациите и ненормалните неща,които лично аз не мога да приема...

>@>>>@<
11-30-2005, 15:40
Ако през 60-те хората са се обединявали под лозунга - секс, наркотици и рокендрол, то днес, осъвремененият вариант би трябвало да звучи така: секс, наркотици (в това число и алкохолът, защото и той се води наркотик) и чалга...
Днешното младо поколение върви към собственото си самоунищожение...е, вярно има и изключения..но те са като капка в морето
Днес е адски "фиешън" да пушиш, да се напиваш..да пишеш с правописни грешки..да демонстрираш постоянно колко видиш ли си прост...и колко много се гордееш с това..доказателство са мненията на над 80% от хората в този форум.
Особено, когато се заформи някой battle в някой от разделите..стой та гледай какво се казва "остроумие" и "гениалност"...
Разбира се вина за това нямат 13-16 годишните, а окаяното състояние на обществото ни като цяло. Когато майката е с Испания, бащата в Гърция и от всички медии ни залива една пълна помия в стил - голите бедра на Азис. Как ще искаме нашето поколение да има изградена ценностна система. Та нали някой преди това трябва да се е погрижил на нейното създаване.
И честно казано не знам дали скоро ще се оправим..с други думи не се вижда светлина в тунела...

The Goodbye Girl...
11-30-2005, 18:48
Аз не смятам, че днешното младо поколение, към което спадам и аз, е пропаднало. Въпреки всичко за мен българските деца и младежи са интелигентни и образование в по-голямата си част. А иначе всяко поколение си има своите пороци и недостатъци. Като за най-голям такъв смятам мързелът, породен от механизацията на живота.

Adolf_Hitler
11-30-2005, 18:52
Днешната младеж загива, защото им липсва уважение към културните традиции и моралните ценности на нацията. Децата се влияят от негрите с тази т.нар хип-хоп култура и от циганите и турците с т.нар кючеци. Бялата раса загива...

11-30-2005, 19:08
Тъпи, тъпи и разбира се тъпи ! Всичко това е част от добре замислен план от страна на ЕС(Евро Скапаняци и не само те ) - убиване на всяка мозъчна клетка в младия човек ! Колкото по-тъп, толкова по-лесен за манипулиране, евтина работна ръка ! Вие бивате подготвяни за "роби" по дяволите !
Фюрерът също е прав !

rosskata
11-30-2005, 19:40
:lol: Съдейки по мен и причтелите ми, поколението ни е хитро и цинично. Лошо няма. Колкото до секса, наркотиците и чалгата- Да живеят заедно с цигарите, рапа,техното,метъла и всичко, което ни кара да се усмихваме :D