PDA

View Full Version : Moderated: Дали е възможно приятелката ми да е бременна?



`edno`momche
11-30-2005, 16:37
iskam da pitam dali e vyzmojno priqtelkata mi da e bremenna sled kato : napraihme gafa(tozi petyk) i sled 1 4as vze pyrvata tabletka postinor i kakto si trqbva sled 12 vtorata , na4i vyv vtornik t.e vchera i doshlo obache samo kym 3 chasa i teklo i tolkoz(trqaashe da i doide sled sedmica i poveche). ta se chudq sq dali da sam spokoen sled kato i e doshlo za mn malko vreme.....daite mnenie pls koito e svetnat tva normalno li e :oops: :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

e4o
11-30-2005, 16:47
budi spokoen :wink:

ProstoAz
11-30-2005, 16:48
По принцип след Постинор е възможно да се получат и такива работи (всичко си е обяснено в страничните ефекти - четете!!!) и няма място за притеснение, но...друго ме притеснява мен - до колкото знам двете хапчета се прият едновременно?!?

;P)
11-30-2005, 16:49
To na opakovkata si pi6e , 4e moje da se polu4i karvene mejdu cikyla i za tova 4e spokoino . Tova ne i e bilo cikyla , a zaradi Postinora

11-30-2005, 16:49
ami normalno e da,pri vliqnieto ot hap4etata pri nqkoi im idva po rano i produljava po 2 sedmici ,na drugi im se gadi..i tn

11-30-2005, 16:52
По принцип след Постинор е възможно да се получат и такива работи (всичко си е обяснено в страничните ефекти - четете!!!) и няма място за притеснение, но...друго ме притеснява мен - до колкото знам двете хапчета се прият едновременно?!?
mi az mislq 4e ot noviq postinor se piqt ednovremenno ama v aptekata imashe samo ot stariq i az i prochtohme okazanieto i tam pisheshe na 12 chasa . a iskah da pitam za tva dali kato i e doshlo za 3 4asa e sigurno che ne e bremenna veche i dali da se pritesnqvam :oops: chak do petyk sabota dokato si napravi testa za da e sigurno.... :roll:

sherry
11-30-2005, 16:53
iskam da pitam dali e vyzmojno priqtelkata mi da e bremenna sled kato : napraihme gafa(tozi petyk) i sled 1 4as vze pyrvata tabletka postinor i kakto si trqbva sled 12 vtorata , na4i vyv vtornik t.e vchera i doshlo obache samo kym 3 chasa i teklo i tolkoz(trqaashe da i doide sled sedmica i poveche). ta se chudq sq dali da sam spokoen sled kato i e doshlo za mn malko vreme.....daite mnenie pls koito e svetnat tva normalno li e :oops: :roll:Kravta,koqto e tekla ne e bila v rezultat na tova,4e i e do6lo,kravta e zaradi hap4eto :wink:
6te i doide i nqma da e samo edin den ,a kakto obiknoveno,no moje da zakasneee ili da i doide po-rano.Spokoino,Postinor ima golqma efektivnost i edva li e stanal gafa.Nqma kakvo da se pritesnqvate.Napalno e normalno ako i doide po-kasno ili rano,ima6e specialna tema za postinor,nameri q i q pro4eti,da vidi6,4e nqma mqsto za pritesnenie :wink:

DrSmurph
11-30-2005, 17:14
Изключително малко вероятно е. Типични са т.н. странични ефекти и това кръвотечение в случая е показателно, че организма й е приел таблетките. Все пак за Ваша бъдеща информация ще кажа, че няма нов ПОСТИНОР. Просто листовката в новите партиди ще бъде променена. Двете хапчета се пият заедно!

Manol.G
12-01-2005, 09:44
I kvo,ako e?!?!??!?