PDA

View Full Version : Psuvate li roditelite si?



dataworm
12-01-2005, 08:21
Psuvate li roditelite si?
Vaprosa e qsen i ako da,za6to?

Analin
12-01-2005, 08:22
Opredeleno mnogo!

snooppy_f
12-01-2005, 08:29
A neee 6e seda i 6e gi gleam! :lol:

Manol.G
12-01-2005, 08:40
Super 4esto!

LiNkiN4eTo
12-01-2005, 10:22
само когато много ме ядосат..

e4o
12-01-2005, 11:15
ne :!:

Twista
12-01-2005, 12:44
Не ги псувам ГЛАСНО. Единствено на ум ги "храня"... :roll:

MaPuXyaHa
12-01-2005, 12:47
Не...никога няма да напсувам родителите ми!Понякога съм бил супер бесен така ,че се е случвало да го искам ,но не съм го правил! :wink:

LP_girl_14
12-01-2005, 13:37
Не,никога не съм го правила и не смятам да го правя!Прекалено много зи уважавам.Дори понякога(доста често) да сме на различни мнения и да ме ядосват,те си остават мои родители и през ум не ми е минало да ги псувам :!:

Muha_bez_glava
12-01-2005, 13:42
Mda.Slu4va mi se dosta 4esto

SweetBunny
12-01-2005, 13:47
DA!!!
NO NAUM :lol: :lol: :lol: i to dosta zdravo gi hranq taka :mrgreen:
Ina4e na glas i prez um ne mi e minavalo da gi napsuvam :roll:

S8K
12-01-2005, 13:51
доста често :!:

Worthless
12-01-2005, 16:14
DA!!!
NO NAUM :lol: :lol: :lol: i to dosta zdravo gi hranq taka :mrgreen:
Ina4e na glas i prez um ne mi e minavalo da gi napsuvam :roll: и аз така :lol:

NaSkO_
12-01-2005, 16:18
DA!!!
NO NAUM :lol: :lol: :lol: i to dosta zdravo gi hranq taka :mrgreen:
Ina4e na glas i prez um ne mi e minavalo da gi napsuvam :roll: и аз така :lol:
И аз съм така!

lainagovna
12-01-2005, 17:36
аз майка ми я псувам на майка на глас, то при положение че не иска да се разкара от нас за именния ми ден мисля че е нормално
иначе и баба ми носи

priti_kiti
12-01-2005, 19:13
damm :roll:

Breakaway``
12-01-2005, 19:14
Не! Защо да ги псувам, те не са си го заслужили.. а и да бяха, не бих го направила, най-малкото щото ги уважавам.

party_girl
12-01-2005, 19:18
Не ги псувам ГЛАСНО. Единствено на ум ги "храня"... :roll:
xux^^i az sam taka :twisted:

WILD__BOY
12-01-2005, 19:23
еми не
никога
но имам основания :cry:

aBeP4eTo
12-01-2005, 19:24
Не! Защо да ги псувам, те не са си го заслужили.. а и да бяха, не бих го направила, най-малкото щото ги уважавам.

И аз така мисля! Може да са всякакви, но определено не заслужават такова отношение. Най ми е лесно като се карам с майка ми да и кажа, че гъза и е станал огромен за да се обиди. :P

TweeTy^_^
12-01-2005, 21:08
NIKOGA !!!

Tedka-Medka
12-01-2005, 21:15
ами да..много често..
моите родители са ебати смотаняците..
ама понякога кат попрекаля с псувните и убидите по
техен адрес стаа лошо мамка му..

BroKeN^DreAmZ`f
12-01-2005, 21:28
ммм никога не го прабвя...е от време на време наум,ама даже и тогава ми е гадно и за тва дори и тва глеам да го избягвам :D

rosskata
12-02-2005, 02:04
аз майка ми я псувам на майка на глас, то при положение че не иска да се разкара от нас за именния ми ден мисля че е нормално
иначе и баба ми носи

:shock: O Боже, егати лигавото неблагодарно племе! Вие ще ме откажете да имам деца ве!
Това са нашите родители, причината да сме тук, тези, които(при повечето от нас) ни хранят, обличат, трепят се заради нас и биха направили всичко в името на децата си...

Дребосъчко, твоето изказване направо ме потресе :evil: Майка ти въобще не е длъжна да се разкара от собствената си къща заради някакъв твой каприз :shock: А ти, как може да псуваш собствената си майка :shock: :shock: :shock: Поне имаш ли някаква идея колко можеби я нараняваш с това?

Абе хора, не ви ли пука въобще? Това са единствените хора, които ви обичат безусловно (те и бъдещите ви деца)... Наистина не ви разбирам, дори не мога да си го представя :arrow: никога, никога, никога не бих напсувала родителите си, въпреки че понякога стават големи скандали...

Вярвайте ми, някой ден ще ви се иска да си върнете думите назад, но ще е късно.Помислете си за тва следващия път когато псувате майа си :!:

lina15
12-02-2005, 09:04
oo da psuvam gi redovno,kato sa takiva katili

He3HauKa
12-02-2005, 13:01
Emi sluchva se obache gledam da ne narejdam mn samo kogato naistina mnou ma qdosat :roll:

bilka
12-02-2005, 13:08
Е, добре де, как може да обиждате родителите си? Та те са тези, на които трябва да благодарите за толкова много неща! Аз никога не бих си позволила!
Е, понякога наистина ми се иска, но се въздържам. :roll:

SEXtreme
12-02-2005, 13:52
ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ НЕ!!Как може да псувате родителите си??Тези хора са ви отгледали и ви дават храна и ви купуват дрехи и ви подкрепят и живеете е техния дом, пък ги псували!Не, честно - тея дет разправяте, че псувате родителите си сте ебаси отрепките!!!

MaPuXyaHa
12-02-2005, 14:29
oo da psuvam gi redovno,kato sa takiva katiliАуу....много сме брутални :roll:

electra__
12-02-2005, 14:35
Никога не бих посмяла да ги напсувам дори и на ум.Просто не мисля,че е честно спрямо тях... :?

korn___
12-02-2005, 15:09
Не! Защо да ги псувам, те не са си го заслужили.. а и да бяха, не бих го направила, най-малкото щото ги уважавам.

i as sum taka ... imam ovajenie samo kum maika mi oba4e ... :evil: ba6ta mi ne moje da go zasluji i da iska ...

SEXtreme
12-02-2005, 15:30
Не! Защо да ги псувам, те не са си го заслужили.. а и да бяха, не бих го направила, най-малкото щото ги уважавам.

i as sum taka ... imam ovajenie samo kum maika mi oba4e ... :evil: ba6ta mi ne moje da go zasluji i da iska ...
Е, то и аз съм така - майка ми си я обичам и я уважавам, ама баща ми бих го харесвала само, ако се изнесе в друга държава!!!!

teenkopele
12-02-2005, 15:39
Мноо ясно! Като ме ядосат гледай какво става...ама наум, щото иначе... :lol: :wink: 8)

LunaTriCk
12-02-2005, 18:16
я си признайте след като ги напсувате, по-добре ли се чувствате ? За по-голям мъж/жена ли се имате ?

SeXyTo_f
12-02-2005, 19:59
mi kato me iznervat super mnogo...na um si go mislq ama ne smeq da go kaja 6toto posle... :wink:

VAMP_GIRL
12-02-2005, 20:14
Мнооооогооо често!

techCandy
12-03-2005, 00:05
аз майка ми я псувам на майка на глас, то при положение че не иска да се разкара от нас за именния ми ден мисля че е нормално
иначе и баба ми носи

:shock: O Боже, егати лигавото неблагодарно племе! Вие ще ме откажете да имам деца ве!
Това са нашите родители, причината да сме тук, тези, които(при повечето от нас) ни хранят, обличат, трепят се заради нас и биха направили всичко в името на децата си...

Дребосъчко, твоето изказване направо ме потресе :evil: Майка ти въобще не е длъжна да се разкара от собствената си къща заради някакъв твой каприз :shock: А ти, как може да псуваш собствената си майка :shock: :shock: :shock: Поне имаш ли някаква идея колко можеби я нараняваш с това?

Абе хора, не ви ли пука въобще? Това са единствените хора, които ви обичат безусловно (те и бъдещите ви деца)... Наистина не ви разбирам, дори не мога да си го представя :arrow: никога, никога, никога не бих напсувала родителите си, въпреки че понякога стават големи скандали...

Вярвайте ми, някой ден ще ви се иска да си върнете думите назад, но ще е късно.Помислете си за тва следващия път когато псувате майа си :!:
Само аз и ти ли Роска пак сме на едно мнение. К'ви
сте такива олигофрени бе? Как може да сте толкова изветрели?!? Никога ли наистина не сте замисляли, колко много най-вероятно ги наранявате. По-скоро бих се самоубила, по най-болезнения начин, отколкото да напсувам родителите ми. Прекалено много ги обичам и уважавам, понякога ми е дори съвестно че викам по майка ми...Как може да не оценявате това, което са ви дали? Направо съм потресена...Само че за това и те имат вина, защото те в действителност са ви направили такива....оф как искам да използвам няколко думички за вас всичките, но ще ми изтрият поста. За такива мухали като вас. Толкова сте разлигавени, неблагодарни и надути, че мога да издрайфам спокойно във ваша чест. Ще ми делнат поста и заради това изказване, ще се надявам да не го забележат. Утехата ми е, че и върху ваще кухи тикви някой ден някой така ще скача с кубинките.

Murderdoll
12-03-2005, 00:09
ей сериозно..тфа тряя си ебахти тъпия
прошляк да напсуваш ваште....окей, била съм
супер ядосана на майка ми и на баща ми, може
даже да съм ги псувала наум(окей признавам си
случвало ми се е) обаче досега съжалявам за
това което съм си ПОМИСЛИЛА....ако бях го казала
тогава...досега да съм се изнесла от вкъщи, просто
не бих могла повече да ги погледна в очите..

Iliqn4eto
12-03-2005, 10:56
аз майка ми я псувам на майка на глас, то при положение че не иска да се разкара от нас за именния ми ден мисля че е нормално
иначе и баба ми носи

:shock: O Боже, егати лигавото неблагодарно племе! Вие ще ме откажете да имам деца ве!
Това са нашите родители, причината да сме тук, тези, които(при повечето от нас) ни хранят, обличат, трепят се заради нас и биха направили всичко в името на децата си...

Дребосъчко, твоето изказване направо ме потресе :evil: Майка ти въобще не е длъжна да се разкара от собствената си къща заради някакъв твой каприз :shock: А ти, как може да псуваш собствената си майка :shock: :shock: :shock: Поне имаш ли някаква идея колко можеби я нараняваш с това?

Абе хора, не ви ли пука въобще? Това са единствените хора, които ви обичат безусловно (те и бъдещите ви деца)... Наистина не ви разбирам, дори не мога да си го представя :arrow: никога, никога, никога не бих напсувала родителите си, въпреки че понякога стават големи скандали...

Вярвайте ми, някой ден ще ви се иска да си върнете думите назад, но ще е късно.Помислете си за тва следващия път когато псувате майа си :!:



напълно съм съгласна с тебе,вярно е във всяко семейство има скандали,но да ги напсувам..едва ли някога бих го направила(не казвам НИКОГА ,щото като кажа така винаги става наобратно) :) ако те не са били,колкото и лоши да са,няма НАС да ни има!!!