PDA

View Full Version : Requiem For A Dream



12-01-2005, 15:39
Kakvi sa vi otzivite?;]

12-01-2005, 17:53
Mn tapa poema...minalata godina trqbvashe 3 pati da pisha po neq otnachalo shtot iskarvah gadni otcenki...

Boot
12-01-2005, 20:57
Ако става въпрос за филма, мисля, че определено има по-добри със същата тематика. Ноооо и този си струва. Всъщност като се замисля съм го гледала 2 или 3 пъти, макар че има някои моменти, в които става досаден. Уф аз едно добро нещо не казах, значиииии до колкото си спомням актрисата, която играе майката на Хари е номинирана за Оскар зааа главна женска роля. И с право. Абеее има много готини попадения филма.
А саундтрака е ЗВЕРСКИ. Задължително да се чуе!!!

bebe`16
12-03-2005, 07:18
Ако става въпрос за филма, мисля, че определено има по-добри със същата тематика. Ноооо и този си струва. Всъщност като се замисля съм го гледала 2 или 3 пъти, макар че има някои моменти, в които става досаден. Уф аз едно добро нещо не казах, значиииии до колкото си спомням актрисата, която играе майката на Хари е номинирана за Оскар зааа главна женска роля. И с право. Абеее има много готини попадения филма.
А саундтрака е ЗВЕРСКИ. Задължително да се чуе!!!


съгласна съм..и да особено за саундтрака!! :lol:

xandria
12-03-2005, 19:03
vse iskam da go gledam ama vse ne6to stava i ne yspqvam.Ina4e kazvat 4e bil gotin

THE_GANGSTA_GIRL
12-22-2005, 00:27
Леле тоя филм е супер тежък или поне за мен беше такъв, защото много от нещата съм ги преживяла и знам какво е! :cry: Току що го гледах и още не мога да се успокоя! :cry:
Гледайте го няма да съжалявате!

Murderdoll
12-22-2005, 09:38
филма?
МНОУ ДОБЪР, любимия ми филм просто
за всички времена и си остава
любимия ми.първия път когато го
гледах се сцепих от рев, гледах
го на две части щот наведнъж
неможах-мноу тежък деба.ама е
дъ бест филма, определено те кара
да се замислиш за някои неща.
бтв който се интересува-
http://www.razmisli.hit.bg/requiem.htm
за повече инфо.има отличен преразказ
на филма, с картинки и всичко там...
от този сайт всъщност разбрах за този
филм и се навих да го гледам