PDA

View Full Version : Мoderated:Как да вкарам бот в канал в IRC?



MiMs`y
12-01-2005, 19:00
HeI IskAm Da ZnAm Kak Da sI VkaRam BoT v KaNaLa v IRC. Pi6EtE MolQ vI :oops: :)

Моderated by Tiffany
по точка 7 от правилника.
Благодаря!

Neko_Dream
12-01-2005, 20:03
Еми БОТ представлява 2-ра мирка, като цяло. Такаче... А като задаваш този въпрос, си мислиш че "БОТ" е вградено във всяка мирка. Ммм. бота представлява мирка, която е настроена да реагира на дадени команди, зададени от другите юзери. Хм... езика на който се програмира е някакво хибридче м/у джава и Ц++ /според мен/. Отиди в #irchelp и там ще ти кажат, след някоя друга минута как да се орпавиш или най-малкото от къде да вземеш нъжните глупости :)

MoM4e
12-02-2005, 08:05
Еми БОТ представлява 2-ра мирка, като цяло. Такаче... А като задаваш този въпрос, си мислиш че "БОТ" е вградено във всяка мирка. Ммм. бота представлява мирка, която е настроена да реагира на дадени команди, зададени от другите юзери. Хм... езика на който се програмира е някакво хибридче м/у джава и Ц++ /според мен/. Отиди в #irchelp и там ще ти кажат, след някоя друга минута как да се орпавиш или най-малкото от къде да вземеш нъжните глупости :)

Mnogo nekompetentno mnenie. Vidove botove ima adski mnogo, kato dosta izpolzvani sa Eggdrop, Windrop, EggBot, mIRC bot i t.n

MiMs`y, kakvo iskash da ima v bot-a, t.e kakvo da vurshi?
Ako prosto iskash igra s vuprosi i lesna instalaciq -> www.windropplus.hit.bg :)

grafinka
12-02-2005, 20:53
A ako iskam da e bez igra ?

Neko_Dream
12-03-2005, 13:11
MoM4e, айде се изказахме... Първо знаеш ли какво е мирка и какво представлява без графичният дизайн? После виж, какво представляват различните ботове. Я гледай ти... то били подобни, защо ли? Опитваме се да помогнем на сравнително не много запозант юзер, с какъвто и да е тип езици.... Ще ми казва, че мнението ми е некомпетентно, ей тшшш :lol:

MoM4e
12-03-2005, 14:42
MoM4e, айде се изказахме... Първо знаеш ли какво е мирка и какво представлява без графичният дизайн? После виж, какво представляват различните ботове. Я гледай ти... то били подобни, защо ли? Опитваме се да помогнем на сравнително не много запозант юзер, с какъвто и да е тип езици.... Ще ми казва, че мнението ми е некомпетентно, ей тшшш :lol:

Ooo mastere, izvinqwai. Mnogo dobre znam kakvo predstavlqva mIRC.


Хм... езика на който се програмира е някакво хибридче м/у джава и Ц++ /според мен/.

Tova e ot purvoto ti mnenie nali? huh, nqma nishto obshto nito s c\c++, nito s java, nari4a si se mirc scripting i nai-mnogo se doblijava do Basic, no si e napylno otdelen ezik s negovite si harakteristiki.

Shte te pomolq samo da ne se izlagash pove4e i da ne pishesh pove4e gluposti.

MiMs`y: drasni mi edin mail na noex@noexmc.net kakvo iskash da ima v bot-a i shte ti pomogna :)