PDA

View Full Version : 3-ма умряха от алкохол, двама се борят за живота си



patilan420
12-02-2005, 10:24
във Варна...

от 30 октомври до днес 5 пациенти са постъпили във варненската токсикология с алкохолно отраявне, 3-ма ве4е са предали Богу дух..

по новините казаха още , 4е преди 2 седмици и в София за един ден имало трима умрели от алкохол, но слу4аят тогава не бил стигнал до медиите..


после нека да разправят, 4е алкохола бил по- безопасен от тревата, аз вярвам на статистиката..

п.с. не знам дали сте разбрали, но правителството било полу4ило едно писмо от Европейската Комисия, в което се настоява до края на годината
"Преглед на съществуващите санкции в Наказателния кодекс за притежаване на малки количества наркотични вещества с оглед оптимизирането на тези санкции в съответствие с най-добрите практики в държавите-членки на ЕС.
Срок: декември 2005 г.
Отговорна институция: МВР и МП"

което дефакто зна4и 4е ще разрешат да се носи по 1 пакет трева :lol:

pipi`e`golqma
12-02-2005, 11:26
:cry: :cry: Много лошо :( Жалко че все повече и повече млади хора си отиват от този свят!

kittie
12-02-2005, 13:18
което дефакто зна4и 4е ще разрешат да се носи по 1 пакет трева :lol:

hahahahahaha mn mn mn mn se samnqvam! v Uk kadeto ne te arestuvat za malki kolichestva treva ne e diskriminalizirana trevata ta v bg kadeto ima samo 2 karlichni Klasove Droga...
+ tva toq 1 paket moje da e 200 grama moje i da e s 2 grama vatre...tai che tva za paketa e m otnositelno i netochno! Trevata NQMA da bude diskriminalizirana skro Po prostata prichina che v BG v momenta sadqt za nqkolko grama nedobro kachestvena treva i davat uslovni....ako shte ima takiva promqni v zakona v EU shte e 1vo ot strana Germaniq, posledvana ot Belgiq, posledvama ot UK nai veroiatno....

12-02-2005, 14:03
R.I.P.---->жестоката истина :roll: Всеки трябва да си знае мярката,защото когато се бъзикаме сами със себе си няма кой да ни HELP :?

12-02-2005, 14:08
което дефакто зна4и 4е ще разрешат да се носи по 1 пакет трева :lol:

v BG v momenta sadqt za nqkolko grama nedobro kachestvena treva i davat uslovni....ako shte ima takiva promqni v zakona v EU shte e 1vo ot strana Germaniq, posledvana ot Belgiq, posledvama ot UK nai veroiatno....

ами ти не разбра ли, 4е от Европейската Комисия искат от наште да спрат да съдят за по 1-2 грама трева!@?

в UK доколкото знам под 20 грама не те съдят, в Испания е до 15 грама,а в Белгия и Холандия можеш даже да си отглеждаш няколко растения
Навремето в България беше до 3 грама, ама само за зависимите.

а модерните европейски тенденции предвиждат до 10-20 гр да не се с4ита за престъпление на общо основание.
Въпрос на време е само да го оправят закона, 4е сега е като в Китай, а не като в Европа.


и изобщо колко 4овека на година умират от забранена дрога в България, имаш ли някаква представа?? щото от алкохол и цигари умират 20 ПЪТИ пове4е

Стеснителната
12-02-2005, 14:55
Напоследък кви ментета са излязли...оная вечер и аз драйфах, а попринцип 3 големи водки изобщо не ми прилошават... Пазарувайте пиене само от големиет супермаркети а не от квартални и ъглови магазинчета.

4efco
12-03-2005, 11:10
Цар Киро е объркал пак нещо :shock:

Emk0
12-03-2005, 11:56
zatova kakyvto i tvyrd alkohol da piq spazvam zlatnoto si pravilo parvo si sipvam 50-100 grama, i sled polovin chas[che i poiche] sled kato sum se ubedil che e kachestven sipvam povechko, i na mene predi 2 godini mi se sluchi da draifam[ot togava ne sum draifal ot alkohol] ot vodka koqto besha 100% chist spirt :evil:

rosskata
12-03-2005, 12:56
Така като гледах какво са пили, нищо чудно че са се отровили хората... Гадно е наистина, но с какъв акъл трябва да си за да си вземеш наливна водка от някаква барака? :roll: Това, че ментета има, е ясно на всички. Остава ни само да внимаваме :arrow: Никоя голяма дискотеке или кръчма не би си позволила да сервира подобни неща...Тогава просто ще загине :roll:
Да почиват в мир хората... А другите да действат с малко повече акъл :?

4efco
12-03-2005, 16:58
Еми при това безпаричие в БГ е нормално хората да търсят нещо ефтино :wink:

[wan`a`doo]
12-03-2005, 17:51
Леле покрай тея историй почвам супер мноо да се замислям вече кво ще пия...

teenkopele
12-03-2005, 21:19
Много кофти наистина,ама ментета винаги ще има...дали ще попаднем на такова зависи от късмета и от това дали ще го познаем при взимането.

По новините един лекар каза, че ако сме пили менте е ПОЧТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се пийне малко твърд, ИСТИНСКИ, алкохол,за да се разреди ментето! :wink:

12-04-2005, 14:58
един лекар каза, че ако сме пили менте е ПОЧТИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се пийне малко твърд, ИСТИНСКИ, алкохол,за да се разреди ментето! :wink:

колкото и шантаво да зву4и, това е вярно..