PDA

View Full Version : Флеш



Twista
12-02-2005, 11:09
Тия дни започнах да си правя флеш и в момента съм с разширител, но ако някой има, нека даде повече информация. Например ако е само 3-5мм след това може ли да зарасне? Или пък колко време горе-долу ви отне да постигнете желаната ширина(кажете каква е)? Съжалявате ли, че си направихте флеш?

Murderdoll
12-02-2005, 13:15
do 10 zarastvat.
za okolo 2 sedmici si napraih 6ca

pipi`e`golqma
12-02-2005, 13:17
А какво е Флеш ?

stereophonix
12-02-2005, 13:44
po princip za 20tina minuti mogat da ti napravqt dupkata 10-12mm [; super zaribqvaka.. az deto si go pravih sama .. 2 sedmici nqkade.. moq e 5 ili 6 .. ne6to takoz [; ne sajalqvam, 4e si go napravih! mn si me kefi!! ((:

aBeP4eTo
12-02-2005, 13:55
А какво е Флеш ?

http://www.absolution.co.nz/images/ear20.jpg
http://www.absolution.co.nz/images/ear2.jpg

ужас бе хора как си ги правите сами тия флешове... :? :shock:

Стеснителната
12-02-2005, 13:57
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат :? ...

SEXtreme
12-02-2005, 16:14
ОТВРАТТТТ!!!Ужасссс....мале, баси тъпанарщината!А тва дет го каза Стеснителната също е яко вярно! :roll:

lina15
12-02-2005, 17:41
xaxa i az da se pohvalq,napravih si 2 fle6a (ediniq 4mm a drugiq 7mm)ami az sum 4uvala 4e se svivat do 7mm.

Boot
12-02-2005, 17:46
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат :? ...
А стеснителните какво правят, за да ги забележат...

Иначе по топика.
Свиват се флешовете. Радват зверски. Толкова.

Murderdoll
12-02-2005, 18:00
А какво е Флеш ?

http://www.absolution.co.nz/images/ear20.jpg
http://www.absolution.co.nz/images/ear2.jpg

ужас бе хора как си ги правите сами тия флешове... :? :shock:
ьъь повярвай ми сама е по-добрия вариант :shock:
в студио не искам да си предстаям как ти раздират ухото просто ааауч :shock: :shock: по-добре
всеки ден по малко

bulgarche
12-02-2005, 19:41
Мен това хич не ме кефи. Виждал съм само веднъж и познавам един дето ся си прави и е супер гадно

Twista
12-02-2005, 19:48
Мен това хич не ме кефи. Виждал съм само веднъж и познавам един дето ся си прави и е супер гадно
Защо мислиш, че е гадно? Кое те кара да мислиш така? :roll:

`Death`Whore`
12-02-2005, 20:26
Мен това хич не ме кефи. Виждал съм само веднъж и познавам един дето ся си прави и е супер гадно

Да не би да живееш на село? Сигурно дори и там поне няколко човека имат флешове...скоро очаквам и чалгарките да започнат да си правят флешове. Мен ме кефи, но да е 2 мм - няма смисъл.

SEXtreme
12-02-2005, 20:40
Мен това хич не ме кефи. Виждал съм само веднъж и познавам един дето ся си прави и е супер гадно

Да не би да живееш на село? Сигурно дори и там поне няколко човека имат флешове...скоро очаквам и чалгарките да започнат да си правят флешове. Мен ме кефи, но да е 2 мм - няма смисъл.
ОТВРАТ Е БЕ!!Как може да ви харесва да си праиш кратери в учите?? :roll: :?

`Death`Whore`
12-02-2005, 21:24
ОТВРАТ Е БЕ!!Как може да ви харесва да си праиш кратери в учите?? :roll: :?

уШи!

На мен ми харесва, както ми харесва да си дупча лицето и да слагам метал в дупките. И както ми харесва да си сложа черни или бели сенки на устните, или ярко червено - на очите. Както ми харесва бялата ми кожа в съответствие с обикновено черните ми дрехи.

SEXtreme
12-02-2005, 21:26
ОТВРАТ Е БЕ!!Как може да ви харесва да си праиш кратери в учите?? :roll: :?

уШи!

На мен ми харесва, както ми харесва да си дупча лицето и да слагам метал в дупките. И както ми харесва да си сложа черни или бели сенки на устните, или ярко червено - на очите. Както ми харесва бялата ми кожа в съответствие с обикновено черните ми дрехи.
ушите де... :oops:
Слагаш си бели сенки на устните??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

`Death`Whore`
12-02-2005, 21:32
Виждаш ли. И на това реагираш учудено. Просто някои хора се кефят на странни неща.

SimpleGirl
12-03-2005, 06:51
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат...

Напълно споделям мнението ти. Това е извратено и непоносимо грозно. Хич не ми харесват такъв тип гъзарщини.. Но пред тези гледки, които ми се откриват навскяъде - момичета почти без коса с над 6-7 пиърсинга на различни места по тялото.. може би флеш не звучи толкова зле. Въпрос на вкус де. Аз, обаче, съм твърдо против такива екстри.. Най-много да ми фучи повече вятъра зимата през ушите :D

`Death`Whore`
всичко добре, но между странно/екстравагантно/до някаква степен оригинално и извратено/откачено има ОГРОМНА разлика.

SEXtreme
12-03-2005, 06:55
Виждаш ли. И на това реагираш учудено. Просто някои хора се кефят на странни неща.
ама да си слафаш сенки за ОЧИ на устните е тъпо!Баси "якото", да изглеждаш като вампир, само и само да се праиаш на неква дива метълка!

чу
12-03-2005, 06:57
ми за бъзливата ти личност екстравагантен вероятно значи блузка 5 пръста, поличка 5 пръста и токчета 5 пръста, но си далеч от истината, драга.

чу
12-03-2005, 07:01
ми за бъзливата ти личност екстравагантен вероятно значи блузка 5 пръста, поличка 5 пръста и токчета 5 пръста, но си далеч от истината, драга.
за SimpleGirl

MaD_CaT*
12-03-2005, 08:19
Ем....честно казано
не ме кефи флеша..ама щом като вие се харесвате и околните ви се радват също :wink:
аз не бих си направила...1во защото не ме кефи как изглежда,2ро наще не ми дават 2ра дупка да си направя,кво остава за флеш :lol:

`Death`Whore`
12-03-2005, 08:37
Не ти дават втора дупка, но са ти продупчили ушите на крехка детска възраст, предполагам.

Tedka-Medka
12-03-2005, 08:43
флешовете са най-гадния вид пиерсинг..
блах ужасно е не бих си напрайла никога

`Death`Whore`
12-03-2005, 08:59
Не мисля, че флешовете се водят пиърсинг, защото при тях се разширява дупка, а не се пробива.

luDo_LaPe^
12-03-2005, 11:23
Първо нямам топки и второ да риташ кикбоксьорка не е като да риташ стената у вас когато психиката те напуска :twisted: .
ахаха чалгарка кидбоксьорка :lol: хахахах
та...сори за оффтопика
за флешовете-някак си много страховито ми изглеждат.И болезено.Сестрата на една френдка си е набутала част от химикал...дааа,яко е,но определено не бих си го направила.


наще не ми дават 2ра дупка да си направя
и нашите не ми даваха,ма като им цъфнах с дупка и те нямаше кво да направят.За мой ужас дупката се възпали :evil:

Boot
12-03-2005, 11:59
Сестрата на една френдка си е набутала част от химикал...дааа,яко е,но определено не бих си го направила.


Basi teq hora nqma da se nau4at 4e ne se pravi s podru4ni sredstva towa... :evil:

12-03-2005, 12:53
нашите не ми даваха,ма като им цъфнах с дупка и те нямаше кво да направят.За мой ужас дупката се възпали :evil:

Ами, трябва хигиена. Моята вежда по едно време ме болеше при допир и гноясваше яко, но сложих няколко пъти тетрациклин и се оправи. То иначе не става.
Някаква в чата ми разправяше как си била пробила веждата само за 25 лева на морето и аз като я попитах с какво промива дупката, каза: "С вода". И не била слагала антибиотик. Обицата И е от половин година и течало гной. Даже ме попита учудено: "Ама лошо ли е да тече гной??"...

Ето какво е да си зле. Всички плюят пробиването в домашни условия, но и в студио не е сигурно. Щом даже не казват с какво да го промиваш...

`Death`Whore`
12-03-2005, 12:54
Това бях аз.

Boot
12-03-2005, 13:55
Az moga da se setq pone edin 4ovek tuk, na koito 100% sa mu kazali s kakvo da si promiwa obicata i ne go e pravil...
Kato horata gi myrzi da se zanimavat s piercite si, zashto si gi slagat, po dqvolut? :evil:

Breakaway``
12-03-2005, 13:57
Супер много ме кефят флешовете и се чудя дали да не си направя :roll: Единствено ме спира това, че ще трябва да ходя с клечки в ушите :? Доколкото знам, около 10 мм зараства лесно.. :)

Boot
12-03-2005, 14:33
E tova e drugo neshto. :D Porduljavai v syshtiq duh ama smeni kislorodnata voda s fiziologi4en raztvor...

Twista
12-03-2005, 14:36
:roll: Единствено ме спира това, че ще трябва да ходя с клечки в ушите :?
:shock: Какви клечки?! Купи си един разширител! А даже може и сама да си го направиш от моделин! :wink:

Jamalska
12-03-2005, 17:36
Май само аз съм толко тъпо и не разбирам тфа можеш да си го напрайш от дупката дет са си пробили преди години?

чупакабрата:)
12-03-2005, 17:46
Май само аз съм толко тъпо и не разбирам тфа можеш да си го напрайш от дупката дет са си пробили преди години?
точно така, от малката дупчица, която са ти пробили като си била на 5 може да се направи флеш.

SimpleGirl
12-03-2005, 18:26
чу
защо смееш изобщо да изказваш предположения относно това, което за мен е екстравагантно?!?!??!?! :x Нищо не знаеш за мен ... не ми се прави на оборотна или компетента.. омръзна ми от позьорски комплексарчета. А за теб какво е екстравагантно? Да не можеш да разбереш от кой пол е човек срещу теб?! Целия да е надупчен и да е накичен с метал ... и пиърсинги на най-извратените места???

Не е истина на какво са готови хората само и само да се откроят от тълпата ... жалко, че повечето се отличават с лошо. :?

Айде.. със здраве, и дано ви дойде някога акъла в главата, защото ми омръзна да гледам изроди (за жалост в буквалния смисъл) по улицата..

The Goodbye Girl...
12-03-2005, 18:41
Аз по принцип харесвам пиърсинги и подобни неща (не знам дали това е точно пиърсинг). И въобще нямам нищо против най-различни иновации във външния вид на хората, ама специално това изобщо не ме кефи, от никъде. Аз лично не бих си направила.

Jamalska
12-03-2005, 22:54
Мхммм един ден ще се наложи да ходим официално облечено и тн ама...е яка...
Та с ко се почва от маалката дупчеца..Мое би го пише някъде ама няа разбера...

Boot
12-04-2005, 05:29
От малката дупчица се почва с по-дебела обица. Или с миниатюрно разширителче :)

`Death`Whore`
12-04-2005, 08:03
Мхммм един ден ще се наложи да ходим официално облечено и тн

Да, но сега сме млади. И ако сега не направим нещо, което искаме, кога? Родителите ни също са правили забранени неща....баба ми още е сърдита на майка ми, че с баща ми са правили секс преди сватбата...

чу
12-04-2005, 08:18
чу
защо смееш изобщо да изказваш предположения относно това, което за мен е екстравагантно?!?!??!?! :x Нищо не знаеш за мен ... не ми се прави на оборотна или компетента.. омръзна ми от позьорски комплексарчета. А за теб какво е екстравагантно? Да не можеш да разбереш от кой пол е човек срещу теб?! Целия да е надупчен и да е накичен с метал ... и пиърсинги на най-извратените места???

Не е истина на какво са готови хората само и само да се откроят от тълпата ... жалко, че повечето се отличават с лошо. :?

Айде.. със здраве, и дано ви дойде някога акъла в главата, защото ми омръзна да гледам изроди (за жалост в буквалния смисъл) по улицата..
противоречиш си, скъпичка моя.
първо ми казваш да не говоря за теб, без да те познавам, а след това ти ме коментиреш, без да ме познаваш. айде най-после си избери 1 теза, която да защитаваш 8)
а за пиърсингите по необичайни места...
какво да ти кажа, пиърсинга си има СМИСЪЛ /колкото и да не ти се вярва има и ИСТОРИЯ, но за теб това вероятно е само една дрънкулка закачена на ХУБАВОТО СЛАДКО ПЪПЧЕ... / и някои хора се пробиват, не само за да са 'в крак с модата', а защото в самото пробиване /без значение къде/ влагат някакъв смисъл, идея, правят го не ей така 'за красота'.
а и като не ти харесват изродите по улиците, вземи си натикай гадните дънки в ботушите и си стой вкъщи на топло. поне 1 изрод да изчезне. благородно дело...

`Death`Whore`
12-04-2005, 08:34
Айде.. със здраве, и дано ви дойде някога акъла в главата, защото ми омръзна да гледам изроди (за жалост в буквалния смисъл) по улицата..


Когато нещо не ти харесва, просто не го гледай. Като са гнусни, не им обръщаш внимание. Какъв ти е проблемът? Явно си нямаш друга работа просто и искаш да изкорениш всичко, което не ти харесва.
И за твой ужас, метълите няма да се осъзнаят. Защото групите ще продължават още дълги години да свирят и ще имат фенове, за разлика от евтините еднодневки по мтв, които залагат само за голи задници.

12-04-2005, 11:19
:roll: Единствено ме спира това, че ще трябва да ходя с клечки в ушите :?
:shock: Какви клечки?! Купи си един разширител! А даже може и сама да си го направиш от моделин! :wink:
Ъъъ аз съм саката, не мога да си направя сама :oops:
А разширител едва ли някъде ще има, тука все пак е село Пазарджик :roll:

MaD_CaT*
12-05-2005, 06:53
Не ти дават втора дупка, но са ти продупчили ушите на крехка детска възраст, предполагам.
:lol: е предполагам че са ме
разбрали какво съм искала да кажа,нали?!
Ако не...който го интересува едно ЛС и ще му обяснявам на дълго и на широко та да ме разбере :lol:

marusha
12-05-2005, 16:57
Ei ei ei...fleshovete sa mnogo iako neshto....

SimpleGirl
12-06-2005, 15:14
`Death`Whore`
не съм на мнение, че когато нещо не е наред, то трябва да не гледаш, да не се занимаваш.. какво ти пука.. нали не става въпрос за теб?! Ясно е че не ства въпрос само за това да имаш флеш, например. Всичко е хубаво, но с мяра! И това, с което най-мното отказвам да се съглася.. точно заради такива индивиди като теб хората смятат метълите за откачени, луди, сектанти и пр. Аз също слушам метъл, но външния ми вид е нормален! Защото не е редно музикалните предпочитания да се отразяват на външния ти вид.. което значи, разбира се, че не харесвам и разголените к*****ки по мтв. Отклоних се от темата.

чу
всички глупости, които наприказват могат да ме изведат до някои изводи за теб, но не и да конкретизирам, а ти в момента май гадаеш каква съм и смяташ, че щом всяка втора слуша чалга, дупчи си пъпа и си тика дънките в ботушите, а и не е на мнение като твоето, то със сигурност повечето, които срещаш се причисляват към стадото. Е, съжалявам, СКЪПИЧКА МОЯ, че ще те разочаровам, но не си права. Няма да тръгна да те убеждавам в противното, защото щом до сега не си го разбрала, надали ще го направиш и за в бъдеще.

Като има смисъл в това безразборно дупчене, то те моля да го споделиш с моята непросветена персона :shock: :shock: :shock:

Стеснителната
12-06-2005, 15:27
Има смисъл - някой да ги забележи щото без тва няма начин, само кат ги погледнеш кви са ниски грозни и дебели метълки, нали трябва да избиват комплексите някак.

KoЯny
12-06-2005, 17:23
Kfo e fle6?

cannabinoid
12-06-2005, 17:41
Ооооо да вкарайте си 1 тон тенекий в ухото. Туй не ма кефи
PEACE!

BroozY
01-13-2006, 15:50
Имам един въпрос...понеже си взех разширител във формата на конус и като го "мушкам" ми влиза до определена степен обаче не се задържа как да спя с него? Повече немога да го набутам, поне за сега, защото почва да ми кърви ухото. Аре дайте малко помощ

Death_F
01-13-2006, 16:30
Оф аз много се бях навила обаче преди няколко дена получих някаква ши*ана инфекция и майка ми ме дърпа и отидохме на доктор и той ми каза да не нося повече никфи обеци особенно ако не са златни (бахти глупостта) щото съм си пробила сама и съм сложила "дефектна обеца" и ся имам възпаление и на лимфните възли и кат си сложа гривна или обеца се надувам кат тиква... :evil: :cry:

01-13-2006, 16:43
и защо пък да не става с подръчни материали?
аз си направих 8 милиметра(мойта гордост)
почнах от клечка за зъби омотана в тиксо-
после пълнител - по-дебел пълнител - не помня
кво после - малка сламка - по-голяма сламка -
сламка от макдоналдс - моливО.о
и сега съм с парченце от флумастер

xDON CORLEONEx
01-13-2006, 17:04
Флешовете смърдят (и в прекия и в преносния смисъл)!

Мраза ги!

Death_F
01-13-2006, 17:11
клечка за зъби омотана в тиксоЪъ...тфа не ми стана ясно как се омотава клечка за зъби в тиксо?! :shock: И за колко време го направи 8мм?

01-13-2006, 17:11
ahaha ako gi 4istish redovno ne smurdqt:)

anonymous464110
01-13-2006, 21:58
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат :? ...
da go zabeleja na maika ti v zadniq vhod.pisna mi na kura ot nekompetentni lalajii

anonymous464110
01-13-2006, 22:04
флешовете са най-гадния вид пиерсинг..
блах ужасно е не бих си напрайла никога
purvo ne se kazva "fle6" a "stretcher",vtoro tova ne e piercing,treto - ti su6to moje da si mnogo gadna ako te sre6tna nqkude na ulicata oba4e nqma da ti kaja "ti si nai-gadniqt vid 4ove6ko prevuplu6tenie",4etvurto - boli ako si putka (v prenosniq smisul),tva e vse edno da kaje6 "ne bih si napravil/a tattoo 6toto 6e me bockat s igla,peto - az v momenta sum s 12mm i na dvete u6i i 6te gi pravq na 16,za men tova e nai-qkata golemina,po-golemi ne mi haresvat,tezi sa perfect.6esto i ne posledno - ne si raz6irqvaite u6ite sami,6te sujalqvate.sedmo - svivat se ako 6te da sa 444mm,prosto trqbva vreme.osmo(mai) - ot stretcher do stretcher ima razlika ne vsi4ki sa "krateri"(debil) ima i takiva koito sa na principa bullet - demek plutni sa.deveto - durvenite ne smurdqt,a rugite prosto trqbva da se miqt,4ovek ako ima normalni higienni navici nqma da ima problemi.

01-13-2006, 22:55
6esto i ne posledno - ne si raz6irqvaite u6ite sami,6te sujalqvate.
6to?

01-13-2006, 22:56
клечка за зъби омотана в тиксоЪъ...тфа не ми стана ясно как се омотава клечка за зъби в тиксо?! :shock: И за колко време го направи 8мм?
zimash kle4ka i tikso i motash...
tolko li e slojno da se setish bahti O.o

anonymous464110
01-14-2006, 00:24
lola bunny 6toto stavat razni mnogo mirizlivi infekcii i putki maini,osven tva ima seriozen 6ans da si presili6 kojata na mekata 4ast na uhoto i da si pri4ini6 nqkoe skusvane,izturbu6vane i sumati drugi takiva ne6ta.horata si imat raz6iriteli,gentamicini i drugi razni mazila i sposobiq s koito si vur6at rabotata v studia.i az sum se raz6irqval sam i efektut be6e...zle..
zabravih da spomena ne6to v predniq mi post.ob6toprietite tempove za raz6irqvane sa milimetur na sedmica.neznam koi be6e napisal 4e mojelo za 20 min da ti napravqt stretchera 12 mm ama se luje jestoko...
p.s.kato kazvam mm na sedmica tva ne zna4i 4e ne moje da se napravi raz6irenie ot pove4e mm na vednuj.prosto kolkoto mm raz6irqvate nakup tolkova sedmici posle trqbva da vi po4ine pridobivkata na uhoto.

Roxy
01-14-2006, 23:21
луда ли си не си прави.на гаджето 8мм имаше и не му зараснаха и ся седи супер грозно и нормалните обици висват надолу

anonymous464110
01-14-2006, 23:25
abe kvi filmi vkarva6 be...az kato vlqza v pit-a na nqkoi live si svalqm 12kite da ne gi zagubq i sled dva 4asa kato izlqza sa mi se svili dupkite s pone milimetur.are stiga ste se obajdali razni hora bez da imate ponqtie za kvo si govorim.

rakiQ
09-07-2008, 19:35
^ радваш! :)

samoubiika
09-08-2008, 08:40
туй е спр газарщина ;д ма ми е спр противно!
некво всеки 2ри човек по улицата си има флеш...гледам некфи огромни(БУКВАЛНО) дупки в ушите на хората...некфа черна дупка зейнала в ухото му.
гадно ми стаа даже като си помисля!тфа е ебати простотията!
виж...да си направиш цялото ухо в обици е 1...а да си направиш кратер в ухото съвсем друго ;д
майка не ми дава да си правя пиърсинг,но като се върна некой ден с обица на пъпа и цялото ми ухо в обици ше види тя ;д най мноо да ми откъснат ухото,разбирш ли ;д велико!

rakiQ
09-08-2008, 08:43
туй е спр газарщина ;д ма ми е спр противно!
некво всеки 2ри човек по улицата си има флеш...гледам некфи огромни(БУКВАЛНО) дупки в ушите на хората...некфа черна дупка зейнала в ухото му.
гадно ми стаа даже като си помисля!тфа е ебати простотията!
виж...да си направиш цялото ухо в обици е 1...а да си направиш кратер в ухото съвсем друго ;д
майка не ми дава да си правя пиърсинг,но като се върна некой ден с обица на пъпа и цялото ми ухо в обици ше види тя ;д най мноо да ми откъснат ухото,разбирш ли ;д велико!
а пък обицата на пъпа е толко изтъркано

krisiiiiito
09-08-2008, 08:47
неее не ми допада

DimovB
09-08-2008, 08:50
теа флешове са бахти оригнята :-&

Bianca
09-08-2008, 09:02
Егати грозотията.. :o

samoubiika
09-08-2008, 09:04
туй е спр газарщина ;д ма ми е спр противно!
некво всеки 2ри човек по улицата си има флеш...гледам некфи огромни(БУКВАЛНО) дупки в ушите на хората...некфа черна дупка зейнала в ухото му.
гадно ми стаа даже като си помисля!тфа е ебати простотията!
виж...да си направиш цялото ухо в обици е 1...а да си направиш кратер в ухото съвсем друго ;д
майка не ми дава да си правя пиърсинг,но като се върна некой ден с обица на пъпа и цялото ми ухо в обици ше види тя ;д най мноо да ми откъснат ухото,разбирш ли ;д велико!
а пък обицата на пъпа е толко изтъркано

а защо трябва да съм в крак с модата и огромна дупка в ухото :x

Disrespect
09-08-2008, 09:05
намери се кой да говори за грозотия...

Madness
09-08-2008, 09:07
Абе напоследък много зе да ви кефи да ровите из някви забравени теми :lol:

Pedigree
09-08-2008, 09:09
Някои такива простотии са писали, че чак се плаша...
Не виждам нищо лошо в това, даже в момента съм в процес на правене на моя.

rakiQ
09-08-2008, 09:12
Някои такива простотии са писали, че чак се плаша...
Не виждам нищо лошо в това, даже в момента съм в процес на правене на моя.и аз тека ...
ама съм толкова назад ,че чак ме срам
2-3мм :D за една вечер

DiScOnEcTeD
01-12-2009, 19:15
абе аз кат тъпи4ка да питам понеже и аз мисля да си правя от къде мога да си взема разширител и колко кинта ;) и до колко мм зараства със сигорност :?

DiScOnEcTeD
01-12-2009, 19:16
абе аз кат тъпи4ка да питам понеже и аз мисля да си правя от къде мога да си взема разширител и колко кинта ;) и до колко мм зараства със сигорност :?

IrrieSkyline
01-12-2009, 20:19
Никога не можеш да знаеш със сигурност, но в повечето случаи до 10мм зараства.

Yancheto
01-12-2009, 20:19
Не изглеждат зле,но не бих си направила. :)

gabi_94
01-12-2009, 21:06
някой видя ли кога е създадена темата? е вижте :D

psychopath
01-12-2009, 21:47
Правя флешове 9мм, 45. и т.н.

Вечер...






с пистолет :razz: :razz:



по темата: готини са

diditoplezz
01-27-2009, 19:27
аммм аз сега си правя... и съм на 2 мм... Ми и 15мм могат да зарастнат... :):):) Няма да съжалявам защото много ме кефи... разжирявам си ухото с подръчни материали ахахаха :razz:

IrrieSkyline
01-27-2009, 19:35
аммм аз сега си правя... и съм на 2 мм... Ми и 15мм могат да зарастнат... :):):) Няма да съжалявам защото много ме кефи... разжирявам си ухото с подръчни материали ахахаха :razz: Да, но е доста по-малко вероятно.

dumbsy
01-27-2009, 20:08
аз все уж почвам да си правя, ама..
несериозна работа.
:/

s3xy
01-27-2009, 22:23
аз все уж почвам да си правя, ама..
несериозна работа.
:/ 8-) и ти с подръчни материали :lol: беше мн яко 8-)

EarthShaker
01-28-2009, 06:12
гнусари...

флешовете смардят

Decu
01-28-2009, 06:34
^ Мен ме радват. :)
И ще смърдят ако не си ги 'отглеждаш' хубаво. :Д

EarthShaker
01-28-2009, 07:03
с такова впечателние съм останал :) шото мои приятели, които не са никак мърляви пак им смърдят 8-)

и визуално не ме кефи много

Pooky
01-28-2009, 07:38
Отвратителни са..
Имаме един в даскало и на двете уши ОГРОМНИ флешове,супер грозно е.Забраниха му да ходи с тях на училище и му казаха да ги маха, ама той ги остави и са ходи с едно лепенки на ушите.Още по зле 8-)

IrrieSkyline
01-28-2009, 10:40
Тру, смърдят. Ако са дървени, обаче, пошти до минимум се намаля вонята. 8-) Ако имах големи флешове и ми забранят да ходя с тях на даскало, ше напусна. 8-)

ou7ofcon7rol
03-03-2009, 12:27
ше си прая скоро.. обещала съм на себе си.
супер яко е
супер яко изглежда (ако е до десятка най-много.)
символизира супер готини неща
който не го разбира,негова си работа
но мен ме кефят супер много



:smt001

Decu
03-03-2009, 12:36
и иначе смърдят...

Лошо.. :-o

Щото все повече и повече ми харесват.

на Чочо смърди ли му?? :Д

StayFly
03-03-2009, 12:42
гнусари...

флешовете смардят
Ти преди не беше ли растафар ?!

EarthShaker
03-04-2009, 07:48
гнусари...

флешовете смардят
Ти преди не беше ли растафар ?!

не, бях наплетен.

XceSS
03-04-2009, 08:56
Стара тема !

IrrieSkyline
04-19-2009, 18:40
Абе, флешът да не е перфорация, бе, пич?! :дФлешът е разширена стандартна дупка.

DiScOnEcTeD
04-20-2009, 09:26
при секи зараства различно .... в скоро време и аз мисля да си правя ... :-) :)

RichKidsOnLSD
04-20-2009, 10:05
Нищо не мирише ако си ги чистиш редовно ;)

IrrieSkyline
04-20-2009, 19:13
Смърди та се не знае, бе :Д

idiotismm
04-26-2009, 12:12
http://xs138.xs.to/xs138/09170/gbsl-the-city-of-gold196.jpg.xs.jpg (http://xs.to/xs.php?h=xs138&d=09170&f=gbsl-the-city-of-gold196.jpg)

тва е човека

Joc
04-26-2009, 12:27
^ грозна работа

Decu
04-26-2009, 16:09
Е този да, но http://farm2.static.flickr.com/1188/1434686000_a87b780009.jpg?v=0 примерно е готино много. +10 мм отгоре също би било хубаво. : )

InitialD
04-26-2009, 23:43
За мен всякакъв вид пирсинг е ГРОЗЕН! :booooomb:

SWASTIKA
04-27-2009, 06:11
По - добре фреш. :-D

idiotismm
05-13-2009, 13:26
за тия кво ще кажете

http://xs139.xs.to/xs139/09203/bug_plugs_by_modifiedlife442.jpg (http://xs.to)

RichKidsOnLSD
05-13-2009, 13:34
и иначе смърдят...

Лошо.. :-o

Щото все повече и повече ми харесват.

на Чочо смърди ли му?? :Д

Не, къпя си го :D

Вили смърди обаче...

zinu
05-13-2009, 15:31
офф ми като не ви харесва не гледайте, не си правете,не обсъждайте нещо което не желаете да е във вашата компетенция...
а да кажа за моя :) 8,5 е, бих си го разширила ама ще стои грозно...пък и мирише да,ама само като го разтъркам...що се отнася да правенето естествено че сам е най- добрия вариянт, просто си намери разширител и за няколко дни дори си готов...
ииии....ако обичате не го правете модерно....

jiji3213
12-27-2011, 11:33
еми започнах преди 1семица а сега съм с 4мм обаче е на втората ми дупка и ше го направя 5мм не повече. да ви кажа не само с разширител става аз почнах с клечка за зъби и с разни сламки в момента съм със сламка от близалка. с клечки е доста опасно защото може някоя треска да се набие в ухото и става страшно....така че ако нямате разширители търсете нещо пластмасово или клечките ги увивайте в тиксо. еднма моя приятелка има 5мм цяло лято стоя без флеш и не се сви но предполагам че за по дълго време за около 1год няма да си личи.... НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ПОМОГНАЛА

the-little-pain
04-28-2013, 20:05
еми аз имам 6 мм иии за 8 дена го направих ... зараства до 2 мм ииии аз не съжалявам че си го направих ... :Д

tori
04-30-2013, 18:31
еми аз имам 6 мм иии за 8 дена го направих ... зараства до 2 мм ииии аз не съжалявам че си го направих ... :Д
Тука излъга. До 10тина мм зараства. Иначе темата е стааааара.

Th3master
08-15-2013, 06:41
Въпрос на личен избор всеки го прави за себе си .Важно е той да се харесва а не вие да го харесвате.Може да си прави квото иска с тялото вие вместо да му помогнете го хейтвате

Th3master
08-15-2013, 06:48
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат :? ... това е въпрос на личен избор всеки го прави за себе си не за вас

Th3master
08-15-2013, 06:50
Имам един въпрос...понеже си взех разширител във формата на конус и като го "мушкам" ми влиза до определена степен обаче не се задържа как да спя с него? Повече немога да го набутам, поне за сега, защото почва да ми кърви ухото. Аре дайте малко помощ
намери някаква гумичка или нещо такова което да пречи да изпада

tori
08-17-2013, 18:34
Пич, темата е от 2005, айде стига дава съвети.

badassoverhere
09-13-2013, 14:33
Пълна дебилщина, кво правят комплексарите за да ги забележат :? ...
Не съм на същото мнение.Аз ще си правя флеш и нито съм комплексарка,нито искам да ме забележи някой.Защо винаги си мислите,че някой от нас живеем за хорското мнение? ;))

nevermind...
09-13-2013, 23:33
Не съм на същото мнение.Аз ще си правя флеш и нито съм комплексарка,нито искам да ме забележи някой.Защо винаги си мислите,че някой от нас живеем за хорското мнение? ;))

Вече даже никой не ги забелязва, защото всеки 3ти вече има флеш. Не е интересно вече..