PDA

View Full Version : За или против психотропните(психеделичн ) наркотици



Хофман
12-02-2005, 14:43
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?

12-02-2005, 15:13
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?
regni se i napravi Anketa!

dataworm
12-02-2005, 15:25
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?
regni se i napravi Anketa!

RoSsY88
12-02-2005, 15:29
Ами не съм пробвала и сигорно няма да пробвам... :x

patilan420
12-02-2005, 16:23
Да употребявам гъби , мескалин и ДМТ от време на време
и мога да заявя 4е психеделиците нямат нищо общо с наркотиците.

няма нито един слу4ай на пристрастяване, нито на смърт,
също както и при тревата, но за разлика от нея пове4ето психеделици не се "ловят" от популярните тестове за установяване анли4ието на наркотици...
защото не са наркотици. Специално за ДМТ НЯМА на4ин да разберат 4е дадено вещество е ДМТ, освен ако някой не вземе да го пробва върху себе си, и пак нищо не могат ад докажат...
а 5 МЕО-ДИПТ пък даже не е забранено... такива ми ти работи, да живее психедели4ната еволюция!!!

marusha
12-02-2005, 16:32
za za za!!!ma az po princip za po4ti si4ki narkotici...iala sum gubi vednuj,ama ne biaha hubavi i ne me hfanaha....ina4e mnogo iska da iam ka4estveni gubi i kartoooon!!!!!!!!!!!!

teenkopele
12-02-2005, 16:44
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?
regni se i napravi Anketa!

А така!

Иначе не съм пробвал все още! :wink:

Bravo_na_Kmeta
12-02-2005, 20:14
PROTIV

Hofman
12-02-2005, 23:58
Huu rehnax se a kak se prai anketa ?

rosskata
12-03-2005, 13:06
Ако се употеребват с мярка- може. И аз бих искала да опитам някое от тях :roll:

12-03-2005, 15:02
ZA...vsi4ki bi trqbvalo da imat izbor dali da upotrebqvat neshta koito im se bazikat s mozaka, sled kato ne mogat da prichinqt fizicheska smart (kazvam fizicheska zashtoto poznavam hora koito sa `umirali` po vreme na trip)

Хофман
12-03-2005, 16:57
Ха я ми кажи с какво се е бил надрусал твоя приател и след трипа как се чувствал.
Променил ли се е?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Muhata
12-03-2005, 20:32
PROTIV

MiRaCuLiXbb
12-03-2005, 21:24
Твърдо за! Требе има свобода.

lainagovna
12-03-2005, 22:23
за!!!

zeleni_o4i
12-04-2005, 09:15
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?


OPASNI SA!
LSD? boje toq bokluk moje da te dokara do ludost ako si nqkoi s labilna psihika. :roll: verno sq che se vuvlichash v nqkakvi ludi halucinacii :shock: , koito uj sa mnogo gotini, ama mozukut ti sled tva e pulin shit! :x

GUBI? bili "naturalni", a ne nqkakva sintetika, kazvat nqkoi sushto taka NQKOI neprosveteni. abe kakvo im stava na tiq hora? vijdala sum da se napivat, da pushat treva i sled tva da qdut gubi. luda rabota.

TVURDO NE NA VSICHKO TOVA!!!

12-04-2005, 14:52
гъбите са си натурални и досега никой не се е гътнал заради псилоцибинни гъби.

а ако се комбинират с алкохол, тогава наистина са опасни, не отри4ам.

zeleni_o4i
12-05-2005, 08:47
[quote="Анонимко"]гъбите са си натурални и досега никой не се е гътнал заради псилоцибинни гъби.

to i ot trevata nikoi ne se e gutnal,no ne e polezna,nali? makar che i tq e "naturalna"
nqkoi mislqt che kato pushat treva i qdut gubi obshtuvat po-dobre s prirodata... :roll: :roll: :roll:

12-05-2005, 13:29
това 4е нто гъбите, нито тревата са полезни не зна4и 4е са вредни.. и дори и да са вредни при някои особени обстоятелства, не са и наполовина толкова вредни , колкото алкохола или цигарите.

Това 4е са натурални зна4и, 4е хората имат нещо като вроден имунитет към въздействието им, за разлика от всевъзможните химии, които се продават в аптеките.

hamilcar
12-05-2005, 16:27
Мразя наркотиците,но ако реша да пробвам няма да си никои от изброените.

12-05-2005, 21:39
az znam za smartni slu4ai ot gabi i lsd.
A kolkoto do narkoticite...kakvito i da sa sled kato edin priqtel po4ina v racete mi zaradi tqh gi nenavijdam,ne 4e predi tova sam gi haresvala...

Хофман
12-06-2005, 12:56
Наистина е мн тъжно когато загуниш близък човек, особено когато това е заради наркотици.
Аз лично съм против употребата на наркотици но нали знаете"I don`t like the drugs the drugs like me".
Всички наркотици било то трева ти се ебават с мозъка и да не забравяме и алкохола (жиф пример за алкохола е баща ми)той не е хич по безвреден.
Закачиш ли се 1 ще ти хареса после ще се питаш какво ти е станало с главата......
Интересуваше ме дали тезинаркотици са известни и често употрбявани,понеже лично за мен най опасня наркотик е LSD.
Познавате ли хора употрбявали LSD какви са ви впечатленията от тях ?

hamilcar
12-06-2005, 15:05
Лично на мен не ми допадат като вид наркотик.

LiL_MeoW
12-06-2005, 15:47
Примери за такива са LSD,Мескалин,пейот,псилоциби н (гъби) и др. подобни халюцициногени.
Поради невежеството на много хора казвам че те са опасни !!!!!!!

Някои пробвал ли е някое от горе споменатите :) ?!?


само искам да кажа че психотропни вещества = психоактивни вещества = наркотици ... и в тая група влизат абсолиутно всички наркотици

THE_GANGSTA_GIRL
12-06-2005, 17:27
az znam za smartni slu4ai ot gabi i lsd.
A kolkoto do narkoticite...kakvito i da sa sled kato edin priqtel po4ina v racete mi zaradi tqh gi nenavijdam,ne 4e predi tova sam gi haresvala...
И аз знам за такива смъртни случай!
Една приятелка преди няколко дни ми разказа как едвам са успяли да свалят едно момче от прозореца да не се метне! Не помня к'во точно беше взел ама решил, че може да лети и тръгнал да скача! Наложило се да го заключат в кенефа ама той пък взел, че разбил вратата, абе едвам са го спряли!
Тия истории с халюцигенките са супер опасни, доста хора така са си отишли!

patilan420
12-16-2005, 22:34
май ще се повторя, но психеделиците( нари4ани още халюциногени и ентеогени) не са наркотици,
и според някои историци, археолози и спелеолози много вероятно е Homo Sapiens да е възникнал като вид, познаващ абстрактното мислене, изкуството и вярата в отдвъдното благодарение на ентеогените и по- специалнона гъбите . Неандерталците също са познавали оръдията на труда и даже са можели да използват огъня, но Сапиенсите освен тези умения са се занимавали с изкуство...
украсявали са копията си, жилищата си, телата си... най-старите изображения са изображения на гъби Exclamation и редом с тях-отпе4атъци от длани.

От зората на 4ове4еството до ден днешен художниците и другите хора на изкуството творят като съединяват съзнанието си с духовете на "растенията на Силата"..
http://www.erowid.org/culture/show_image.php3?i=art/artists_d/delin_triplikeido.jpg

http://www.erowid.org/culture/show_image.php3?i=art/artists_h/hoffmann_martina_dmt_oracle.jpg

http://www.erowid.org/culture/show_image.php3?i=art/artists_g/grey_alex_ayahuascavisitation.jpg

http://www.erowid.org/culture/show_image.php3?i=art/artists_b/boots_petrus_reunionbridgingreality.jpg

гостенка
03-28-2007, 19:21
разбира се че тревата и гъбите,тъй като са натурални не са толкова вредни и няма лошо,ако не си страхливец и спек(защото при тях се появяват лоши халюцинации)да пробваш и да си направиш удоволствието,защото изживяването наистина си заслужава!за хиляден пат вероятно ще повторя,че тревата е много по-безвредна от алкохола или синтетиките,с които силно се бласкат младите фешанчета! [-X естествените субстанции за повсигане на настроението не са наркотици и не са смъртоносни в нормални количества!замислете се щом предците ни,които са ги открили са се развили до нас сега,благодарение на тях!не разбирам какво само ревете,та ревете!ЛСД наистина си е опасно,защото е много силно,но и то си е наторално и се произвевда от някаква бактерия,която първо е била открита случаино в пшеницата!според експерименти направени с доброволци,ЛСД те отнася или в рая или в ада!зависи от психиката ти,но ако е в рая,няма да сайеляваш нито да умреш!колкото до марихуаната,тя вече се използва като лекарствен продукт и действа много добре,тай като е натурална!това е единственото,което успокоява шизофрениците в тежко състояние!така че мога да кажа само ПУШЕТЕ жместо да пиете!

гостенка
03-28-2007, 19:23
разбира се че тревата и гъбите,тъй като са натурални не са толкова вредни и няма лошо,ако не си страхливец и спек(защото при тях се появяват лоши халюцинации)да пробваш и да си направиш удоволствието,защото изживяването наистина си заслужава!за хиляден пат вероятно ще повторя,че тревата е много по-безвредна от алкохола или синтетиките,с които силно се бласкат младите фешанчета! [-X естествените субстанции за повсигане на настроението не са наркотици и не са смъртоносни в нормални количества!замислете се щом предците ни,които са ги открили са се развили до нас сега,благодарение на тях!не разбирам какво само ревете,та ревете!ЛСД наистина си е опасно,защото е много силно,но и то си е наторално и се произвевда от някаква бактерия,която първо е била открита случаино в пшеницата!според експерименти направени с доброволци,ЛСД те отнася или в рая или в ада!зависи от психиката ти,но ако е в рая,няма да сайеляваш нито да умреш!колкото до марихуаната,тя вече се използва като лекарствен продукт и действа много добре,тай като е натурална!това е единственото,което успокоява шизофрениците в тежко състояние!така че мога да кажа само ПУШЕТЕ вместо да пиете!

theEXPLOITED
03-29-2007, 18:34
8) 8) 8) 8) ZA 8) 8) 8) 8) 8)

Fusion
03-30-2007, 01:00
против

O.B.I_
03-31-2007, 12:13
dammm :D :D :D

GanJa`MIND
03-31-2007, 12:14
abe vie ste adskite typaci nqkoi mi obesnqvat 4e priqtelite um umreli ot narkotici ...abe ei myrliiiii kato sa bili zaka4eni na heroin 6e mrat ...taka e kato sa typaci da sa si pu6ili jointa ...da sa si qli gybki i t.n. a za LSD mi 6e im se 6itne mozyka 6toto za zimali nekyv bokluk v BG nqma LSD-25 na6ite typaci ne mogat da go pravqt na men me4tata mi e LSD no nikoga nqma da si vzema ot Bylgariq !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kato ne ste opivali ni6to drugo osven vigari i alkohol ne mi obqsnqvaite detski laina takiva

NBG
03-31-2007, 12:25
Повечето от вас едвали са пробвали горепосочените ще ги нарека неща за по кратко ... но си мисля че няма сми да говорим след като не сме опитвали а ако се опитвате да се праите на интересни че се едно сте пробвали а всъщност не сте ... тфа е глупаво поне според мен и аз не съм пробвал ... но има време ще поживеем пък може и да пробваме :) :-D :shock: O:)

flash4op
03-31-2007, 13:45
dlyjni sme da probvame vsi4ko koeto se predlaga na pazara....! :) :smt016 \:D/

theEXPLOITED
03-31-2007, 16:34
Повечето от вас едвали са пробвали горепосочените ще ги нарека неща за по кратко ... но си мисля че няма сми да говорим след като не сме опитвали а ако се опитвате да се праите на интересни че се едно сте пробвали а всъщност не сте ... тфа е глупаво поне според мен и аз не съм пробвал ... но има време ще поживеем пък може и да пробваме :) :-D :shock: O:)
8) AMI AZ SAM PROBVALA 2 DAJE I..........SQ K'VO PRAIM?-SPIRAME DA GOVORIM NEPODGOTVENI QSNO.......

04-02-2007, 06:28
az znam za smartni slu4ai ot gabi i lsd.
A kolkoto do narkoticite...kakvito i da sa sled kato edin priqtel po4ina v racete mi zaradi tqh gi nenavijdam,ne 4e predi tova sam gi haresvala...

да, а аз знам за смъртен случай от захар
от къде ги знаеш бе, сопол?

flash4op
04-02-2007, 16:30
NBG написа:
Повечето от вас едвали са пробвали горепосочените ще ги нарека неща за по кратко ... но си мисля че няма сми да говорим след като не сме опитвали а ако се опитвате да се праите на интересни че се едно сте пробвали а всъщност не сте ... тфа е глупаво поне според мен и аз не съм пробвал ... но има време ще поживеем пък може и да пробваме

AMI AZ SAM PROBVALA 2 DAJE I..........SQ K'VO PRAIM?-SPIRAME DA GOVORIM NEPODGOTVENI QSNO.......

......toi spira da govori nepodgotven, .......a ti zapo4va6 da 4ete6 vnimatelno....qsno.....!? --> napisal e "POVE4ETO ot vas..." a ne vsi4ki...! [/quote]

darkfreak
12-15-2010, 11:18
abe vie ste adskite typaci nqkoi mi obesnqvat 4e priqtelite um umreli ot narkotici ...abe ei myrliiiii kato sa bili zaka4eni na heroin 6e mrat ...taka e kato sa typaci da sa si pu6ili jointa ...da sa si qli gybki i t.n. a za LSD mi 6e im se 6itne mozyka 6toto za zimali nekyv bokluk v BG nqma LSD-25 na6ite typaci ne mogat da go pravqt na men me4tata mi e LSD no nikoga nqma da si vzema ot Bylgariq !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kato ne ste opivali ni6to drugo osven vigari i alkohol ne mi obqsnqvaite detski laina takiva

Iskashe mi se az da go kaja :D