PDA

View Full Version : Любовна игра!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



12-02-2005, 16:09
Подготвителните игри обикновено предшестват половия акт /или коитуса/. Тези игри са прегръдките и целувките, опипването и смукането на гърдите на жената и зърната им, милването на клитора й. Ерекцията на мъжа се постига бързо. Овлажняването на жената може да иска повече време, но трябва винаги да се постигне преди вкарването на пениса, а то трябва да стане по нейно искане, когато тя е готова за това.



TA VAPROSA MI E....PRAKTIKUVATE LI KOITUSA ILI PREDPO4ITATE BARZIA SEX BEZ PREDIGRA))))))

RoSsY88
12-02-2005, 16:16
Обожавам любовната игра...понякога тя е дълга а понякога не мн време... :) но без любовна игра аз лично не правя секс...за мен без нея няма секс

hamilcar
12-02-2005, 16:32
Е поне за мен си е задължителна любовната игра.

12-02-2005, 16:40
еее... трябва да има поне малко бее.. защото аз иначе се чувствам като някой предмет... все едно никакъв респект не е проявил да ме поглези и да ми се порадва преди това 8) А и аз винаги държа да намирам нови и нови начини да доставям удоволствие,а не само чрез обикновения полов акт... така е безинтересно според мене :roll:

SMoKe_BoY
12-02-2005, 16:45
Е че то тфа е 50% от секса .. мн обичам докато я целувам по устните да минавам през вратлето.. по гардата малко се спираме на зарното... с езиче влачим почти до клитора но не точно в него.. ( за да се дразни женската) после пак на горе през другата гарда по вратлето и пак по устните веднаж даже на моита нещо и скимна скокна го хладилника донесе едно шише с карамел и ме намаза целия и ме близа сигорно 20 мин.. ;)) Обожавам любовната игра!

lowly
12-02-2005, 18:42
igrata e mnogo vajna,pone spored men,sa6toto pomaga da izpita6 udovolstvieto ot sexa.No ne trqbva da prekalqvate,za6toto partniora vi moje da eakulira predi s16testvenata 4ast... :lol:

Sad_eyes_f
12-03-2005, 16:52
Това мога да кажа че за мен едно от най-важните неща в секса.И едно от най-любимите ми :) 8) Секс без любовна игра или с кратка таква не ми доставя голямо удоволствие.
Дори в някои случаи момичето се нуждае повече от любовната игра,от нежноста която я съпътства по принцип,отколкото от самия акт..така че момчета съветвам ви "Отделяйте повече време на любовната игра,гарантирам,че момичето ще се зарадва много повече,ако й отделите нужното внимание и време!" :wink: :) А след това и тя ще ви го върне :lol: :P

W3aKn3ss
12-03-2005, 17:06
Любовната игра е около 50% от секса.. мдам.. без нея сексът не би бил по начин задовляващ нуждите на всяка част от тялото а просто на.. мхм нали :wink:

Svetlana_Pei4eva
12-03-2005, 21:04
за мен любовната игра е задължителна :)

MiRaCuLiXbb
12-03-2005, 21:05
Тц, праскам и бегам.

SHTE_Te_HVANA
12-03-2005, 21:09
az bez liubovna igrica za kade sam...

^ChiKiTa^
12-03-2005, 21:12
Задължително трябва да има любовна игра :roll: :wink: 8)

12-04-2005, 03:07
само дето коитос означава проникване, а не любовна игра

Chiana
12-04-2005, 09:09
само дето коитос означава проникване, а не любовна игра

Именно..! НЕО недей да ми цепиш: "практикувате ли коитуса или предпочитате бързия секс без предигра" Това звучи все едно да кажеш: обичате ли половия акт или бързия секс без предигра!
А по темата: предигра, колкото да се полигавим малко да се възбудим, а пък ако сме достатъчно възбудени почти не й отделяме време. Повече време отделям на ласките след секса, целувките, разговорите и т.н.

iskren_the_best
12-04-2005, 10:38
според мен любовната игра е задължителна,а ако се включи и малко оралех секс става идеално и за двамата партньори. :D