PDA

View Full Version : Ban za SEXtreme!



MiniME
12-02-2005, 17:20
Ban za SEXtreme!

Manol.G
12-02-2005, 17:24
Uh,taq me drazni qko,ma i ti moje6e da se regne6 s istinskiq si nik!Kvo se krie6?
Si4ki q mrazim taq debela patica!

12-02-2005, 17:27
I mene me drazni taq,zabelqzvam,4e pove4eto ot vas su6to se draznqt ot neq!Mi tova ne e mqstoto kadeto da se draznim!Q i daite edin BAN i tolkuz!

BABY_SEXY_FUCKER
12-02-2005, 17:28
Super!Da se mahat vsqkakvi drazniteli! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Murderdoll
12-02-2005, 17:29
6to be mene me kefi da q uvikvam

dataworm
12-02-2005, 17:31
Mantaliteta na taq pa4a e...Ami bez komentar!Kolkoto pati sam q zasqkal,tolkova puti se e podigrala s mnenieto mi po nepriqten i zul na4in! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

12-02-2005, 17:49
Назад уроди ! Назад ! Неа са ибаати със SEX-а, че иначе ва ебах до един !

SweetBunny
12-02-2005, 17:54
Az puk glasuvah za 2roto, neiskam da i davat ban :!:
Men v na4aloto tq me drazne6e, za6toto 4estno da si priznaq povedenieto i za men e malko kurvensko NO...
:arrow: evala 4e nikoi ne moje da q zasegne ili obidi i koito se opita da go napravi :arrow: tq ne se ostavq i go zatapq do nqkfa stepen i ne se vprqga mnogo, mnogo :arrow: ei tui mi haresva v neq, 6toto ne pozvolqva nikoi da q ubidi, a az ne sum takava i nemoga taka da se za6titavam!!! Evala, macka :D

:arrow: Napulno q razbiram za6to e po4nala da pravi sex ot tolkova malka i HI4 DA NE TI PUKA TOQ ILI ONQ KOI KFO KAZAL ZA TEBE :wink:

:arrow: Kazva tova, koeto misli i e iskrena, zabelqzvala sum 4e kazva istinata v o4ite, kolkoto i gadna ponqkoga da e istinata :P

:arrow: vednuj bqh vlqzla kato GOST i tq mnogo mi be6e pomognala i na snimkata i e mnogo sladka!!!

Ne mislq 4e e za ban :shock: :D :shock: :D

12-02-2005, 18:02
Az puk glasuvah za 2roto, neiskam da i davat ban :!:
Men v na4aloto tq me drazne6e, za6toto 4estno da si priznaq povedenieto i za men e malko kurvensko NO...
:arrow: evala 4e nikoi ne moje da q zasegne ili obidi i koito se opita da go napravi :arrow: tq ne se ostavq i go zatapq do nqkfa stepen i ne se vprqga mnogo, mnogo :arrow: ei tui mi haresva v neq, 6toto ne pozvolqva nikoi da q ubidi, a az ne sum takava i nemoga taka da se za6titavam!!! Evala, macka :D

:arrow: Napulno q razbiram za6to e po4nala da pravi sex ot tolkova malka i HI4 DA NE TI PUKA TOQ ILI ONQ KOI KFO KAZAL ZA TEBE :wink:

:arrow: Kazva tova, koeto misli i e iskrena, zabelqzvala sum 4e kazva istinata v o4ite, kolkoto i gadna ponqkoga da e istinata :P

:arrow: vednuj bqh vlqzla kato GOST i tq mnogo mi be6e pomognala i na snimkata i e mnogo sladka!!!

Ne mislq 4e e za ban :shock: :D :shock: :D
Amii?
q q vij!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=23339&highlight=azis

SweetBunny
12-02-2005, 18:22
Amii?
q q vij!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=23339&highlight=azis
mmmi moje bi e malko brutalni4ka! No e iskrena nali? I kazva vsi4ko, koeto misli v o4ite, 6toto tq naistina moje da si misli 4e toq koito e obijda naistina e "puber4e ili puk piklio" no da ne mu go kaje i da mu se podmazva! No ne nali! Kaza mu tova, koeto misli!!! I sum suglasna s tui koeto mu kaza :!:

Kolkoto do temata s Azis - momi4eto e reagiralo super spontanno i estestveno :wink:
:D :D :D

12-02-2005, 18:38
Amii?
q q vij!
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=23339&highlight=azis
mmmi moje bi e malko brutalni4ka! No e iskrena nali? I kazva vsi4ko, koeto misli v o4ite, 6toto tq naistina moje da si misli 4e toq koito e obijda naistina e "puber4e ili puk piklio" no da ne mu go kaje i da mu se podmazva! No ne nali! Kaza mu tova, koeto misli!!! I sum suglasna s tui koeto mu kaza :!:

Kolkoto do temata s Azis - momi4eto e reagiralo super spontanno i estestveno :wink:
:D :D :D
Ne!Tova,koeto se opita da kaja e,4e tq samata e "pubrka"! :evil:

SEXtreme
12-02-2005, 18:41
Първо, на sineoka_kukla искам да благодаря за милите думи - наистина се накефих, че в тоя усилник има и готини хора!
Така...колкото до темата...ХАХАХХА...хора, просто нямам думи. Събрали се гаргите от гората да праат "клю-клю" за Кралския Феникс...е, кво да се праи - зависта и комплексите карат хората кво ли не да правят! :roll:
Хе, не ми се вярва да ми сложат бан, щото 5-6 кофи не ме харесват. ПО-точно на вас траа бан заради темата, ма айде...
Някой от вас са много смешнички понякога :D 8)

fulldelight
12-02-2005, 18:43
ХАХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХХАХАХХА
ХАХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХХАХАХХА
ХАХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХХАХАХХА
ХАХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХХАХАХХА
ХАХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХА ХАХАХХХАХАХХА
:D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Малееееее.....абе, хора....вие сте простооо уникални!!! По-тъпи от вас нема, честно!

Swinkenhoffer
12-02-2005, 18:58
я пъ тия?? това ли ви е проблема?? хахаах ... стига сте се занимавали с глупости. + тва, не решавате вие/ние кой ще бъда баннат и на кой ще му бъде предоставена честта да пише в този прекрасен форум ...

DeSsi
12-02-2005, 19:06
da se faka

Bravo_na_Kmeta
12-02-2005, 19:09
MI NA MENE MI E SE TAQ!

machoka
12-02-2005, 21:04
Предложението НЕ се приема!

Желая ви приятен ден.