PDA

View Full Version : operaciq na nosa



12-02-2005, 20:34
Kakvo mislite za operaciite na nosa.Az sum na 16(momi4e sum) i nosa mi ne e mn golqm,no ima 4upka i super mn me drazni.Ta da vi pitam-rano li e da se operiram i izob6to mnenieto vi za tozi vid operacii.Poznavate li nqkoi koito si e pravil i mnogo li se draznite na hora s kriv nos?

Absolut
12-02-2005, 21:12
Аз края на декември месец ще си правя операция на носа (март прявя 18) и нямам търпение. По рождение имам изкривена носна преграда, но да ти кажа освен, че на мен страшно много ми пречи(не дишам през носа вообще)другите не го забелязват. Принципно зависи коя част от носа ти е крива ... но чесно казано според мен операцията е добра идея (пък и няма нищо страшно, в 99% от случаите са леки козметични). Ако не се забелязва много не е нужно да бързаш, но пак казвам не е голяма работа(майка ми е лекар и ми обяснява какво точно представлява). В крайна сметка има известен чар в тая работа (естествено ако не ти е крив като нааа ... боксьор:))

ask
12-02-2005, 22:09
zdr!predi 4 god si pravih takava opperaciq(imah izkrivena nosna pregrada i nosleto mi be6e leko gyrbavo)Bukvalno imah kompleksi zaradi nosa si,ne 4e e bola za umirane,kakto kazaha-nikoi ne znae kak di6ah ili dali izob6to di6ah normalno,celi 16 god tyrpqh tova i podigravkite na vsi4ki zaradi nosa si.Za jalost lekarite mi bqha kazali,4e e redno da sym navyr6ila 18 za takava operaciq,za6toto 4erepa se oformq do 18 god.
Kakto i da e ,vapreki 4e znaeh 4e operaciqta e skypa,bqh gotova na vsi4ko za da imam hubav nos,o6te pove4e 4e nablijava6e i abiturientskata ve4er:).Operaciqta trae ok 2 chasa,pravi se s pylna upoika i mi struva6e ...nqma da kazvam cenata,a 6te napravq reklama na 4ovekyt,koito q napravi-imeto mu e Despotov,moga da ti dam i adresa na 4stniq mu kabinet ako naistina se interesuva6.
No za tazi operaciq e nujno pone 10 dni prestoi v bolnica i e neobhodimo da nosi6 gips i 6ini v nosa 2 sedmici.Sled tova vsi4ko e ok:)
Jelaq ti uspeh i ako ima6 v-si az sym na liniq!

`Death`Whore`
12-02-2005, 22:49
Моят нос има гърбица, наследила съм я от тати! Не е папионски нос, но е сладък. И не бих си направила операция на носа...
Отварят ти носа, режат, пилят там...и после замазват. Това е.
Малката, щом като носът ти не е перфектен, това не значи да си правиш операция. Аман от глупави комплексирани богаташчета.

LyLa
12-02-2005, 23:43
mi ako tolkova te drazni nqma lo6o da q premahne6,no na men mi haresva 4ovek da ima malka 4up4ica ili izdutina na nosa si a ne da e prav kato liniq!?Tova e ne6to kato dar:)

worthy
12-02-2005, 23:57
Kakvo mislite za operaciite na nosa.Az sum na 16(momi4e sum) i nosa mi ne e mn golqm,no ima 4upka i super mn me drazni.Ta da vi pitam-rano li e da se operiram i izob6to mnenieto vi za tozi vid operacii.Poznavate li nqkoi koito si e pravil i mnogo li se draznite na hora s kriv nos?
spored men ti e prekaleno rano :? ta ti si o6te na 16 koi nae moje da si promeni6 vazgledite i da zapo4ne6 da se haresva6 takava kakvato si?!

чу
12-03-2005, 07:52
дрън-дрън.
след като ще се чувстваш по-добре - направи го, но нали се сещаш и че има вероятност да не се харесваш още повече след тая опрация??
една позната (на 15) наистина имаше невероятни комплекси, че са и големи ушите (...), но след като си направи тая пластична операцийка, вече стана съвсем друг човек, много по-весела и най-вече без някакви глупави дребни комплекси.
така че, ако мислиш, че ще се чувстваш по-добре - давай смело, но се посъветвай преди това с някакъв лекар дали ще изглеждаш естетически добре. айе

LyLa
12-03-2005, 08:01
u6ite moje po vsqko vreme da se operirat ama nosa 4ak na 18 godini nai rano

Florimel
12-03-2005, 11:19
Рано ти е!

`Death`Whore`
12-04-2005, 10:10
Ако сега започнеш с носа, след 1-2 години ще решиш, че имаш тлъстини по корема, защото талията ти била 65...ужас! А след още 1 година ще си увеличиш бюста, защото бил само 90 сантиметра...

Приеми, че няма перфектни хора! Ако нямаш хубав нос, може да имаш красиви устни, очи, кожа на лицето...какво ти дреме? Ако си перфектна, ще е скучно! Всеки има дефекти!

`Death`Whore`
12-04-2005, 10:12
Лелееее! А това за ушите е толкова глупаво! Момичетата обикновено са с дълги коси и ушите им не се виждат! А и, кой ще има комплекси заради ушите? Вие сте много зле!

Ksenia
12-05-2005, 06:09
Kakvo mislite za operaciite na nosa.Az sum na 16(momi4e sum) i nosa mi ne e mn golqm,no ima 4upka i super mn me drazni.Ta da vi pitam-rano li e da se operiram i izob6to mnenieto vi za tozi vid operacii.Poznavate li nqkoi koito si e pravil i mnogo li se draznite na hora s kriv nos?
Аз съм на мнение, че щом не си харесваш носа си го оперирай, независимо дали наистина имаш нужда или не. Това, че природата така те е създала и нищо небива да си променяш, са предрасъдаци и глупости. Сега хирургията дава шанс на много момичета и жени да си повдигнат самочувствието като се променят, разкрасят и т.н Щом смяташ, че така ще се чувстваш по добре, направи го! Знам, че операцията не е тежка, но се прави под пълна упойка. Първо ти чупят носа, а после го моделират. Следоперативния период е малко тежък защото трябва да стоиш с бинтове в носа между 7 и 10 дни. Но нали знаеш... "Трай бабо за хубост" Живия пример е Таня Боева, промяната е поразяваща, но тя наистина имаше пречина да го направи :wink:

`Death`Whore`
12-05-2005, 07:37
ЖивияТ пример. И какво...пак си е същата. Просто има хубав нос. Променила ли се е...душевно? Не.

Момиченце, писна ми да пиша в тази тема, но ще ти кажа едно: ще си оперираш носа, това е ясно. Но ще останеш същата комплексарка. И, както казах, после няма да си харесаш глезените, ушите, едната вежда и т.н. И цял живот ще си роб на комплексите си. И накрая ще заприличаш на плашило.

Sapphir
12-05-2005, 14:25
ЖивияТ пример. И какво...пак си е същата. Просто има хубав нос. Променила ли се е...душевно? Не.

Момиченце, писна ми да пиша в тази тема, но ще ти кажа едно: ще си оперираш носа, това е ясно. Но ще останеш същата комплексарка. И, както казах, после няма да си харесаш глезените, ушите, едната вежда и т.н. И цял живот ще си роб на комплексите си. И накрая ще заприличаш на плашило.
ti pa ko si trugnal/a da razdavash opredeleniq tuka we/ma/be/ve kato ne si haresva nosa momicheto she si go operira .. men pa ma draznqt nqkvi zaqdlivi ******* koito obijdat horata bez da gi poznavat..

12-07-2005, 01:07
Ако операцията не е некфа тежка си я направи! :D Аз не си харесвам много носа. Не е крив, ама нещо не ме кефи просто :oops: При първа възможност ще си направя операция... Няма нищо срамно в това да искаш да изглеждаш перфектен...



А за тази, която отрича операциите...ми ти да не си криеш пъпките с фон-дьо тен? :shock: Мнееее, те са много симпатични и чаровни :P

`Death`Whore`
12-07-2005, 10:02
Не си мажа лицето с такива простотии. И, всъщност, в момента почти нямам пъпки. И съм и против пластовете грим върху самото лице.

12-07-2005, 11:43
Ако операцията не е некфа тежка си я направи! :D Аз не си харесвам много носа. Не е крив, ама нещо не ме кефи просто :oops: При първа възможност ще си направя операция... Няма нищо срамно в това да искаш да изглеждаш перфектен...



А за тази, която отрича операциите...ми ти да не си криеш пъпките с фон-дьо тен? :shock: Мнееее, те са много симпатични и чаровни :P
hahahaha abe vie suvsem ste se poburkali?!Nosa na onq mu bil top4est ,na drup dulug,na treti normalen(no toi e glupav i si misli 4e 6te izglejda po dobre sled operaciq).Moga da kaja samo edno-da ne se oplakvate 4e vi padna nosa posle.Za nai malkoto ne6to ne se pravi operaciq,dori i da doktora 6te vi vurne obratno vku6ti za6toto 6te vidi 4e tova sa tineidjurski pri6tevki..

Ksenia
12-09-2005, 04:45
Тук става въпрос за леки корекции, а не за системни интервенции. Човек като си плаща, дори и да няма нужда от операция няма кой да му откаже. Така, че по добре да си направиш, от колкото да си с комплекси цял живот.
А явно `Death`Whore` е доста комплексиран/а за да спори така ужесточено по темата. Човек с подобен аватар със сигурност неможе да бъде нормален. Дано само това не ти е личната снимка :lol:

`Death`Whore`
12-09-2005, 10:21
Да, комплексирана съм. Всеки човек е комплексиран. Но поне се комплексирам не за външността си, а за това какви личностни качества притежавам и колко акъл имам, защото искам да ме определят по тези неща хората. Замислете се и вие над това, докато мислите как глезените са ви грозни, как единият ви пръст стърчи малко и т.н.

Cvetinka
12-09-2005, 14:15
ask,
Mojesh li da mi kajesh to4niqt adres,kudeto ti si napravi operaciqta????????
Kakvi sa rezultatite sled operaciqta?Dovolna li si ot promqnata i vuob6te kakwa be6e tvoqta korekciq:po-radikalna,pulna promqna na formata na nosa ili samo leka korekciq>????
Pitam te tova za6toto sum 4uvala 4e ima mnogo hora,koito sled takawa edna operaciq ,posle ne hareswat towa koeto wijdat sled operaciqta i smqtat 4e nosa e prekaleno spleskan ili prosto 4e sa go"pretupali"..a mnogo wajno e,sled kato si re6il da se podloji6 na takava operaciq,da si absolutno siguren 4e si popadnal na nai-dobriqt doktor koito 6te tev napravi to4no taka kakto ti iska6.Tozi doktor koito ni preporu4a,moje li da se kaje 4e e takuv???
A mnogo li te bole6e sled operaciqta,t.e neponosima li e bolkata,kak moje6 da q opi6e6...za6toto tova mi e nai-stra6noto..opredeleno????
Mersi!

fjejeje
12-10-2005, 13:04
2 poznati imat,6tom ima6 napravi si za da izbie6 tozi kompleks
vse pak trqbva da sme krasivi i ako tova povdigne samo4uvstvieto ti - davai
ne se pritesnqvai za bolkata,kogato iska6 da promeni6 sebe si vinagi ima ne6to koeto trqbva da preudolee6;]
uspeeh

Cvetinka
12-10-2005, 17:31
ask,
Molq Te...Shte Otgovorish li na Vuprosite mi?!!Mnogo e vajno za men...
Blagodarq ti!:)

ask
01-15-2006, 21:51
Zdr!izvinqvai 4e ti otgovarqm tolkova kusno!Sorry,no ne sum vlizala otdavna tuk,nqmah vreme.
Za koordinatite na d-r Despotov;namira se v SF,ul.Elemat26 et 2 ap 5.Prati 4asten priem tam ponedelnik i srqda ot 17 do 19 chasa.Nai dobre e da otide6,az kato otidoh purviq put mi pokaza snimki``predi``:) i ``sled``,razlikata e ogromna,6te se ubedi6 sama!Dai mail da ti pi6a pls:)6te ti razkaja po podrobno!

Ask
01-15-2006, 21:55
ve4e 6te sam po seriozna obe6tavam!ako ima6 pitane-na sre6ta sam!4ao i pak izvinqvai ,4e se zabavih :D

01-19-2006, 16:09
`Death`Whore праж а си аман от някакви комплексари!6то не си налее6 малко мозук жий добра идея ти дажам суздаи тема за това :x ти ако от ся 6те си сменя6 носа ко на 19 циците на 22 6те си слага6 кур ли:Щ

01-19-2006, 16:13
ЖивияТ пример. И какво...пак си е същата. Просто има хубав нос. Променила ли се е...душевно? Не.

Момиченце, писна ми да пиша в тази тема, но ще ти кажа едно: ще си оперираш носа, това е ясно. Но ще останеш същата комплексарка. И, както казах, после няма да си харесаш глезените, ушите, едната вежда и т.н. И цял живот ще си роб на комплексите си. И накрая ще заприличаш на плашило. съгластна сум вие се уляхте :x

DideTtOoo
06-29-2008, 17:30
Първоначално нямах комплекси от носа си , защото имам съвсем малка гърбица която се забелязва ,ако ме загледаш в профил иначе като ми погледнеш лицето одпред даже бих казала че носами изглежда идеално.Но един ден едно момче ме обиди като каза че носа ми е крив и после сама забелязах гърбицата, чак на 15 години :D и това ме кара да смятам че несе забелязва чак толкова.Просто искам да махна гърбицата то ще си е същото само в профил няма да има гърбица и ако неси харесваш носа я направи няма лошо. А междо др мен ме интересуваше колко струва операцията ако някои знае нека пише приблизително :)

amazonkata90
06-29-2008, 17:41
Ринопластиката тръгва от 4-5 бона и нагоре, ако се направи от добър специалист. Но да си правиш операция само защото някой е казал нещо е тъпо. Ами ако ти кажат, че не те харесват цялостно, ще се самоубиеш ли? Хайде, осъзнай се малко! Не живееш заради другите, а заради себе си.

swords1010
06-29-2008, 22:35
Стара тема. :)