PDA

View Full Version : Iskam da me posavetvate



Helppp me
12-02-2005, 19:57
hora trqqq mi help ot vas zna4i za Koleda (edva navih na6te) da mi kupqt gms oba4e trqqq da e nqkade do kam 320 lv ... nqma zna4enie dali she si go vzema na mtel ili na globul ili na viva tel...

zna4i aparat4eto da ima pone Infra 4erven port Mp3 i kamerka tova sa mi..predpo4itaniqta hora pls kajete mi... nqkakvi modeli nqkakvi predlojeniq ne6to pls...ne moga da si izbera mnogo mi e trudno a i ne razbiram mnogo mnogo ot gsm-mi pls Help me;)))

Bravo_na_Kmeta
12-02-2005, 20:05
hora trqqq mi help ot vas zna4i za Koleda (edva navih na6te) da mi kupqt gms oba4e trqqq da e nqkade do kam 320 lv ... nqma zna4enie dali she si go vzema na mtel ili na globul ili na viva tel...

zna4i aparat4eto da ima pone Infra 4erven port Mp3 i kamerka tova sa mi..predpo4itaniqta hora pls kajete mi... nqkakvi modeli nqkakvi predlojeniq ne6to pls...ne moga da si izbera mnogo mi e trudno a i ne razbiram mnogo mnogo ot gsm-mi pls Help me;)))
Noviq panasonic mai,deto e sus 16 ooo ooo cvqta!

12-02-2005, 20:10
Само да ти кажа че телефоните с mp-3 не са нищо особенно защото паметта им е 32mb а това е доста малка памет за mp-3.А ако искаш съвет каква да е марката:ето и моето мнение...Вземи си motorola,samsung ili lg.Моторолата ми падна от дърво на цимент и нищо й нямаше.Така че ти прецени.Не се изръсвай с много пари защото всеки месец излизат нови модели и ако решиш да си смениш gsm-ма ще ти излезе доста скъпо.Давай максимум до 300лв за телефон.Все пак няма да те тарсят от Английската фондова борса.
Успех!дано си намериш добър телефон!!!

sofianeca
12-02-2005, 20:15
Земи си Sony Ericsson K700i много добър телефон има mp3 ,радио ,инфра-червен порт ,блутут и т.н абе мн ме кефи аз сам с такъв :)

Bravo_na_Kmeta
12-02-2005, 21:41
Abe kato si pomislq,v 2be ima6e nikia n-gage za 300lv,ta mai tq e po-dobriq variant!Ina4e po-dobre vij ofertite ne tozi sait:
http://www.novgsm.com//

LyLa
12-02-2005, 22:35
Земи си Sony Ericsson K700i много добър телефон има mp3 ,радио ,инфра-червен порт ,блутут и т.н абе мн ме кефи аз сам с такъв :)
dobur e naistina :D