PDA

View Full Version : Imali spored vas lubov i kakvo predstavlqva tq?



seksi_kote_f
12-02-2005, 20:50
Imali li vob6te lubov i kakvo predstavlqva tq.Tq su6tesvuva li ili ne?Kak q razbirate? :roll: :wink: 8) :? :shock: :o :lol:

silno_vluben
12-02-2005, 20:57
Postoqnno misli6 za 4oveka kogoto obi4a6,no ne za 1 mesec, i posle da go zabravi6,a ne6to tolkova silno 4e ne moje6 da si go izbie6 ot glavata vaob6te. Nai lo6tot e kogato e nespodelena, ili kogato 4ovekut do teb te e razo4aroval :(

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-02-2005, 22:15
Има любов,определено! :) Друг е въпроса,че от любовта понякога много боли.Двете неща вървят ръка за ръка.Когато ти пука за някой няма начин да не те боли.Как разбирам любовта ли..хм..не спирам да мисля за него,липсва ми,когато не е до мен,когато е тъжен и аз съм тъжна,когато е щастлив и аз съм щастлива с него,имам му доверие,не си представям живота без него,страх ме е да не го изгубя,той е едно от най-важните неща за мен.. :) Това е любовта за мен! :P

LyLa
12-02-2005, 22:22
Az si mislq 4e lubovta pri pove4eto hora iz4ezva sled 2 3 godini.Dokazatelstvo e razvejdaneto.gledah po discovery specialno predavane v koeto dokazvaha 4e tova 4uvstvo iz4ezva sled opredeleno vreme pri 95% ot horata,ima izklu4eniq razbirase

martu6
12-03-2005, 07:09
Има поне 40-50 такива теми в форума ,ако не и двойно повече!Вие сте исперкали, сериозно :lol:

Щом още от 14-15 (Средна годишна възраст на форума) мислите за любов то няма да стигнете далеч.Щом още от сега започвате да се затормозявате и да копирате сапунените сериали ,които пълнят главите с глупости значи не сте на прав път....
Според мен любов..няма.Всичко е въпрос на интереси и плътско желание ,НО също мога да се съгласа и с последното мнение ,че и да има тя исчезва или се преобразува под няква друга форма ,но никога не е вечна !!

ZAZZZI
12-03-2005, 07:13
Има любов,определено! :) Друг е въпроса,че от любовта понякога много боли.Двете неща вървят ръка за ръка.Когато ти пука за някой няма начин да не те боли.Как разбирам любовта ли..хм..не спирам да мисля за него,липсва ми,когато не е до мен,когато е тъжен и аз съм тъжна,когато е щастлив и аз съм щастлива с него,имам му доверие,не си представям живота без него,страх ме е да не го изгубя,той е едно от най-важните неща за мен.. :) Това е любовта за мен! :P
aham :P verno si e

NeNo_pz
12-03-2005, 07:30
Любов има... и колкото повече обичаш толкова повече боли :cry:

Bleika
12-06-2005, 17:19
kak ne!

PLAMENKO
12-06-2005, 17:23
Аз вече не вярвам в тази думичка ... :cry: :cry: :cry:

LP_girl_14
12-06-2005, 17:37
разбира се,че съществува!Любовта те променя.В нея има както щастливи,така и лоши мигове-има тъга,но има и радост,има болка,но и усмивки.Любовта те кара да размислиш върху изгледите си за живота.Няма кво да я описвам,защото едва ли някой би могъл да се справи с това.Любовта не се обяснява или тълкува,тя просто се чувства :D

DeSiTo0o
12-06-2005, 17:59
Spored men ima lubov.No mi e trudno da obqsnq 4uvstvoto...Tq te promenq izcqlo...pravi te po-dobur 4ovek...a puk ako e i spodelena-naprao leti6 ot 6tastie!
A ian4e lubovta te kara i da strada6 i to mnogo...

DeVoi4eTo
12-06-2005, 18:21
Imali li vob6te lubov i kakvo predstavlqva tq.Tq su6tesvuva li ili ne?Kak q razbirate? :roll: :wink: 8) :? :shock: :o :lol:

estestveno 4e ima lubov!!!no(vinagi ima edno no ;) )lubovta e lubov kogato e spodelena edva togava razbira6 smisala na tazi dumi4ka :)

12-06-2005, 18:30
Ми за мен тя съществува,но се среща изключително рядко и идва с течение на времето...Тва `любов от 1 поглед` е доста силно казано!По-скоро става въпрос за физическо привличане и някой по-горе се изказа много правилно-всичко допира до интереси и плътско желание... Изводът е,че в 90% от случаите става въпрос за УВЛЕЧЕНИЕ,колкото и да не ми се иска.А именно то(увлечението)си тръгва толкова бързо,колкото и идва.Но си мисля,че за всеки човек е отреден друг,т.е. вярвам в онази теория за половинките.Който е чел `11 минути` сигурно се сеща за онази "легенда" (ако мога да я нарека така),за коята ставаше въпрос в книгата-как човекът имал две лица,две сърца и как умеел да прави всичко с лекота и да постига баланс.Но един ден Господ го разделил на две части и до ден днешен всеки търси своята `изгубена половинка`.Хм,нещо такова беше-за справка прочетете книгата,заслужава си... Звучи налудничево,но кой знае...може би има нещо вярно.Иначе всички сте прави-споделената ЛЮБОВ (за мен просто увлечение...)облагородява или просто разнообразява скучното ни ежедневие... :roll:

DeziRe
12-06-2005, 18:31
Imali li vob6te lubov i kakvo predstavlqva tq.Tq su6tesvuva li ili ne?Kak q razbirate? :roll: :wink: 8) :? :shock: :o :lol:
ima da ... tova e dsosta silno 4uvstvo koeto strasdhno rqdko se sreshta no vajnoto e 4e go ima makar i da e na iz4ezvane..moje da se zapioshe v 4ervenata kniga na iz4ezvashtite 4uvstva :D

MiRaCuLiXbb
12-06-2005, 18:47
Има любов само в речника и приказките.

Vanity*
12-06-2005, 21:46
Това, което наричаме "влюбване" се дължи на хормон, който повишава нивото си до 300 и после започва да спада докато стигне до нормалното си ниво /123/. Всичко това трае 1 седмица, след него идва ред на интерес, разбиране, етц.
Научна теория.

IdontGiveaFuck
12-06-2005, 21:48
Мани,такова животно няма! 8)

teenkopele
12-07-2005, 16:01
Любов със сигурност има, но е чувство,което не може да бъде обяснено с думи, колкото и изтъркано да звучи това. :wink:
Друг е въпроса,че може да причини и голяма болка! :?

W3aKn3ss
12-07-2005, 16:16
Знам че има любов.. но няколко пъти съм бил нараняван по.. кофти начини, предпочитам за сега да я карам на Fuck And Run

12-07-2005, 17:27
da, ima Libuov, drug e vyprosa, 4e NQMA spodelena liubov! + 4e tez koit sa bili naranqvani (kakto men) 6te se syglasqt s men, 4e tq donasa SAMO i EDINSTVENO stradanie...tolkova mnogo stradanie 4e "6tastlivite" migove prekarani zaedno, se iztrivat napylno, i donasqt o6te pove4e tyga...Love SUX!
i az smqtam da go karam kat posledniq gost "Fuck and Run" taka e nai-dobre...pone za men pyk az o6te ni6to ne sym vidql ot jivota, samo glupavi liubovni istorii..ot koito mi pisna, pisnalo mi e ot taz Liubov...da, ima..no nikoga pove4e ne iskam da q izpitvam...nikoga!

gabi_18
12-07-2005, 17:34
NQMA lubov!vsi4ko e vapros na vreme i taktika!Lubovta e kup4ina stranni i neobqsnimi 4uvstva,koito rano ili kasno te karat da se 4uvstva6 nai ne6tastnia 4ovek na sveta!nqma lubov vsi4ko e iluzia golqma!kolkoto po rano vsi4ki razberat tova,tolkova po dobre za tqh!!!

nasty_13
12-07-2005, 17:54
az kato 4ovek,koito nikoga ne se e vlubval(za men vlubvaneto e pove4e ot silna simpatiq...) mislq 4e lubov IMA!
TQ e ne6to mn hubavo v na4aloto,koeto sled sebe si nosi 6tastie,a sled tova samo tonove myka..Tyi kato sam vijdala momi4eta i mom4eta vlubeni do u6i i naranqvani stra6no mn sydq 4e lubovta e prekrasno 4ustvo,koeto nosi bolka.Tq si e napravo 4isto protivore4ie...
P.S. taq pyt mai naistina napisah golqma prostotiq...karai...

CROWFISH ^_^
12-07-2005, 18:01
много съм объркана :roll:
е не,определено има любов,а това,4е е съпроводена със страдания е отделен въпрос!!!най-хубаво е да е споделена..наистина тогава може да се разбера за какво иде ре4.

VAMP_GIRL
12-08-2005, 11:42
За мен е :arrow: лъжи,изневери,напрежение,н рви... :roll: :lol:

miloto_girl_4e
12-08-2005, 12:23
любов има :!:
няма как да я опиша ... такова велико чувство просто не се описва :!: трябва да го почувстваш :!: :D

stasi_girl
12-08-2005, 21:28
lubovta e nai silnoto i krasivo ne6to koeto moje da se slu4i na 4ovek osobeno ako tq e spodelena togava shtastieto e pulno!!ot lubovta boli no vse pak istinskata lubov nqma happy end 6toto ne svurshva!!!ami az sum izpitvala i nz kak i koga go razbrah prosto 4ustvoto mi doide ot vutre i ve4e znaeh 4e e lubov!! vupreki 4e sled tova stradash i ot izgubenata lubov ostava samo bolka i tuga pogrebana dusha NO PO DOBRE DA IZGUBISH OT KOLKOTO NIKOGA DA NE SI SRE6TAL !!! :) lubovta e 4ustvo dano vseki da go izjivee!!! :P

charlies_angel
10-10-2006, 19:42
Аз вече не вярвам в тази думичка ... :cry: :cry: :cry:
Как.........????Ще се влюбиш отново-споделено и ще повярваш отново
Любовта е най-хубавото нещо на света и,ако я нямаше незнам как щяхме да живеем.Незнам как да я опиша,но е страхотно чувството да си влюбен

ThePainIsReaL
10-10-2006, 19:45
Има любов , или поне се надявам да има , да не съм се заблуждавала толкова дълго време. А какво е тя - може да разбереш само по един начин - като се влюбиш .

IdiOtKa
10-10-2006, 20:02
За мен е :arrow: лъжи,изневери,напрежение,н рви... :roll: :lol:

съгласна съм с теб .... този екземпляр отдавна умря ......

lost_girl
10-11-2006, 07:17
ми според мен има,но тя се среща рядко,тя е най-родко срещаната нещо в този живот.Според мен любовта значи,да страдаш,да нямаш мин. покой и колкото и да е полезно че човека който обичаш никога няма да е твой ;(

dudeto_sy
10-11-2006, 07:41
Е, ако можеше любовта да се опише по някакъв начин... светът повярвай ми нямаше да е същият... :wink:

Nightmare
10-11-2006, 09:01
Любовта е това, което всички се опитват да опишат, но никой не е успял да даде най точното и най изчерпателното определение. Винаги има какво още да се каже за нея. И винаги има нещо, което не може да се опише свързано с нея.

sexy_macka
10-11-2006, 09:02
да,според мен има любов ... но много рядко тя е истнска ! :smt010

IKisseDAGirL
10-11-2006, 11:59
предполагам, че има, но не съм я преживявала, за да знам :-)

baby girl
10-11-2006, 12:17
IMA NO NE MOJE DA SE OPI6E TVA E NAI QKOTO 4UVSTVO V JIVOTA NA 4OVEK VSE PAK SUM VLIUBENA

sladkoto_neli
10-11-2006, 12:50
Да има любов но само този който я е изпитал може да каже какво точно представлява тя.аз не сам но се надявам и колкото и наивно да звучи вярвам че ще я срещна.

moonwarrior
10-31-2008, 20:42
теории не теории 5 месеца сум като в сън
има лов ама не си я открил :-) кат я откриесш ше пишеш как след няколко месеца години ти си все още ин лове

woshata
10-31-2008, 20:45
ай ай бахти драмите..еми не няма.. :booooomb:

CeLyVka
10-31-2008, 21:07
Ако имаме любов, то щастието, което ни носи тя е напълно достатъчно. И обратно, ако сме щастливи и въпреки това усещаме някаква празнота и в усмивката ни успява да се промъкне тъга, то може би ни липсва любов. Любовта е като почивка след дълъг път. Човекът е несамодостатъчен и затова не е в равновесие; той е вечно искащ. Това тъй силно искане може да намери своя покой и удовлетворение единствено в любовта. В този смисъл любовта може да ни даде всичко. Любовта унищожава самотата, но може да запази уединението ми, когато е желано. Любовта пази уникалността ми. Любовта причинява и вълнения, и спокойствие. Любовният копнеж е очакване за нещо безспирно и непредставимо, но въпреки това, той може да бъде удовлетворен. 8) :)

glamouros
10-31-2008, 21:11
http://www.vbox7.com/play:97adfa61 Те ти любов :)

slunchiceto0
11-01-2008, 08:03
Съществува ли любовта?Да,това е едно прекрасно и истинско чувство,което всеки един от нас изпитва в даден момент от живота си.
Тя не се търси,нито пък намира.Любовта не е даденост,нито задължение.Тя е както сладка,така и горчива.За жалост не винаги споделена.
Това прекрасно чувство сближава хората,научават се да обичат и ценят ближния си.
Любовта е истинска само когато е взаимна.Когато между двама души има разбирателство,доверие ,хармония и се правят взаимни компромиси.
Да обичаш означава много.Да знаеш и да си сигурен в чувствата си,да си готов на всичко за човека до теб.Да даваш всичко от себе си,било ти любов,нежност,ласки и всички онези малки нещица,които могат да накарат някой да се чувства истински обичан.Трябва да влагаш всичко от себе си,да умееш да правиш компромиси и най вече прощаваш.
И когато двама души са заедно и влагат достатъчно от себе си,то тяхната връзка е пълноценна и любовта е над всичко.
Но любовта също така е признак на страдание.Много от нас не успяват да усетят тази тръпка.Остават с жестоки рани и белези и губят волята си да обичат.Най-тежко е да изпитваш болка от човек,в който си вярвал така сляпо,за който си давал всичко.
И все пак моето мнение е,че любовта ще спаси света!
И каквото и да сме преживявали,колкото и да сме страдали,не трябва да се предаваме,а да се борим за любовта,а именно смисъла на нашето щастие!

mickelangelo
11-01-2008, 18:48
Любов има .... какво представлява тя ... много интересен въпрос ... ще отговоря с 1 от любимите си цитати ( надявам се не ставам много банален с тях "

"Мъдреците казват, че три източника имат влеченията на човека: душата, разума и тялото. Влечението на душата поражда приятелството. Влечението на ума поражда уважението. Влечението на тялото поражда желанието. Съединяването на трите влечения ражда любовта."

cinderella_gugutka
11-01-2008, 18:52
има.ест :D
озна4ава.да.си.готов.на.вси4 о.за.даден.4овек

sextazy_baby
11-02-2008, 07:03
Да,любов съществува.Когато тя е истинска е като в сънищата,разбира се,не всичко е розово,но тази искрена и чиста любов е прекрасна.Ще разбереш когато видиш че даваш повече за него отколкото за теб и не знаеш дали всичко това е реалност....

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 05:52
Любов има, но докато не я срещнеш наистина не вярваш в нея... Съжалявам ги песимистите по този въпрос... Явно няма причина да сме сами... Не сме Робинзон Крузо я! :o

Любов има, но само за тези, които вярват в нея... 8)

angel4e777o
11-05-2008, 06:52
ima lubov i az q otkrih :grin: emi postoqnno misli6 za nego,lipsva ti vseki mig kogato ne e do teb :smt008 abe na kratko vitay6 iz oblacite nqkade si :D ama 4ustvoto e strahotno :smt057 :mrgreen: \:D/

MaLkaTa_LaDy
11-05-2008, 06:59
Естествено, че има любов. Любов е двама души да даватживота си един за друг, да имат нужда един от друг, да се грижат един за друг, да си вярват. И рюбовта върви ръка за ръка с тъгата. Все някога е имало или ще има тъга.

LittlePrincess
11-05-2008, 06:59
Любов има.Въпрос на време е всеки да я открие за себе си.Любовта се чувства със сърцето.

4Pac
11-05-2008, 07:01
нямааа... тва е накъф предтекст да са прай секс !

ImmortalForever
11-05-2008, 13:48
За любов не знам, ама за търсачка знам! :x