PDA

View Full Version : Подаръции:)))



SimpleGirl
12-03-2005, 07:39
Едва ли Коледното настроение ме е обхванало, но поне знам, че този празник е сапътстван с едни малки терзания - какво да подаря на любимите хора. Е, какво бихте искали вие да получите? Може да споделяте подходящи подаръци за приятели, за гадже.. Защото аз си нямам и представа. Ясно е че за всеки случай ще питам какво биха искали да получат, но е добре да съществува и елемент на изненада.
---------
Аз от нашите ще искам главно нов ДжиЕсЕм..


П.П.Сори, ако темата се повтаря (защото е доста вероятно), но потърсих и не намерих подобна.

pinK_Baby
12-03-2005, 10:04
Аз бих се радвала на парфюм,на някаква козметика,на дреха или аксесоарче,не обичам сувенири,бих се радвала на нещо за външния си вид или пък нещо,което е направил любимия ми човек...Може дори да няма подарък,а просто някаква изненада...За приятели...На една приятелка ще и подарявам неща за дома понеже вече живее самичка и трябва да си направи апартаментчето уютно :lol: 8) На другите не знам...Най-добрите си приятелки ги познавам толкова добре,че не бих имала затруднения за това какво да им купя....Едната част от подаръка на моя мъж е фотосесийка ама специална само той да си я гледка :twisted: А другото не съм го измислила още...

wetgjhwshw
12-03-2005, 10:19
аз мисля да подаря на няколко приятелки подарък,може би на едната ще е пръстен с голям камък ,на другата портмоне,а на 3тата обички или нещо такова(не говоря за сребърни) от китайските магазинчета ги има тези неща за по 2-3-4лева
някой ако даде добра идея мога да взаимствам от нея:))

SPRI_F
12-03-2005, 11:47
дрехи дрехи дрехи ио ио ио и само дрехи може и по некое парфюмче :twisted: