PDA

View Full Version : Za66to"azis"polu4i BAN v4era



>Azis<
12-03-2005, 11:43
Takam,v4era re6ih da si napravq profils nika"AZIS",ne bqh postval ni6to v razrez s pravilata,no polu4ih ban i 2te mneniq koito bqh postnal:"ne se pritesnqvai","pitai me v ls."bqha iztriti!Ne sum bil v razrez s pravilata po nikakuv na4in!Ne o4akvam izvineniq,qsno e,4e ste tvurde gordi za tova,no iskam moderatora koito go napravi da mi obqsni konkretno,na 4 o4i da si kajem vsi4ko...

luDo_LaPe^
12-03-2005, 11:56
Ми...виж,пич,ти си мислиш,че не си правил нищо в разрез с правилата,нали?Не е така.Дори тази тема е в разрез с правилата.Защо ли?Защото е написана на латиница.А в правилата си пише да не се пише на латиница,нали?Това ти е грешката.Ама за два поста на латиница да получиш БАН ми се струва строгичко.Особено като се замислим,че има юзери с по 100 мнения на латиница,ма не ги закачат.Пък може някой анти-фен на Азис да те е баннал заради профила и ника ти.Надявам се да не е така.А ако е,то тогава това си е чиста дискриминация :shock: И аз мразя Азис,ма чак пък толкоз...Пък може просто да е станала грешка,кой знае :wink:

KA-KA-PA-PA-CI-CI
12-03-2005, 12:06
Ne mislq,4e e bilo spravedlivo!Ponqkoga moderatorite otkroveno zloupotrebqvat s pravomo6tiqta si! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: [b]

12-03-2005, 12:09
Ми...виж,пич,ти си мислиш,че не си правил нищо в разрез с правилата,нали?Не е така.Дори тази тема е в разрез с правилата.Защо ли?Защото е написана на латиница.А в правилата си пише да не се пише на латиница,нали?Това ти е грешката.Ама за два поста на латиница да получиш БАН ми се струва строгичко.Особено като се замислим,че има юзери с по 100 мнения на латиница,ма не ги закачат.Пък може някой анти-фен на Азис да те е баннал заради профила и ника ти.Надявам се да не е така.А ако е,то тогава това си е чиста дискриминация :shock: И аз мразя Азис,ма чак пък толкоз...Пък може просто да е станала грешка,кой знае :wink:


Първо си в грешка.Ти имаш предвид за правилата на дейта.бг.Там е забранено писането на латиница :) !

KA-KA-PA-PA-CI-CI -стига си обвинявал модераторите ,те нямат НИКАКВА вина!Научете най-после,че модераторите НЕ МОГАТ да баннват :!:

Manol.G
12-03-2005, 12:13
Kolkoto i da ne navijdam AZIS,deistvitelno strogi4ko sa postapili!E,kakvo da se pravi,nqmat dostoinstvo da si priznaqt za6to,ma po-dobre da ne postvame o6te!Taka ili ina4e temata 6te q zaklu4at postavqiki q v razrez s to4ka ... se 6e izmislqt s koq ot pravilnika! :evil:

MaPuXyaHa
12-03-2005, 12:49
Ти пък откъде се пръкна бре? :roll:

12-03-2005, 14:27
Правила, които, може би, си пресъпил:

1. Трябва да се пише на кирилица
2. Аватара и подписа трябва да малки
3. Не може да се флууд-и

И НЕ МОДЕРАТОРИТЕ СА ВИНОЕНИ, А АДМИНИСТРАТОРИТЕ!

Breakaway``
12-03-2005, 14:48
За кирилицата не го бях чувала :shock:
Може да не са те баннали, просто да си се объркал нещо..
Какво ти дава?
Може да са те баннали, защото такива мнения, каквито ти си пуснал, не трябва да се пишат, но има поне 10 потребителя, които го правят и нямат бан ... :roll:

Coki
12-03-2005, 15:24
Имаш получен бан поради системно нарушаване на 11,8,9 и 13-та използвайки няколко потребителски профила, с които се злоупотребява!