PDA

View Full Version : Moderated: Дали първоначално ме е харесвал, но приятелите му



blqqh
12-03-2005, 14:31
zna4i haresvam edno mom4e ot gorniq klas i toi go znae tova,haresvam go v prodaljenie na polovin godina,nqkade,ot edno u4ili6te sme.Miinalata godina nakraq na u4ebnata,toi mi vika6e da doide samo lqtoto i 6te se opravime,poneje bil mnogo zaet,ot u4ili6te,oformqne na ocenki,tui,onui..i az dobre dobre..no edna podrobnost toi si ima6e priqtelka,i az postoqnno go pitam,e dobre kfo 6te se opravime kato si ima6 priqtelka,a toi-spoko nali ti kazah 6te se opravq,i az mi huu ok..No lqtoto ni6to ne stana,izob6to ne se vijdahme..ok kakto i da e..no sega taq godina,az kato go sre6tna i samo mu se izpre4vam pred nego i go zagovarqm,ama toi vse mi kazva6e 4e barza,6te zakasnee za 4asa,neznam si kfo(tfa stava6e mejdu4asiqta).Az se dosetih 4e me obqgva,edin pat go sprqh i napravo go popitah za6to me otbqgva,a toi mi kaza 4e vse o6te si ima priqtelka(az go znaeh i toi znae6e 4e go znam tova),i az mu vikam dobre i si tragnah,a toi posle izvika-NO VSE O6TE IMA VREME.Toest ne moga da go razbera,ne mi kazva 4e ne iska da e s men,no ne mi kazva i 4e iska da e,a az prodaljavam da mislq za nego,govorime si kato se vidime..4udq se ve4e kfo da pravq.Ta vaprosa mi e mislite li 4e imam nqkakaf 6ans s nego,ili toi prosto e kazal tfa,za da ne me otreje napravo,neznam mnoogo sam obarkana i 6te sam vi blagodarna ako mi pomognete.Kak da postapq,da prodaljavam li da se borq za nego ili kolkoto i da e nevazmojno da se otkaja...


Kato e s negovite priqteli i te vavrqt zad nas samo 4uvam imeto si ot tqh,ama ne vse edno me vikat da se obarna..neznam
oniq den otivam do tqhnaata staq 6toto trqbva6e da govorq s gospojata s koqto te imaha 4as i samo vlizam i mom4etata ot klasa vednaga 6tom me 4uha ne6to se zasmqha..posle pitam ediniq ot tqh kfo sa mi izsmqli taaka a toi vika "ne pomnq"..
dali parvona4alno me e haresval no priqtelite mu sa mu povliqli na tova.. :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

quietly
12-03-2005, 15:07
значи според мен тоя 100% те базика, будалка, играе си с чувствата ти и т.н. ...... та според мен ще е най-добре да го игнорираш и да си хванеш друго гадже. Разбира се можеш да продължиш да се занимаваш с него обаче има много голяма вероятност той да те злепостави или изпързаля страшно лошо например пред цялото даскало...

TheSoulOfDeath
12-03-2005, 15:12
toq te bazika mnogo qko ne mu se fa6taq zabravi za nego i si fani gadze toq e edin tup a**hole

W3aKn3ss
12-03-2005, 15:41
Не искам да те разочаровам но като че ли с теб тоя просто се 'подсигурява' ... -> ингорирай го ;)

Josefinne
12-03-2005, 15:50
Аве май само те мота. Да ти кажа , както и на мен се опитват да ми го втълпят по друг повод, но това е тема, несвързана с тази, мъжете обичат да ловуват. Ако го търсиш и му се вреш в ръцете, няма да го интересуваш... Ако се дръпнеш ще му привлчеш вниманието. Дори и да не стане, то никога значи не е било писано да стане . И в двата слуачя печелиш, защото продължаваш напред и не си губиш времето с някой безнадежден в единия , а в другия - го печелиш :)

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-03-2005, 16:52
Според мен само те разиграва. :roll: Ако искаше да е с теб отдавна щеше да зареже приятелката си и да се оправите,както той сам казва.Явно не те харесва достатъчно,за да е с теб.Може би ще бъде най-правилно да се откажеш,както каза вече половин година го харесваш,а развитие няма. :roll:

hell__girl
12-03-2005, 18:50
nqma6 6ans

12-04-2005, 10:19
prosto se opitai da go zabravi6,veroqtno e imal ne6to malko kam tebe ,no posle vsi4ko e iz4eznalo..

priti_kiti
12-04-2005, 11:23
Според мен само те разиграва. :roll: Ако искаше да е с теб отдавна щеше да зареже приятелката си и да се оправите,както той сам казва.Явно не те харесва достатъчно,за да е с теб.Може би ще бъде най-правилно да се откажеш,както каза вече половин година го харесваш,а развитие няма. :roll:

santRi
12-04-2005, 11:49
ако искаш да си резерва продължавай така... не мисля че ще стане нешо повече. а това което той прави е много гадно... оставя си вратичка ако някой ден се окаже на сухо

toshliak
12-04-2005, 11:55
Просто тоя те разиграва! Той иска да има нещо като резерва! Това ли искаш да бъдеш??? Най-доброто, което можеш да направиш е да се дръпнеш от него! Спри да му обръщаш толкова внимание! Покажи, че ти е безразличен! Ако той иска нещо, ще те потърси, но ако не напрви нищо значи никога не имал нещо към теб! Отдръпни се и времето ще покаже - ако той не реагира в скоро време просто го забрави и продължавай напред!

КЪСМЕТ :!:

blqqh
03-21-2006, 07:15
еммдааааааааааа

momi4eto_M_!_S_T
03-21-2006, 07:21
znae6 li kvo napravi sa6toto koeto i toi e napravil i ti go otbqgvai

rowzz
03-21-2006, 07:30
значи според мен тоя 100% те базика, будалка, играе си с чувствата ти и т.н. ...... та според мен ще е най-добре да го игнорираш и да си хванеш друго гадже. Разбира се можеш да продължиш да се занимаваш с него обаче има много голяма вероятност той да те злепостави или изпързаля страшно лошо например пред цялото даскало...
и аз така мисла мама му стара.. :(

Sunny_stz
03-21-2006, 22:00
Abe toq neznae kakvo iska!!!Zaebi go! :oops: :P
Nqma da go 4aka6 cql jivot da re6i,da nqma da se jeni6 za nego :smt019
Zapo4ni da ne mu obru6ta6 tolkova vnimanie,4akai purvo toi da te zagovori ,a ne ti!Ne go sledi ve4e ,po4akai toi da predprieme ne6to,no po-dobre e da potursi6 ne6to drugo:)